Starity

Kirakatbanda volt a One Direction! Liam Payne elismerte, nem álltak olyan közel a srácokkal, mint mutatták

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 18. 15:00 #21
RekaDirectionerHoran
RekaDirectionerHoran
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.18.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 266156
Offline offline
Sirok xdd Harry es Zayn nem az egesz banda
2017. október 18. 15:27 #22
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Idézet (ImagineDragonsGirl @ 2017.10.18. 14:47)
@Wendy17 valóban naiv vagy. :/


TE MEG NEGATÍV biggrin.gif

és részemről ennyi ti ezt mondjátok én meg azt.. ti úgysem tudtok meggyőzni engem hogy nektek van igazatok én sem sem tudlak titeket hogy nekem.. csak időpazarlás..
de köszii hogy elolvastad a kommentjeimet meghajolo.gif én mentem ezalól a cikk alól victory.gif
2017. október 18. 15:52 #23
lili221
lili221
visszatérő vendég
 
StátuszWho is your crush gurl? IT'S ME BITCH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.30.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 238134
Offline offline
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez az egész már nagyon lejárt dolog, úgyhogy nem tudom mások miért foglalkoznak ezzel. Emberek! One Direction már nincs! Csak külön az öt fiú! Felejtsük mar el ezt de komolyan xd
2017. október 18. 16:01 #24
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Idézet (Wendy17 @ 2017.10.18. 13:51)

ha annyira rosszban vannak és nem szeretik egymást akkor miért akarna újra a bandába lenni? 
lehet hogy ez is marketing fogás és már megint naiv vagyok (BÁR A BANDA VISSZATÉRÉSÉBEN ÉN SEM HISZEK) de már nincs modest mind más kiadóknál vannak nincs senki aki kényszerítené őket.
Az meg hogy bábúnak tartod őket szintén vicces, hahó emberek életéről beszélsz.. (bár ismétlem biztos van néhány dolog amit rájuk kényszerítettek) de ennyiből egész Hollywood egy nagy színház és minden híresség bábú akiket a menedzserük rángat. ..


De van olyan aki kényszeríti őket. pl.: Harry Styles nem önmagától van ott ahol van, nem ő intézte el hogy az az egy agyonjátszott dala szóljon állandóan a rádiókból. A háttérben valakinek nagyon sok pénze van Harry-ből.

"egész Hollywood egy nagy színház és minden híresség bábú akiket a menedzserük rángat."
Nagyjából, főleg manapság amikor már nincs túl sok egyéniség a zeneiparban. "Színház az egész világ."

Egyébként pont a napokban láttam egy filmet, arról szól, hogy a film sikere kedvéért a film producere újra össze akarja hozni az egykori sztárpárt, a film főszereplőit, vagy legalább a látszatát kelteni annak hogy jóban vannak. A valóságban utálják egymást, de az egész világgal hitelesen elhitetik hogy nem így van. Az egyik kedvenc jelenetem amikor a producer segédje megkérdezi a producert, hogy miért manipulálja így az embereket. Azt válaszolja hogy :
" Nem azért vagy itt hogy szeress, hanem hogy eladd a filmet. Tegyük fel, anyád meghalt. Te belépsz a temetésre és könnyes szemmel így szólsz: Borzasztó! Imádta volna ezt a filmet."

A One Direction is azért csinál mindent hogy eladja magát. Amit a menedzserek reklámfogásként a szájukba adnak, azért mondják mert ez az érdekük.
2017. október 18. 16:08 #25
dorina.0101
dorina.0101
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.17.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 265489
Offline offline
Micsoda meglepetés....
Ja várjunk, mégsem.
Ebből is látszik, hogy nem lehet csak úgy valaki(k)re ráerőltetni a barátságot. Ez szimplán pénz és siker kérdése volt. Bár nem vagyok nagy 1D fan, ettől még nem is utálom őket. Sőt, egy-kettőjüknek még a számait is szeretem. victory.gif Csak ebből is látszik, hogy milyen is Hollywood. cool.gif
2017. október 18. 16:51 #26
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Ez már csak a kegyelemdöfés volt.
2017. október 18. 16:51 #27
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
A pénz összetartotta őket, aztán, hogy már külön utakon járnak, nincs hasznuk a másikból, nyíltan beszélnek, ennyi.
2017. október 18. 16:59 #28
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Manapság már minden illúzió semmiben sem lehetünk tökéletesen biztosak hogy amit látunk az úgy is van vagy hogy igaz... Úgy látszik ez a banda is egy nagy marketing fogás volt!
2017. október 18. 17:14 #29
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
meglepetés fatcat.gif
2017. október 18. 17:50 #30
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Nem meglepő, ezt az elejétől fogva tudni lehetett, csak sajnos sokan nem vették észre.
2017. október 18. 18:16 #31
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Oké, ez most engem is összetört.
2017. október 18. 20:09 #32
- törölt felhasználó -    
Ismét egy semmi köze az eredetihez, 'minőségi' cikk a starity-n treaten.gif .És persze megint Liam van a 'rosszfiú' szerepben...Tényleg emberek mik ezek a kommentek könyörgöm?
Többségetek úgy ír mint egy 5 éves naiv kisgyerek, aki fűt-fát elhisz.Komolyan nem bántásból, de hány évesek vagytok?Ha itt starity-n megjelenne egy olyan cikk, hogy az egyik tag igazából nő ti azt is egyből elhinnétek?Komolyan mondom, néhány hozzászólás értelmiségi szintje erre enged következtetni.
Pár napja olvastam ezt a cikket eredetiben, angolul és magyarul teljesen más kontextusba lett áttéve, plusz sz*rul lefordítva.Liam valóban mesélt arról, hogy Harry és Zayn kapcsolata nem volt olyan szoros mint, ahogy a rajongók látták/gondolták.Persze ebben a 'tökéletes' magyar fordításban teljesen más értelmet nyer Liam mondandója és úgy jön le, hogy senki nem barátkozott senkivel.
Ti itt siránkozó, Liamet szekáló 'hatalmas' rajongók, gondolom van olyan szinten az angolotok, hogy a srácok cikkeit eredeti nyelven is elolvassátok.Ha ez nehezetekre esik, akkor nem vagytok igazi rajongók, és nyilván nem követitek őket olyan szinten, hogy lássátok, hogy a srácok mennyire interaktívak, támogatóak twitteren, még mindig mennyire szeretik egymást... Persze ti kis naiv magyar rajongók, drága starity-re Bibliaként tetintetek, Harry és Niall az angyalok, Liam, Lou és Zayn a rosszak, mert ezen a 'szuperkirály' oldalon őket hálátlan, bunkó tagokként divat beállítani.Sajnálom, gyerekesek vagytok, ahogy az egész starity színvonala is shout.gif .Nagy csalódás volt ez a cikk is, csak úgy mint a többi nemrég kiadott anyag...

PS: Még mindig nem győzöm elégszer leírni, hogy februárban Liam volt az egyetlen tag, aki megjelent a Brit Awardson és átvette a banda díját....de hagyjuk biztos azért tette, mert annyira utálatos, öntelt ember és a 1D-ről és tagjairól már hallani sem akar coffee.gif
2017. október 18. 21:26 #33
csöpöm
csöpöm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.14.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 263010
Offline offline
jézus olyan hiszékenyek az emberek ...
2017. október 18. 22:01 #34
- törölt felhasználó -    
"Ismét csak bebizonyosodott, hogy nem szabad mindent elhinni, amit látunk..." Ez erre a cikkre is vonatkozik.
Részben egyetértek azzal, amit Dinushka írt. Valóban voltak már ferdítések ezen az oldalon, és bár én még nem olvastam ezt a cikket angolul, mégis van egy olyan érzésem, hogyha tényleg ezeket mondta Liam, akkor nem csak itt Starityn hallottam volna róla. Elég nagy szenzációnak számít az 1D még mindig, így ha Liam valóban világgá kürtölte az igazságot a barátságukról, akkor nagyobb visszhangja lenne.
2017. október 19. 16:15 #35
Kiwi94
Kiwi94
új tag
 
Státusz"I just wanted you to notice me for who I am..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.22.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 266319
Offline offline
"Sometimes, people can seem like friends and maybe under the surface, they're not. I don't really know. When we were in the band, we all seemed to get along quite well up until the end of it I guess you know, after Zayn left," Liam said.
2017. október 19. 16:32 #36
KryPatln
KryPatln
not damen
 
Státuszdreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 12308
Csatolások: 610
Azonosító: 224684
Offline offline
Ha nem jelentett volna neki sokat az 1D vagy a fiúk már nem beszélne róluk. Nem csak Liam hanem a többi is.
2017. október 19. 18:12 #37
Directionergirl126
Directionergirl126
új tag
 
Státuszi love chocolate milk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 205007
Offline offline
bullshiit,egyértelműen hülyeség
2017. október 19. 20:26 #38
- törölt felhasználó -    
A fiúbandáknál ezt mondhatni alapkövetelmény, mesterségesen állítják össze a csapatokat, aztán vezényszóra össze kell csiszolódniuk, ami vagy összejön, vagy nem. Mese habbal a nagy barátság. Most is azért nyilatkozik erről minden tag, mert a 1D rajongók számából adódóan el lehet adni minden interjút és nyilatkozatot, ami a csapathoz kapcsolódik. A sok kis tinilány meg benyeli és szónokol róla, hogy "csak fontosak egymásnak, ha ennyit beszélnek a bandáról." Fontos nekik a kp és a figyelem, amit ezért kapnak.
2017. október 19. 23:15 #39
Suzie
Suzie
visszatérő vendég
 
StátuszTalán az a dolgok rendje, hogy néhány álmunk örökre csak álom marad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.10.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 1
Azonosító: 255553
Offline offline
Neee ez nem igaz sad.gif
2017. október 20. 08:23 #40
- törölt felhasználó -    
@Dinushka
Akkor miért nem a cikk írót szidod, hogy egy ilyen félkész és megtévesztő fordítást adott ki a kezéből? Miért csak a kommentárt írókat, akik nem biztos, hogy olvasták az angol változatot, mert pl nem beszélik a nyelvet?!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok