Starity

Lindsay Lohan sosem volt még ennyire gusztustalan: nem, nem a kinézetéről beszélünk

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 11. 19:45 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
„Nem történt meg velem, ezért mással sem” – mondta egyszerűen Harvey Weinsteinről Lindsay Lohan. Igen, jól olvastad.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 11. 19:58 #2
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Szóval,ha őt nem akkor mást se? Wtf
2017. október 11. 20:01 #3
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Szerintem ez a cikk a gusztustalan, pontosabban a címe az. Miért gusztustalan azért, mert megvéd valakit? Lehet, hogy az illető vele szemben nem viselkedett így, ezért védi meg, mert nem ismeri azt az oldalát. Nem védem a pasit, mert hiszek a többi nőnek, de persze én sem tudhatom az igazat. De az biztos, hogy attól még senki sem lesz gusztustalan, mert ártatlannak hisz valakit. Meg az, hogy hozzá van téve a címben, hogy nem a külsejéről beszélünk, az szintén gusztustalan dolog. Sajnálom, hogy a mai világban más nem megy, mint mások kritizálása és az, hogy a sajtó bátran nevezhet így embereket, na az GUSZTUSTALAN!
3 felhasználónak tetszik: Maiko, Szandi0820, Lindsay019
2017. október 11. 20:11 #4
Linah
Linah
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.28.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 267070
Offline offline
Ja persze , mert ha őt nem bántják , akkor a többit se . Hát ez nem így van !
2017. október 11. 20:11 #5
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Nem biztos gusztustalan, lehet, hogy csak félre ismerte az illetőt és mint tudjuk, nem egy 100-as égő, szóval lehet nehéz felfognia, hogy valaki akit kedvel, nem éppen jó ember.
2017. október 11. 20:20 #6
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Ez hülye xDD Mindig is kedveltem a munkásságát Lindsay Lohan-nek, de ez..jézusom, nem tudok mást mondani, csak azt, hogy ez egy idióta megszólalás volt felőle
2017. október 11. 20:25 #7
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Megint egy igénytelen cikk lett. Nem éppen gusztustalannak titulálnám ezt a viselkedést, Lindsay félreismert egy embert, és inkább annak hisz, akit ismer és kedvel. Ennyi. Meglehetősen sokan tennék ezt a helyében. Aztán majd úgyis kiderül, hogy mi a helyzet, és neki is felnyílhat a szeme.
2017. október 11. 20:44 #8
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Uhh mekkora ferdítés a lead. Glamster azt írja a leadben, hogy: "„Nem történt meg velem, ezért mással sem” – mondta egyszerűen Harvey Weinsteinről Lindsay Lohan. Igen, jól olvastad. "

Aztán persze kiderül, hogy ilyesmiről szó sincs. Csak a csaj próbálja védeni ezt a fickót, valóban mondja, hogy vele nem tett ilyet, máshogy ismerte őt, és ezért védeni próbálja. De nem mondott semmi olyat, hogy mivel vele nem tette meg, ezért mással se.

Köszönjük Glamster az "igényes" bulvárcikket - megint.
Persze a 12 évesek jönnek majd Lindsay-t szapulni, de az idősebb korosztály azért átlát a szitán.
Persze nem a csajt védem, nem mondom, hogy igaza van, de joga van azt védeni, akit akar.
2017. október 11. 20:55 #9
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ha valakinek az átlátás a szitán, hogy a kedvenc színésznője azt mondja, hogy vele mindig kedves volt, IGAZSÁGTALAN, hogy több tucat!!!! bennfentes felszólalt, éppen ezért, az emberek álljanak ki mellette, és mindenki (avagy a színésznők) fogja be... Majd mindezek után oda rak Harvey neve mellé egy ANGYAL fejet, mivel, ha hozzá nem ért egy ujjal, akkor tuti máshoz sem biggrin.gif Kérlek, fordítsátok már le nekem, hogy hol mondta, hogy félreismerte? Egy 12 oldalas riport jelent meg arról, több tíz nővel, hogy miket tett ez a """férfi""".
Hát erre nem tudok mit mondani biggrin.gif Remélem, ti sosem éltek át olyat, mint azok a nők. Azonban ez sem kellene ahhoz, hogy belássátok, mennyire fájdalmas volt Lindsay szava mindenkire nézve, aki érintett vagy érintett volt életében hasonló esetben. Ehhez nem kell 12 évesnek lenned, csak némi empátiával rendelkezni.
De nyilván igen, a cikk a gusztustalan, nem az, ahogy viselkedik alapjáraton egy szexuális elkövetővel és áll neki az áldozatoknak szegény, szerencsétlen, Lindsay. Hiszen itt Lindsay a szerencsétlen, nem az, akiket molesztált. smileeee.gif Megdöbbentő, hogy a nők, hogyan bánnak a nőkkel, és dugják a fejüket a homokba, mikor nem róluk van szó (vagy éppen az adott kedvencükről). Hányinger.
2017. október 11. 20:58 #10
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Hát eléggé félrevezető a cím és alcím, de már hozzászoktam. Ez a starity.
Amúgy meg Lidsay irrelevant és így próbál meg releváns maradni. De látom nagyon mélyre süllyedt ez alkalommal. Hát egyet értek az első tweet-tel, GOODBYE TO YOU FOREVER. A karrierje eddig is halott volt, de azt hiszem ezzel mélyre temette magát.
2017. október 11. 21:00 #11
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Nézd Glamster, egyrészt, Lindsay nem a kedvenc színésznőm, és nem is őt védem. Inkább az újságírást védem. biggrin.gif Egyrészt, te szájába adtál valakinek olyat, amit ő sosem mondott, másrészt a hírnek mindig objektívnek kell lennie, a cikkíró személyes véleményét nem tartalmazhatja.
Elhiszem, hogy te felháborodtál ezen, viszont ilyen hatásvadász blikk színvonalú, ráadásul az újságírás alapelveit figyelmen kívül hagyó cikkben leírni, hát... no comment.
2017. október 11. 21:05 #12
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nézd, Lysandranevra, az újságírás elég szubjektív lett 2017-ben, nemcsak a "blikk", hanem megannyi hírportál átvette az ilyen címeket. Üdvözöllek napjainkban a bulvármédia világában. Ha nem tűnt volna fel, nem a national geographicon vagy, de nem is a the guardianon. Az a no comment amúgy, hogy te nem háborodtál fel azon, amit mondott, de ez már egyéni vélemény. smileeee.gif A kommentem általánosban ment, nyilván veled sem értettem egyet. Kicsit sem. Nem szoktam hozzászólni, mert nem fogok magyarázkodni, mit miért csinálok, na de ez megdöbbentő. Mindegy.
Szeretném figyelmedbe ajánlani, hogy ezen a komoly oldalon bárki írhat cikket, tehát, a jövőben nagyon szívesen várom a te írásaidat is moderálásra. Kérlek, kezd el megvédeni az újságírást tettekkel, nemcsak szavakkal, mint minden jó kanapéharcos.
2017. október 11. 21:06 #13
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nemrég volt szó nyelvtanon az újságírás szabályairól. Folyton ezek a cikkek jutottak eszembe, hogy mennyire nem felelnek meg azoknak a feltételeknek. biggrin.gif
2017. október 11. 21:16 #14
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Meggondoltam magam, nem, egyáltalán nem no comment. Szeretném kiemelni külön, hogy a legtöbb nő éppen az ilyen és ehhez hasonló megjegyzések miatt nem jelenti a szexuális zaklatást és nemi erőszakot. Nem, hogy az őrsön nem hisznek neki, hanem még maguk a nők sem. „hozzám nem ért.” „Áh, ő nem olyan”, „Biztos?”, „Nem ittál sokat?”, „Nem adtál rá neki semmi jelet?”.
Azt hiszitek, olyan könnyű felszólalni az ügyben, mikor Hollywoodban valószínűleg nemcsak Harvey, hanem megannyi rendező él ilyenekkel? Dolgoznak össze? És, ha beszélsz, soha az életben nem kapsz munkát. Senkinek nem tűnt fel, hogy csak A-listás színésznők mertek beszélni? Akiknek már a neve húzóerő, és túlnőtt magán a rendezőn? Ha egy feltörekvő színésznő mert volna ezzel előállni, itt mondanák elsőként, hogy csak hírnevet akar ezzel. Hogy ez a férfi nem olyan. Senki nem érti, miért gusztustalan, amit Lindsay mondott, és miért legfőképpen ártalmas?
Honnan tudjátok, hogy a kommentelők között valakit nem molesztáltak? Otthon, gólyatáborban, buliban? És akkor jön egy népszerű színésznő, mert Lindsay népszerű, és azt mondja, hát ilyen nincs, ő nem olyan, engem nem bántott, igazságtalan, ami VELE történik. HARVEYRE NÉZVE igazságtalan. Én megértem, ha valaki hígagyú, de azt nem, ha ezzel árt is. És igen, ha egy cikkel fel tudok ez ellen szólalni és ki tudok állni azon a lányok mellett, akik bűntudatban élnek, hogy ők a hibások, akkor meg fogom tenni. Nem fogok elmenni a kommentek mellett szó nélkül ezúttal. 2017 van és kiakaszt, hogy még mindig a nő a hibás. A cikkíró, amiért nem marad objektív. A szexuális zaklatásban nem maradhatsz objektív. Inkább nem vagyok politikailag, vagy, ha tetszik, újságíróként korrekt, mint kanapéharcos vagy gyík ember. Sosem tudjátok, ki olvassa a cikket. A hozzászólásokat. Kit, hogyan érint.
Elképesztő.
Mindenesetre, szeretném kiemelni, azért, mert valakivel nem történt meg azzal a sráccal, férfival, akárkivel, mással megtörténhet. Csak 22% jelenti a szexuális erőszakot.
Ha zaklattak, vagy zaklatnak, ne félj segítséget kérni: 06-1-312-2287 & 06-80-505-101 (utóbbi ingyenes: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 18-22ig)
Szerk: Az oldalt 10-16 éves kislányok olvassák zömében. Ha azt hiszitek, normalizálni fogom, és objektív maradok arra tekintve, amit ez a nő mondott és azt tanítom nekik, hogy megállja a helyét ebben a kontextusban, rossz helyen jártok. Se most, se máskor. Sajnálom, hogy nem veszik észre páran, ez az ügy mennyire túl mutat Lindsayn és miért különösen romboló, egészségtelen, és toxikus, amit mondott.
2017. október 11. 21:19 #15
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Glamster, egy szóval sem mondtam, hogy egyetértrk a nővel. Mert nem, teljes mértékben elítélem az ilyen cselekedrtet. Nekem ismèt mondom, a cikk stílusával ban a bajom. És te erre csak azt mondod, dehát mindenki más is. Legyél te az első, aki másképp csinálja. smileeee.gif
Nézd, a HVG is lehozta ezt a hírt, viszonylag korrekt módon. Minimális személyes véleményt azért tartalmaz ez is, de egyébként teljesen korrekt, higgadt módon ír az esetről.

http://m.hvg.hu/elet/20171011_Lindsay_Lohan_szerint_mindenkinek_ki_kene_allnia_Harvey_Weinstein_mellett__video

A kritikán pedig nem felháborodni kell, hanem elfogadni azt. Lehet talán túl élesen bíráltam a cikked, de hidd el, nem ártó szándékkal tettem. smileeee.gif
2017. október 11. 21:22 #16
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nem arról van szó, hogy mindenki más is. Alapjáraton a clickbait létezik, létező, elterjedt dolog. Elfogadod, nem fogadod el, ez van. A cikk címe mellett kiállok, alább elolvashatod, miért. Azt hittem eddig logikus, de látom, nem. Ha ezután sem, nem tudom mit csinálni.
(Nem, nem azon háborodtam fel, hogy leszóltad a cikkemet lol Azon, hogy ez mindenki szerint rendben van, amit Lindsay mondott, sőt, ő az áldozat (szegééény, félreismerte sad.gif), legalábbis, azt éreztetik. Mint mondtam, megdöbbentő.)
2017. október 11. 21:35 #17
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Glamster igazad van. Le a kalappal smileeee.gif
2017. október 11. 21:45 #18
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Elképzelhető, hogy Lindsayvel tényleg nem tett semmit ez a gusztustalan patkányféreg. Ebben az esetben Lindsay szerencsés.
De azt nem értem, hogy minek kell nyilvánosan kvázi meghazudtolnia a kolléganőit, csak azért, mert ő épp megúszta. Inkább maradt volna csendben, és várta volna meg, mi lesz az ügy végkimenetele.
2017. október 11. 21:50 #19
Harmonizer_forever
Harmonizer_forever
új tag
 
Státusz"speak your mind even if your voice shakes" -MGK
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 257350
Offline offline
Glamster ... minden tiszteletem a tiéd
2017. október 11. 21:51 #20
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Most lehet azon veszekedni napestig amúgy, hogy az objektivitás mellőzése mindenképpen főben járó bűnnek minősül-e (bár nem tudom, olvastatok-e már cikkeket az oldalon; rengeteg van, amely szintén így íródott, de azokat bezzeg nem szólják le), de most mondja nekem valaki, hogy nem értetek egyet mindazzal, ami a cikkben áll?! biggrin.gif Mondja azt nekem valaki, hogy a "gusztustalan" és az "undorító" nem találó szavak arra, amit Lindsay mondott... na, akkor meg? Értem én, hogy itt lehet szapulni a cikkeket Starityn, ha az embernek nincsen jobb dolga, de eleve; ha valamelyikőtök objektív hangvételben megírt cikkeket szeretne olvasni, ne kattintson rá azokra, amelyeknek már a címéről ordít, hogy az objektivitás távol áll tőle.
A szexuális erőszakkal kapcsolatban, főleg nőként, nehéz objektívnek maradni, és ezt én is elhiszem, pedig cikket életemben nem írtam még az oldalra. De ahelyett, hogy többen foglalkoznak a cikk stílusával és szóhasználatával, mint a tartalmával, és mindazzal, amit Lindsay mondott, és hogy egy ennyire mocsok embert véd, az egyébként egészen érdekes... mert azt gondoltam volna, azért 2017-ben többen fognak majd kiakadni azon, hogy miket művelnek a szórakoztatóiparban a nőkkel, mint azon, hogy egy ilyen súlyos és egyébként fontos témával kapcsolatban a cikkíró nem tudta megőrizni az objektivitását. Itt azért vannak gondok, nem? biggrin.gif
Mert az a logika, hogy "ha velem nem történt meg, akkor egészen biztosan mással sem!", na, igen, ez gyomorforgató és gusztustalan. Igaza volt a cikknek? Igen! Akkor akadjunk ki inkább azon, hogy milyen igazságtalanul bánt ez a férfi a nőkkel, akikkel dolgozott, és inkább egy darab húsként, és a saját szexuális igényeinek kielégítésére szolgáló tárgyakként kezelte a munkatársait, mint emberekként. Ha ezen sikeresen ki tudunk akadni mindannyian, ahogyan azt kellene is, és ha sikeresen be tudja látni mindenki, hogy amit Lindsay mondott, az merő f*szság, na, majd utána foglalkozzunk a cikk megkérdőjelezhető objektivitásával is, mert szerintem az ebben az esetben éppen csak századrangú kérdés! biggrin.gif Én jelenleg még mindig ott tartok, hogy vajon mikor kerül majd rács mögé ez az ember, mert igazán kijárna már neki a büntetés!
Ugyan is az egy eléggé szomorú tény, hogy tényleg csak Hollywood húzónevei voltak képesek felszólalni ez ellen az ember ellen. Ha a kevésbé nagy nevek tették volna ugyan ezt, körbe lettek volna röhögve... és ez azért szomorú, mert ez is azt bizonyítja, ha nem vagy valaki, nincs jogod szexuális zaklatással gyanúsítani valakit, de nem csak az iparban, a való életben sem. A szexuális zaklatások elkövetői és az erőszaktevők jó része sajnos soha sem végzi börtönben, vagy egyáltalán pénzbírsággal, ugyan is sajnálatos módon a legtöbb esetben pusztán az állítás nem elegendő. Ha nincs bizonyíték, nincs ítélet. Itt látható egy jó példa arra, ahogyan a szórakoztatóiparban dolgozó nők közül azok, akiknek van egyáltalán lehetőségük arra, hogy anélkül szólaljanak fel, hogy körbe legyenek röhögve, összefognak egy ilyen ember ellen. Kár, hogy ez csak egy disznó a sok közül, aki remélhetőleg sitten végzi majd.
Lindsay pedig... rajta remélem hamarabb ki fogunk tudni akadni, mint az objektivitás kérdésén.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, LeerdammerGirl, Ellie Andrews
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok