Starity

Louis Tomlinson durván összeveszett Harry Stylesszal a szünet miatt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 25. 18:45 #21
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Ezek után már elveszett minden reményem az 1D visszatérésével kapcsolatba. 12 évesen az egyetlen dolog ami volt, hogy éjjel-nappal hallgattam a dalaikat és fangirlködtem. Imádtam mindegyikőjüket, el se tudtam volna képzelni a bandát valamelyikük nélkül. Imádtam őket. Szomorú ezt olvasni, hogy közben Louis így érzett. Azzal viszont nem tudok vitatkozni, Harry volt a kedvencem, szerintem ő a legtehetségesebb. Persze, hogy nem akarta erőltetni a bandát, a vége felé nagyon újat amúgyse tudtak mutatni, egy semmit mondó albumot meg nem akart kiadni. Meg persze tudta, hogy nagy sikere lesz szólóban. Viszont ez nem jelenti azt, hogy Louis felejthető! Én speciel anno "sorrendbe" raktam őket, és ő volt a 2. kedvencem. (11-12 voltam, na...) Sok sikert kívánok neki a továbbiakban, annak ellenére, hogy mostanra teljesen megváltozott az ízlésem, így nem jön be a srácok munkássága Harryén kívül.
2017. június 25. 19:01 #22
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Megértem Louis érzéseit teljes mértékben, talán Louis Walsh nyilatkozta, hogy Harryn kívül egyik tag sem ér semmit se. De erről nem Harry tehet!!! Harry egy rendkívül karizmatikus személy, ezzel születni kell! Az ilyen emberek óriási sikerekre születtek, és most őszintén... Ki ne használná ki, hogy mindenki rá kíváncsi, mindenki vele akar dolgozni???? Mind az öt srác hatalmas lehetőséget kapott az élettől a 1D által. Örökre nem maradhattak együtt, itt az idő, hogy megmutassák ki mit tud igazán, ez már rajtuk múlik!
2017. június 25. 19:13 #23
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Teljesen megértem Louist, és szerintem végig érezni lehetett rajta, hogy azért bolondozott annyit anno, mert valamivel szeretett volna feltűnést kelteni, hiszen azt hitte és talán valamilyen szinten még ma is, hogy nincs tehetsége. Pedig gyönyörű, különleges hangja van, nekem öröm hallgatni. Oké, lehet nem olyan karizmatikus és lehengerlő személyiség mint Harry, de számomra ő egy különleges csupa szív csodás hangú srác, mondjon bárki akármit!
2017. június 25. 19:15 #24
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Tényleg egyedül elég gyenge a hangja, de acsapatban szerintem fantasztikusan kiegészítették egymást. Remek hangja van Louis-nak, én imádom a hangját, de gyenge, az az igazság. Szólóban nem nagyon állja meg a helyét. Amúgy fura volt tőle ezt a rangsort látni. Számomra is Harry volt a banda legnagyobb embere, de nekem utána Liam és Zayn ugyan olyannak tűnt, ahogy Niall és Louis is. Amúgy meg teljesen megértem Louis-t, hogy nem akarta ezt a szünetet, de Harryt is meg tudom érteni, hiszen neki borítékolható volt a sikere, így persze, hogy szólóban akarta nyomni. Harrynek tényleg nincs szüksége a bandára, de gondolhatott volna azért a többiekre is, akiknek viszont nagy szükségük lett volna a bandára. Bár igaz, hogy egy önző világban csak az önzés hoz sikert
2017. június 25. 19:15 #25
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Ez az egész dolog annyira negatívan van beállítva, belefűzve a cikkíró érzéseivel. Oké, volt benne igazság, hogy ez így volt.
De egy cikkírónak semlegesnek kell lennie, tárgyilagosan kellene közölni a tényeket.
És nagyon sajnálom Louis-t, egyáltalán nem lehetett könnyű a helyzete... sad.gif
2017. június 25. 19:31 #26
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
WhiteRose.: Glamstertől ne várj sokat, egyetlen egy objektív cikket se lehet olvasni tőle, és sokan kiakadtak már emiatt rá...
1 felhasználónak tetszik: WhiteRose.
2017. június 25. 19:45 #27
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Szerintem amikor Simon megalakította az 1D-t már akkor látni lehetett, hogy Harry a legkarizmatikusabb ötük közül, viszont a hangi adottságai nem voltak elegendőek ahhoz, hogy egyedül is színpadra állítsák, így kapott maga mellé 4 "vokálost", akik hasonló orgánummal rendelkeztek. Aztán ez a felállás végig megmaradt, és a tagok közötti presztízskülönbség csak nőtt. Végül Harry kinőtte a bandát: az utolsó időben - már amennyit láttam belőlük - már látszott rajta, hogy nagyon a saját útját szeretné járni, de valószínűleg sejtette, hogy még egy kilépést - főleg az övét - már nem bírna el a banda, így inkább a feloszlatás mellett kezdett kampányolni. Végül csak Louis maradt, aki nem akart borítani mindent, hiszen pont akkor kezdett megtáltosodni. Ebből a szempontból ez tényleg elég nagy szívás lehetett, így megértem az indualatait (már ha vannak neki egyáltalán).
2017. június 25. 20:17 #28
ToxyFoxy
ToxyFoxy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.29.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 260565
Offline offline
Louis amolyan "felesleges harmadiknak" érezte magát.Ezen a cikken eléggé elérzékenyűltem,hiszen amit elmondott Louis,fájdalmas volt számomra.
Szerintem pedig gyönyörű hangja van. Azok alapján amiket elmondott....Nem hiszem hogy lesz One Direction.De akkor hatalmasat fogok csalódni bennük. Mert azt igérték, visszatérnek. De ahogy látom,sok esély erre nincsen.
2017. június 25. 21:26 #29
- törölt felhasználó -    
Ez a srác egyszerűen jelenleg olyan, mint egy rakás szerencsétlenség. Nagyon szerettem annak idején az 1D-t, a dalaikat, de most, hogy szólóban látom őket, rájövök, hogy nagyon sok kemény munka árán lettek azok a dalok ilyenek, külső hatásokra is bőven. Mert annyira más a stílusuk, hogy az valami borzasztó. Számomra az egyetlen vonal, ami közel áll hozzám, az az, amit Harry képvisel, bár ez nem újdonság, mindig is őt kedveltem a legjobban. Úgy gondolom, hogy az, ahogyan a másik három srác karrierje folytatódik, vagy inkább most kezdődik meg, egy megszervezetlen össze-vissza valami, és rájuk sokkalta kevesebb figyelem szegeződik, mint Harryre. Mindhárman már hónapok óta húzzák az albumjaik megjelenését, mialatt Harry leforgatott egy filmet és kiadta az albumát. Ami igazából odáig rendben is van, ha idő kell nekik, de látszik, mennyire küzdenek azért, hogy kicsikarjanak feleannyi érdeklődést az emberekből, amennyit Harry megkapott. Ezek tények. Lehet, hogy valakinek fájnak, de attól még igazak, csak ki kell nyitni a szemét az embernek. Azt nem értem, mi a nyávogás a cikk alatt, mikor ez egy fordítás, ergo a szerzőnek nincs benne a személyes véleménye. Egyébként meg, objektivitás ide vagy oda, szerintem a vak is látja, hogy eddig Harry vitte a legtöbbre szólóénekesként. Ő volt az, akinek annyira precízen, átgondolva volt felépítve az útja az album megjelenésééig, hogy szerintem profi munka. A többi srác mind-mind másodhegedűs volt a bandában is, épp ezért, nem gondolnám, hogy bármikor újból belemennének ebbe megint. A véleményem Louisról pedig tényleg óriási fordulatot vett, mert sajnos, amikor ránézek, csak egy lepukkant, búskomor, cigarettázó srácot látok, akinek valahol valami nagyon félresiklott és nem tudta kezelni a helyzetet. Egyszerűen talán sosem volt meg az a hozzáállása, ami ehhez a szakmához kell, ezért tart ott, ahol.
Azt meg megértem, miért szeretett a bandában lenni. Nyilván nem kellett annyira keményen dolgoznia, hogy sikereket érjen el, mint most, szólóénekesként, be lehetett állnia a többi srác mögé, mert tudta, hogy biztonságban van és ugyanúgy jön a pénz, érthető hát, hogy nem akart szünetet. Lehetséges, hogy maga a hangulat miatt is szerette az egészet, mindenesetre őszintén kétlem, hogy újból összeállna a banda.
2 felhasználónak tetszik: prettyll18, Glamster
2017. június 25. 21:34 #30
sagika
sagika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 262273
Offline offline
Akik Harryt hibáztatják ne feledjék, ő nem lépett ki, maradt. Meddig kellett volna még a 'közös szekeret' tolni lojalitásból!? Igen,szólóban is próbálkozni akart, de ez miért baj? Mindenki megtehette közülük, megvolt az esély Louis előtt is,akármit is mond...
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. június 25. 21:35 #31
- törölt felhasználó -    
Megértem őt,nem lehetett jó Harry árnyékában.Igen valóban jó sorrendet állitott fel.Mindenkinek megvan a tehetsége,mind az 5-nek.De nem értem miért lenne Harry a hibás.Ha nem érezte jól magát már úgysem müködőtt volna ez.Ráadásul nem Harry hibája igazából,Zayn nélül már amúgy sem volt a régi a banda,a számokból is hiányzott.Harry abszolút megérdemelt mindent mint hangilag mint emberileg baromira szerethető volt.Persze a többiek is.Igazából nagyon nincs mit mondanom,mert előttem mindenki leirta tökéletes azt amit gondolok.
2017. június 25. 22:01 #32
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Wow...ez nem semmi!
2017. június 25. 22:32 #33
- törölt felhasználó -    
Jézusom ez a cikk. Annyira unom már ezt a hisztit.
2017. június 25. 22:33 #34
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Nagyon úgy érzem, hogy Harry lesz most mindenért hibáztatva, és nagyon úgy érzem, hogy ez nem jogos Louis részéről egy kicsit sem, akármennyire is igazságtalannak érzi a dolgokat a bandával kapcsolatban. Persze értem én, hogy neki a banda volt az élete. Értem én, hogy a zene az élete, és egyedül nem érzi magát teljesnek, én ezt tényleg értem, de én vagyok az egyetlen, aki jogosnak érzi Harry döntését? Mármint... ha a banda egyben maradt volna, és ha tényleg így folytatódtak volna a dolgok, a belső feszültség pedig csak nőtt volna, a One Direction előbb vagy utóbb, de minden bizonnyal előbb hanyatlásnak indult volna, ami legalább olyan rossz lett volna, mint egy szünet, vagy feloszlás, amit most kapunk, akkor pedig az lett volna a baj, és nem hiszem hogy azt a keserű pirulát a fanok lenyelték volna. Azon kívül, igen, Louisnak igaza volt, Harrynek nem kellett kapkodnia a lemezkiadók után, mert a lemezkiadók kapkodtak utána. Harry önzetlen, el sem hinné az ember, mennyire önzetlen, a rajongóival fotózkodott azon a napon, amikor a mostohaapja elhunyt, és mosolyt erőltetett az arcára az ő kedvükért, de ha ő úgy érezte, ez a helyes... akkor az ő élete az első, nem? Természetesen igen, neki van a legjobb kisugárzása, Zayn kilépése után pedig tiszta volt, felülmúlja Louist nagyban a hangi adottságaival, de ugyan úgy Liamet és Niallt is. Érdekes, Niallt és Liamet soha sem hallottam méltatlankodni, mert Harry tehetségesebb volt náluk, és már rögtön a karrierje elején promóciót kapott, a szólómunkája pedig nem is volt kérdés, hogy hatalmas siker lesz majd ezek után. Én értem Louis problémáját, de nem értek azzal egyet, hogy a bandatársát hibáztassa, nekem akárki mondhat akármit, éreztem a szemrehányást a szavaiban.
Sokat lehet vitázni azzal kapcsolatban, hogy ki volt a legtehetségtelenebb tagja a One Directionnek, és ha ez a téma feljön, azok, akik nem érzik úgy, szánalomból azt kell mondani, mindegyikük ugyan annyira tehetséges, azok Louist választják. Nekem is megvolt ez a korszakom, amikor azt hittem, fannek lenni azt jelenti, egyiküknek sem mondod, hogy tehetségtelenebbek a másiknál, pedig ez nem igaz, mert Louisnak voltak a leggyengébb hangi adottságai. Ami nem jelenti azt, hogy tehetségtelen, azt jelenti, nem alkalmas arra, hogy szólókat énekeljen, ezért volt az, hogy még ha a lemezeiken szólókat is kapott, a színpadon mindig inkább volt vokalista. Baj az, ha az adottságainak megfelelően illeszkedik be valaki a bandába? A leggyengébb láncszemnek egészen biztosan.
Egy szó mint száz, bárkit is hibáztatni a banda végéért, szerintem inkább csak helytelen... Harry nem azért akart véget vetni a bandának (legalább is egészen biztosan nem csak azért) hogy ő szólóban sikeres akar lenni, ha Louis nem érezte hogy kifáradtak és a konfliktusok elfajulhattak volna, akkor inkább csak vakon ment bele mindenbe, abban a hitben, majd megjavul minden. Mindezek mellett szerintem a szólókarrierje miatt nem panaszkodhat. Persze, Harryhez hasonlítva egyik srácnak sincsenek akkora sikerei, mint neki, messze nem, de szerintem nem is a banda úgymond legtehetségesebb tagjához kellene hasonlítania magát, márpedig az az érzésem, ezt teszi.
Az, ahogyan a megdolgozott pénzéről beszél ellenben külön tetszik nekem, még mindig olyan érzésem van, hogy ennek ellenére is a földön áll valamilyen szinten, aki kötődik a családjához hihetetlen mértékben, aki szereti őket, tiszteli őket, és még mindig nincs teljesen túl a gyász kemény időszakán. Kicsit szomorúnak tartom az egész helyzetet, igazságot szolgáltatni neki vagy a banda többi tagjának nem lenne igazságos, itt senki sem volt hibás. Továbbra is remélem, hogy a szólókarrierje felfelé fog ívelni, hogy Bebe Rexha-val a száma jó lesz majd, hogy sikerei lesznek és pénzt keres, a családjával van, és így tovább.
2017. június 25. 22:43 #35
A.n.n.a.S.
A.n.n.a.S.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 264709
Offline offline
Hogy ez mennyire kicseszettül szar lehetetett neki! Nagyon sajnálom szegénykét, szerintem nagyon egyedi és különleges a hangja. Igazából nem tudom, mit higgyek ezek után. Szeretem Harryt, de néha tényleg nagyon látszott/látszik rajta, hogy ő akar a középpontban lenni, bár ez nem is nehéz neki, hiszen mindenkinek ő a legszinpatikusabb, a legszexibb stb. Nyilván nem csak rajta múlt ez az egész, a jó hangja és a megnyerő külseje miatt az öszes akárki, aki beleszólhat ebbe, neki adta a legtöbb szólót, ő volt aki learatta a babérokat. Szeretném azt hinni, hogy nem akarta elnyomni a többieket. Olvastam, hogy azt is kérte, hogy Louisnak legyen több szólója. Ezek után, hogy ennyi mindent olvastam a bandában történtekről, a konfliktusokról, nem hiszem, hogy a One Direction valaha is újra összeáll. Mindenki a maga útját járja, ez a sejtelmesség pedig a visszatérés körül, csak marketingfogás.
2017. június 25. 23:04 #36
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Ezt a cikket olvasva annyira megsajnáltam..sad.gif Mert lássuk be tényleg mindig háttérben volt a többiekhez képest.Én személy szerint nagyon szerettem a bandában is mert annyira szimpatikus es vidám volt,de nekem az eddigi munkássága szólóban szintén tetszik.Remélem túljut a bizonytalanságán és boldog lesz smileeee.gif Én szurkolok neki nagyon heart.gif
2017. június 25. 23:53 #37
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Louist teljesen megértem viszont azért nem kéne Harry nyakába varrni mindent.
2017. június 26. 00:29 #38
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Bár én sosem voltam rajongója a bandájuknak, teljes mértékben meg tudom érteni Louis indulatait, hiszen most még a csalódottság és valamilyen szinten a magány beszél belőle. Ugyanakkor szerintem nem erkölcsös dolog tőle, hogy miután a bandában évekig nagyon jó barátok voltak, most a háta mögött Harryt okolja a feloszlásért. A helyes dolog inkább az lenne, hogy Harry szemébe mondja ezeket a sérelmeket és nem kifelé teregeti a szennyest.
Abban, hogy ő mindig is egy háttérkaraktere volt a bandának, szintén egyet kell, hogy értsek vele. Lehet, hogy mindig Louis volt az ügyeletes bohóc közülük, de abból a kevés cikkből, amiket róluk olvastam, azt szűrtem le, hogy ő volt a legfelszínesebb is közöttük. Harry volt mindigis a macsó, ha a nőkre kellett hatni, a vezetőség őt tolta a reflektorfénybe, mert karizmatikus, jó megjelenésű és emellett van esze, helytáll a kritikákkal szemben. Liam volt az apáskodó típus, amit el is tudok róla képzelni, mert nyugodt, kiegyensúlyozott és derűlátó személyiség. Niall tipikus másodhegedűs romantikus, mert ugye sok lánynak pont ezek a kevésbé központi srácok jönnek be, Niall Harry mögött pedig tökéletesen jól elvolt, ráadásul nem panaszkodhat a hangjára sem. Zayn volt szerintem mindigis a gyenge láncszem, ami, lássuk be, minden bandában jelen van. Ő valahogy nemcsak az öltözködésével, de a viselkedésével is kitűnt a többi négy srác közül. Louis pedig amolyan semmilyen szerepet kapott ezzel az állandó bohóckodással. Mert azt el kell ismerni, hogy ezzel úgymond csak kitöltötte az űrt a többiek mellett.
Én mindenesetre sajnálom, hogy ez jutott Louis-nak. Mármint, Harry és Niall egyedi és jó hangzáscvilágú zenéket csinál szólóban, Zaynt Amerikában nagyon felkapták, mert az előnyére fordította a kilépése által generált figyelmet, Liam pedig mostanában lett apuka, ha jól tudom. Louis-nak meg mi maradt? Van egy fia, aki egy egyéjszakás kalandból született és a gyerek anyjával teljesen elmérgesedett a viszonyuk, elég lerobbant állpotban van, ami a külsejét tekinti, egyedül talán ez a régi/új barátnője tartja a földön. De azt a lelke mélyén ő is tudja, hogy néhány egynyári slágerből nem fog karriert csinálni, amíg ő pedig elsírja a bánatát az újságoknak és a hátrányát mérlegelgeti állandóan, a másik négy bandatag az élet legtöbb területén lekörözi.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. június 26. 08:54 #39
firyn
firyn
új tag
 
Státusznem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak Harry Styles piros buszon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 12
Azonosító: 240122
Offline offline
@rosier
Teljesen egyetértek!!
2017. június 26. 10:12 #40
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Valaha volt egy One Direction nevű banda. Öt fiú,akik helyesek,kedvesek voltak,jól énekeltek,volt humoruk és mindenki imádta őket. Öten,egymás legjobb barátai voltak,sokat nevettek együtt,támogatták egymást,mindent együtt csináltak.
Ez a One Direction már akkor meghalt,amikor még elméletben léteztek. Jóval azelőtt,hogy Zayn kilépett. Talán azelőtt egy évvel...
Az One Direction aki utánuk létezett,már...már...nem volt érdekes. Annyira. A hiba az volt,hogy nem zenekar voltak,hanem boyband. Egy zenekarban mindenki tudja,hogy hol a helye, vannak a zenészek és a frontember. De egy boybandba,ahol mind énekelnek,egyenrangúak,ugyanaz a feladatuk,ki mondja meg mégis,hogy miért ismertebb,jobban szeretett,több szólót éneklő az egyik tag és miért mellőzött,másodhegedűs posztba száműzött a másik tag?
Elromlott a One Direction,de gyávák voltak. Megint....ahelyett,hogy a szemünkbe mondták volna,hogy most befejezik,vagy hogy határozatlan időre abbahagyják,vagy egyszerűen feloszlanak,ahelyett megkaptuk a "szünetre megyünk" elterelést. Pont,mint Zayn "normális 22 éves életet akarok élni" csodás kifejezése. Zaynt szólták le,hát, semmiben nem különböznek tőle. Hazudtak mind. Mert gyávák. Lehet,hogy én látom a dolgokat túl egyszerűen és sokkal bonyolultabb az ügy,de hiába az,ha az átlag ember ezt látja kívülről,akkor ezt gondolja és akkor már megint ott vagyunk,hogy becsapottnak,átvertnek érezzük magunkat.
Én hittem nekik,hogy visszatérnek,amikor erről győzködtek,mostmár elfogyott minden hitem. És nem csak az,hanem a vágyam is,hogy együtt,visszatérjenek. Minek? Nem lenne ugyanaz,csak egy valaha imádott banda megmaradt foszlányai.
Rááadásul mind nyilatkozták,hogy mennyire szar volt,mennyire nem az ő stílusuk volt,mennyire mást akartak csinálni...ezek után nem tudnám élvezettel hallgatnai őket együtt,tudván,hogy utálják,amit csinálnak.
Louis nak igaza van,teljes mértékben. Egy bandában,ahol elméletben egyenlőek a felek,gyakorlatban ő volt a nélkülöthető tag, nem lehet valami kellemes. És ezek után mégis ő volt az,aki folytatni akarta. Csak azért mert anélkül nem lenne híres? Nem hinném. A Just hold on az egyik legnagyobb sikert érte el. És lehet,hogy Harry dalaira többen kattintottak,de Louis dala,dalának üzenete eljutott mindenkihez, a fiatalokhoz is.
Harry csak egy réteget tud megfogni ezzel a stílussal,akik szeretik ezt,lehet az elején még az imádói mellette maradnak,de az ilyenek,akik nem is szeretik a stílusát,csak őt,hamar le fognak kopni.
Louisnak látom a pályáját felfelé ívelni. Ő megérinti az embereket és mivel nincs elszállva magától,tudja,hogy a fiatalok mit szeretnének hallani.
A másik,meg,hogy moat kiteregtné a szennyest? Jaj,hagyjuk már...Harry ugyanezt csinálta/csinálja, csak ő direkt mindent túlbonyolítva,megofrmálva mond el. Louis egyenes. Egy ilyen ember kell ebbe a szakmába. Szeretem őt.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok