Tegnap, azaz január 7-én került megrendezésre Beverly Hillsben a filmvilág egyik legjelentősebb díjátadó ünnepsége, melyen a sztárvilág krémje is tiszteletét tette, mi pedig elhoztuk nektek a legszebb ruhakölteményeket.
A teljes cikkhez kattints ide!
Ruhamustra: Golden Globe 2018
2018. január 08. 13:53
#2
AHHH GAL SZETTJÉN ÉS GYÖNYÖRŰSÉGÉN MEGHALOOOK
És Emilia, Margot, Dakota, Timothée és Kit is nagyon jól nézett ki
És Emilia, Margot, Dakota, Timothée és Kit is nagyon jól nézett ki
2018. január 08. 14:57
#3
fekete, fekete, fekete, fekete, fekete, fekete és fekete
2018. január 08. 15:00
#4
Idézet (xblanche @ 2018.01.08. 14:57)
fekete, fekete, fekete, fekete, fekete, fekete és fekete
Idézet
A sztárok nagy része feketébe öltözött, ezzel is támogatva a Time’s Up mozgalmat, ami a szexuális zaklatások ellen irányul.
2018. január 08. 15:07
#5
Jézusom Emilia és Kit valami elképesztően jól néznek ki
2018. január 08. 15:55
#9
|
|
Wendy17visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.04. Hozzászólás: 488 Csatolások: 0 Azonosító: 220562 offline
|
Tudom hogy ezzel a fekete ruhával a szexuális zaklatások ellen akartak felszólalni és ez szép dolog és imádom is a fekete színt DE szerintem amennyire azt hitték hogy ez majd jól fog kinézni annyira rosszul sült el.
AZ egész díjátadónak olyan feelingje volt mintha egy temetés lett volna vagy mindenki gyászolt volna és ez az egész díjátadón is meglátszódott.
Szerintem ezt nem a ruhákkal kellett volna megcsinálni lehetett volna egy szép fekete szalag vagy kitűző vagy hasonló. És már is jobban jártak mint ezzel.
De a gesztus az szép volt csak számomra a kivitelezés nem sikerült
AZ egész díjátadónak olyan feelingje volt mintha egy temetés lett volna vagy mindenki gyászolt volna és ez az egész díjátadón is meglátszódott.
Szerintem ezt nem a ruhákkal kellett volna megcsinálni lehetett volna egy szép fekete szalag vagy kitűző vagy hasonló. És már is jobban jártak mint ezzel.
De a gesztus az szép volt csak számomra a kivitelezés nem sikerült
2018. január 08. 16:15
#10
|
|
agotakolumbanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.11. Hozzászólás: 264 Csatolások: 0 Azonosító: 143109 offline
|
Hol van Millie?
2018. január 08. 17:20
#14
|
DylanSmith |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.01. Hozzászólás: 768 Csatolások: 0 Azonosító: 202974 offline
|
Nekem is inkább temetés feelingem van az öltözékek miatt. Egyébként elegánsak voltak, Angi viszont teljesen el van fogyva, mint egy bot. Kicsit ijesztően festett.
2018. január 08. 18:37
#17
Dakota ruhája egyszerűen csodálatos volt. A GUCCI-hoz méltó, ragyogó megjelenés!
2018. január 08. 18:57
#18
|
|
the bansheelexi howard enthusiast |
Csoport: Tag Csatlakozott: 17.10.30. Hozzászólás: 4554 Csatolások: 4469 Azonosító: 267596 offline
|
Dakota ruhája tényleg nagyon szép volt, de nekem Emma ruhája is nagyon tetszett. Meg amúgy Sadie és a többi Stranger Things szereplő is csodásan festett.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:















