Starity

15 éves lett a Linkin Park debütáló albuma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 26. 13:15 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
2000 októberében került az üzletek polcaira a Linkin Park első önálló stúdiólemeze, a Hybrid Theory. Az évforduló kapcsán összegyűjtöttünk 15 érdekességet az albumról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. október 26. 13:35 #2
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Vagyis a cikk azon időszakra reflektál, amikor is a Linkin Park képes volt a mainstream zenétől eltérően teljesen egyedit és mást alkotni, mint kortársai. Tinédzser koromat végig kísérte, hatalmas rajongójuk voltam, és bár a Minutes to midnight koronggal megbékéltem, valahogy a többi nem olyan stílusú, mint amivel a 2000-es évek elején kezdték pályafutásukat. A Thousand suns szerintem kritikán aluli lett, és a Living thingsről is két szám tetszik összesen. Valahol nagyon sajnálom, hogy nem az első vonalat vitték tovább, de, ha valami nem megy, akkor azt nem is szabad erőltetni, hiszen kiderült némely interjúból pár éve, hogy nem igazán találták meg magukat abban a zenei stílusban, amit a HT idején képviseltek. Viszont így meg szerintem egy középszerű alternatív rock zenekarrá redukálódtak. Korszalkotónak minősül az első két korongjuk, sőt mi több, talán ő általuk kedveltem meg annyira a nu-metált. Mostanában a Hollywood undead korongjait hallgatva keresem azt, amit egykoron ők tudtak a zenéjükkel adni, és bár hatalmas favoritokká nőtték ki magukat, a Linkin Park nyomába sem érhetnek. A cikk jó volt, köszönet érte, ma pedig terítékre kerülnek a régi Linkin Park balladák. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2015. október 26. 13:39 #3
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Nagyon jó cikk lett, köszönjük!

Zeneileg a mai napig az LP gyakorolta rám a legnagyobb hatást, sosem imádtam más együttest annyira, mint őket, más dalait annyira, mint az övékét. 10 évesen még nem is értettem a szövegeiket, mégis tomboltam, úgy éreztem, rólam szólnak. Aztán ahogy fejlődött az angoltudásom, úgy szerettem meg méginkább a számaikat, mert rájöttem, ezek tényleg hozzám íródtak. Mint sok más tinédzsert, engem is átsegítettek nehéz időkön, örülök, hogy ott voltak nekem.
A Minutes to Midnight korong még nagyon ütősnek találatik a részemről, de amit azóta művelnek, ez a stílusváltás, szerintem nagyon hervasztó. A magamfajtákat hívják 'hater'-öknek azok, akiket valahogy kevésbé érintett meg az első három albumuk dallamvilága, pedig legendásak voltak. Nagyon hiányzik a régi LP, a mostani muzsikájuktól falnak megyek, hallgathatatlan. sad.gif
2015. október 26. 13:41 #4
- törölt felhasználó -    
Legjobb albumuk, mai napig imádom heart.gif
2015. október 26. 14:06 #5
- törölt felhasználó -    
Kedvelem a zenéjüket. rolleyes.gif
2015. október 26. 14:32 #6
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Azok voltak a szép idők, amíg a Papa Roach, a Limp Bizkit, a Korn, a P.O.D. és a Crazy Town zenéltek, utánuk már romlott a rock színvonala, a mostani rock együttesek közül szinte nem is szeretek senkit (persze az LP előttük is jó vol a rock felhozatal).
A Linkin Park legjobb albuma volt, és máig szívesen hallgatom. A klipjeik is kiemelkedőek voltak. Sajnos a későbbi számaik már annyira nem jöttek be (kivéve a Meteora album dalai). Jó lenne, ha visszatérnének ehhez a stílusukhoz.
2015. október 26. 15:30 #7
Fenrir Wolf
Fenrir Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszThe Light Behind Your Eyes -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.28.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 5
Azonosító: 245489
Offline offline
gratulálok nekik! smileeee.gif szeretem őket, bár annyira nem biggrin.gif további jó munkát és sok-sok boldog emléket! így tovább ! biggrin.gif
2015. október 26. 15:31 #8
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Úúúú. Nekem a Hybrid Theory megvan kazettán, meg a Meteora is. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2015. október 26. 15:36 #9
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy a k*rva élet, öregszem... rohog.gif Én még emlékszem rájuk a kezdeti korszakukból, és amikor a Bravo, meg Popcorn magazinokban (bizony!) Ők voltak a menők... A THP-val pedig visszatértek a gyökereikhez kicsit. Még sok jó lemezt ennek a nagyszerű zenekarnak. smileeee.gif
2015. október 26. 16:23 #10
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Még mindig a világ egyik legjobb albuma. Klasszikus.
2015. október 27. 11:54 #11
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Egy igazi remekmű. Ők a Bizkit, PR és a Kornnal kezdtem el ezt a stílust megkedvelni. Süti, Park, csótányok és a Kukorica is rengeteg rendkívül fontos mérföldkőve az életemnek!
2015. október 28. 09:03 #12
- törölt felhasználó -    
Azon szerintem egyikőnk sem lepődött meg, hogy milyen sikeresek lettek.
Ha valaki meghallgat agy L.P.-számot, amellett hogy jó a hangzása, még a szövegek is mélyrehatók. Egyik kedvenc bandám. <3
2015. október 28. 16:03 #13
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Életem albuma. Nagy kár, hogy tagadni akarják ezt a korszakot, pedig ez hozta nekik az áttörést. Nagyon szánalmas, hogy 15. évfordulót sem ünnepelték még semmivel, csak Mike adott egy interjút a BBC rádióban, olyan dolgokról beszélt, amiket eddig is tudtunk....
2015. október 29. 15:34 #14
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Imádom ezt az albumot, már vagy százszor végighallgattam. Ez még nekem is kazettán van meg biggrin.gif
2015. október 30. 02:08 #15
- törölt felhasználó -    
Első album volt, amit megvettem, imádom.
Engem is rengeteg mindenen átsegítettek a számaik, és még most is átsegítenek.
Én vagyok az egyetlen aki bírja az új albumaikat is? biggrin.gif Persze nekem is az örök szerelmeim a HT, Reanimation és Meteora maradnak. Sokáig szívfájdalmam volt, hogy miért nem nyomnak már nu metalt, de még mindig szeretem őket, így is.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Joe Hahn Joe Hahn 2500.