Starity

Újracsomagolt albummal jelentkezett a Red Velvet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 01. 15:47 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Második stúdióalbumuk, a Perfect Velvet újracsomagolt verziójával tért vissza az ötfős dél-koreai lánycsapat, a Red Velvet.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. február 01. 15:59 #2
- törölt felhasználó -    
áh annyira imádom őket, az összes dal tökéletes lett szerintem és a bad boy videoklipje...meghaltam rajta wub.gif wub.gif wub.gif
2018. február 01. 17:14 #3
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Nekem egyedül a Bad Boy az, ami a három dal közül tetszett, a többi valahogy nem jött át.:c
2018. február 01. 17:49 #4
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Ez az egyik legütősebb visszatérésük! - ezt egyébként minden egyes cbnél elmondom xD de hát ha egyszerűen ennyire fantasztikusak biggrin.gif imádom imádom és imádom!
2018. február 01. 17:55 #5
- törölt felhasználó -    
A teaserek alapján azt hittem ütősebb lesz és az mv szerintem nem illik a dalhoz, de egyébként nagyon tetszik. smileeee.gif Viszont a Peek A Boo a legnagyobb kedvencem tőlük.
2018. február 01. 20:13 #6
- törölt felhasználó -    
Annyira szeretem ōket, és olyan fantasztikus látni, hogy mennyit fejlōdnek folyamatosan a debütjük óta. Azóta követem ōket, és egyszerūen soha nem csalódok abban, amit csinálnak. ♡Nekem a szám is és a klip is nagyon elnyerték a tetszésemet. Seulgi és Yeri...damn girls. Bár ezt igazából mindegyikükrōl elmondhatom, fantasztikusan néznek ki. Ami nekem kicsit hiányzott, az Wendy jellegzetes magas része, amikor kiereszti a hangját. Nekem az most nem jött át annyira, de sebaj, ettōl eltekintve csodálatos lett, amit összehoztak. ♡
2018. február 01. 20:28 #7
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A Bad Boy jobb lett, mint amire számítottam, nagyon tetszik, egész nap ezt hallgatom. Talán Irene "who that who that who that boy" sora a legjobb rész benne. biggrin.gif Nekem eddig ez a kedvenc számom tőlük, bár nem igazán kedvelem őket. Ez a stílus egyébként erősen hajaz nekem a BigBang féle MADE-re, illetve nem csak nekem tűnt fel. A klip meg azt hiszem, még jobb lett, mint maga a dal.
2018. február 03. 11:45 #8
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
nagyon-nagyon tetszik ez a szám, végre nincs semmi olyan zenei aláfestésük, ami elvinné az egész dalt ^^" Seulgi részei pedig különösen *_* egyedül a szettjeik nem igazán jönnek be >< Wendy viszont gyönyörű a kipben.
2018. február 03. 21:05 #9
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Kíváncsian vártam, mivel drukkolnak elő a Peek a boo után. Örültem azért, hogy nem kellett sokat várnunk rájuk. ^^ A Bad boy koncepciója tetszetős, bár nekem még mindig a Peek a boo viszi a pálmát. Irene olyan gyönyörű ♥ Na, nem mintha a többiek nem lennének azok, de nálam ő a legkiemelkedőbb. Seulgi-hoz meg nagyon passzol ez az egész hangulat. : ) A klip jó színes, és bár egyszerűnek látszik elsőre, van azért értelem benne. ^^ A másik két dalt is végighallgattam, bár az eredeti albumon lévő talán 10 dal jobban tetszik összegzésül. Remélem, azért hagyják rendesen pihenni a lányokat, mert ez a két comeback elég közel volt egymáshoz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok