Starity

A Fifth Harmony ó-Hollywoodot akarta visszahozni új klipjével

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 10. 08:37 #21
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Hát ez elég olcsó lett, mind a klip mind a dal... biggrin.gif attól, hogy most nem bugyiban flangálnak nem nyűgöztek le, a dal is ez a tucat lötyögős dal, mint a többi daluk. Cikk alapján jobbra szaámítottam.
2017. szeptember 10. 08:48 #22
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
PinkBarbie mert azt hiszik hogy ha havonta kiadnak valami kritikanaluli klipet majd hiresebbek lesznek
Inkab adjanak ki felevente egy klipet csak normalis legyen
2017. szeptember 10. 12:34 #23
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
De amúgy kajak, hogyha olyat csinálnak, mint a He Like That, akkor az a baj, ha pedig ilyet, akkor ez a baj.
És tényleg érdekes, amikor Camila még benne volt a bandában és megjelent a Write On Me,ami szintén ilyesmi akkor nem voltak ilyen 'megjegyzések,vélemények'.. Most meg nézzük már meg itt a cikk alatt a véleményeket, de komolyan.. Ez most így mi?
Személy szerint én imádom az albumot és engem hihetetlenül lenyűgöztek az összes számukkal, kivéve egyet.
Amikor megjelent a Down, akkor úgy éreztem, hogy ez a banda már a vége felé jár, hiszen sajnos nekem valami nagyon hiányzott abból a számból és így az egész dal nagyon fura volt és kissé csalódás.
De megvártam az albumot és nem is bánom, hogy meghallgattam, hiszen hihetetlenül tetszett az összes szám rajta. Mindegyiknek van valami üzenete és sikerült megszeretnem ezt is, pedig ezt kevésbé szerettem.
Csodálom, hogy így összetartanak még most is, és ezt tisztelem bennük.
Tény és való, hogy nekem a mostani klipjeik már kevésbé jönnek be, főleg a HLT, és már nem vagyok akkora rajongójuk, de ez,tehát a Deliever is jó lett, és nem kell szidni csak azért, hogy valamibe bele tudjatok kötni, szerintem felesleges. rolleyes.gif
2017. szeptember 10. 14:51 #24
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Loreen.: én amikor Camila benne volt se szerettem őket, és nem kizárólag a seggrázás meg egyéb ilyen dolgok miatt. Engem a hangjuk sose nyűgözött le, a dalaik pedig mind ugyanazok. Semmi különleges nincs egyikben se. Meghallgatom az egyiket, majd a másikat, és olyan, mintha újra ugyanazt hallgatnám. A Worth Itet, a Miss Movin' Ont és Camilától a Cryin' In The Clubot meg az I've Got Questions-t szeretem csak, a többi unalmas és ugyan azon a sémán alapszik (személyes vélemény és csak azért írtam, mert szerinted csak "valamibe bele akarunk kötni")
2017. szeptember 10. 16:05 #25
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6161
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Lol, kezdem tényleg azt hinni, hogy én vagyok az egyetlen, akinek tetszik. Igen, kissé unalmas, de szerintem nagyon csinosak benne, és a szám is szerethető.
2017. szeptember 10. 21:30 #26
- törölt felhasználó -    
Soha nem voltak nagy kedvenceim a lányok (akkor sem, amikor Camila még a csapat tagja volt) és nagyon kevés dalukra mondom azt, hogy tetszik, de ezt első meghallgatás után letöltöttem. Ally hangja néhol mondjuk elég idegesítő tud lenni, de ha sikerül figyelmen kívül hagynom eléggé jó lett ez a dal és a klip is bejövős. Sokkal jobb, mint a He Like That, de ez szerintem mindenkinél egyértelmű. pardon.gif
2017. szeptember 11. 16:21 #27
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
jennette13: persze vannak kivételek, akik az őszinte véleményüket írják le, és ezzel nincs is semmi baj. A hozzászólásommal nem mindenkire értettem, hanem a többségre, aki idekommentelt. Nyilvánvalóan lehet saját és őszinte véleménye mindenkinek. meghajolo.gif
2017. szeptember 11. 16:26 #28
- törölt felhasználó -    
Borzasztó... Zeneileg is és látványra is. Félreértés ne essék tehetségesek a lányok, csak túl sok, amit előadnak magukból...
2017. szeptember 11. 16:42 #29
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
a klip ötletes, de a zene annyira nem tetszik.
2017. szeptember 16. 17:06 #30
Supermodell
Supermodell
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.01.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 251319
Offline offline
Én imádom őket! Akkor is amikor Camila is benne volt. Ezt a dalt is imádom a klippel együtt!!
2018. március 24. 14:31 #31
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem rossz ez a szám és a klip se. Nyílván "megjátszák" magukat,hiszen videoklipet forgattak, ez volt a dolguk. Nem állhatnak úgy a kamera előtt, mint egy semmi. xD Bár Ally viselkedése tényleg Ariana-ra emlékeztet.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1531.