Starity

A Fifth Harmony szívesen dolgozna együtt a BTS-szel

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 23. 19:10 #21
Himawari
Himawari
visszatérő vendég
 
Státusz1990-2017 rip my angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.15.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 256359
Offline offline
Örülök, hogy a kommentelők közül senki nem támogatja ezt... A BTS egy igazán egyedi banda volt, de kezdenek teljesen megváltozni, egyre több army pedig kezd elviselhetetlen lenni(tisztelet annak a sok kivételnek akik próbálnak az ő helyükben is bocsánatot kérni) akik ugye a banda amerikába-berobbanása után kezdték el magukat fannak hívni, úgy, hogy fel sem ismerik ki-kicsoda. Remélem ez nemigen valósul meg, ha meg igen, amerika be fogja őket szipolyozni sad.gif Így is maga a k-pop kezd veszíteni az egyediségéből ami miatt egy teljesen külön műfajnak hívhattuk...
2 felhasználónak tetszik: mikaelah, exoverdose
2017. október 23. 19:25 #22
- törölt felhasználó -    
Emberek, nyugi már! A két banda két külön világ, nyilván nem fognak összeállni. Ez csak egy kijelentés volt, épp olyan, mint, hogy a Little Mix-szel lesz közös zenéjük. Nem rosszból mondom, de tényleg nyugi, mielőtt még átcsap ez az egész Fifth Harmony-sértegetésbe. Mindkét banda szuper, és kész.
2017. október 23. 19:30 #23
Fancy_24
Fancy_24
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.29.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 259374
Offline offline
Hát szerintem egy ilyen kijelentéstől nem kell rögtön közös munkára asszociálni, de hát soha nem lehet tudni. *-*
2017. október 23. 19:34 #24
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Hát én nem örülök neki, egy az hogy 2 külön világ nem tudom mi sülne ki belőle. Jó nem. Nem tartom túl sokra a Fifth Harmonyt sajnálom... egyebet nem tudnak mint falatnyi ruhában vonaglani, semmi újat nem tudnak mutatni mindig ugyanaz a lötyögős egyhangú tucat szám. Semmiben sem érnek fel a BTS-hez. Ha az amerikaiak csinálnák akkor vagy valami erőltetett kpop hangzást próbálnának kihozni, vagy az FH féle tucat jönne szóba. Ha a koreaiak csinálnák és kpopot az fasza lenne, csak az az FH-nak elég nagy falat lenne. Semmiféle jó nem sülne ki belőlük. Egyébként mi ez a nagy BTS imádat tőlük, fogadok nem is hallgatják legalább is ebből a megnyilvánulásból.
2017. október 23. 19:35 #25
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
De mondjuk ez csak feltevés volt és szerintem az is marad, reméljük a BigHit nem alacsonyodik le.
2017. október 23. 20:02 #26
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (AliciaAlice @ 2017.10.23. 17:10)
Hana-chanxX telejsen egyetértek. Egyik részem nagyon örül, hogy megnyerték a BMA-ot,de másik részem sír, mert egyre több a divat fan. Nem hiszem, hogy a Fifth harmony rosszat akarna nekik,de "szupercukik, tehetségesek" ennyi? Ezek miatt akarnánkak velük együtt dolgozni?
Én attól félek, hoyg amerika ráfog szállni a BTS-re és kiszipolyoza őket.
A BTS egy 7 tagú fiú banda plusz 4 fő...az már tényleg tömeghatást ér el. Az se biztos, hogy kijönnének egymással mindanniyan. Sőt 110%.
Nem akarom az ördögöt a falra festeni,de mostánában divat, az hogy a női híreségek beperelnek midnenkit szexuális zaklatással. Az kéne még, hoyg esetleg ők is a fejükbe vegyék a BTS-nek bármelyik tagja így bánt velük.
Nem ismerem a csajokat annyira, de a srácokat viszont féltem Amerikától.




Jéééézusom, normális vagy te? blink.gif
2017. október 23. 20:20 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliciaAlice @ 2017.10.23. 17:10)

Nem akarom az ördögöt a falra festeni,de mostánában divat, az hogy a női híreségek beperelnek midnenkit szexuális zaklatással. Az kéne még, hoyg esetleg ők is a fejükbe vegyék a BTS-nek bármelyik tagja így bánt velük.
Nem ismerem a csajokat annyira, de a srácokat viszont féltem Amerikától.

blink.gif
2017. október 23. 20:25 #28
- törölt felhasználó -    
Azért túlzásokba nem kell esni, sem olyan dolgokat ráfogni a lányokra, aminek köze sincs ahhoz, hogy együtt dolgoznak e, vagy nem. Tény, hogy itt sokan nem örülnénk, ha újabb nyugati előadóval dolgoznának együtt (én sem), de maradjunk már meg a jó ízlés határain belül! Azért, mert amerikaiak, nem fogják rögtön beperelni a srácokat szexuális zaklatásért! Jesszus! blink.gif
Maradjunk annyiban, hogy ez két külön világ, a Fifth Harmonyval pedig még a zenei hangzásvilág sem passzolna. Külön irányzatot képviselnek, nem lenne jó választás, de ennyi. A srácoknak pedig pihenniük kellene. Nem kell rögtön teóriákat gyártani...
2017. október 23. 20:33 #29
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A BBMAs után hirtelen mekkora ARMY lett mindenki, wow. Fogadjunk a Not Today, BS&T, meg a Fire kivételével semmit sem ismernek tőlük? A The Chainsmokers-sel valami királyat hoztak össze, de könyörgöm Istenem a 5H ne jöjjön közelebb. (Side note: Lauren és Taehyung jó duettet tudnának énekelni, most hogy így elképzelem.)
1 felhasználónak tetszik: mikaelah
2017. október 23. 21:04 #30
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
kb egy évvel az után, hogy jómagam kpopperré váltam, kezdték el felkapni a kpopot, és most éli igazán a felvirágozását, most kezd ismertté válni tágabb körökben, ami sajnos azt jelenti, hogy a fél kpopper közösség csak annyit tud mondani, hogy Junkook~
az, hogy Amerika is felkapta őket, egyfelől jó, mert így terjed a stílus, másfelől én sem szeretném, hogy ez a kpop rovására menjen, és kopjanak az egyéniségek, mint az amerikai popban (többnyire)
viszont a BTS is nagy részben inkább worldwide elismert, Koreában azért vannak még nagyobb bandák, akik versenyezhetnének vele, de az egész világot nézve nem hiszem, tehát effelől jogos az elképzelés
de, talán azért, mert a lánybandákat (kivéve 2NE1, 4MINUTE, SNSD, Backpink, Mamamoo biggrin.gif) nem igazán bírom, azt mondanám, hogy pls no
az idolok csináljanak koreai zenét, az amerikaiak meg amerikai zenét, és maradjanak meg mindkettőnek a stílusjegyei
mármint én imádom a stílusokat ötvözni, és általában baromi jó, ami végül kisül belőle, de mivel a kpop csak most kezd elterjedni, szomorú lennék, ha csak úgy maradna meg az emberek fejében, hogy BTS meg valami Amerika-majmolás :c
2017. október 23. 23:56 #31
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Jó azért le lehet állni a komment szekcióban. Nem kell szidni azokat, akik most kezdtek el BTS-t hallgatni. Én is most kezdtem és nem is tudtam, hogy nyertek valamit biggrin.gif és hogy most nagyon menők. Bár a korea-láz nálam három-négy éve elkezdődött, eddig ódzkodtam a zenéktől és csak pár zeneszámot hallgattam meg innen onna és én is most akadtam rá a BTS-re, mert feldobta a YouTube. Nagyon örülök, hogy van, aki a debütálás óta követi őket, de könyörgöm ne szidjunk már mindenkit, aki most kezdte.

Amúgy pedig sajna nem a fiúk döntik el, hogy kivel csinálnak közös dalt, hanem a kiadójuk. Jelenleg a BTS egy jól eladható név, és sokat lehet rajtuk kaszálni a 5H pedig egy híres banda, minden adott.

Amúgy meg szidhatjátok itt a divat ARMY tagokat, de a BTS-nek csak jól jönnek a plusz kattintások meg a nézettség, tehát ez az egész csak titeket zavar. A zenéjük meg tényleg jó, nem a megszokott cukifiúkat láthatjuk, hanem a rockosabb vonalat is, ami mindenkinek tetszik.
2017. október 24. 07:28 #32
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Sabinee
Mint modntam nem akarom az ördögöt a falra festeni. Nem nézem ki a lányokból, hogy ilyenek lennének,de sajnos sorra látom az ehhez hasonló cikkeket, hogy már midneki perel mindekit. Egyszerűen sokat dolgoztak ők is a hírnévért nem akarom, hogy amerika ezt kihazsnálja. Nem akarom, hogy úgy járjanak, mint egy bizonyos kpop fiú banda, aki a bts-hez hasonló nagyhírnévre tett szert és amerika eléggé rosszirányba terelte őket.
a divatfanokról meg csak anyit, hogy a divatfanok egy időután leállnak az army-léttel így nem kell annyira izgulni miattuk. De az is lehet, hogy aki elelitne divatból követte őket igazi army lesz. Én csak...kb másfél éve vagyok army engem is sokáig a divat szekcióhoz soroltak emberek.
2017. október 24. 11:12 #33
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Én nem vagyok ARMY, de 2 nagyon jó barátnőm az, általuk viszonylag többet tudok a bandáról.Egyrészt egyetértek azokkal, akik nem támogatnák az ötletet, z pedig látszik, hogy a lányoknak nem nagyon van fogalmuk a BTS- ről, csak jól hangzik, hogy egy népszerű k-pop bandával volna közös számuk. Az meg külön vicces lenne, hogy Rap Monsteren kívül senki sem tudna beszélni a lányokkal, akik feltételezem, nem tudnak se koreaiul, se japánul, RM- en kvül meg a srácok nem tudnak angolul. Jó haverok volnának, az biztos. biggrin.gif
2017. október 24. 15:07 #34
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
kezeket le róluk fifth harmony, nem fogjátok őket ti is bemocskolni -.-
2017. október 24. 17:56 #35
- törölt felhasználó -    
A fifth harmony és a BTS na ne röhögtess már. Igaz nem vagyok nagy fanja a BTS-nek mert szerintem túlvan hypeolva és vannak náluk sokkal tehetségesebbek akik nem kapnak elég figyelmezt, *cough* B.A.P *cough* , de tény hogy sokkal tehetségesebbek mint a fifth harmony és szerintem semmi esély az összedolgozásra, sőt én annak örülnék ha nem is lenne
2017. október 24. 20:02 #36
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Nagyon szeretem mindkét bandát, de együtt nem tudnám elképzelni őket....
2017. október 25. 17:00 #37
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Idézet
Egyre nagyobb népszerűségnek örvend a BTS és vele együtt a k-pop hangzásvilág is

Inkább divat cringe weebnek lenni divatos rolleyes.gif Ezek a nagy kpop fanoknak a 3/4-ede hallott 2 BTS vagy EXO számot és már ázsiainak képzeli magát, műanyag késeket nyalogat meg felveszi a wannabefairykei stílust lol
Tudom itt nem ez volt a kérdés, de sajnálatosnak tartom ezt ><
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2017. október 26. 06:32 #38
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Szerintem ezt nagyon gyorsan felejtse el Fifth Harmony hogy a BTS iránti rajongásukból szívesen összeállnának a srácokkal egy közös munka erejéig!
Mi ez az agyrém! Úr Isteeeeen! Remélem nem lesz ebből semmi!
2017. november 26. 20:54 #39
- törölt felhasználó -    
Annyira sajnálatos, hogy ennyi divatrajongó lett az utóbbi időben.. Így azok, akik csak nemrég csöppentek bele a kpop világába és tényleg érdekli is őket a dolog (itt említeném meg magamat ^^") mind fake-nek vannak titulálva.

Hogy a cikkhez is hozzászóljak valamit, hadd jegyezzem meg, hogy eddig sem kedveltem a 5H-t, de most végleg elvágták magukat nálam. :|
2017. december 10. 14:21 #40
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Neeeehooogyyy !! Nem kell oda 5H Bleh. Maradjon BTS BTS zenékkel XD De viszont abban egyetértek, valóban szuper cukiik!! :3
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1528.