Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 12. 19:53 #1301
- törölt felhasználó -    
a lelkem kiteszem érted, vedd már észre
2017. április 12. 21:18 #1302
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Szabe @ 2017.04.12. 19:29)
Nem tudom, rendelt-e valaki mostanság közületek a H&M-ből, és valójában ez még tökre belefér, csak meglepő, hogy eddig, mikor leadtam egy rendelést, másnap már kaptam is az e-mailt a DPD-től, hogy feladták a csomagot, és hogy mikorra ér ide. Most sehol semmi, pedig vasárnap este adtam le a rendelést.  mellow.gif Visszaigazolást kaptam a rendelésemről, csak meglepő, hogy még értesítést sem kaptam arról, hogy mikorra várható. Bár bizonyára ők is el vannak havazva, tehát lehet, hogy húsvét előtt már meg sem kapom. Mondjuk azért jó lett volna, ha a héten ideér.


Amikor még régen nyitott az egész webshop, megrendelted hétfőn és szerdán már a kezedben volt a csomagod, emlékszem, még meg is lepődtem, hogy milyen gyorsak. Utoljára szerintem rendelni olyan tavaly ősz környékén rendeltem, nekem is egy hét volt, mire kihozták és sajnos, volt, hogy az egész méretezés rossz volt mad.gif Bár egyébként, én a netes ruharendelés elkötelezett híve vagyok (annak ellenére, hogy ritkán szoktam), nem fogdossák és taperolják össze a ruhát előttem ötvenen, nincs elszakadva és még alapozófoltok sincsenek az anyagon.

Én még január végén jártam így, csak a Manna csomagommal. Azt írták, 2 napon belül szállítják, lelkesen vártam a kis dobozkámat a mannáimmal, aztán másfél hétre rá bevágta a futár. Na, mondom, ez igen... viszont így nem kell sorba állnod a kasszánál, csak pár kattintás és kész is. Valamit valamiért biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Pixu
2017. április 12. 23:23 #1303
- törölt felhasználó -    
Akkorát röhögtem, mutattam egy képet a húgomnak, ami alá oda volt írva, hogy "Jaj de fiatalosan nézek, annyira szép vagyok, imádom ezt a képet meg sem látszik, hogy 25 vagyok..."

A húgom nem látta a feliratot, de megszólalt, hogy: "Jééé, ki ez a 40 éves nő?". Amikor mondtam neki, hogy ő csak 25 és szerinte tök fiatal, csak kinevetett engem. Aztán mikor megmondtam, hogy nem viccelek, újra megnézte a képet: "Oké, legyen 35 de ez az utolsó szavam." rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2017. április 13. 09:15 #1304
- törölt felhasználó -    
Szegény ilus1996-ra olyan Malec-fangörl hullámot zúdítottam, hogy az valami hihetetlen. _nevet.gif Az a szívás, hogy a könyvekkel még mindig nem haladok (csak a Csontvárost olvastam el eddig), viszont ez a Shadowhunters sorozat, oh mein gott, hát mi ez már. Tegnap fejeztem be az eddig megjelent részeket, és szabályosan vigyorogva könnyeztem a Malec jeleneteken. Ahhw. wub3.gif
Oké, értelmesebb témákra is rátérhetünk. Nem akar valaki lejönni Dunaújvárosba a Kaptár-fesztiválra? rohog.gif Ingyenes, meg ilyenek, csak már megint faképnél lettem hagyva, és nincs kivel mennem. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci, Beyla, Szandi0820
2017. április 13. 17:38 #1305
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az érzés mikor a főnököd megkínál gumimacival és kétszer is megrakja a markod vele. Majd arról beszélgettek, hogy milyen finom, és végtére is tök egészséges ilyen korban ilyeneket enni. Én csak bólogattam inkább. rohog.gif rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Syden, LaDySmIth, forever.romanci, Beyla, madeleine., Trapdoor, Szandi0820, Pixu
2017. április 13. 17:39 #1306
- törölt felhasználó -    
Tegnap ugye nekiestem a szobám átrendezésének, kisebb tárgyakat el is mozdítottam, holmikat szelektáltam, de messze nem voltam kész - mára maradt a neheze, a nagyobb bútorok mozgatása. Fejemben meg is született a tökéletes haditerv, láttam magam előtt, milyen gyönyörű lesz a végeredmény, de valójában a kivitelezés korántsem bizonyult olyan egyszerűnek. Elsőnek gondosan kihordtam a hangszereket, néhány könyvet és a lemezgyűjteményem, amit egyébként majdnem elejtettem, szóval csaknem padlót fogtam, úgy megijedtem, az egész életem lepergett szemeim előtt. 1-0 a szobám javára. Következett az ágyam és a szekrények tologatása. Bár nem kellett volna, de azért bíztam a képességeimben, higgadtan fogadtam a kihívást, gondoltam, nem fognak ki rajtam holmi bútorok. Persze. Miután háromszor megcsúsztam a felhajtott szőnyegemen, majdnem kiszakítottam a falból a radiátort, felborítottam körülbelül mindent, sikerült álmaim helyére lökdösni az ágyam. Ekkor a szüleimet hallottam csevegni valahol a romhalmaz túloldalán, úgyhogy megkérdeztem, mi a véleményük alkotásomról. Kifejtették, hogy nem jó, nem praktikus. Újratervezés, gyors fejszámolás, áttoltam máshova mindent, de valahol mélyen kicsit elkeseredtem, amiért nem sikerült úgy, ahogy először akartam. 2-0 a szobámnak. Ezután a tetthelyszín feltakarítása, szökött háborús bűnösök kikergetése következett, de nem hazudtoltam meg önmagam, olyan tempóban haladtam, hogy annyi idő alatt ötször be lehetett volna járni bolygónkat. Tizenhárom tragikusan egyhangú év, két hónap, egy hét és öt nap után úgy tűnt, kész lettem. Könnyes szemekkel csodáltam művem, már készültem a köszönőbeszédem elmondására, hát nem igaz, végre valamit jól megcsináltam! Ekkor azonban anya megszólalt a hátam mögött:
- Nem tudom, nekem jobban tetszett az egész úgy, ahogy volt.
Nagyszerű. 3-0, vesztettem.
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Syden, Beyla, madeleine., Arcee23, Trapdoor, Szandi0820, Pixu, Psyché
2017. április 13. 18:31 #1307
- törölt felhasználó -    
Idézet (exoverdose @ 2017.04.13. 17:38)
Az érzés mikor a főnököd  megkínál gumimacival és kétszer is megrakja a markod vele. Majd arról beszélgettek, hogy milyen finom, és végtére is tök egészséges ilyen korban ilyeneket enni. Én csak bólogattam inkább. rohog.gif  rohog.gif

Az angol tanár ugyanezt csinálta. rohog.gif
2017. április 13. 19:22 #1308
- törölt felhasználó -    
az érzés amikor egy 9 éves akarja megmondani, hogy mit csinálj
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Syden, forever.romanci
2017. április 13. 20:18 #1309
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Írtam egy kilométeres üzenetet és amikor el akartam küldeni akkor elment a net és mikor ráfrissítettem akkor eltűnt minden. dry.gif
Két barátnőmmel egy közös projekten dolgozunk ami abból indult ki, hogy péntek este unatkoztam és barátnőm küldött egy ilyen karakterkészítős játékot (mi mással játszanék majd 18 évesen rohog.gif ). Megalkottam mindhármunkat, de nem sima mindennapi ruhát aggattam magunkra meg hasonlók. Páncélok, fegyverek, láng a kézbe stb. Aztán kitaláltuk, hogy tök jól néznek ki ezért írjunk köréjük egy történetet. Most ott tartunk, hogy megvannak a történet fő szálai, a világ és a karakterek leírás nagy vonalakban.

Megnéztem a Transformers új trailerét és meghaltam. Aztán feltámadtam, fangörcsöltem, könnyeztem, megint meghaltam és feltámadtam és most megint könnyezek. heart.gif Most jön a nehezebb feladat. Találni valakit aki hajlandó velem megnézni mellow.gif
A másik amit nagyon meg akarok nézni az a Pál utcai fiúk előadás. Meghallgattam a dalokat a youtubeon és zseniális. Úgyis megyek majd nagyszüleimhez Pestre. Ráveszem őket, hogy menjünk el együtt. A korosztályom nagy részét nem érdeklik az ilyenek sajnos. sad.gif És a végére álljon itt a dal amit két napja folyamatosan hallgatok.
5 felhasználónak tetszik: Elody, Beyla, Szandi0820, Pixu, Psyché
2017. április 13. 20:22 #1310
Orsie16
Orsie16
ღwitchღ
 
StátuszJéghegyek népe örök kedvenc <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 3716
Csatolások: 677
Azonosító: 143213
Offline offline
Hogy rossz döntés volt ez a jalapeno-s chips, mert nagyon csííííííííííííííííííííííííííííííp! rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci, Szandi0820
2017. április 13. 20:35 #1311
- törölt felhasználó -    
arra, hogy mennyire ambivalens érzéseket ébreszt bennem a 13 okom volt című sorozat. még csak negyedik rész jön de már most fejbe tudnék lőni egy-két szereplőt, de ennek ellenére imádom az egészet.
4 felhasználónak tetszik: silenc, Psyché, Szandi0820, Pixu
2017. április 13. 22:40 #1312
- törölt felhasználó -    
Bár szeretem hallani mikor bevallják az emberek nekem, hogy Igazad volt! de néha azt kívánom, bárcsak ne tudtam volna előre... unsure.gif
2017. április 14. 01:14 #1313
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Nem megy nekem ez a csináljunk csilli-villi bemutatót dolog. Feladom. wacko.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Pixu
2017. április 14. 10:29 #1314
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Én csak kókuszreszeléket akartam találni a spájzunkban, ehelyett ráakadtam egy üveg velem egyidős lekvárra, egy doboz száraz kenyérre, egy zuhanyrózsára és további roppant indokolt kincsekre. Szerintem ha tovább kutatok, Petőfi csontjai is előkerülnek.
15 felhasználónak tetszik: MadHatter, Gureka10, Syden, LaDySmIth, Arcee23, forever.romanci, Beyla, silenc, Trapdoor, Elody, Szandi0820, Grace Benning, Pixu, prettyll18, Psyché
2017. április 14. 13:04 #1315
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szükségem lenne egy új szemüvegre, de egyik családtagom sem akar belemenni, mondván, drága mulatság és minek nekem a kontaktlencse mellé. hát talán azért, mert itthon nyilván nem szívesen viselem és nem is szoktam. egyébként is tetszenek a szemüvegek egy ideje. sajnos itthon csak egy 500 éves van, ami olyan gyenge, hogy a laptopom képernyőjéig sem látok el vele (vakegér vagyok).
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Syden, Szandi0820, LaDySmIth, forever.romanci, Beyla, Pixu
2017. április 14. 14:24 #1316
- törölt felhasználó -    
Életem legrosszabb napja, sokan nem hinnék el, de iszonyatosan fáj a fogam, semmi nem fájt még jobban, és nincs fogorvos, aki rendelne dél után (12 után minden ügyelet bezár, milyen ez?)...
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla, Syden, LaDySmIth, Pixu
2017. április 14. 14:42 #1317
- törölt felhasználó -    
őszintén legszívesebben most leszakítanám a fülemet, annyira rohadtul fáj..
(btw. annyira örültem egy dolognak, hogy végre nem úgy van, és végre más, de egy perccel később megint ott tartottunk, ahol eddig...)
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla, Syden, LaDySmIth, Pixu
2017. április 14. 15:10 #1318
Syden
Syden
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belong to anyone but everybody knows my name
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.11.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 10
Azonosító: 261302
Offline offline
Három év után kiderült, hogy sérvem van. Ráadásul a köldökömnél, és most is annyira fáj, hogy mindjárt meghalok.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla, madeleine., Pixu
2017. április 14. 15:15 #1319
- törölt felhasználó -    
arra, hogy imádom ezt a képet _nevet.gif
11 felhasználónak tetszik: silenc, Szandi0820, MadHatter, Syden, Beyla, An_d_a, madeleine., LaDySmIth, Pixu, exoverdose, nothingcanstopme
2017. április 14. 16:42 #1320
- törölt felhasználó -    
Idézet (Psyché @ 2017.04.12. 21:18)
Amikor még régen nyitott az egész webshop, megrendelted hétfőn és szerdán már a kezedben volt a csomagod, emlékszem, még meg is lepődtem, hogy milyen gyorsak. Utoljára szerintem rendelni olyan tavaly ősz környékén rendeltem, nekem is egy hét volt, mire kihozták és sajnos, volt, hogy az egész méretezés rossz volt  mad.gif Bár egyébként, én a netes ruharendelés elkötelezett híve vagyok (annak ellenére, hogy ritkán szoktam), nem fogdossák és taperolják össze a ruhát előttem ötvenen, nincs elszakadva és még alapozófoltok sincsenek az anyagon.
Én még január végén jártam így, csak a Manna csomagommal. Azt írták, 2 napon belül szállítják, lelkesen vártam a kis dobozkámat a mannáimmal, aztán másfél hétre rá bevágta a futár. Na, mondom, ez igen... viszont így nem kell sorba állnod a kasszánál, csak pár kattintás és kész is. Valamit valamiért  biggrin.gif

Furcsa, mert én úgy körülbelül maximum egy éve rendelgetek tőlük, nem tudom, mikor nyitott a webshop, de akkor még pontosak voltak. Bár szerintem csak az ünnep kavart be nekik, mert már csatolták a számlát, szóval ha minden igaz, kedden vagy szerdán csak megjön. Egyébként nekem is valahogy jobban esik internetről ruhát rendelni, de én is jártam már úgy, hogy nem lett jó a méret. A poén az volt, hogy egy méretű nadrágból két darabot rendeltem, és nem volt egyforma, pedig ugyanaz a méret volt ráírva. mellow.gif Szóval fogalmam sincs, ott mi történt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Psyché
172 oldal 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!