Starity

Frances Bean Cobain először nyilatkozott édesapjáról

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 08. 23:50 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Frances mindössze 20 hónapos volt apja tragikus körülmények között bekövetkezett halálakor. A most 22 éves lány a Rolling Stone magazinnak nyilatkozott először apjával kapcsolatos érzéseiről.
A teljes cikkhez kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: janet7, goldman, Jody
2015. április 09. 00:11 #2
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hihetetlen, hogy annyi év várakozás után végre Frances is megszólalt. Mindig nagyon kíváncsi voltam, hogyan érezhet Kurt iránt, és boldoggá tesz, hogy nem hazudtolta meg önmagát, és pontosan az, akinek gondoltam. heart.gif
2015. április 09. 01:06 #3
Fanncsii
Fanncsii
visszatérő vendég
 
Státuszasd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 428
Csatolások: 0
Azonosító: 151201
Offline offline
Igaz, hogy kb. semmilyen kapcsolat nem volt közte és Kurt között, de furcsa volt, hogy egyszer sem azt mondta, hogy 'apa'. Nehéz lehetett apa nélkül felnőni, főleg úgy, hogy ezt a bizonyos apát mindenki ismeri, és állandóan róla faggatnak. :/
2015. április 09. 09:43 #4
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
nem igazán ismerem a szüleit, csak hallottam ezt-azt, és láttam fotókat. a véleményem megvan róluk, ezt inkább nem mondanám el... de tény, ahhoz képest, hogy két drogos f***kalap lánya, gyönyörűre sikeredett. mondjuk az apja nem volt csúnya pasi, kár hogy agyilag nem volt százas. remélem neki több esze van mint anyunak meg apunak, és nem teszi tönkre az életét fiatalon. kár lenne egy ilyen szép lányért.
2015. április 09. 13:49 #5
Bogci2001
Bogci2001
új tag
 
StátuszIt can´t rain all the time.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.14.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 221175
Offline offline
Draculina! Nem bántjuk Kurt-öt!
2015. április 09. 13:50 #6
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5152
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
Nagyon erős lány lehet, ha nem sírta el magát egy ilyen helyzetben. Gyerekek, gondoljatok bele nektek/neki milyen nehéz beszélni a halott apjáról, akit egyszer-kétszer szólíthatott apának. Gyönyörű nő lett, csak ne érjen véget az élete olyan hamar, mint az apjának.
2015. április 09. 14:24 #7
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
nem bántottam, csak a tényeket írtam. drogosok voltak az asszonnyal együtt, kész. ezt nem lehet sem szépíteni, sem meg nem történtté tenni.
2015. április 09. 14:27 #8
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
jah, és a lányt dícsértem, az gondolom nem tűnt fel. mondjuk szerencsére nem az anyjához hasonlít. smileeee.gif mert az apja attól függetlenül hogy drogos volt, rohadt jó pasi volt. viszont a nő! hát... már akkor is egy ronda lezüllött valaki volt, és ez az évek során sem változott.
2015. április 09. 14:36 #9
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (draculina @ 2015.04.09. 09:43)
nem igazán ismerem a szüleit, csak hallottam ezt-azt, és láttam fotókat. a véleményem megvan róluk, ezt inkább nem mondanám el... de tény, ahhoz képest, hogy két drogos f***kalap lánya, gyönyörűre sikeredett. mondjuk az apja nem volt csúnya pasi, kár hogy agyilag nem volt százas. remélem neki több esze van mint anyunak meg apunak, és nem teszi tönkre az életét fiatalon. kár lenne egy ilyen szép lányért.


Kedves draculina!

Ahogy te magad fogalmaztál, nem ismered a szüleit, inkább csak hallották róluk ezt-azt, ez pedig nem jogosít fel arra, hogy ilyen hangnemben leminősítsd őket. Lehet róluk véleményed, de nem kellene ilyen degradálóan beszélni olyanokról, akikről szinte semmit nem tudsz. Én magam évekig utáltam Courtney-t, úgy mondom ezt. Mind Kurtnek, mind Courtney-nak kőkemény gyerekkora volt, és később sem fordultak jobbra a dolgaik. Az pedig igazán nem tartozik egyikünkre sem, hogy milyen életvitelt folytattak. Kurt például nem azért drogozott, mert olyan jól érezte volna magát tőle, hanem komoly gyomorproblémái voltak, és a fájdalmát így próbálta enyhíteni. Ez persze nem változtat a tényen, hogy nem kellett volna, de ettől még nem lesz belőle őrült.

Genetika ide vagy oda, attól még nem törvényszerű, hogy Frances is tönkreteszi az életét, amiért a szülei ezt tették, bár bőven lenne oka kikészülni, mert brutális gyerekkora volt neki is...
2 felhasználónak tetszik: janet7, Jody
2015. április 09. 15:13 #10
- törölt felhasználó -    
Igen, Kurt és Courtney is drogoztak, mint millió másik ember abban az időszakban, előtte is, utána is. Ez semmiképpen sem követendő vagy jó példa, de miért kell egy embert ez alapján megítélni? Ugyan úgy lélegző, érző, élő ember mint akármelyik másik. Courtney is megmondta, hogy mindenki úgy tekint rájuk, mint akik a heroint nyomatták 24/7. Ettek, moziztak, beszélgettek, zenéltek, szerették egymást, éltek. Nem a heroin tette ki az egész életüket. És lehet hogy Courtney nem szép, (Celebrity Skin era, hm?) de soha nem is akart az lenni, meg is mondta. Számára a kisugárzás, az attitűd volt a fontos. És attól függetlenül, hogy drogoztak, Kurt imádta Francest, és Courtney a mai napig szereti. Mert a lányuk. Akármilyen emberek is voltak és akármilyen hibákat is vétettek. Gondolom az aki így nyilatkozik róluk, tökéletes. smileeee.gif Egyébként iszonyat fura hogy Frances (hozzá képest) ilyen hosszú interjút adott, rá ez nagyon nem jellemző, de gondolom már esedékessé vált, és a sok elferdített sztori után érdekes volt végre olyat hallani, aki nem együtt ivott, koncerzetett Kurttel, hanem a saját, tulajdon lánya. És amúgy szerintem szánalmas, hogy Kurt és Courtney tehetségét, emberi mivoltát is abban mérik némelyek, hogy hogy néztek ki. Ha ismernétek őket szerintem tudnátok, hogy pont lesz@rták mindketten, hogy megfeleljenek a szépségideáloknak. Zenészek voltak, igaziak, nem kifutómodellek. Illetve azt is megértem, hogy miért nem hívja Frances Kurtöt apának, vagy csak néhányszor. Nehéz lehet neki úgy beszélni róla, mint ahogy mi beszélünk az édesapánkról, mivel nem csak hogy az övé elhunyt, hanem azért is, mert világ egy generáció hangjaként ismeri (amit Kurt gyűlölt volna).
2 felhasználónak tetszik: janet7, Jody
2015. április 09. 15:39 #11
ginredmayne
ginredmayne
visszatérő vendég
 
StátuszMoulin Rouge!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.13.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 241404
Offline offline
ZitaTwilight annyira szepen irtal ❤
1 felhasználónak tetszik: janet7
2015. április 09. 15:48 #12
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Egyetértek LexiCobainnal
2015. április 09. 16:11 #13
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Erdekes volt hallani ot igy eloszor vegre igazan megszolalni edesapukajarol.
2015. április 09. 18:15 #14
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (draculina @ 2015.04.09. 14:27)
jah, és a lányt dícsértem, az gondolom nem tűnt fel. mondjuk szerencsére nem az anyjához hasonlít. smileeee.gif mert az apja attól függetlenül hogy drogos volt, rohadt jó pasi volt. viszont a nő! hát... már akkor is egy ronda lezüllött valaki volt, és ez az évek során sem változott.


Viccelsz? Tiszta Courtney, a szemét leszámítva. Természetesen is, ahogy pedig alakítja a kinézetét, műtétekkel, vagy sminkkel, vagy mindkettővel, pláne.

Idézet (ZitaTwilight @ 2015.04.09. 15:13)
(Celebrity Skin era, hm?)


drool.gif drool.gif drool.gif
2015. április 09. 18:31 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (draculina @ 2015.04.09. 14:27)
jah, és a lányt dícsértem, az gondolom nem tűnt fel. mondjuk szerencsére nem az anyjához hasonlít. smileeee.gif mert az apja attól függetlenül hogy drogos volt, rohadt jó pasi volt. viszont a nő! hát... már akkor is egy ronda lezüllött valaki volt, és ez az évek során sem változott.

Először is, szerintem Courtney gyönyörű nő volt, legalább annyira, mint amennyire Kurt jó pasi volt. Másodszor, amin ők ketten keresztül mentek életük során, úgy vélem, sokakat taszított volna a drogok világába. Mindkettejük élete egy vesszőfutás volt, talán pont azért találtak annyira egymásra, mert annyit szenvedtek, ami mások számára talán felfoghatatlan volt, és ezért senki nem tudta megérteni őket igazán.
2015. április 09. 18:36 #16
- törölt felhasználó -    
jó volt hallani végre Frances-ről. és Kurtről is.
Köszönjük LexiCobain!!
2015. április 09. 18:36 #17
- törölt felhasználó -    
Pont az imént olvastam külföldi oldalon ezt az interjút. biggrin.gif

Fura, hogy az apját a keresztnevén szólítja. De hát talán kicsit neki is egy művész, mert nagyon kicsi volt, amikor meghalt.
Ebből az interjúból azt vettem le, hogy Frances egy rendkívül erős, érett és kreatív személyiség, és cseppet sem álszent. Teljesen őszintén mesélt, és ez nagyon szimpatikus. Mindig érdekelt, hogyan éli meg azt a dolgot, hogy az apja egy ikon. Kurt büszke lenne rá. smileeee.gif
2015. április 09. 19:19 #18
PeaceLoveEmpathy
PeaceLoveEmpathy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.21.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 226425
Offline offline
fura hogy nem "apa" hanem "Kurt"....biggrin.gif
2015. április 09. 19:19 #19
Buci12
Buci12
 
StátuszEgyszer élünk,de akkor nagyon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.03.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 0
Azonosító: 234078
Offline offline
Jaaaj milyen cuki a kepen...amugy jo cikk thumbsup.gif thumbsup.gif
2015. április 09. 19:37 #20
sAINTháromság
sAINTháromság
új tag
 
Státusznem tudom haver
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.06.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 242341
Offline offline
Idézet (draculina @ 2015.04.09. 09:43)
nem igazán ismerem a szüleit, csak hallottam ezt-azt, és láttam fotókat. a véleményem megvan róluk, ezt inkább nem mondanám el... de tény, ahhoz képest, hogy két drogos f***kalap lánya, gyönyörűre sikeredett. mondjuk az apja nem volt csúnya pasi, kár hogy agyilag nem volt százas. remélem neki több esze van mint anyunak meg apunak, és nem teszi tönkre az életét fiatalon. kár lenne egy ilyen szép lányért.


K. Tehát.
"Nem igazán ismerem a szüleit, (...) de tény ,hogy ahoz képest, hogy két drogos f***kalap lánya..." NAA álljunk meg egy pillanatra. Nem ismered őket de lef*szkalapozod őket. Igen drogoztak. Több ember is drogozott a Világon. És lám a legtöbbjük egy szexbomba. Na de vissza a f*szkalaphoz. Nézz utána Kurt életének, vagy pontosítok ,csak keress pár idézetet tőle (akik ennyi alapján ítélnek azoktól nem kérek nagyot). Az egyik legbölcsebb ember volt.
"kár ,hogy agyilag nem volt százas" Na már most. Nem agybetegség dolga az ,hogy valaki öngyilkos lesz e vagy nem. Hanem bátorság,kitartás és önkép kérdése.
"Kár lenne egy ilyen szép lányért" Fran tényleg gyönyörű. Courtney is. Kurt is az volt. Nem fogja magát tönkre tenni és tényleg kár ,hogy Kurt """tönkre tette magát""" de látod,látod róla egy szót se szólsz thumbsup.gif biggrin.gif Mert ,hogy neki már "mindegy" nézz utána valaminek mielött kommentelsz drágám.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok