Starity

Teljesen lecsúszott Petics Kristóf, az X-Faktor botrányhőse

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 18. 03:19 #1
- törölt felhasználó -    
Az énekes egykori menedzsere, MC Hawer mesélt arról, milyen sanyarú körülmények között él a tehetségkutató műsor egykori versenyzője.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 18. 07:03 #2
- törölt felhasználó -    
Hát én nem sajnálom tongue.gif Ő csinálta magának..
2017. április 18. 07:17 #3
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Magának köszönheti. Ritka ellenszenves egy gyerek.
2017. április 18. 07:52 #4
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Gratula! Kicsit sajnálom, de megérdemelte!
2017. április 18. 08:19 #5
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Ő tehet róla, rendesen kellett volna viselkedni.
2017. április 18. 08:55 #6
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy ő tehetett róla, és "ritka ellenszenves gyerek", de őszintén szólva én senkinek nem kívánom, hogy épphogy csak meg tudjon élni valahogy. Persze nem csak ő van a világon, aki kétkezi munkát végez, és épp futja belőle a megélhetése, de hogy megérdemelte volna? Nem hiszem, hogy ilyet bárki is érdemelne.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2017. április 18. 08:56 #7
- törölt felhasználó -    
Ugye nem gondolta, hogy nagy sztár lesz belőle?! Amúgy sajnálom őt, remélem sikerül neki jobb útra térni.
2017. április 18. 09:28 #8
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Mondanám, hogy megérdemelte, de nem. Senkinek sem kívánat az ember ilyen sorsot. Lehet, hogy nem viselkedett megfelelően, de az. hogy a szülei kirakták otthonról az már több, mint gáz. Egy családnak az a dolga, hogy támogassa a gyereket, bármi is történjék. Azért, mert hülyeséget csinált, még nem kéne elküldeni. Mindenki megérdemel még egy esélyt.
2017. április 18. 09:55 #9
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Magát juttatta ilyen helyzetbe... Biztos a szüleihez is ilyen volt a hozzáállása és így nekem sem hiányozna egy ilyen gyerek!
2017. április 18. 10:05 #10
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Na álljon már meg a menet! Nem kell itt játszani a Terézanyut... Hagy ne kelljen már sajnálni ezt a gyökeret, aki kőkeményen megdolgozott azért, hogy ott legyen ahol most van. Nyilván a szülei sem az első elhintett b*zmeg után adták ki az útját...
A gyerek most a saját kárán tanulja meg - ha megtanulja egyáltalán -, hogy a kenyeret adó kézbe nem harapunk bele. Az hogy gyakorlatilag az utcán kell élnie a tanulópénze.
2017. április 18. 10:54 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (LollyPoop @ 2017.04.18. 10:05)
Na álljon már meg a menet! Nem kell itt játszani a Terézanyut... Hagy ne kelljen már sajnálni ezt a gyökeret, aki kőkeményen megdolgozott azért, hogy ott legyen ahol most van. Nyilván a szülei sem az első elhintett b*zmeg után adták ki az útját...
A gyerek most a saját kárán tanulja meg - ha megtanulja egyáltalán -, hogy a kenyeret adó kézbe nem harapunk bele. Az hogy gyakorlatilag az utcán kell élnie a tanulópénze.

Miért baj neked, hogy nem kívánunk ilyen sorsot senkinek? Igazad van, a saját hülyeségei juttatták ide, de ettől függetlenül én továbbra is "játszom Teréz anyut", hogy a szavaiddal éljek, mert ember nem érdemel ilyen sorsot. Sem ő, sem más. Oké, dolgozzon csak meg a pénzért, más is dolgozik érte ugyanilyen kemény munka árán, de könyörgöm, ne kívánjunk már rosszat neki. Nem csípem a srácot, de mindenki követ el hibákat, van, aki nagyobbakat, mint mások, van, aki kisebbeket. Ezzel az erővel bárkire mondhatnánk azt, hogy "megérdemelte, hogy ide jutott". Nem tudhatjuk, mi játszódik le egy emberben, miért tesz olyan dolgokat, amilyeneket... Félreértés ne essék, nem védem Kristófot, őszintén szólva csak az itteni cikkekből vált világossá számomra, hogy létezik (X-Faktort nem nézek, meg hasonlók), csak szimplán kikérem magamnak azt a hangnemet, amit te megengedsz magadnak azokkal szemben, akik nem mondják azt, hogy "höhöh, örülök, hogy nem tud megélni a kis k*csög, megérdemelte". Ez nagyon rosszindulatú, csak úgy megjegyzem. Hagyd, hadd legyen véleményünk, és ne ess nekünk, mint egy veszett kutya.
2017. április 18. 11:04 #12
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Nem ismerjük a pontos sztorit, hogy a szülei miért rakták ki, bár elég rázós helyzet, hogy a saját családja dobja a srácot. Nem hinném, hogy ez lett volna a megoldás, de nem lenézendő az ő munkája se, és lehet, hogy ebből tanul majd, felelősségteljesebb lesz. Nem csípem, de remélem, hogy rendbe jön a kapcsolatuk a szüleivel.
2017. április 18. 11:08 #13
- törölt felhasználó -    
hát ez gyönyörű...
2017. április 18. 11:56 #14
Récike2000
Récike2000
 
Státusz#FASHION #design #Wellhellove #ELNOK #rapshodyforyouandme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 802
Csatolások: 8
Azonosító: 176748
Offline offline
Nem csodálkozom. Egy kis senki ez a gyerek,önző és bunkó. Odavaló.

Igazából az egész Xfaktoros dolgot nem értem. Annyi ember van,aki részt vett már ilyenben,vagy meg is nyerte. És sztároknak hívjuk őket. Vannak kivételek,akikről ma is hallunk és becsülettel dolgoznak de az ilyenek,akik utána mennek a levesbe... miért kell mindig újat indítani?Mondjuk nyilván leköti az országot jó kis kikapcsolódás... de kérdem én,vajon hogy sikerült előretörni annak,aki nem egy műsor segítségével lett híres?Na én őket ismerem el inkább,mint azokat akik a levesből jöttek vissza...mert ha nem lett volna ez a műsor,bizony ők sem jutottak volna sehova,ami nem azt jelenti ,hogy tartoznának a tehetségkutatónak,csa azt,hogy szerintem saját önerőből nem jutnanak sehova... persze innen nyilván könnyű mondani,ezért elnézést kérek,ha valakit megbántottam,ez csak az én véleményem. smileeee.gif
2017. április 18. 12:11 #15
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Nem lepődök meg rajta, azt hitte hogy övé az egész világ. Egy kicsit vissza kell vennie az arcából és megtalálnia a saját útját és a közös hangot a szüleivel.
2017. április 18. 16:47 #16
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2017.04.18. 10:54)
Miért baj neked, hogy nem kívánunk ilyen sorsot senkinek? Igazad van, a saját hülyeségei juttatták ide, de ettől függetlenül én továbbra is "játszom Teréz anyut", hogy a szavaiddal éljek, mert ember nem érdemel ilyen sorsot. Sem ő, sem más. Oké, dolgozzon csak meg a pénzért, más is dolgozik érte ugyanilyen kemény munka árán, de könyörgöm, ne kívánjunk már rosszat neki. Nem csípem a srácot, de mindenki követ el hibákat, van, aki nagyobbakat, mint mások, van, aki kisebbeket. Ezzel az erővel bárkire mondhatnánk azt, hogy "megérdemelte, hogy ide jutott". Nem tudhatjuk, mi játszódik le egy emberben, miért tesz olyan dolgokat, amilyeneket... Félreértés ne essék, nem védem Kristófot, őszintén szólva csak az itteni cikkekből vált világossá számomra, hogy létezik (X-Faktort nem nézek, meg hasonlók), csak szimplán kikérem magamnak azt a hangnemet, amit te megengedsz magadnak azokkal szemben, akik nem mondják azt, hogy "höhöh, örülök, hogy nem tud megélni a kis k*csög, megérdemelte". Ez nagyon rosszindulatú, csak úgy megjegyzem. Hagyd, hadd legyen véleményünk, és ne ess nekünk, mint egy veszett kutya.


Durván csúsztatgatsz, de az már nyilván nem bántja az igazságérzeted...
Először is, hol mondtam, vagy akár csak utaltam rá, hogy örülök neki, hogy nem tud megélni? Én nem kívántam neki sem rosszat, sem jót. Csak azt mondtam, hogy azt kapta, amiért "megdolgozott", tehát amit megérdemelt. Ez nem sjnálat/kívánság kérdése. Egyszerű kauzalitás.
Másrészt, én nem mondtam, hogy ne legyen véleményed, én csak azt mondom, hogyha te minősítgetheted másokét, akkor ne lepődj meg azon, hogy ez visszefelé is működik.
Harmadszor pedig, olyan hangnemet engedek meg magamnak, amilyet csak akarok, ezt nem te fogod eldönteni.
Köszöntem.
2017. április 18. 18:08 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (LollyPoop @ 2017.04.18. 16:47)
Durván csúsztatgatsz, de az már nyilván nem bántja az igazságérzeted...
Először is, hol mondtam, vagy akár csak utaltam rá, hogy örülök neki, hogy nem tud megélni? Én nem kívántam neki sem rosszat, sem jót. Csak azt mondtam, hogy azt kapta, amiért "megdolgozott", tehát amit megérdemelt. Ez nem sjnálat/kívánság kérdése. Egyszerű kauzalitás.
Másrészt, én nem mondtam, hogy ne legyen véleményed, én csak azt mondom, hogyha te minősítgetheted másokét, akkor ne lepődj meg azon, hogy ez visszefelé is működik.
Harmadszor pedig, olyan hangnemet engedek meg magamnak, amilyet csak akarok, ezt nem te fogod eldönteni.
Köszöntem.

Amíg én tisztességes hangnemben reagálok mások véleményére, ugyanezt várom el másoktól is, mert így emberi, vagy mi a szösz. pardon.gif Őszintén szólva nem érdekel, hogy nem azonos a véleményünk, azon kaptam fel a vizet, ahogyan te kifejtetted a tiédet. De elnézést kérek miatta, legközelebb majd elviselem, hogy ismeretlen emberek ilyen hangot üssenek meg bárkivel szemben is, és véletlenül sem fogom kérni a kulturált viselkedést. Abszurd is lenne.
2017. április 18. 19:53 #18
QueenBy
QueenBy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.06.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 261213
Offline offline
Most mondjam azt, hogy meglepődtem?
2017. április 18. 20:44 #19
elmarcso
elmarcso
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.05.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 263473
Offline offline
Annyira örülök ! Gratulálok hozzá!
2017. április 19. 00:25 #20
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Az a helyzet, hogy ezen a történtek után szerintem senki sincs meglepve.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok