Starity

Louis Tomlinson durván összeveszett Harry Stylesszal a szünet miatt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 26. 10:23 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bory Eszter @ 2017.06.26. 10:12)
Valaha volt egy One Direction nevű banda. Öt fiú,akik helyesek,kedvesek voltak,jól énekeltek,volt humoruk és mindenki imádta őket. Öten,egymás legjobb barátai voltak,sokat nevettek együtt,támogatták egymást,mindent együtt csináltak. 
Ez a One Direction már akkor meghalt,amikor még elméletben léteztek. Jóval azelőtt,hogy Zayn kilépett. Talán azelőtt egy évvel...
Az One Direction aki utánuk létezett,már...már...nem volt érdekes. Annyira. A hiba az volt,hogy nem zenekar voltak,hanem boyband. Egy zenekarban mindenki tudja,hogy hol a helye, vannak a zenészek és a frontember. De egy boybandba,ahol mind énekelnek,egyenrangúak,ugyanaz a feladatuk,ki mondja meg mégis,hogy miért ismertebb,jobban szeretett,több szólót éneklő az egyik tag és miért mellőzött,másodhegedűs posztba száműzött a másik tag? 
Elromlott a One Direction,de gyávák voltak. Megint....ahelyett,hogy a szemünkbe mondták volna,hogy most befejezik,vagy hogy határozatlan időre abbahagyják,vagy egyszerűen feloszlanak,ahelyett megkaptuk a "szünetre megyünk" elterelést. Pont,mint Zayn "normális 22 éves életet akarok élni" csodás kifejezése. Zaynt szólták le,hát, semmiben nem különböznek tőle. Hazudtak mind. Mert gyávák. Lehet,hogy én látom a dolgokat túl egyszerűen és sokkal bonyolultabb az ügy,de hiába az,ha az átlag ember ezt látja kívülről,akkor ezt gondolja és akkor már megint ott vagyunk,hogy becsapottnak,átvertnek érezzük magunkat.
Én hittem nekik,hogy visszatérnek,amikor erről győzködtek,mostmár elfogyott minden hitem. És nem csak az,hanem a vágyam is,hogy együtt,visszatérjenek. Minek? Nem lenne ugyanaz,csak egy valaha imádott banda megmaradt foszlányai. 
Rááadásul mind nyilatkozták,hogy mennyire szar volt,mennyire nem az ő stílusuk volt,mennyire mást akartak csinálni...ezek után nem tudnám élvezettel hallgatnai őket együtt,tudván,hogy utálják,amit csinálnak. 
Louis nak igaza van,teljes mértékben. Egy bandában,ahol elméletben egyenlőek a felek,gyakorlatban ő volt a nélkülöthető tag, nem lehet valami kellemes. És ezek után mégis ő volt az,aki folytatni akarta. Csak azért mert anélkül nem lenne híres? Nem hinném. A Just hold on az egyik legnagyobb sikert érte el. És lehet,hogy Harry dalaira többen kattintottak,de Louis dala,dalának üzenete eljutott mindenkihez, a fiatalokhoz is. 
Harry csak egy réteget tud megfogni ezzel a stílussal,akik szeretik ezt,lehet az elején még az imádói mellette maradnak,de az ilyenek,akik nem is szeretik a stílusát,csak őt,hamar le fognak kopni. 
Louisnak látom a pályáját felfelé ívelni. Ő megérinti az embereket és mivel nincs elszállva magától,tudja,hogy a fiatalok mit szeretnének hallani. 
A másik,meg,hogy moat kiteregtné a szennyest? Jaj,hagyjuk már...Harry ugyanezt csinálta/csinálja, csak ő direkt mindent túlbonyolítva,megofrmálva mond el. Louis egyenes. Egy ilyen ember kell ebbe a szakmába. Szeretem őt.

Ugh, először is, sajna a showbusinessben nem úgy megy ám ez, hogy akkor én most jól beolvasok és megmondom a magamét, hogy ez így mem oké. Akkor valószínűleg elküldték volna őket a francba. Szerződés kötötte őket, és marhára nem azt csináltak, amit akartak. Ez nem gyávaság, egyszerűen csak nem voltak hülyék, hogy maguk alatt vágják a fát. Másrészről, ha olvastál, láttál Harryvel interjúkat, rájöhetsz, hogy ő (és talán Niall) volt az egyetlen, aki nem fikázta a bandát. Aki azt mondta, hogy szerette azokat a dalokat is. Aki soha nem húzta le, egyszerűen, mert van annyi agya, hogy ha már ez okozta neki a sikert, hálás lesz érte.
A Harry-Louis összehasonlításod meg nem is értem. Louis nagy nehezen megszült egy átlagos tömegslágert, ami olyan, mint ezer másik dal. Nyilván ez is megfogja az embereket, azokat, akiknek nem kell, hogy egy dalban bármiféle egyediség legyen, amitől megjegyezhető lesz. Harry nem ezen a vonalon indult el, nem azt tartotta szem előtt, hogy a fiataloknak tetsszen. Olyan zenét csinált, amilyen ő, ezer százalékig benne van a dalaiban, és szerintem az embereket ezzel nagyon megfogta. De amúgy érdemben össze se hasonlítható a kettő, mert míg Louis nagy nehezen megszült egy tucatdalt, Harry kiadott egy egész albumot, ami elég nagy sikert ért el...
2017. június 26. 11:39 #42
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Bory Eszter | Ma, 10:12
Valaha volt egy One Direction nevű banda. Öt fiú,akik helyesek,kedvesek voltak,jól énekeltek,volt humoruk és mindenki imádta őket. Öten,egymás legjobb barátai voltak,sokat nevettek együtt,támogatták egymást,mindent együtt csináltak.
Ez a One Direction már akkor meghalt,amikor még elméletben léteztek. Jóval azelőtt,hogy Zayn kilépett. Talán azelőtt egy évvel...
Az One Direction aki utánuk létezett,már...már...nem volt érdekes. Annyira. A hiba az volt,hogy nem zenekar voltak,hanem boyband. Egy zenekarban mindenki tudja,hogy hol a helye, vannak a zenészek és a frontember. De egy boybandba,ahol mind énekelnek,egyenrangúak,ugyanaz a feladatuk,ki mondja meg mégis,hogy miért ismertebb,jobban szeretett,több szólót éneklő az egyik tag és miért mellőzött,másodhegedűs posztba száműzött a másik tag?
Elromlott a One Direction,de gyávák voltak. Megint....ahelyett,hogy a szemünkbe mondták volna,hogy most befejezik,vagy hogy határozatlan időre abbahagyják,vagy egyszerűen feloszlanak,ahelyett megkaptuk a "szünetre megyünk" elterelést. Pont,mint Zayn "normális 22 éves életet akarok élni" csodás kifejezése. Zaynt szólták le,hát, semmiben nem különböznek tőle. Hazudtak mind. Mert gyávák. Lehet,hogy én látom a dolgokat túl egyszerűen és sokkal bonyolultabb az ügy,de hiába az,ha az átlag ember ezt látja kívülről,akkor ezt gondolja és akkor már megint ott vagyunk,hogy becsapottnak,átvertnek érezzük magunkat.
Én hittem nekik,hogy visszatérnek,amikor erről győzködtek,mostmár elfogyott minden hitem. És nem csak az,hanem a vágyam is,hogy együtt,visszatérjenek. Minek? Nem lenne ugyanaz,csak egy valaha imádott banda megmaradt foszlányai.
Rááadásul mind nyilatkozták,hogy mennyire szar volt,mennyire nem az ő stílusuk volt,mennyire mást akartak csinálni...ezek után nem tudnám élvezettel hallgatnai őket együtt,tudván,hogy utálják,amit csinálnak.
Louis nak igaza van,teljes mértékben. Egy bandában,ahol elméletben egyenlőek a felek,gyakorlatban ő volt a nélkülöthető tag, nem lehet valami kellemes. És ezek után mégis ő volt az,aki folytatni akarta. Csak azért mert anélkül nem lenne híres? Nem hinném. A Just hold on az egyik legnagyobb sikert érte el. És lehet,hogy Harry dalaira többen kattintottak,de Louis dala,dalának üzenete eljutott mindenkihez, a fiatalokhoz is.
Harry csak egy réteget tud megfogni ezzel a stílussal,akik szeretik ezt,lehet az elején még az imádói mellette maradnak,de az ilyenek,akik nem is szeretik a stílusát,csak őt,hamar le fognak kopni.
Louisnak látom a pályáját felfelé ívelni. Ő megérinti az embereket és mivel nincs elszállva magától,tudja,hogy a fiatalok mit szeretnének hallani.
A másik,meg,hogy moat kiteregtné a szennyest? Jaj,hagyjuk már...Harry ugyanezt csinálta/csinálja, csak ő direkt mindent túlbonyolítva,megofrmálva mond el. Louis egyenes. Egy ilyen ember kell ebbe a szakmába. Szeretem őt.


És Te nevezed magad rajongónak? Tényleg? Na az ilyen az aki pont nem volt rajongó, max. divatból! De gáz...
2017. június 26. 12:02 #43
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Ez mindig feltűnt nekem is,hogy Louis mindig csak a dalok végén kapott egy rövidke szólót,ami teljes mértékben igazságtalan,hiszen ugyanannyi joga van énekelni és szólózni a gyönyörű hangjával,mint a többieknek. Egyedül a Right Now-ban kapott egy hosszabb részt az elején,de az csak 1 dal. Mindegyikük hangját imádom,és úgy kellett volna felosztani a részeket,hogy a dal témájához illeszkedjen. Louisnak és Niallnek nincs erőteljes hangjuk,ezért kellett volna a lassabb számoknál jobban szerepeltetni őket. Persze tudom,hogy a showbiznisz nem ezen az alapon működik,de ésszerűbb lett volna.
Louis mindig is kitűnt,sajnos állandóan ő és Niall szorultak háttérbe. Interjúk kapcsán örültem,hogy ő produkálta magát és végre szerepelhetett,de nagyon sajnálom,hogy ez a dalokban nem mutatkozhatott meg sad.gif Még mindig reménykedem a visszatérésükben,és abban,hogy helyreállnak a dolgok közöttük,mert ez így tényleg nem állapot hogy rangsor van a bandán belül.
2017. június 26. 12:28 #44
Ritaa827
Ritaa827
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 214115
Offline offline
Igazság szerint, ez az egész arra jó, hogy összeugrassza az "imádott Directionereket". Aki Harryért rajong, értelemszerűen őt fogja védeni, aki Louisért van oda, az pedig őt.
Számomra undorító, hogy így bekavar. Nyilván senki sem tudhatja a teljes igazságot arról, ami akkor, ott lezajlott köztük, csakis ők, azonban pontosan ezért nem kellett volna ezt megtenni. Már ha csak azt is nézzük, hogy ezzel annyi lehet a másik jövőjének.
Attól még, hogy ő elcseszte az életét, nem kell másokra ujjal mutogatni. Nézzen szembe a problémákkal, addig úgy sem fogja tudni rendbe hozni a karrierjét.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. június 26. 13:50 #45
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Hoxa18 Én a One Directiont szerettem. Ennek vége van. Miért kéne kötelességből szeretnem azt amit külön külön alkotnak,ha nekem pont az a stílus tetszett amit a One Directionnal képviseltek?
Nem fogom kötelességből szeretni azt,ami nem tetszik. Azzal meg,hogy ez a véleményem,még mindig szeretem a One Directiont,vagyis szeretném,ha létezne. De el kell fogadni,nincs már ilyen banda. Csak egy szép múlt.
2017. június 26. 16:17 #46
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Azt gondoltad örökre együtt maradnak??? Nagyon édi!!!!
2017. június 26. 20:47 #47
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Hoxa18 nem,tudtam,hogy fel fognak egyszer oszlani. Épp ezt mondom,hogy én őket együtt szerettem,nem hiába lettek öten összerakva, de külön külön nekem nem tetszik a munkásságuk. De ez nem azt jelenti,hogy nem voltam igaz rajongó. Sőt,épp e miatt voltam én az. Mert szerettem őket és még most is,de a szóló dalaikat nem hallgatom. Egyszerűen mert nem tetszik és ez teljesen ésszerű és normális. Nem fogok olyat hallgatni,ami nem tetszik akkor sem,ha az egykor szeretett banda egyik tagja dala.
2017. június 26. 22:49 #48
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Idézet (Wendy17 @ 2017.06.25. 17:25)
Harry érvét meglehet érteni.. újat már bandaként nem tudtak volna mutatni akkor miért erőltettek volna a fanokra még egy albumot és turnét.
De Louist is meglehet érteni.. mert látszott rajta hogy imádta a bandát csak úgy mint Niall. Kettőjükön látom hogy igazán szerették.
Szerintem ő úgy gondolta magáról hogy esélye sincs szólóban és a banda után nem fog érdekelni már senkit ezért ragaszkodott ennyire a bandához hangilag tényleg nem a legkiemelkedőbb de hallgató zenét csinál szóval még ha nem is évekig de jó ideig meg fogja állni a helyét. 
Az meg hogy Harrynek ekkora volt már az elejétől a sikere nem tehet róla ő csak önmagát adta és remélte hogy ez elég az embereknek és bejött szerethető egyéniség. Ugyan ez a helyzet Niallel is nem véletlenül ők a legkedveltebb tagok nekik van a legtöbb követőjük és róluk írnak a legtöbbet. 
Louis személyisége kevesebb embert vont de attól én még imádom
Harryt pedig most a többség támadja de még is mit vártak volna tőle hogy majd 25-30 évesen is 15-20 éves lányoknak énekeljen? Ugyan, Harry mostani számai maradandóbbak, és más korosztályt céloznak meg.


thumbsup.gif
Végre valaki.
2017. június 26. 22:58 #49
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Bárhogy is olvasom mostanában az 1D "tagok" interjúit, a legtöbb a háttérben Harry-t ássa alá.
Öt fiú között akik a show business-ben mozognak, érthető hogy felüti a fejét az irigység. Ismerem őket, X-factor óta.
Harry akkoriban egy cukorfalat volt, a tinilányokhoz igazodva, majd ahogy egyre komolyabb lett úgy látszott a saját karaktere. Ez a többi fiúra szintén igaz. Ő felvett egy titokzatos, karizmatikus kisugárzást. A hangja meg csak plusz.
Mondhattok gonosznak, de én nem tudom most sajnálni. A saját sorsa kovácsa. Attól sem lesz érdekesebb, ha szanaszét szapulja a volt tagokat.
Ott hagyták abba ahol logikus volt. Ennek csúnyább vége is lehetett volna, még baráti viszonyban maradtak. Úgy ahogy.
2017. június 27. 13:18 #50
caramelfrappglars
caramelfrappglars
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.31.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 259476
Offline offline
Miért utálkoztok még itt is?! Kicsit képzeljétek bele Louis helyzetábe magatokat. "A directionereket akarja ugrasztani"-ra pedig annyit mondhatok, hogy a rajongók az utolsó reménye. Annyi borzalom után, amit ez a fiú átélt, csoda, hogy *még* nem követett el öngyilkosságot. Született egy fia, akit ugyan imád, de a háta közepére nem kellett neki; az édesanyja, azaz az egyetlen támasza elhunyt; a banda, ami a hírnevet hozta neki, feloszlott; nagyjából mindenki elfelejtette őt; a banda pályafutása során a halálba kívánták a szerelmét és lelkileg tönkretették a Larry-t shippelő elmebajos idióták mind őt, mind pedig Eleanort(akinek nem inge, ne vegye magára); igaz barátai alig vannak. Mégis mit vártok tőle?! Ti boldogak lennétek ennyi szörnyűség után? Kötve hiszem.
Nem azt mondom, Harry rendkívül tehetséges, de 1, eléggé önimádó lehet, ha képes volt feloszlatni a bandát, le se sz*rva a többieket, csak, hogy ő híresebb legyen, 2, még ilyenkor is őt kell isteníteni, hogy ilyen kisugárzás meg olyan sajátos stílus, mikor konkrétan tönkretett egy igazán jó lelkű srácot???
Kicsit vonatkoztassatok már megjelenésétől, talpnyalók. Még jó, hogy ezeket Harry nem látja, mert a végén szólna megszólalna, hogy "Ó, bocsánat", és a bugyitok kirepülne az ablakon. Szánalom, amit ti csináltok. Gratulálok a példás viselkedésetekhez, igazán büszkék lehettek magatokra.
2017. június 27. 14:53 #51
roseErye
roseErye
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 245318
Offline offline
caramelfrappglars legalább, ha az utálkozásról kezdesz prédikálni kicsit megpróbálhattad volna visszafogni az indulataidat, mert az írásod csöpög ettől. Ettől függetlenül én is sajnálom Louist, de egy átlag ember naponta részesül igazságtalanságban. Ez mindig így volt ,mindig így lesz. Mindig mindenkinél jobb lesz valaki, vagy elismertebb. Nagyon rossz éve volt ,de kétlem ,hogy ezek miatt az öngyilkosságot kellett volna választania.És nem érzéketlen vagyok,el tudom képzelni,mennyire fájhatott neki az édesanyja elvesztése.Csak elgondolkodtam,hogy még hány ember él ugyanilyen veszteségek mellett sokkal rosszabb körülményekben ,akit a kutya nem sajnál meg nem vigasztalják millióan ?és mégsem az öngyilkosságot választja menekülőútként. Önzőnek tarthatod Harryt mindenkinek joga van ahhoz,hogy azt gondolja amit akar ,de egyet ne felejts el mindig meg kell nézni a másik oldalt is ,mert ugyanakkor Louis is önző volt ,ő is a saját érdekeit nézte csak..nem Harryt sem a többit . Tönkretette-e ? Nem hiszem ,persze ,hogy nem jó neki ,de azért egy bűntényt ne varjunk a nyakába. A kisfiú miatt viszont egyáltalán nem tudom sajnálni. Miért kellene ? Aki felnőtt fejjel nem tud vigyázni, meg különben is szerintem majdnem minden esetben az anyának a legrosszabb, ő neveli a gyereket nem beszélve az utálatról ebben az esetben. Én kedvelem ,mint előadó tehetséges ,különleges hanggal ,szeretem JHO-t is ,de ez a cikk valahogy bennem nagyon rossz érzést keltett. Pedig ők régen igazán jóban voltak (és ez most nem Larry),egyszerűen látszott ,hogy ők nagyon szerették egymást. Sajnálom, hogy így van vége.
1 felhasználónak tetszik: prettyll18
2017. június 27. 18:48 #52
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
caramelfrappglars | Ma, 13:18
Miért utálkoztok még itt is?! Kicsit képzeljétek bele Louis helyzetábe magatokat. "A directionereket akarja ugrasztani"-ra pedig annyit mondhatok, hogy a rajongók az utolsó reménye. Annyi borzalom után, amit ez a fiú átélt, csoda, hogy *még* nem követett el öngyilkosságot. Született egy fia, akit ugyan imád, de a háta közepére nem kellett neki; az édesanyja, azaz az egyetlen támasza elhunyt; a banda, ami a hírnevet hozta neki, feloszlott; nagyjából mindenki elfelejtette őt; a banda pályafutása során a halálba kívánták a szerelmét és lelkileg tönkretették a Larry-t shippelő elmebajos idióták mind őt, mind pedig Eleanort(akinek nem inge, ne vegye magára); igaz barátai alig vannak. Mégis mit vártok tőle?! Ti boldogak lennétek ennyi szörnyűség után? Kötve hiszem.
Nem azt mondom, Harry rendkívül tehetséges, de 1, eléggé önimádó lehet, ha képes volt feloszlatni a bandát, le se sz*rva a többieket, csak, hogy ő híresebb legyen, 2, még ilyenkor is őt kell isteníteni, hogy ilyen kisugárzás meg olyan sajátos stílus, mikor konkrétan tönkretett egy igazán jó lelkű srácot???
Kicsit vonatkoztassatok már megjelenésétől, talpnyalók. Még jó, hogy ezeket Harry nem látja, mert a végén szólna megszólalna, hogy "Ó, bocsánat", és a bugyitok kirepülne az ablakon. Szánalom, amit ti csináltok. Gratulálok a példás viselkedésetekhez, igazán büszkék lehettek magatokra.

Nagyon butuska vagy.... De tényleg, ez már Nekem fáj!!!!
2017. június 27. 21:06 #53
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
ez a gyerek telejsne össze van zavarodva.
2017. június 27. 21:09 #54
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
Hoxa te miről beszélsz?
Mindenkinek a saját lelkiállapotának a felelőse?
Harry önimádó, mert nem fekszik alá mások érdekeinek, és ő a felelős, mert Louis nem találja a helyét?
Te mindig másoakt hibáztatsz, ha szarul megy neked valami, ugye?
Kényelmes megoldás.
2017. június 28. 04:03 #55
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Lisaxx | Tegnap, 21:09
Hoxa te miről beszélsz?
Mindenkinek a saját lelkiállapotának a felelőse?
Harry önimádó, mert nem fekszik alá mások érdekeinek, és ő a felelős, mert Louis nem találja a helyét?
Te mindig másoakt hibáztatsz, ha szarul megy neked valami, ugye?
Kényelmes megoldás.

Olvasd el légyszi a legutolsó kommentem! Egy másik felhasználót idéztem, és válaszoltam neki. Mint Harry egyik elkötelezett rajongóka, még véletlenül sem nevezném önimádónak! Először olvass, aztán irogass hülyeségeket!
2017. június 28. 09:20 #56
Józanész
Józanész
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 264566
Offline offline
Louis mindig is a legtehetségtelenebb volt közülük, nem véletlenül nem hagyták sokat énekelni. Szerintem nem minden 1D tagnak jár az, hogy hosszú karriert fusson be. Harry-ben van valami, izgalmas lehet a személyisége, Zayne és Liam jól néznek ki és énekelni is tudnak, ők 3-an eladhatóak továbbra is, a többiek nem. Inkább örüljön annak, hogy ilyen nagy sikerei lehetett egy banda tagjaként.
2017. június 28. 22:35 #57
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
egyik tinipunci kommentje olyan mitn a másik...
2017. június 28. 22:43 #58
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
30 múltam szivecském, messze vagyok a tinipunciktól, de hízelgő!
2017. június 29. 10:17 #59
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
a pasid tudja, hogy tinikre gerjedsz?
2017. június 29. 11:33 #60
SzPetra05
SzPetra05
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 265146
Offline offline
Tudjátok.. Louis volt talán a legnagylelkűbb. Kedves volt, vicces, aranyos.. (És ő volt a legstílusosabb) Minden egyes rajongóját szerette, sőt.. imádta, úgy hogy nem is ismert minket. Most is teljes szívéből szeret minket. Helyes volt (és most is az).Nagyon jól énekelt, nem hiába kapott sok szólót. És elárulok nektek valamit: Azért nem találta a bandában a helyét Louis, mert Harry már akkor önimádó volt, és úgymond "kitaszította" a többieket a reflektor fényből. És tudjátok ki mondta azt, hogy hogyha választania kellene Louis lenne a bandából? Harry. És tudjátok, akik igazi rajongói vagytok Louisnak, nektek most támogatnotok kell őt. És mindig. Ugyanúgy érez mint mi. Ő is csak kicsivel tud többet a banda sorsáról mint mi. És ő (Harryvel ellentétben) nem csak a karrierjére koncentrál, hanem ránk. A rajongóira. Hogy megvigasztaljon minket. Hogy bebizonyítsa, hogy sajnálja azt ami történt. És tudjátok.. Velünk együtt, benne is egy világ tört össze. Az anyukája meghalt.. Ott a kisfia. Nem csak a One Direction hajtásába fáradt bele, hanem az életbe is. Szóval csak reménykedhetünk, hogy újra összeáll a banda, ami nem valószínű.. Legyünk reálisak: Niall elkezdte a szólókarriert Harryvel egyetemben. Louis is. Zayn már a banda feloszlása előtt saját dalait adta elő. Egyet tehetünk: Támogatjuk őt. Ne féljetek ráírni! Ne féljetek kérdezni tőle! Ha nem tudtok angolul, ott van a fordító. Ha nem ír vissza, az pedig nem azért van, mert le se sz*r hanem azért, mert sok dolga van, és fáradt. Szóval egy a lényeg: EZ KÖLCSÖNÖS TÁMOGATÁS! Támogatsuk őt és ő is támogatni fog minket. Ébredjetek! MI VAGYUNK NEKI AZ EGYETLEN TÁMASZ! És ha ezt be is bizonyítjuk neki, akkor ő is támasz lesz számunkra. Úgy értem, támasz a csalódott Directionereknek. BIZONYÍTSUK BE, MENNYIRE SZERETJÜK ŐT!

U.i: Az átgondolatlan, és a Harry pártoló kommentektől kíméljetek légyszíves! Köszi! Sziasztok!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok