Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 19. 16:34 #1381
- törölt felhasználó -    
Nekem is elegem van az időjárásból. Buszról leszállva még gyalogolhattam negyedórát hazafelé a kietlen utcákon, a havaseső-félét a képembe fújta az őrült szél, ami annyira süvített, hogy felnézni is alig tudtam.
Aztán mire bevergődtem a lakásba, a hajam lógott, vizesen és darabokban- még kapucniban is!-, a kabátom pedig átázott.. szuper.
8 felhasználónak tetszik: ilus1996, MadHatter, forever.romanci, itsjustme, Beyla, Pixu, Szandi0820, LaDySmIth
2017. április 19. 18:36 #1382
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Lol, nálunk nem esett hó. Még a 15 percre lévő városban is esett, de itt nem..xddd
Hát de, Sz., plíz. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, MadHatter, forever.romanci, Szandi0820
2017. április 19. 18:42 #1383
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2017.04.18. 17:46)
Látszik, hogy amikor utazok, mindig zene van a fülemben. Annyi sületlenséget, zöldséget képesek beszélni az emberek, hogy már nekem fájt. Nem szoktam hallgatózni, ám amikor úgy visítoznak, "beszélgetnek" tőled öt méterre, akaratlanul is hallod a beszéd témáját. Tíz perc alatt több száz agysejtem pusztult el a roppant érdekfeszítő "melyik gatyában jobb a s*ggem?" témától.  blink.gif Amikor haza értem, meghoztam a döntést - ha ma nem veszek fülhallgatót, akkor eret fogok vágni...

Olyan ismerős az érzés. rohog.gif Különösen amikor tanulni próbálok a villamoson, és ezért nem hallgatok zenét, és nem tudok koncentrálni, mert lefoglal a mellettem ülő korombeliek társalgásán való szörnyülködés. A múltkor egy lány 20 percig nyávogott a telefonjából fel se néző barátnőjének, hogy miért és mennyire nem akar bemenni suliba, és a végén még meg is jegyezte, hogy biztos benne, hogy már lefárasztotta az embereket maga körül. Minden erőm kellett hozzá, hogy ne törjek ki röhögésben és jegyezzem meg hogy igaza van. De a csúcs azért az, amikor a kavarásaikat/párkapcsolati gondjaikat beszélik ki előttem.

Amúgy ha már BKV: ma megint utaztam a fehér metróval a hármason, és megállapíthatom, hogy még mindig szűkebb hatást kelt belülről, mint a régi kékek. Különösen, hogy ma hamarabb mentem mint szoktam, és nagyobb volt a tömeg. Utálom azt a szintű tömegnyomort, amikor nemhogy az időt nincs hely megnézni a telefonodon, de azon kell dilemmáznod, hogy inkább a derekad töröd ki, vagy arccal belemászol egy utastársad intim szférájába, és már előre aggódsz, hogy nyolc megálló múlva hogy fogsz tudni átvergődni a másik ajtóhoz. Bleh.
11 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, ilus1996, MadHatter, itsjustme, An_d_a, Denna, Szandi0820, Beyla, Trapdoor, silenc, LaDySmIth
2017. április 19. 19:28 #1384
- törölt felhasználó -    
istenem, mennyire csodálatos érzés amikor Taemin a nap sztárja.. wub.gif
2017. április 19. 20:40 #1385
- törölt felhasználó -    
"Ó, esik a hó", szólott apukám, majd mikor kinéztem az ablakon, szentségeltem egy nagyot. rohog.gif Egész nap esett amúgy az eső megállás nélkül, most meg már a hó kezdett rá. Ha megmarad, holnap vehetem is elő a szánkót...
12 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, ilus1996, Beyla, MadHatter, forever.romanci, itsjustme, Denna, Szandi0820, Trapdoor, LaDySmIth, Pixu
2017. április 20. 07:23 #1386
- törölt felhasználó -    
Na, már megint vendégünk van. Vajon ki/mi? Egy egér. De apa szerint lehet cickány. Nagyim szobájában van, nem mert aludni, mert "nem jó érzés, ha az egér vagy mi ürülékére ébredsz". Igaz, mondjuk. De az én szobám messze van az övétől. De akkor is ki kéne irtani a házból, apa szerin fentről jönnek...A csapdából meg kilopta a szalonnát, de nem csapra meg. rohog.gif Pedig nagy szalonna volt...
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, ilus1996, Pixu
2017. április 20. 14:51 #1387
- törölt felhasználó -    
Nagyon fura az időjárás erre. Kisüt a nap, 10 fok van, szó szerint 5 perc múlva meg beborul és szakad az eső, 5°. Meg ettől az időtől ment el az áram, 5 percenként. Elment - visszajött. Most jött vissza, pedig már egy fél órája itthon vagyok. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2017. április 20. 15:18 #1388
- törölt felhasználó -    
hogy hiányozhat valaki, akit még sosem láttam? logikus..
2017. április 20. 16:12 #1389
Syden
Syden
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belong to anyone but everybody knows my name
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.11.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 10
Azonosító: 261302
Offline offline
Felvettek! Felvettek álmaim gimnáziumába! yahoo.gif
14 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, ilus1996, Jody, Beyla, MadHatter, Arcee23, Trapdoor, forever.romanci, itsjustme, Szandi0820, silenc, CandUs, Pixu
2017. április 20. 18:27 #1390
- törölt felhasználó -    
A fiúk felfedezték az osztályomban, hogy az ablakpárkányon szépen összegyűjt a hó, így eszükbe jutott ama fantasztikus ötlet is, hogy akkor most hógolyózni fogunk... 5 perc alatt a termünk totális csatatérré vált, latyak, hólé és víz volt az egész padló.
Én pedig hiába igyekeztem biztonságos helyre vonulni, nem úsztam meg: egész irodalmon olvadozott valami a nyakamon.
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, ilus1996, Beyla, MadHatter, forever.romanci, Pixu
2017. április 20. 19:19 #1391
- törölt felhasználó -    
ahhoz képest, hogy nekem holnap kisérettségim lesz informatikából, tök nyugodtan fekszek az ágyamban a laptop és a macskám társaságában, és TheVR videókat nézek biggrin.gif biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, ilus1996, MadHatter, silenc, LaDySmIth, Pixu
2017. április 20. 20:33 #1392
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2017.04.18. 17:46)
Egy részről elég olcsón hozzájutottam füleshez, ami iszonyú jól szól. Tudni illik, tegnap reggel munkába menet a fülhallgatóm csütörtököt mondott. Látszik, hogy amikor utazok, mindig zene van a fülemben. Annyi sületlenséget, zöldséget képesek beszélni az emberek, hogy már nekem fájt. Nem szoktam hallgatózni, ám amikor úgy visítoznak, "beszélgetnek" tőled öt méterre, akaratlanul is hallod a beszéd témáját. Tíz perc alatt több száz agysejtem pusztult el a roppant érdekfeszítő "melyik gatyában jobb a s*ggem?" témától. blink.gif Amikor haza értem, meghoztam a döntést - ha ma nem veszek fülhallgatót, akkor eret fogok vágni...

- (...) meg nekem amúgy két gerincem van.
- Miért?
- Hát van egy felső meg egy alsó.

Az ember Belgrád utcáin is hallhat új dolgokat. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, ilus1996, Beyla, silenc, LaDySmIth, Pixu
2017. április 21. 11:21 #1393
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Pixu @ 2017.04.19. 18:42)
Olyan ismerős az érzés.  rohog.gif Különösen amikor tanulni próbálok a villamoson, és ezért nem hallgatok zenét, és nem tudok koncentrálni, mert lefoglal a mellettem ülő korombeliek társalgásán való szörnyülködés. A múltkor egy lány 20 percig nyávogott a telefonjából fel se néző barátnőjének, hogy miért és mennyire nem akar bemenni suliba, és a végén még meg is jegyezte, hogy biztos benne, hogy már lefárasztotta az embereket maga körül. Minden erőm kellett hozzá, hogy ne törjek ki röhögésben és jegyezzem meg hogy igaza van. De a csúcs azért az, amikor a kavarásaikat/párkapcsolati gondjaikat beszélik ki előttem.
Amúgy ha már BKV: ma megint utaztam a fehér metróval a hármason, és megállapíthatom, hogy még mindig szűkebb hatást kelt belülről, mint a régi kékek. Különösen, hogy ma hamarabb mentem mint szoktam, és nagyobb volt a tömeg. Utálom azt a szintű tömegnyomort, amikor nemhogy az időt nincs hely megnézni a telefonodon, de azon kell dilemmáznod, hogy inkább a derekad töröd ki, vagy arccal belemászol egy utastársad intim szférájába, és már előre aggódsz, hogy nyolc megálló múlva hogy fogsz tudni átvergődni a másik ajtóhoz. Bleh.

Hasonló dolgokon mentem át tegnap. Mikor a metróhoz értem (én is 3-sal járok) annyi ember volt ,hogy én azt mondtam egye fene, nem sietek, majd a következővel megyek, ami az új metró volt. Igazából tudom jól ,hogy az következett, már kitanultam ,hogy miután beérek a busszal fél 3-ra azután indítják el egy-két perccel. Ennek ellenére, hogy nem sok idő különbség volt a kettő között tényleg sok ember szállt fel. Én általában mindig a végébe ülök, hogy elkerüljem a tömeg nyomort, de az a helyzet, hogy most is sokan voltak. Lehet, hogy tényleg van benne valami ,hogy kisebb valamivel a régebbi metrónál. Minden estre, ha nem bírod a tömeget, akkor vagy a legutolsó vagy a legelső részébe szállj be a metrónak. Igaz, hogy ott is vannak jó sokan a csúcsidőkben, de a többibe meg olyan, mintha heringekkel teli konzervdoboz lenne. rohog.gif unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, LaDySmIth, Pixu
2017. április 21. 14:22 #1394
- törölt felhasználó -    
Jó tudni hogy a barátnőmnek valami baja van. Csak azt nem értem, miért rajtam kell csattania. Ha normális vagyok vele én is ezt várom el... Ha pedig velem van baja mert valami rosszat tettem -amit ketlek mert kb két hete volt az utolso értelmes, hosszu beszelgetesunk-, akkor meg jó lenne ha elmondana. Sajnos -mint a legtöbb ember- én sem veszem észre ha valamit rosszul csinálok és nem tudom kijavítani a tettem ha nem tudom mit kell... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Arcee23, Szandi0820, silenc, Elody
2017. április 21. 20:35 #1395
- törölt felhasználó -    
mostanában szokásommá vált beleásni magamat a youtube és a spotify csodálatos világába, és hihetetlenül örülök, hogy olyan előadókat ismertem meg, mint Luna Shadows, MIIA, VÉRITÉ, vagy Thomston. tudom, valószínűleg nem sok mindenkinek mond valamit a nevük, de jézuskrisztus, mindegyikük hangjába szerelmes vagyok.
1 felhasználónak tetszik: Pixu
2017. április 21. 20:46 #1396
- törölt felhasználó -    
Na, jöttem én is elmesélni, milyen gyöngyszemet hallottam ma a buszon. rohog.gif
srác1: Én nem tudom, mennyi ideje vagyunk együtt.
srác2: Nekem azt a telefonom számolja!
lány1: Ja' nekem is az számolja!
http://37.media.tumblr.com/0b2136cb76be8600bc312c01e21e66f0/tumblr_n4ztvyWWO81qjrwdto6_250.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, silenc, Psyché, Szandi0820, Arcee23, LaDySmIth, Pixu
2017. április 21. 21:21 #1397
- törölt felhasználó -    
Tegnap szakadó esőben, elég sz.r kedvvel sietek haza, mikor elmegy mellettem egy nő meg a fia (?). Rám se néztek, meg semmi, csak úgy elmentünk egymás mellett, mint ahogy általában azt idegen emberek teszik. De visszafordultak, és a nő leszólított. Először azt hittem, útba kell őket igazítani, de nem. A nőci elkezdi nekem: "Ne haragudj, csak gondoltuk, megállítunk, mert mi keresztények vagyunk, de nem jehova tanúi! És hogy te nem... szeretnél keresztény lenni?" Mindeközben a srác vigyorgott rám, mint egy idióta. Mondtam a nőnek, hogy nem, nem szeretnék, erre megkérdezte, hogy miért nem? Mikor mondtam, hogy nem érdekel semmilyen vallás, úgy kikerekedtek a szemei és nem is jutott szóhoz. Az az arc, amit vágott.. rohog.gif Hát komolyan mondom, feldobták a napomat. Már csak az a kérdés, vajon mit láttak bennem, hogy én lettem az a szerencsés kiválasztott, akinek egy ilyen kérdést tesznek fel, csak úgy az utca közepén, szakadó esőben?
6 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, Arcee23, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Pixu
2017. április 21. 21:37 #1398
- törölt felhasználó -    
Utálom, hogy képes vagyok az utolsó percekig reménykedni... Be kéne fejeznem, jobban fog fajni a csalódás. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Pixu
2017. április 22. 08:43 #1399
- törölt felhasználó -    
Tegnap elugrottam a sulinkba a Szakmák éjszakájára. Nem akartam, de egy volt osztálytársammal megdumáltuk, hogy ha jobb idő lesz, elmegyek, ő meg csak miattam jött, szóóval muszáj volt elmennem, de összességében jó volt. Az egészségügyi tanműhelyben kezdtük, megnéztük egy mentő felszerelését, aztán átmentünk megnézni, mit robbantgatnak a vegyészek (mintha az elmúlt négy évben nem láttuk volna elégszer a kísérleteiket), majd bementünk a bőrdíszművesekhez, barátnőm kreált magának egy karkötőt, egy mostani osztálytársam meg egy kulcstartót, én meg röhögtem rajtuk. Aztán mentünk a fodrászokhoz, ott a fodrász tanár kivasalta a hajam, közben megdicsérte, milyen szép hosszú (hallelujah, végre hajlandó volt megnőni), az igazgató helyettes meg arról áradozott, hogy milyen szép vörös, és, hogy mennyien próbálnak festékkel ilyen színt elérni (őszintén szólva nem látok benne soha semmi vöröset, de mindenki szerint az, én meg hiszek nekik). És rájöttem, miért szeretem, ha ki van vasalva a hajam - jól néz ki, és sokkal kezelhetőbb. Viszooont, sajnos tönkreteszi, és épp azon vagyok, hogy helyrehozzam a hajam, szóval nem vasalgathatok.sad.gif Na mindegy, beugrottunk még a kozmetikusokhoz is, barátnőmnek lett egy smink csinálva, én meg elbeszélgettem az iskola büfésével, aki kint volt a lányával, meg hallgattam a többiek hülyeségét. Szóval végül is jó volt, örülök neki, hogy ki lettem rángatva itthonról. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, silenc, Pixu
2017. április 22. 09:28 #1400
- törölt felhasználó -    
Bocs, megint én, de hivatalosan is tök ideges vagyok. Apa meghozta az Ossian rendelésem (tegnap jelent meg az új album, és mama vette át, mivel én suliban voltam), kibontom, mondom, jaj, de jó, de szép, aztán nézem, hogy várjunk, nekem kellene, hogy legyen a csomagban egy passtartó, meg egy kazetta... Ami rohadtul nem volt benne. Szépen reklamáltam is a kiadónak, megkérdeztem, ilyenkor mégis mi a teendő, de válasz egyelőre nincs. Az a baj, hogy ez a rajongói csomag, amihez járt a kazi meg a passtartó is, csak a március 15-ig leadott rendelésekre érvényes (február 24-én rendeltem, ezzel nincs is baj), és limitált példányszámú volt épp emiatt. Tehát, ha nekem ez most nincs meg, akkor baromi valószínű, hogy nem is lesz, pedig a kazit apu szülinapjára szántam.
Olyan ideges vagyok, hogy még a CD-t sem raktam be meghallgatni.
4 felhasználónak tetszik: silenc, Pixu, Szandi0820, LaDySmIth
172 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!