Starity

Nemi erőszakkal vádolják a Gossip Girl sztárját

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 08. 17:33 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Egyik kolléganője most hozta nyilvánosságra, hogy a Gossip Girlben Chuck Basst alakító színész három évvel ezelőtt megerőszakolta őt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 08. 18:08 #2
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Pont Ednek kéne ráerőltetnie magát bárkire is?
2017. november 08. 18:18 #3
M. Safari
M. Safari
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 122994
Offline offline
x maite x:
Sajnos igen, még a leghelyesebb, legjobb pasik is érezhetik azt, hogy "engem mindenki akar, pont te nem?". Ugyanez van a koncertek utáni rajongói találkozásoknál. A sztár miatt vannak ott, biztosan bármit megtennének érte... Amit csak akar. :/
2017. november 08. 18:40 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A csaj azt állította miután ajánlatott tett neki ő kényelmetlenül érezte magát és nem akart egy helységben maradni vele és a producer barátjával (a csaj barátja volt a producer)átment egy vendégszobába és lefeküdt. Már elnézést de ha valamilyen bulin kényelmetlenül érzem magam miután szexuális ajánlatot tett a ház tulaja nem megyek be a vendégszobájába és fekszek le az ágyára. Nem szólt mert féltette a karrierjét milyen karriert soha nem hallottam róla amúgy meg Ed nem egy Weinstein nincsenek olyan kapcsolatai hogy bárki karrierjére is befolyással legyen. Ez a mr lipman meg ha tudott a történtekről miért csak most jelentkezett hogy támogassa a barátnőjét. 3 éve pont mint most is számos nő bármit megadna csak hogy Ed ránézzen vagy hozzászóljon nincs szüksége arra hogy bárkire is ráerőltesse magát föleg nem átlagosan kinéző smink nélkül nem igazán nőnek tűnő színésznőcskékre akik bármire képesek egy szerepért. Sajnálom az erőszak áldozatait mert nagyon sokszor a hamis bejelentések miatt nem hisznek nekik mert sok hamis van vagy bosszúból csinálja valaki vagy feltűnési viszketegségből ebben az esetben egy z kategóriás színésznő akar nagyobb népszerűséget
2017. november 08. 19:15 #5
Rubyn
Rubyn
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.19.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 266953
Offline offline
rosa82: És mert lefeküdt a vendégszobában az ágyra, már rögtön meg is lehet erőszakolni?
2017. november 08. 19:17 #6
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Miért 3 év után tesz feljelentést, ha tényleg történt valami? Most már minek? Mit tud bizonyítani a bíróság 3 évre visszamenőleg?
Ez így ebben a formában a jelenlegi botrányhullám meglovagolásának, vagy egy Ed elleni bosszúhadjáratnak tűnik.
2017. november 08. 19:28 #7
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Kétlem ,hogy igaz lenne. Ha igaz miért most állt elő ezzel, ez a nő? Ha igaz, miért nem akkor hozta nyilvánosságra amikor "történt"?! Mert akkor könnyen be tudták volna bizonyítani ,hogy csak kitalálta és a pénz miatt vádolja Edet, (vagy tényleg igaz amit mond)... Félre értés ne essék én teljesen a nemi erőszak ellen vagyok, és persze lehet ,hogy a nő igazat mond. De akkor sem tudom fölfogni ,hogy miért nem akkor mondta el amikor "történt"?! Azt nem hiszem el ,hogy félt ,hogy tönkre teszi a karrierjét meg stb... Ha akkor félt akkor most miért nem? Ha akkor fontosabb volt a karrierje, mint a becsülete, akkor most mi változott 3 év múlva? Persze simán lehet ,hogy megtörtént csak nekem kicsit fura. Minden esetre ha megtörtént akkor sajnálom a nőt, és remélem kiderül az igazság.
2017. november 08. 19:34 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Rubyn Csak ő állítja hogy megerőszakolta az állításán kívűl semmi bizonyítéka nincs, Ed még arra sem emlékszik kicsoda ő vagy hogy találkoztak e tagadja hogy ismerné és hogy bármelyik nővel erőszakot követett volna el. Pont akkor teszi közzé a történetét a facebookon mikor Ed új sorozatát meghosszabították és kezd újra fellendülni a karrierje,ez az egyik ok amiért nem hiszek neki a másik ugyebár ha valaki ellen nemierőszakot követnek el az vár 3 évet majd posztolja a facebookon és csak utána megy a rendőrségre
2017. november 08. 19:51 #9
roseErye
roseErye
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 245318
Offline offline
Lehet hazudik, lehet, hogy nem. (remélem ,hogy igen, mivel egyik nagy kedvencem)
DE!! megállapítani azt,hogy mivel a hölgy "átlagosan"(ami nyilván mindenkinek relatív)kinéző ,ezért vele nem történhet meg ...hol van az megírva ,hogy csak makulátlanul kinéző emberekkel történhet meg ez?? meg mi az,hogy attól mert valaki jól néz ki automatikusan engedve van neki minden. Van olyan szituáció, amikor két ember tetszhet egymásnak, de az egyik túlságosan nyomul, az nagyon hamar kellemetlen helyzetbe torkolhat. Bármi történt, sajnos nem tudjuk mi,de kár azzal jönni,hogy Ed nem ilyen, mert mi ismerjük. Barátokkal is megesik ,hogy csak sok éves ismeretség után mutatkozik meg a valódi énjük. Nagyon sok hétköznapi életet élő embert érint ez a téma,akár olyan embert is,akit te személy szerint rondának találsz. Ez nincs nagy könyvben megírva ,hogy kit érint. persze a sztárok példáján sokan azt látják,hogy velük történik csak meg ez,mert ők szépek. Közben meg ők ki tudják használni a média hatalmát. nyilván egy nő az utcán nem állít meg, hogy elmondja a történetét, persze ebből nem következik ,hogy nincs is neki. Az a baj ,hogy a túl sok hazugság miatt minden jó célnak elmegy az értelme.. és néhol megértem az embereket ,hogy unják a témát. de ez akkor is egy nagy probléma. Azért remélem a rendőrség nem így kezeli a helyzetet,mint itt egyesek.
2017. november 08. 20:33 #10
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Megy az áldozathibáztatás meg a kétkedés, mert ez a kis drágaság volt a Gossip Girlben a híres Chuck Bass, akitől mindenki el volt ájulva... Csakhogy az egy szerep volt! Honnan tudjátok, milyen a való életben?
Egyébként meg nem, nem mindenkinek zsánere ez a pasi.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2017. november 08. 20:40 #11
- törölt felhasználó -    
Kezdem unni hogy most minden második nő vergődik, hogy őt zaklatták meg megerőszakolták. Annyira undorító, hogy egyeseknek ennyire feltűnési viszketegsége van. Hogy így akarnak népszerűbbek lenni ezek a kis undorító tömegemberek, fogadok a fele kamu. (Sajnos), ismerek olyan embert (nem is egyet), akiket megerőszakoltak vagy molesztáltak, de azok nem nyilvános vergődéssel intézik, Megpróbálják elfelejteni és jó mélyen eltemetni magukba. Ezek meg itt nyilvánosan #metoo hisztiznek, hogy pénzt csaljanak ki (ártatlan?) férfiaktól vagy hírnévre tegyenek szert. Be kéne már fejezni. Komolyan, lassan az lesz a hírérték, hogy XY-t MÉG NEM ítélték el... Szörnyű.
2017. november 08. 20:57 #12
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
Csak szerintem csúnya ez a pasas?
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2017. november 08. 21:05 #13
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
Egy nő:Ez a férfi szexuâlisan bántalmazott,és egy életre szóló traumát okozott.
Gazdag,jóképű,fehér férfi:nem igaz
Emberek:Tuti hazudik a pénzéhes "ringyó"
Igaz nem tudhatjuk mi történt valójában,ezért értelmetlen állást foglalni bárki mellett is,viszont nem értem,hogy egyeseknek miért hisznek olyan könnyen a fickó igazában a lányéval szemben...
AliceLiza-bizonyara minden nő,aki csak itt "metoo hisztizik"az feltétlenül feltűnési viszketetségből teszi, egyáltalán nem a probléma nagyságrendjére szeretnék felhívni a figyelmet..Pénzt sem igen kapnak érte,sokan megelékszenek a tudattal,hogy vannak emberek akik támogatják őket és végre megnyugodnak lelkileg,hogy ami történt arról nem ők tehetnek,és bátoritsak a többi nemi erőszakot elszenvedett nőt,akivel a média,rendőrség,esetleg a családtagok elhitették hogy az ő hibája volt,mert "túl kihívó volt az öltözete",ami netán provokálta a férfit vagy illuminalt állapotban volt,netan flörtölt,és lehethogy újdonság de ezek közül egyik sem okoz nemi erőszakot, magán az eroszakolon kívül.. És igenis szükség van erre a "hisztire",mert ugyan mégcsak 14 éves vagyok már nemegyszer volt tapasztalom hasonlókkal ,mint amikor a vonaton utazva egy 20+férfi ,akivel kettesben voltam egy kabinban hirtelen becsukta az ajtókat,behúzta a függönyöket,mellém ült,elkezdett személyes kérdéseket feltenni,majd simogatni a combomat,egyetlen szerencsém az volt hogy éppen megérkeztünk a vegallomashoz,de mi történt volna ha neadjisten a férfi,aki erősebb,nagyobb és gyorsabb nálam úgy dönt hogy még jobban kihasználja a helyzetet?Netán haza kellene mennem,meggyörörten,megalázottan és összetörve,majd elfelejteni és magamba zárni az eg3szet?Hogy a férfi esetleg más lányokkal is megtegye azt amit velem?Hogyan lesz ennek az egésznek vége,ha még mindig vannak emberek,sőt még nők is akik nem fogják fel a helyzet súlyosságát ,hogy ilyen dolgokat MINDEN nő fiatalkoratol kezdve tapasztal,de már túlságosan is megszokottá vált?Hogy ha továbbra is a lányoknak mondják ,hogy zárják össze a lábukat ,ahelyett hogy a fiúkat tanítanák arra hogyan tiszteljenek egy nőt?
2017. november 08. 21:23 #14
- törölt felhasználó -    
Félre értés ne essék, szándékomban nem állt megvédeni ezt a számomra ismeretlen (jóképű???) pasit, lehet igaz, ami történt, lehet nem. Tényleg nem ismerjük őket.

Engem csak az idegesít, hogy miért ennyi idő után kell vergődni? Megtörtént az erőszak, go a rendőrségre, meg kell tenni a feljelentést, és ennyi. Nem pedig x év múlva nyilvánosan vergődni. Ez zavar engem, hogy most mindenhol csak azt lehet látni hogy "engem moleztált a főnököm", "engem megerőszakolt az igazgató" <--- ezekből lehet pénzt szerezni. Ezzel hogy hírességeket mártunk be, pedig csak pusztán hírnevet. Én többre tartom azokat a NŐket, akikkel ha valami ilyen történt, elintézi csendben nem "me too" hisztivel.

(Arról meg nem is beszélve, hogy 10 emberből 8 azt mondja egy 14-16 éves kislány(!)nak, hogy kihívóan van öltözve és ne csodálkozzon semmin, akkor nem lehet hogy van benne valami igazság?)

Idézet (rosa82 @ 2017.11.08. 18:40)
Már elnézést de ha valamilyen bulin kényelmetlenül érzem magam miután szexuális ajánlatot tett a ház tulaja nem megyek be a vendégszobájába és fekszek le az ágyára.

Ez így van! meghajolo.gif Egy ilyen "ajánlat" után fejvesztve rohannék nem hogy még alukáljak egyet az ágyában hátha rám tör..
2017. november 08. 21:29 #15
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
@AliceLiza
teljesen egyet értek veled
2017. november 08. 21:31 #16
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Pénzéhességet érzek.
2017. november 08. 21:41 #17
Voillet
Voillet
visszatérő vendég
 
Státusz"Lannisters always pay their debts.,,
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.25.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 6
Azonosító: 223172
Offline offline
sad.gif remélem nem igaz, nagyon szerettem őt a GG-ben ,nagy csalódás lenne

@AliceLiza
1.Miért kellene csendben elintézni? Tudja meg mindenki, hogy bűnös.
2.Jogom van ahhoz, hogy bármit felvegyek..de abban egyetértek, hogy a lányoknak jobban kellene vigyázniuk magukra mert sajnos nem olyan világban élünk
3.Azért ilyen hosszú idő elteltével szólnak az áldozatok mert például ha a főnököm az illető elveszítem a munkám, nem hisznek nekem.A trauma hatalmas és ez olyan dolog amit szégyellünk.
4.Nem tudhatod, hogy nem élt vissza a srác vmilyen helyzettel például ha ittas állapotban volt a lány
A hozásállásod eléggé ,,áldozat hibáztató" beállítottságú.Nőként neked is át kéne érezned a dolgot szerintem...
2017. november 08. 21:56 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Voillet @ 2017.11.08. 21:41)
A  hozásállásod eléggé ,,áldozat hibáztató" beállítottságú.Nőként neked is át kéne érezned a dolgot szerintem...


Igen, egyértelműen az. És sajnos nem, nem tudom és nem is akarom érezni, sem megérteni. Egyértelmű, hogy a férfiaknak/fiúknak TISZTELNI (!!) kéne a nőket és nem gumibabaként kezelni őket, de szerintem ez csak egy egyszerű kérés, hogy kijárhatna a kölcsönös tisztelet. Az hogy egy csaj odamegy egy sráchoz egy olyan mini ruhában hogy egy nagyobb lépésnél kint van a feneke alja és akkora push upos a melltartója/ruhája van, hogy éppen csak kilátszik a nyaka a melleitől... És addig vonaglig a pasi előtt, amíg a srácnak fel nem áll, aztán vigyorogva tovább sétál... Nos, az ilyen r*bancokat kéne sajnálnom? Elnézést, de nem megy!

Persze, elhiszem, hogy van ártatlan lány/nő is. Olyan, aki tényleg nem magának kereste a bajt, hanem tényleg csak a semmiből csaptak le rá. Pl.: egy baráti társasággal volt valahol, aztán elvált a többiektől és odament hozzá egy vadidegen, akihez semmi köze, csak a távolból figyelte ki. Igen, az ilyen szörnyű. De pont ők azok, akik mennek a rendőrségre és lezárják magukban, nem nyilvánosan hisztiznek. De sajnos, ez csak az esetek 20%-a... unsure.gif
2017. november 08. 22:36 #19
Expectations
Expectations
új tag
 
Státusznumb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.12.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 264282
Offline offline
Remélem nem igaz.. Nem hiszem el, hogy igaz.
2017. november 08. 23:09 #20
Deansalvatore167
Deansalvatore167
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.12.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 266006
Offline offline
Azt hiszem valakinek nem jött be az,ami Ed-nek igen... ez a féltékenység...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok