Starity

Melyik a kedvenc zenei stílusod és miért?

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 03. 22:07 #201
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lillaa98 @ 2013.07.02. 19:24)
Köszönöm! meghajolo.gif
Ezt ennél szebben meg sem lehetne fogalmazni. : ) Élmény volt olvasni, komolyan.


nincs mit , a véleményeimnél is le van írva a lényeg xd
2013. július 04. 20:43 #202
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
METAL:hogy pontosan miért is?nos erre milliónyi okot tudnék felsorolni...de holis kezdjem??Először is talán észre sem veszed de mindig van egy dal ami olyan tanulságokkal van tele ami az életről vagy akár a veszteségről szól,hogy milyen egy csalódás,egy érzés bár ez metálban néha fűszerezve van egy kis haraggal,utálattal, erős gyűlölettel stb, és mindenkinek valami más üzenetet hordoz.Végül is mindent megtalálsz benne ami talán hasznos talán nem.Sokdal igy születik meg egy zenész tollában van egy téma,egy jó fantázia,vagy egy olyan helyzet amikor haragszik az egész világra és mindent elitél magakörül... (és igy születnek meg a jókis agressziv deadh metál számok)de visszatérve...mért is a metál??azért mivel ennek a műfajnak hála találtam rá a valódi önmagamra,hogy milyen voltam?nemlényeges mostmár csak azszámit aki igazából vagyok énis estem pofára talán többször mint kellet volna,voltám már oly boldogis amilyen talán még az életben nem voltam, és ehhez alkalmazkodva hallgattam zenét nekem mindig segitett minden egyes időszakban. Sokmindent is tanultam belőle pl:mért tegyem azt amit nem akarok mért felelnék meg más akaratának ha nekem telyesen más elképzeléseim vannak a jövőt illetően, ha ezt mind megtettem volna akkor talán nem lennék az aki vagyok...sokszor volt,hogy deadh metálba folytottam bánatom,és hála Alexi Laihonak és a COB-nek rájöttem ha nemis megy minden tökéletesen nem érdemes rajta rágódnom csak sz*rj le mindent és lépj tovább mert egy bukásnál még nem dől össze az egész világ!...Hát lényegében én igy gondolkodom lehet,hogy nem a legfényesebben fogalmaztam meg de lehetőleg olvashtó és érthető amit közölni szerettem volna smileeee.gif nekem szivem lelkem a metálban van soha semmi pénzért nemmondanék le róla mivel sokmindent tanultam egyes bandáktól énekesektől lehet felőlem power,vagy goth vagy isten tudja hányat tudnék még felsorolni egy a lényeg ha te szereted ne hagyd másnak,hogy befolásolyon mert akkor nem lennél az aki vagy kit érdekel kimit mond?én élem az én életem úgy ahogy akarom más meg éli ahogy akarja. Bár az én életem halálomig a metál fog maradni és örök életemig csakis azt fogom hallgatni és remélhetőleg játszani is saját dalokkal saját együttessel... smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Darkness, The Siren, Szandiiii, Jody, Pöttömke, hayley4
2013. július 04. 21:09 #203
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy nem egészen egy oldallal ezelőtt írtam ide, de silány volt ahhoz képest, amit igazán érzek, és most kaptam egy kis inspirációt.

Miért pont rock, miért pont metal? Ezek az előadók annyira sokszínűek és értékesek. Legtöbbjük onnan indult, ahol semmi sem volt, a nyomornegyedekből és az elviselhetetlen életkörülményekből kilépve teremtettek meg maguknak egy olyan életstílust, amilyenre a szíve legmélyén mindenki vágyik. A tehetségükkel, az akaraterejükkel felküzdötték magukat, áhítattal, szívből zenéltek, a lelkük legmélyebb bugyraiból előhívva és megszólaltatva az érzelmeket. A szerelmet, a fájdalmat, a boldogságot, a dühöt, a gyűlöletet, az emberek cselekedetei miatt érzett végtelen elkeseredést. A dalaiknak mindig, minden esetben több oldala, több szemlélhető pontja van, olyan ez, mint holmi kiállítás vagy egy festmény. Minden nézéssel új dolgok tárulnak a szemünk elé, új értelmét látjuk az életre hívott képnek és több oldalról is megcsodálhatjuk a lefestett tartalmat. Ahogy a sok dühös, esetleg lágy dallam keveredik egymással, valamiféle euforikus állapotba repítve minket, egyszerű földi lényeket, amikor a dallamok keverednek egymással, mélyen a lelkünkbe hatolnak, előhívva a legmélyebb pontokról is a tiszta és elfojtott érzelmeket, aztán egy könnyed vagy éppen sötét átvezetéssel egészen más világba kerülünk. Végül pedig a maga szépségével, a benne élő tűzzel vagy a nyugalmas, tiszta vizű forrással, a vad farkas vagy a szelíd bárány képében csendesen lepottyant minket a földre, és amikor megszólalnak az utolsó hangok, belül érezzük, hogy igen. Ezek vagyunk mi. Ezt szeretjük, ezért élünk, és mindennél boldogabbak vagyunk, amikor hallgathatjuk. Ezért nem is értem, hogy sokan miért próbálnak berögzülten eltántorítani ezektől a műfajoktól és daloktól. Aki egyszer rábukkan a saját útjára, az igazi önmagára, azt soha többé nem lehet elrettenteni attól, amit szeret. Az utóbbi éveimen ezek a művészek is végigkísértek, és minden nap erőt öntöttek belém, és az irántuk érzett hálámat sosem fogom tudni tökéletesen kifejezni. Ez nem egy olyan érzelem, amit szavakkal meg lehetne fogalmazni.
6 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish, Darkness, Szandiiii, Jody, Pöttömke, hayley4
2013. július 14. 20:35 #204
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2278
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Hát én nagyon szeretem a spanyol nyelvet ezért a spanyol zenék.
2013. július 15. 17:41 #205
- törölt felhasználó -    
Pop-rock és Punk-rock. Jó hallani a gitárt meg a dobot smileeee.gif) És nem csak valami "tuc-tuc" vagy valakik, akiknek a szöveget úgy nyomják a kezükbe. Egy pop-rock vagy punk-rock bandához tényleg tehetséges emberek kellenek, akik tudnak gitározni, dobolni, basszusgitározni, énekelni, és néha még zongorázni is.
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Tündiii, Jody
2013. július 23. 10:28 #206
- törölt felhasználó -    
Én inkább az eletronikus és a hip hop-ért vagyok nagyon oda és azért mert én ez vagyok belsőleg és külsőled.Ezért is szeretem a Locnville(LCNVL) fiúkat mert ők csinálják ezt a legjobban és persze a hangjuk is nagyon tetszetős számomra...Meg eleve szeretem hallani az a jó dübörgést a fülembe ami teljesen a heart.gif -ig hatol és ezt nagyon szeretem. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. július 24. 01:45 #207
VanessaVani
VanessaVani
 
Státusz(ノ◕ヮ◕)ノ*: ・゚✧
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.18.
Hozzászólás: 853
Csatolások: 109
Azonosító: 202161
Offline offline
Rock,PunkRock,Visual kei,J-rock,K-pop thumbsup.gif
excl.gif szinte minden ami jó kivéve 1D,JB,selena,miley,stb stb hipphopp vagy mi meg Rap meg ilyenek bad.gif
inkább a felül felsoroltakat szeretem mert nekem ez az stílusom.Sosem szerettem ennyire semmilyen zenéket régen mindig voltak kedvenc pop pompom.gif énekeseim stb de nem szerettem őket annyira mint most a J-rocok vagy a punkrockot vagy a k-popot stb *-*
És én örülök is neki hogy nem tartozom a 1D,JB és még hasonló sztárok rajongói közé happy.gif

YOHIO & DIAURA 4ever *--* ♥
2013. július 25. 16:03 #208
- törölt felhasználó -    
Régebben csak pop számokat hallgattam, manapság meg egyre kevesebb pop előadót szeretek. Kedvencem a rock happy.gif
Hogy miért? Megmagyarázni egy örökkévalóság lenne smileeee.gif
2013. augusztus 07. 14:25 #209
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Leginkább kpop-ot, de a rap a hip-hop és a disco zene sem áll messze az ízlésemtől. Az angol pop-ot hagyom lenyugodni, mert ezek az új énekesek nem nyerik meg a tetszésemet... Végülis teljesen mindegy mi, csak tetszen. Amit nem hallgatok semmi féleképpen az a rock, JB és 1D..meg ezek az új nyájas porzsákok... Egyébként azért szeretem jobban a k-pop mert szerintem változatos, stílusos, sokkal több benne az érzelem, a hangulatot jól ellehet kapni (ha szomorú a dal, te is áttudod érezni nem úgy mint a mai zenékben...). Ő értük tényleg lehet rajongani, mert nem lekoppintanak valakit, és kicsit átformálják, aztán nesze nektek. NEM! Saját dal, saját tánc, saját szöveg... és ezért imádom őket annyira ^^ wub.gif
2013. augusztus 23. 23:04 #210
- törölt felhasználó -    
Imádok zenét hallgatni, és metálon meg annak különböző kevert, társított műfajain kívül bármilyen stílust meghallgatok. A daltól függ, nem a stílustól.
2013. augusztus 23. 23:07 #211
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Hát én a electrink Dubstepet Pop-ot szeretem

Imádok Zenét hallgatni és valamiért vonzott engem ez a stílus smileeee.gif
2013. augusztus 24. 14:08 #212
- törölt felhasználó -    
Sertanejo. Szinte egész nap azt hallgatok.
2013. augusztus 26. 01:14 #213
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Rock és Metál. Hogy miért? Mert igazán különleges műfajok, ahol minden bandának megvan a maga stílusa, és mert minden hangulatra vannak szàmok. Azért, mert ezeka zenék tényleg mondanak valamit, nem úgy, mint a pop dalok, amelyek csak közhelyes témákat boncolgatnak. Mert ez tényleg zene, mert egy da akkor lesz igazán zenei mű, ha abban hangszerek vannak, nemvsak gépek és üres kornyikálás! Sokan alàbecsülik ezt a műfajt, pedig sokkal több vn benne, mint az ordibálás és (néha) hörgés. Az pedig erős tùlzás, hogy minden dal "depis".
2 felhasználónak tetszik: Darkness, hayley4
2013. augusztus 28. 23:53 #214
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Pop rock/punk rock. Power pop.
Engem általában ez a három stílus felpörget és az esetek többségében erre van szükségem, hogy ne merüljek el a szomorkodásban, éppen ezért nincsenek is "sírós" dalaim. Ha sírok, azt zene nélkül teszem, de ha éppen nem lenne túl szerencsés könnyeket potyogtatni, akkor valami figyelemelterelést alkalmazok, és ez a zene.
Persze azért vidám hangulatomban is meghallgatom ugyanazokat a számokat smileeee.gif
Igazából a daltól függ, hogy tetszik-e, nem a stílustól. Valójában nem is vagyok valami jó a zenék kategorizálásában, nincs sok fogalmam a különböző stílusjegyekről unsure.gif Szóval elég tág a zenei befogadó-képességem. Én bizony rádión szocializálódtam, így töredelmesen bevallom: gyakran megszeretem azokat a számokat, amiket sokan már csak elvből is utálnak az előadó/a popularitásuk miatt. (azért ez nálam is előfordul blush.gif ) Viszont a disco és a rap teljesen kizárva.
Meg hát, nem vagyok rá büszke, de az én kis gyenge lelki világom a különböző metal zenéket sem bírja elviselni pardon.gif
2013. augusztus 31. 18:52 #215
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
ROOOCK!! és punk-rock. rock.gif
2013. augusztus 31. 19:00 #216
Esztóka122
Esztóka122
 
StátuszA Remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.02.
Hozzászólás: 513
Csatolások: 34
Azonosító: 208023
Offline offline
K-Pop és Rock
A K-Pop jött magától, azt egyedül sikerült felfedeznem és megszerettetni magammal. wub.gif thumbsup.gif heart.gif
A Rockot viszont családi vonásból szeretem, de egyébként is szerintem előbb utóbb magam is felfedeztem volna! thumbsup.gif thumbsup.gif heart.gif heart.gif thumbup2.gif
2013. augusztus 31. 19:04 #217
- törölt felhasználó -    
Még szép, hogy a rock a zenei stílusom! Imádom! Rock nélkül tuti biztos "halott" lennék. Néha segít megnyugtatni, kikapcsolnia engem. Köszönöm, hogy létezik ez a zenei műfaj! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Angelx
2013. szeptember 01. 10:28 #218
- törölt felhasználó -    
rock, punk-rock, pop-rock, punk heart.gif heart.gif heart.gif
Hogy miért? mert jó. egyszerűen csak jó!
2013. szeptember 06. 18:33 #219
Evcsuu
Evcsuu
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.23.
Hozzászólás: 638
Csatolások: 2
Azonosító: 186479
Offline offline
Punk-rock minden mennyiségben *---*

meg olyan FOB-os biggrin.gif wub.gif
2013. szeptember 06. 20:27 #220
RecklessBambie
RecklessBambie
visszatérő vendég
 
StátuszTough Cookie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.15.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 14
Azonosító: 203802
Offline offline
metalcore wub.gif
mert egyszerűen jó hallgatni biggrin.gif
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!