Starity

Kirakatbanda volt a One Direction! Liam Payne elismerte, nem álltak olyan közel a srácokkal, mint mutatták

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 20. 09:59 #41
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
Wooow ezt nem gondoltam volna. Sajnalom. A latszat neha csal.
2017. október 20. 13:50 #42
Pirike525
Pirike525
új tag
 
StátuszSziasztok! Meg uj vagyok Starity-n szoval jol jonne egy kis segitseg :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.23.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 265036
Offline offline
"Ti itt siránkozó, Liamet szekáló 'hatalmas' rajongók, gondolom van olyan szinten az angolotok, hogy a srácok cikkeit eredeti nyelven is elolvassátok.Ha ez nehezetekre esik, akkor nem vagytok igazi rajongók"

ez a mondat kiverte nálam a biztosítékot.

na most!vannaak igazi 1D rajongók, aiknek nem a legjobb az angoltudásuk és nemigen értenének meg egy cikket. ez nm az ő hibájuk, így csak a magyarra fordított cikkre tudnak hivatkozni
2017. október 21. 13:39 #43
b.m13
b.m13
új tag
 
StátuszThere is no such thing is a fat girl. Every girl is beautiful on her own way. NH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.30.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 245600
Offline offline
Először megijedtem, hogy úristen most tényleg összeomlott egy világ bennem, hiszen minden eddigi hitem egy pár szavas cím miatt elveszett, aztán elolvastam a cikket. Hihetetlen, hogy kitudja forgatni az ember szavait a sajtó, röhejes. Egyáltalán nem azt mondta Liam, hogy: sose voltunk jóban a fiúkkal csak megjátszottuk. Aki kicsit is tud a sorok között olvasni, az tudja, vagy legalábbis sejti, hogy Liam arra próbált utalni, hogy csalódott Zaynben. Azt hitte hogy a barátja, mindannyian azt hitték, s közben egyik napról a másikra bejelentette, hogy viszlát. Benne már régen megfogalmazódott a döntés, de a többiek ezt nem tudták. Hirtelen jött mindannyiuk számára, hiszen ők abban a tudatban dolgoztak, éltek együtt évekig vele, hogy "testvérek". Megértem Liamet, valóban pocsék érzés, életre szóló seb ez egy ember számára.
2017. október 21. 22:27 #44
- törölt felhasználó -    
Ez már akkor is látszott, mikor együtt voltak laugh.gif
2017. október 23. 14:58 #45
Wonderland049
Wonderland049
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.04.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 266658
Offline offline
Sosem voltam rajongójuk. Szerintem ez eddig is látszott... Kíváncsi lennék egy olyan helyzetre közöttük amikor egy olyan játékot játszanak, hogy ki ismeri jobban a másikat!
2017. október 23. 16:33 #46
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Egy kicsit számítani lehetett az egyik volt tagtól egy ilyen mondatra. 5 különböző embert raktak össze, és aztán szokják meg valahogy egymást.. Jó volt, szép volt, de nem működött és ezt mutatta Zayn kilépése is.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok