Starity

Melyik a kedvenc zenei stílusod és miért?

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 14. 14:21 #121
- törölt felhasználó -    
Hmm nahát ide még nem is írtam?

Engem leginkább a fekete zene tudott megfogni.És most nem a feketék által csinált pop-ra,vagy dance-re gondolok,hanem az igazi eredeti fekete zenére mint az R&B,Hip Hop,Rap,Soul és társaik.Lehet akár a '90-es évek R&B-je vagy a rapnek bármelyik ágazata.Nekem mindegy,akár gangsta rap,vagy underground de észrevettem,hogy ezeknek a nagyon kezdő,fiatal rappereknek van egy külön jellegzetes hangzásuk,mint például Soulja Boy,Tyga,Wiz Khalifa,Kid Ink,Travis Porter.Van bennük valami közös,nemtudom van-e ennek külön ágazata de ez is nagyon tetszik.Aztán a legjobban azokat az előadókat szeretem,akik ütemesen,ritmusosan egyszóval ütősen rappelnek,szóval nem olyan mintha csak monotonon felolvasnának egy szöveget.Szerintem T.I. csinálja ezt nagyon jól de ott van még a nők közül Lil Mama akire ez nagyon jellemző.Igazából az összes olyan embert szeretem aki valamiért különleges mint Lupe Fiasco neki van egyfajta intelligencia a számaiban.Vagy Kanye West,aki gép nélkül is tud robothangon rappelni,de ott van még Nelly is aki zseniálisan ötvözte a rapet az R&B-vel úgy hogy az nem lett tucat.És persze Tupac-ot ki ne hagyjam aki ennek a műfajnak a koronázatlan királya. king.gif Nade ennyit a rapről,igazából ez csak a második kedvencem,az első az R&B.Az igényes zene valahol ennél a stílusnál kezdődik.És itt én sem Rihannára gondolok.Ahogy a rapnek is megvan a királynak az R&B-nek is aki nem más mint Aaliyah.Szerintem nemcsak az R&B-ben ő a legjobb énekesnő,hanem az egész zenében is.Ha még élő előadót kellene mondanom,akkor Alicia Keys,mert ha valakire azt mondom,hogy nem tucat akkor az ő.Nem tudom elmondani hogy mennyire tisztelem ezért.De hamár király és királynő van,akkor legyen herceg és hercegnő is. biggrin.gif Két embert tudnék erre a posztra jelölni,az egyik Chris Brown a másik pedig Ciara.És nekik tényleg ez a becenevük ami nem is véletlen. wub.gif Na most,hogy kialakítottam az uralkodóházat,azt hiszem be is fejezem,mert kell a hely másnak is. beer.gif Miért érzem úgy,hogy nem írtam eleget? laugh.gif

Ezt a képet muszáj volt.R.I.P..
http://7f.img.v4.skyrock.net/7f1/tahauck/pics/2412150173_1.jpg
5 felhasználónak tetszik: badperfect, janet7, Bogszics, Teora, sMokEe.cLouD
2011. július 14. 17:06 #122
Sütiike
Sütiike
új tag
 
StátuszSad but true
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 1
Azonosító: 153455
Offline offline
Rock

nem om miért én ezen nőttem/növök fel, a tuctuctól amúgy is fáj a fejem a többit annyiranem szeretem
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, thunderbird, Hustler
2011. augusztus 13. 13:05 #123
klaucicus02
klaucicus02
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 230
Azonosító: 150157
Offline offline
Ha úgy van, én mindenféle zenét meghallgatok műfajtól függően. Amilyen a kedvem olyan zenét hallgatok. De a nagy kedvencem az akkor is KPoP meg az R"n"B. De a rock-ot is szeretem, meghallgatom. A rap-pel sincs semmi bajom, csak ne legyen olyan monoton, mert az rühellem. mad.gif
2011. augusztus 13. 14:02 #124
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
A ROCK, mert annak van értelme.. Bár a punk is jó.. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Szandiiii
2011. augusztus 13. 14:05 #125
- törölt felhasználó -    
Sok mindent szeretek,de talán a Punk.Ez a stílus jön be a legjobban.Nem szeretnék most erről regény írni,de meg van az oka.
2011. augusztus 16. 13:24 #126
ciccmicc44
ciccmicc44
lucid dream(er).
 
Státuszthere is no Hell. do whatever you want
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 3552
Csatolások: 162
Azonosító: 144878
Offline offline
a legeslegkedvencebb stílusom az Industrial Metal. Igazából nem tudom elmagyarázni miért, egyszerűen csak tetszik. Van valami azokban a zenékben, valami magával ragadó, sajátos hangulata van, nem az az unalmas tucatzene.
2012. április 10. 07:12 #127
ercsu121.121
ercsu121.121
új tag
 
Státuszu nalom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.05.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 150620
Offline offline
Idézet (ercsu121.121 @ 2011.06.18. 19:58)
mien énekest
wink.gif






mad.gif mongyuk be mondjak a nevet gyogyoka reklamalo.gif
2012. április 14. 09:56 #128
- törölt felhasználó -    
A poop/punk és az Alternatív. smileeee.gif Én nemtudnám elmagyarázni, hogy miért csak egyszerűen olyan jó hallgatni. Persze a lasabb számokból is van amit meghallgatok. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Hustler
2012. április 26. 18:58 #129
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
A Pop,ezek a zenék nagyon bejönnek:)
2012. május 05. 17:38 #130
- törölt felhasználó -    
Mielőtt még kezdeném, azt azért tisztázzuk, hogy hibás a kérdés. Egy embernek egy zenei stílusa van, inkább úgy kellett volna kérdezni, hogy "melyik a kedvenc zenei műfajod?".
Amikor először írtam ide 1000 éve, akkor még a poppot mondtam. Ma már annyira megváltozott az ízlésem...

rock, azon belül is főleg a pop/punk
A mániám akkor kezdődött, mikor egy barátnőm megmutatta az Breathinget a Yellowcardtól. Fuh, nagyon de nagyon rákattantam arra a számra. Aztán elhatároztam, hogy kell mééég, úgyhogy letöltöttem azt az albumukat, amin ez a szám megtalálható (Ocean Avenue; az ugyanezen címet viselő számuk pedig örök kedvenc). Innen egyenes út vezetett a többi kedvenc bandámhoz és a gyógyíthatatlan függőségemhez. Egyszerűen úgy érzem, ez a műfaj én vagyok.
All Time Low, We The Kings, Yellowcard, The Rasmus, Nickelback, Green Day

amit még szeretek, az a synth-pop
Nem tudom megfogalmazni, miért, egyszerűen csak tetszik. Nagyrészt "gépzene", és csak szintetizátor van benne, ami hangszer, de ettől függetlenül egyedi hangzás jellemzi. A synth-pop számok megtöltenek pozitív energiával. A legjobb dal a műfajban szerintem Olly Murstől a Heart Skips A Beat.
Olly Murs, The New Cities, Hellogoodbye
2012. május 05. 17:44 #131
- törölt felhasználó -    
Pop, R&B, Dance és Soul. Ezeket imádom a legjobban. A többit is meghallgatom, az már más kérdés, hogy tetszik-e.
2012. május 13. 11:21 #132
fabianszandra
fabianszandra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 152791
Offline offline
Visual Kei, JRock

Talán ez ragadott meg leginkább, imádom a nyelvet, különösebb kiváltó okot nem tudok >_<
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. május 15. 18:11 #133
- törölt felhasználó -    
1996-ban kaptam meg szülinapomra a Fugees-The Score című albumát és ezután gyakorlatilag beszippantott magába a Rap és a Hip-hop zene.ezután folyamatosan ismerkedtem meg a rap zenével és albumokkal, előadókkal jött COOLIO, ICE-T,CYPRESS HILL,ONYX,LL COOL J,PUBLIC ENEMY,BEASTIE BOYS,RUN-DMC,SNOOP DOGG,DR DRE,HOUSE OF PAIN és a WU_TANG CLAN ezek voltak azok az előadók akiket először kezdtem hallgatni. kb.10-éven keresztül a rap zene és a Hip-hop szubkultúra határozta meg az életem ezzel keltem ezzel feküdtem.
imádtam a nyári szabadtéri Hip-hop bulikat a Kultiplex-et a magyar underground előadók fellépéseit a Város ligeti Summer Jam-et és az OSG-ét. 2000 után sikerült eljutnom vagy egy tucat külföldi Rap előadó koncertjére akiken gyakorlatilag felnőttem! és igyekeztem kedvenceim rap lemezeit is megvenni eredetiben több kevesebb sikerrel. smileeee.gif

jahh és én egyébként soha nem szerettem igazán 2pac-et elismerem vannak jó zenéi de nekem mások a műfaj "királyai"! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2012. május 15. 18:29 #134
- törölt felhasználó -    
Victorindustrial. biggrin.gif Tudom kicsit furán hangzik, de szolgálok egy kis magyarázattal: Viktoriánus és indusztriális zene keveréke. Tudomásom szerint Emilie Autumn az egyetlen képviselője. És pont miatta szeretem ezt a stílust. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. május 15. 18:55 #135
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Nekem a Rock amióta az eszemet tudom azóta hallgatok Rockot hála az én drága szüleimnek meghajolo.gif és azért a Rock a kedvenc zenei stílusom mert egyszerűen imádom a gitárszólókat a dalszövegeket és magát az életérzést is laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. május 22. 10:09 #136
Reniii
Reniii
 
Státuszwww.facebook.com/modiwomusic <3 ahol az álmaim valóra válnak :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.08.
Hozzászólás: 708
Csatolások: 38
Azonosító: 142870
Offline offline
[*] http://omband.gportal.hu/
Őket szoktam hallgatni,inspirálnak smileeee.gif
Tekintsétek ti is,ha lesz elég ember aki akarja,több dolog lesz,s majd még fordítják a román illetve angol facebook kommenteket. wub.gif
2012. május 22. 13:48 #137
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
A pop és az R'N'B..már régóta nagyon tetszenek az ilyen zenék smileeee.gif
2012. május 24. 18:54 #138
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Rap, rock, pop, disco meg még sorolhatnám biggrin.gif Mindenevő vagyok. biggrin.gif
2012. május 25. 19:09 #139
boomy
boomy
visszatérő vendég
 
StátuszHana Yori Dango<3 szar ez a szar pff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 3
Azonosító: 159815
Offline offline
k-pop, mert felvidít és mert szeretem a koreai nyelvet biggrin.gif + visual kei az LM.C miatt laugh.gif
2012. június 03. 20:46 #140
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Mostanában rá kellett jönnöm, teljesen felesleges tömegzenét hallgatnom, így olyan előadókat részesítek előnyben, akik ismertek de nem folynak a csapból. Zeneileg minden evő vagyok. blush.gif
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!