Starity

Visszavonul 2016 Forma–1-es világbajnoka

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 02. 16:16 #1
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hatalmas hírt közölt a Forma–1 világával Nico Rosberg. Az újdonsült világbajnok az idei FIA-gála előtt közvetlenül jelentette be, hogy azonnali hatállyal visszavonul a Forma–1-ből.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 02. 16:23 #2
Tiramisu02
Tiramisu02
visszatérő vendég
 
StátuszMeow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.07.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 260791
Offline offline
Sajnálom sad.gif
2016. december 02. 16:34 #3
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Hát én kajak lepetéztem, mikor megláttam a hírt melóból hazaérve. A döntése oka természetesen teljesen érthető, de na... idén már két kedvencemtől búcsút vettem, nem hiányzott még egy ilyen bejelentés. sad.gif Mindenesetre tiszteletben tartom az elhatározását és kívánom neki a legjobbakat!
2016. december 02. 16:47 #4
Andi5200
Andi5200
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 252974
Offline offline
Nagyon sajnálom. sad.gif Én ugyan Hamilton szurkoló vagyok, most is érte szorítottam, de Rosberget nagyon jó pilótának tartom. Méltó ellenfele volt Lewisnak. Teljesen megérdemelten lett világbajnok. Megértem a döntését, hiszen most már több időt szeretne tölteni a családjával. Elérte, ami az álma volt és világbajnok lett. Hiányozni fog.
2016. december 02. 16:59 #5
- törölt felhasználó -    
Nos, először is, hihetetlenül büszke voltam és büszke vagyok Nicóra, amiért megnyerte a vb-t. Végigkövettem a csatáját, a nagy harcait Lewis-szal, reménykedtem benne már tavaly is, hogy esetleg nyerhet, de most nagyon boldog vagyok, hogy végre idén sikerült. Totál megérdemelten nyert, látszik, hogy iszonyúan keményen dolgozott azért, hogy idáig eljusson, és óriási áldozatokat hozott érte.
Abszolút megértem az álláspontját, hogy neki ez volt az álma, és most, hogy teljesült, szeretne visszavonulni. Ott van Vivian és a kislányuk, érthető, hogy most már a családjára szeretne koncentrálni. Végül is, amit szeretett volna, azt elérte. Amúgy nagyon meglepett a hír, nem is gondoltam volna, tényleg kisebb sokként ért, meg szerintem amúgy mindenkit. De én is kívánom neki a legjobbakat, bár tényleg hihetetlen, hogy Felipe meg Jenson után most ő az, aki távozik. Mondjuk annak örülök, hogy legalább még Kimi marad a mezőny tagja jövőre, bár már előre félek :'D
2016. december 02. 17:10 #6
Devilcsaj
Devilcsaj
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.22.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 256554
Offline offline
Gratulálok Rosbergnek, csak most tudtam meg, hogy világbajnok lett, jó ideje nem követem a F1-et. smileeee.gif És sajnálom, hogy visszavonul, de a család miatt is megértem, ők az elsők biggrin.gif És ahogy hallottam, a másik kedvencem, Massa is visszavonul sad.gif Sok szerencsét kívánok nekik a jövőben biggrin.gif
2016. december 02. 17:42 #7
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Rettentően sajnálom a visszavonulását, messze ő volt a legnagyobb kedvencem a Forma1-ben. Bár voltak kisebb-nagyobb kicsúszásai, remek versenyzőnek könyvelhetjük el. 25 év után már igazán ideje volt elnyernie egy vb-címet.
Nem lehet véletlen, hogy Hamiltonnak ez már többször is sikerült, valamit mégiscsak jobban tudhat. Ez viszont korántsem jelenti azt, hogy sokkal jobbnak tartanám Rosbergnél, de nem véletlenül van mindig az élmezőnyben. Az idei szezonban láttuk ugye, hogy több bakit is elkövetett, bár ludas lehet ebben a Mercedes is, hisz az autója nem egyszer romlott el.
A mondás is úgy tartja, a csúcson kell abbahagyni, és komolyan van valami ebben. Teljességgel érthető Nico döntése, áldozata, amit a családjáért hozott. Nekem nagyon fog hiányozni! sad.gif
2016. december 02. 17:43 #8
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Az egyik legnagyobb kedvencem, el se tudom mondani, mennyire fog hiányozni... sad.gif
2016. december 02. 18:03 #9
Chocoberry
Chocoberry
visszatérő vendég
 
Státuszcoffee...books...cats...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.04.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 182489
Offline offline
Nos, pofon vágott a hír... Igazán sajnálom, hogy ott hagyja az F1-et. Egy eléggé szimpatikus pilótát ismertem meg a személyében. Hihetetlen, hogy Jenson Button és Felipe Massa után ő is abba hagyja a versenyzést. Igazán kár értük, mert nagyon szerettem őket és nagyon fognak hiányozni. Bár, leginkább Button fog hiányozni.
2016. december 02. 18:57 #10
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
Megtudom őt érteni, igaz így nagyon hamar feledésbe merul majd a neve. Azért fura lesz jovore, hogy egy csomo ismeros név hiányozni fog sad.gif
2016. december 02. 19:14 #11
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nagyon sajnálom, egyik kedvencem volt, de teljes mértékben megértem a döntését!
2016. december 02. 19:43 #12
- törölt felhasználó -    
Én is kerestem az állam egy darabig, mikor megláttam a hírt. A szalagcím elolvasása után átfutott az agyamon, hogy nah jó már megint valaki nagyon ráér és kacsa híreket terjeszt a neten, de ez gyorsan elszállt, mikor felfedeztem, hogy Kiss Norbi posztolta ki a hírt. Még most is hihetetlennek tűnik, bár nem volt a kedvenc pilótám, de a végjátékban nagyon szorítottam neki, mert maximálisan megérdemelte a VB címet. A döntését teljes mértékben megértem és bevallom nagyon szimpatikus lépés ez a részéről, hisz azért megjegyezném a Forma 1 nem egy családépítő projekt. Szóval gratula a címéhez és sok sikert a továbbiakban neki smileeee.gif
2016. december 02. 20:09 #13
Livuy
Livuy
visszatérő vendég
 
Státusz'Nem félek, le tudom győzni a démonjaimat...'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 0
Azonosító: 218979
Offline offline
Mindenem a Ferrari, de hiányozni fog Rosbeg:/
2016. december 02. 21:40 #14
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
annyira meglepett.... nyilván persze a csúcson kell abbahagyni, de honnan tudja, h jövőre nem lehetne újra bajnok, és akkor az lesz a csúcs?!
2016. december 03. 07:54 #15
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Ezek után azt gondolom, hogy ha tavaly megnyerte volna a VB-t már akkor visszavonul ... sajnos, de érthető is. Számomra Nico heart.gif a kezdtetektől fogva különleges versenyző volt. Ő az a Forma 1-es pilóta akinek teljes F1-es pályafutását követtem, hiszen pont abban az évben kezdtem el követni a sportot.

Bár sajnálom és nagyon lesokkolt, hogy visszavonul, azért ha jobban belegondolunk érthető is. Versenyző családban nőtt fel, az egész élete ekörül forgott, az édesapja Keke révén állandóan úton volt a család. Én becsülöm azért, hogy nem ilyen életet szán a lányának és a feleségének, mert bizony a Forma 1 nem csupán versenyzőkről szól, nemrég olvastam egy cikket arról, hogy hány házasságot, kapcsolatot tett tönkre a F1 nem a versenyzők hanem a szerelők életében. És ez azért borzalmas.

A lényeg a lényeg, sajnálom és nagyon elszomorít, hogy jövőre sem Button, sem Massa és most már kis Nico sem lesz ott a rajtrácson. Remélem azért hallunk még róla és nem tűnik el teljesen. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. december 03. 08:11 #16
- törölt felhasználó -    
Megdöbbentem egy kicsit, amikor először olvastam a hírt! sad.gif Ugyanis erre aztán igazán nem számítottam... De megértem őt, hogy már mindent elért a sportágban és most már a családjával szeretne törődni! smileeee.gif Én azért Hamiltont jobb pilótának tartom Rosbergnél, de Nicónak sokszor nem volt szerencséje. Idén fordítva történt és nem bánom, hogy a félig német és félig finn pilóta lett a Világbajnok! smileeee.gif
2016. december 03. 09:14 #17
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Hiányozni fog. Remélem minden szépen alakul majd az életében.
2016. december 03. 19:57 #18
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Hát megkell hagyni sokkolt a dolog !!! de igaza van A CSÚCSON KELL ABBAHAGYNI !!! ♥♥♥ Hiányozni fog! ! ! Ő is elmegy Massa meg Button is ... basszus !!!
2016. december 03. 21:56 #19
- törölt felhasználó -    
Igazi német feje van, de attól még helyes marad rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2016. december 04. 08:43 #20
- törölt felhasználó -    
Rendesen lesokkolt, amikor legelőszőr elolvastam a közleményét... Nagyon sajnálom, hihetetlenül fog hiányozni. Amióta nézem az F1-et ő mindig is egy különleges ember volt számomra. A mérhetetlen önzetlensége, kedvessége.. Nagyon-nagyon megkedveltem a hosszú idő alatt.
A döntését teljesen megértem. Ez volt az álma, nem akar többé második lenni, így abba hagyja A CSÚCSON. A családja neki az első, amit meg is lehet érteni.
Kíváncsi leszek ki kapja a helyét majd a Mercinél, remélem egy fiatal pilótának fog kedvezni a szerencse, és nem egy tapasztalt versenyzőt raknak a helyére.
Niconak pedig kívánok minden jót, zseniális karrierje volt! heart.gif #DankeN1co
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok