Starity

Louis Tomlinson durván összeveszett Harry Stylesszal a szünet miatt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 29. 14:04 #61
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Lisaxx | Ma, 10:17
a pasid tudja, hogy tinikre gerjedsz?


Tinikre gerjedek? xD Nagyon vicces vagy hallod-e!!
1. Harry elmúlt 23 éves, nem nagyon számít már tininek!
2. Nem gerjedek rá, ezt nem tudom miből szürted le... Minden esetre elhiheted, hogy vannak olyan rajongói (mint én is) akik a zenéje és a pozitív személyisége miatt kedvelik őt, és nem a kinézete miatt.
3. Ha jól tudom nincs korhoz kötve a rajongás. Attól, hogy már nem vagyok tini, nem szabad szeretnem a zenéjét?
4. Személyeskedésbe ne menjünk bele!

Nem vagyok kíváncsi a gusztustalan kommentjeidre!
1 felhasználónak tetszik: Nagisa
2017. június 29. 20:38 #62
- törölt felhasználó -    
Sok minden eszembe jutott a cikket olvasva, de főként az tűnt fel- így kívülállóként: nem voltam/vagyok fan-, hogy mennyire mű volt akkor ez az egész... minden rajongót őszintén sajnálok, hogy ilyeneket kell hallania a "szünet" ideje alatt.
2017. július 01. 11:35 #63
ParadiseCity25
ParadiseCity25
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.01.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 265193
Offline offline
Sajnálom Lout hogy ilyen problémákkal kell szembenéznie, tökéletesen megértem az álláspontját. Sok önbizalmat kívánok neki, és sok-sok sikert, hoy elhiggye magáról: ő is fontos része a bandának. azért írom így, mert hiszek abban(1D fanként) hogy a banda ha nem is a közeljövőben, de vissza fog térni. emellett pedig Harry védelmében szólva. A szünettel kapcsolatban szerintem igaza volt. Több, mint 5 évig voltak együtt és egy idő után túl sok lesz a társaságból, pláne ha valakivel nincs meg a teljes összhang. Így visszagondolva, szerintem jobb volt ég a karrierjük elején, amikor nem csak erről folyt a vita, hogy ki kap több figyelmet, hanem csak egyszerűen élvezték a zenét, az éneklést.
2017. július 01. 14:52 #64
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Nem rajongok a bandáért, de azért sajnálom Louist.
2017. július 02. 14:59 #65
NonameFluffy
NonameFluffy
új tag
 
StátuszFűre lépni tilos!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.22.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 262075
Offline offline
Ez most nekem sok így egyszerre. Csak sajnálni tudom Louist ha ez itt mind igaz. Fanprofilos vagyok, és így ismertem meg Harryt, és az egyész 1D-t. Mindenki csak jót írt róluk, és igazuk is volt, mivel a One Direction csodálatos....volt. Szerintem ott rontották el, amikor Zayn kilépett. Nagyon sokaknak tört össze a szíve. És most hogy ezek kiderültek amit itt leírtak azon sírni lehetne. Már akkor lehetett ezt érezni mikor feloszlott a banda, és itt Starity-n tele volt minden 1D-s cikkekkel, hogy ki mennyire féltékeny a másikra. De pont Harryből nem néztem volna ki ezeket. Egy életre megutáltam. Sajnálom, de ezek után, ha visszatér az 1D (persze Zayn nélkül) az kész csoda, da akkor se birhatjak tovabb 1-2 évnél. Kár hogy ez nem derült ki hamarabb, szegény Louis.
2017. július 03. 11:11 #66
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Ebben a felállított sorrend dologban a tagok között lássuk be tényleg igaza van. Már az elejétől fogva látni lehetett, hogy ennek a felállásnak a legkiemelkedőbb/legkarizmatikusabb tagja Harry. Jogosan érezte úgy, hogy valamelyest az árnyékában van és ha szólózásra kerülne sor, Harry előtt automatikusan nyílnak majd a kapuk. (Így is lett..) Sajnálom Louist, de azért azt kétlem, hogy Harry önző lett volna, hiszen maradt tovább. Szereti a srácokat és szándékosan nem akarná, hogy bármelyikük is rosszul érezze magát. Az Ő hibáztatását most nem érzem korrekt dolognak. Rengeteg erőt és önbizalmat kívánok Louisnak a munkásságához. Remélem, hogy a Bebe Rexhával közös száma tarolni fog!
2017. július 04. 14:48 #67
Wiictory
Wiictory
visszatérő vendég
 
Státusz~~mehh~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.08.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 66
Azonosító: 260804
Offline offline
Hirtelen így nehéz felfogni. Igaza van a sorrenddel kapcsolatban, mégis számomra ő mindig Harry melletti pozíciókban állt. Sőt, Louis az, akit a One Direction vége után is folyamatosan követtem. remélem Bebe Rexha és Louis közös munkája felnyitja az emberek szemét.
2017. július 05. 14:45 #68
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Azért aki Harryt támadja... Ő volt az aki kiharcolta, hogy Louis és Niall több szóló részt kapjon a dalokban. Ha annyira önző lett volna, akkor nagyban tojik arra milyen szerep jut Nekik a bandában. Liam és Zayn tett rá magasról, Harry volt az akikiállt mellettük a menedzsmenttel szemben.
2017. július 07. 21:30 #69
Syden
Syden
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belong to anyone but everybody knows my name
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.11.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 10
Azonosító: 261302
Offline offline
Olyan nehéz ezeket olvasnom.
Én mondhatjuk azt, hogy az ő zenéjükön nőttem fel. Az összes létező dalukat kívülről fújom még a mai napig is. Imádtam őket egytől egyig, rengeteg interjút néztem, képeket töltögettem le róluk, fanfictionöket olvastam, rettenetesen nagy rajongójuk voltam. Mikor "szünetre mentek" már nem hallgattam a zenéjüket, de titkon mindig is bíztam benne, hogy ez még nem a vég és egyszer még tényleg újra össze fognak állni és közösen zenélnek majd. Elég sokáig így is gondoltam, aztán kezdtem belátni, hogy ez nem éppen így van. Fáj elfogadni a tényt, hogy nincs többé One Direction. Nincs többé az a zenekar, amit a fél világ imádott, a másik fele pedig utált. Nincs több funny moments, közös interjúk, találgatások, hogy kinek lesz először gyereke, stb. Ez tényleg fájdalmas, de el kell fogadni. Louist pedig teljes szívemből sajnálom, mert sajnos tényleg minden úgy van, ahogy ő leírta. Ő nem sok részt kapott a dalokban, viszont valjuk be, nélküle nem 1D az 1D.
Ettől függetlenül külön-külön is szeretem mindegyiket, de együtt hatalmasat taroltak és úgy minden jobb volt.
2017. július 09. 08:52 #70
- törölt felhasználó -    
Szomorú, hogy ennyire alulértékelte magát. sad.gif Az előttem hozzászólóval egyetértek. smileeee.gif
Attól, hogy dohányzik valaki nem rossz ember, semmi köze az egészhez.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok