Starity

Őszintén mesélt érzéseiről Zayn Malik

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. november 18. 17:53 #21
- törölt felhasználó -    
Süllyedő hajó...mindezt a szart kiírjam magból...
Ezek a részletek valahogy rohadtl nem tetszenek nekem...
Végre bevallotta hogy igazából a modest miatt lépett ki és mert más műfajban akar énekelni.Ez eddig remek.És megértem.De akkor is!!Talán egy cseppnyi hálát mutathatna a négy fiú iránt,akikkel 4 évet húzott le legmélyebb sorsközösségben.Vagy nem tudom...ne legyen már ennyire önfejű.Mindenáron meg akarja mutatni hogy ő más és el akar szakadni a bandától,ez látszik.Csak ne így tenné!!
És leszarom hogy most ha igazi rajongó vagyok,akkor támogatnom kéne tovább is és teljesen elfogadni a döntését.Elfogadom,de attól még megvan a véleményem az egészről.
2015. november 18. 17:54 #22
- törölt felhasználó -    
Én megértem!!
2015. november 18. 18:10 #23
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
tehát ezzel azt akarta burkoltan közölni, hogy ez az 4 év, amit ott töltött, arra volt jó, hogy berobbanjon, és ott hagyja a srácokat. szóval, neki az a 4 év, szar volt. hmm, jó tudni. hogy gyakorlatilag semmit sem jelentett neki. és, meg sem viseli. kösz, Zayn, jól esett. *taps*
2015. november 18. 18:20 #24
Timistad
Timistad
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.05.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 235553
Offline offline
Dorina1024, igen szerintem is kb ez lenne a helyzet. Kb. csak annyi hiányzik, hogy 4 barommal töltöttem 4 évet. De, semmi baj, mert az igazi Directionerek kiállnak mellette.. sleep.gif Én nem ezt a Zaynt kedveltem, és ne is haragudjon a világ, de ilyen viselkedés mellett még véletlenül sem fogom meghallgatni az új dalait.
2015. november 18. 18:38 #25
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Honnan tudjátok, hogy mi zajlik a háttérben ami miatt Zayn kilépett. Lehet hogy a többi srác is ugyanígy érez?! Addig amíg nem ismert minden részlet nem kellene elítélni. Írták Niallről és Harryről is, hogy ki akartak lépni, de Zayn volt aki elsőként eljutott a megvalósításig. Ne felejtse senki, hogy öt totál különböző srácot raktak össze az X-Faktor alatt, akik totál mások mint amit el akartak adni a népnek. Még jó hogy az embernek egy idő után elege lesz. Na meg persze ha nekem azt mondanák, hogy úgy lehetek csak híres ha betesznek csapatba másik pár idegen mellé, akkor naná, hogy igent mondok, mert nem vagyok hülye, ez ugródeszkának tökéletes. Mind az ötüknek az volt. Az hogy ki van a tökük az egésszel pedig a szünet jól mutatja, miért vonulnának vissza amikor a legjobban megy? Miért akarnak saját projektekkel foglalkozni, mikor a 1D a csúcson van? Beleuntak a színjátéknak talán.... Ki tudja....
2015. november 18. 19:04 #26
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
xixo daniella -én egyedül neked tudok igazat adni, a kommentelők között!
2015. november 18. 19:13 #27
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Hát Dorina 1024,én is ezen gondolkodtam.Vajon tényleg csak erre kellett neki ez az egész?Mert akkor csalódtam benne.Azt hittem,végig élvezte az egészet és fájt búcsút venni a srácoktól.Úgy látszik,nem nagyon viselte meg.Király
2015. november 18. 19:48 #28
- törölt felhasználó -    
Kilepett. Nem akart a banda tagja lenni tobbe. En elfogadtam a donteset. De sullyedo hajo? Kerlek szepen, csak szunetet tartanak, nem mennek el orokre. Igazan jol esett, hogy igy beszelt a tobbiekrol, rendkivul kedves.
2015. november 18. 19:55 #29
- törölt felhasználó -    
Blanka, én is teljesen ezt gondolom xd
2015. november 19. 05:32 #30
Citromturmix
Citromturmix
visszatérő vendég
 
StátuszIt's my birthday bitches!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 241999
Offline offline
xixi daniella ott a pont.
2015. november 19. 07:33 #31
BoryHanna
BoryHanna
visszatérő vendég
 
StátuszPeace
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.11.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 249593
Offline offline
Azon szoktam elgondolkodni, amikor újra meg újra megnézem a This is Us-t vagy egy régi koncertfelvételt, hogy Zayn ott is csak megjátszotta magát? Hogy ez a négy( majdnem öt) év a One Directionnal nem jelentett neki semmit? Csak azt, hogy híressé váljon és utána elkezdhesse a saját karrierjét? Hogy csak kihasználta a többi négy srácot??
Most, ebben az interjúban rá sem ismerek. Alpári stílusban beszél és nagyon beképzeltnek, magabiztosnak tűnik. Én nem ilyen Zaynt imsertem.
Ha meg azt mondja, hogy ez az igazi énje, amit az 1D miatt eddig nem tudott kimutatni, akkor csak sajnálni tudom és mérhetetlenül csalódott illrtve szomorú vagyok.
2015. november 19. 12:21 #32
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Ja mindenki szűrhető le magának a lényeget! Én örülök annak, hogy Zayn azt is elmondta, hogy nincs és nem is volt Larry Stylinson és semmilyen más szar bromance a csapaton belül. Sose hittem ebben a szarságban, és most már Liam után Zayn is ugyanezt nyilatkozta. És ugyan mi oka lenne hazudni, ha már ninc ami megkösse a kezét! Szóval köszi Zayn, hogy Neked hála már 100%-If biztos vagyok benne, hogy Larry is NOT real!!!!!!! biggrin.gif
2015. november 19. 14:43 #33
Ashl3y
Ashl3y
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.23.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 240690
Offline offline
Valakinek nincs meg véletlenül a teljes fordítas?! Vagy az angol teljes cikk?! smileeee.gif koszonom
2015. november 19. 16:22 #34
- törölt felhasználó -    
Hoxa18;ezt hol mondta??
2015. november 19. 19:01 #35
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Szinte rá sem ismerni erre a fiúra. Most komolyan, mikor változott meg benne mindez, mik ezek a hirtelen jött trágárságok és mi ez a hirtelen kibaszott nagy önbizalom? Már bocsánat... De mintha ő lenne felháborodva azért, mert mi "megorroltunk" rá a kilépése miatt. Hadd vázoljam fel az én verziómat ezzel kapcsolatban:
Tudtommal maga Zayn volt az, aki úgy nyilatkozott a tweetjében és a későbbiekben is, hogy térre és nyugalomra vágyik és úgy akar élni, mint egy normális 22 éves srác, és én ekkor még teljesen egyet is értettem vele, hiszen tisztában voltam vele hogy nem mindenkinek való ez a celebélet, a csillogással, a kamerákkal meg hasonló dolgokkal. De könyörgöm, tényleg ilyen egy normális 22 éves srác élete?! Kötve hinném, és pontosan ez volt az, amely miatt rengetegen "megorroltak" rá, mert nem bízhattunk benne, mert mi megpróbáltunk, ő pedig egyszerűen csak visszaélt vele, kihasználta a fanok lojalitását és kedvességét, ráadásul nem úgy tűnik, mintha megbánta volna a viselkedését.
Dobta Naughty Boyt, aki végigszenvedte magát a fanok áradatán akik miatt a fél világ mára már gyűlöli a lemezlovast, pedig ő nem tett mást csak vele dolgozott. Történtek aztán persze mocskolódások is, éppen ezért nem szeretném, ha úgy tűnne hogy most esetleg Naugtyt védem, mert semmivel sem szeretem őt jobban a maradék, aljas és kétszínű társaságnál.
Én mindig úgy láttam, hogy Zayn jól érzi magát a bandában. Együtt nevetett velük, énekelt, táncolt és ökörködött, és szert tett négy hihetetlen barátra. Lehet, hogy soha sem volt túl bőbeszédű, de én mindig is egy kedves, segítőkész és bevállalós srácnak ismertem, aki többnyire kihátrál a konfliktusokból és megpróbálja őket humánusan megoldani. Soha sem ennyire felszínes, egytucat előadónak ismertem, és éppen ezért lepődtem most meg ezen a cikken.
Lehet hogy én vagyok túlságosan elvakult rajongó, de nem akarom mindezt elhinni, nem akarom elhinni hogy ennyire kifordult magából a fiú, akit mi egyébként annyira megkedveltünk, akiért az életünket is odaadtuk volna, mi, Directionerek, ha kellett volna, nem akarom elhinni hogy ehhez vezette őt a hírnév, hogy ennyire rosszul kezeli mindezt. Soha sem olyannak ismertem meg, akinek a csillogás elvette volna az eszét, most mégis legalább annyira borzalmas, mint a többi drogos, magabiztos, elszállt, beképzelt idióta arrafelé.
Én Directioner vagyok. Én szerettem Zaynt, azonban az a viselkedés, amelyet mostanában tanúsít, az a divat, az az imidzs, amit mostanában szerzett magának egyáltalán nem tetszik. Ha úgy tetszik úgy is mondhatjuk hogy túlságosan nagyot csalódtam benne, szóval nem, nem vagyok Zayn-fan, már ha van hivatalos megnevezésük azoknak, akik követik őt. Ő képeket posztol magáról, ahol művészien fújja ki magából a füstöt - én tényleg remélem hogy az csak sima cigi - ahol nagyon légiesen van ábrázolva, de ez vagy nem ő, vagy pedig nem tetszik nekem az új éne...
2015. november 19. 20:14 #36
T.szofi
T.szofi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.08.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 242501
Offline offline
Hoxa18 ez egy hülyeség mert sose volt larry ezt a értelmetlen fanok találták ki mertnem értik meg hogy ketten TÉNYLEG OLYANOK MINT A TESOK
2015. november 19. 20:23 #37
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Ebben az interjúban mondta. És csak azért írtam, mert most Zayn is, teljesen függetlenül már, azt nyilatkozta, hogy minden bromance a bandán belül kitaláció. Talán a sok hülye végre szembesül azzal hogy tényleg nem volt és nincs is Larry és adnak maguknak egy nagy taslit, hogy az idiótaságukkal tönkre tettek egy barátságot. Liam maga volt az ördög mikor ugyanezt elmondta, aztán minden hülye megnyugodott, hogy biztos a modest. Na de Zayn nyilatkozataiban már nem azól bele a modest....
2015. november 19. 20:33 #38
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Pitypang azt mindenki tudja, hogy a fiúk Twitter felületeit a modest IS irányítja. Erre számtalan bizonyíték van a neten. Amikor Zayn kilépett még volt beleszólásuk a dolgokba, és a normális életet akarok élni dumát nem Zayn írta, ebben rohadtul biztos vagyok. A srácok is elmondták, hogy tudták, hogy Zayn mást akar és végülis örülnek annak hogy megtette ezt a lépést. Akkor??? Modest esti mese volt!! Az pedig hogy a hírnév, a folyamatos nyomás és elvárás mit hoz ki egy emberből honnan tudod??? Sehonnan. Fogalmad sincs mit érez, mit élhetett átt, nem szeretem ha valakit néhány szó, vagy rosszul összerakott mondat alapján ítélnek meg. Honnan veszitek hogy nem érezte jól magát a srácokkal? Hogy nem voltak barátok? Ha jól tudom Louis és Liam is tartja vele a kapcsolatot. EnnI erővel Harryt is lehetne szapulni, mert a kötelezőkön kívül még csak véletlenül sem mutatkozik együtt egyetlen bandatársával sem.
2015. november 19. 22:41 #39
RenaXx
RenaXx
visszatérő vendég
 
StátuszSm;)e !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 0
Azonosító: 206336
Offline offline
Ha belegondolok majdnem minden sztár végig megy ezen az úton. Elkezdődik a karrier , népszerűek, akkor felkapják őket de egy nagyon erősen irányított módon ami nem őszinte és általában ők maguk nem szeretik.. És amikor már elérik azt a mértékű hírességet hogy azt csinálnak amit akarnak akkor fogják és kiszállnak ebből és ugy folytatják ahogy ők azt jónak látják.. Úgy tűnik onnantol érdemes csak odafigyelni mert az a valós kép de az eleje meg nem kihagyható rész... Ottvan példának okáért Demi, Rihanna Justin Miley, Xtina, a Jonas brothers régebben, selena éss bizony a 1D is. .emlékszem én az elején naggyon imádtam őket csak mikor elkezdődött az a dolog hogy a nevük gyakorlatilag márkanév lett (kb az első 1D store megnyitásakor o.O) onnantol nem nagyon követtem figyelemmel mert nem volt ugyanaz.. hülyéskedtek de olyan erőltetett volt az egész. Eleinte még tényleg poénosak voltak.. na de ugy látszik eljött az idő xd
2015. november 20. 06:32 #40
Riley
Riley
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.18.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 248595
Offline offline
Az egyetlen amit nem értek ebben a cikkben, az a süllyedő hajó kifejezés. Kétlem, hogy "elsüllyednének" . Ez az életük. Nem akarnak mást csinálni, Harry, Niall, Liam és azt hiszem Lou is elmondta már nem egyszer. Nem. Akarnak. Mást. Csinálni. Fel lehetne fogni végre. Ha te nem akarsz mást csinálni, te sem fogsz, ahogyan ők sem hagyják abba a zenét. A Directionerek pedig pobtosan tudják, hogy mindrgyiküknek az élete a zene. Pont.
Másik. Az, hogy pont ezeket a részeket fordították le az interjúból, nem vet túl jó fényt Zayn-re. Nem láthatunk bele, mik történtek, ahogyan azt sem tudják, mi viselte meg. Most jobb volt nektek, hogy látszott rajta, mennyiee boldogtalan? Hogy már nem adott bele mindent a dalokba úgy, mint az elején? Nem hiszem el, hogy ez így valakinek is jó volt. Ahogyan azt sem, hogy Zayn nwm volt szomorú. A srácokkal bár csak pár hete beszélt először (Liam legalábbis ezt állította), kétlem, hogy nem viselte meg, hiszen velük nőtt fel. De valószínűleg nagyobb volt a megkönnyebbülés, a szabadságérzet, és minden, amit addig hiányolt. Marha sok meló lehet egy ilyen bandávan, és ezt nem mindenki bírja. Ha láttátok az ELLEN Show-t, a fiúk bevallották, hogy túl sokszor játszották már meg magukat. Érthető, hogy ez egy idő után bosszantó.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok