Starity

Őszinte interjú! Nicki Minaj miatt majdnem visszaesett Demi Lovato

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 09. 17:50 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato több, mint egy popikon: ismét bizonyított őszinteségével az énekesnő.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 09. 18:06 #2
- törölt felhasználó -    
Már magam előtt látom annak a néhány felhasználónak a kommentjét, akik mindig elsők között fröcsögnek róla hosszú oldalakon át. rohog.gif
2018. március 09. 18:18 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A kisfilmjéig teljesen azt hittem hogy 2012ben józanodott ki. Így vissza nézve teljesen mást gondolok az akkori dolgairól. Pl erről az egész Stay Strong fázisról.
2018. március 09. 18:30 #4
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Nekem ma beszólt egy bunkó csaj, nem készítenétek velem egy interjút? Ha kell még a smink nélküli arcomat is megmutatom.
2018. március 09. 18:30 #5
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Az egyik legőszintébb sztár ebben a világban, ami valjuk be elég ritka! Nagyon büszke vagyok rá és nagyon tisztelem ! Példaértékű ! Szeretlek Demi ♡
2018. március 09. 18:32 #6
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
A képek elvarázsoltak, egyszerűen megint odatette magát Demetria. heart.gif
2018. március 09. 18:34 #7
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Lola90: De te tudtommal ne vagy sztár, és nem kérnek fel téged interjúra, és nincs neked több 10 millió rajongód, es nem vagy nagy hatassal az emberekre, nem segítesz rajtuk mint demi !!! Akkor meg minek kérjenek fel egy ilyen irigyet mint téged!?
2018. március 09. 18:41 #8
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Teljesen igaza van a kétszínűekkel kapcsolatban, és nagyon jó példát mutat fiataloknak is azzal, hogy elmondja, miként lehet legyőzni a függőséget. Nem sok ilyen inspiráló személy van a sztárvilágban.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2018. március 09. 18:47 #9
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
egyre jobban szeretem ezt a lányt smileeee.gif
2018. március 09. 19:17 #10
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Mindenkinek rossz, aki egyszer erős volt, mert újra és újra annak kell lennie, ha valami vissza akarja rántani a függőségbe. A világot nem lehet megváltoztatni, mindig lesznek bunkó emberek, ezért neki kell résen lenni, és nem feladni. Az meg nem is csoda, hogy a hajléktalanokat jobban megértette, ha egyszer hasonlóan függőséggel küzdöttek, nem úgy, mint a többi híresség a gálán. A háttérnek ehhez nem sok köze van.
2018. március 09. 19:28 #11
AfterAllThisTime
AfterAllThisTime
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.28.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 268038
Offline offline
Még mindig nem pontosan értem miért lenne őt popikon. (?????) Majd ha 20-30 év múlva is elismert énekesnő lesz, majd akkor. Most még csak egy énekes a sok közül, átlagos, langyos zenével, egyáltalán nem emelkedik ki. Az eddigi ,,életútjától" sem kéne hasra esni. Millió ember megy át azon, amin ő, sőt sokkal nagyobb megpróbáltatásokon, mégsem ezt hangoztatja lépten-nyomon. És hagyjuk ezt a szöveget, hogy ezzel másokon segít. Aki igazan beteg, azon nem ez a no fog segíteni.
2018. március 09. 20:35 #12
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Azért kicsit erősnek érzem ezt a címet...
2018. március 09. 20:50 #13
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ja amúgy meg ha popikon lenne, Nicki Minaj nem kiközösítené hanem közös dalt készítene vele...
2018. március 09. 20:56 #14
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
A legerősebb, a legőszintébb és a leginspirálóbb nő a Földön számomra. meghajolo.gif heart.gif

OFF: Nicki Minaj-t meg inkább hagyjuk, annyira nagy, elsőrangú sztárnak meg előadónak hiszi magát, a többi előadó csak utána jön, rajta kívül mindenki másodrangú. Annyira beképzelt és bunkó az a nő a kuka zenéivel együtt a semmilyen, undorító szövegeivel, amit Anacondában is hallhatunk. rohog.gif
2018. március 09. 21:55 #15
- törölt felhasználó -    
Zsóka11
Egyetértek.
2018. március 09. 21:57 #16
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Szegényke sok gondja van például hány millió dolláros ékszert vegyen fel.Mellesleg mikor a testét mutogatja akkor helyén van az önbizalma.Nem kedvelem az olyan hírességeket,akik ráfüggnek bármiféle drogra vagy alkolisták lesznek,mire fel?Abban az esetben még megértem ha elveszítene valakit,vagy komoly betegsége lenni,de így.Ez példakép,komolyan?
2018. március 09. 22:25 #17
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Vidámabb témában nem tudják interjúztatni, de komolyan?. biggrin.gif Másoknak hogy nincs már elege belőle? Ha Demiről készül cikk, akkor az vagy azért van, mert új dala jelent meg, vagy azért, mert épp megint a szívszorító történetű leányzót adja elő, akinek problémái voltak ÉVEKKEL EZELŐTT.
Szerintem ez a kút már kifogyott, fölösleges mindig újra és újra erről beszélni. Nem tud már semmi újat mondani, amit az ezelőtti 100 interjúban, vagy kisfilmben ne mondott volna.
Sajnálom, hogy lenéző volt vele a "naccsasszony", de ezt Ő se gondolhatja komolyan, hogy emiatt akart újra inni...
2018. március 09. 22:36 #18
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (CSHMR @ 2018.03.09. 22:25)
Vidámabb témában nem tudják interjúztatni, de komolyan?. biggrin.gif Másoknak hogy nincs már elege belőle? Ha Demiről készül cikk, akkor az vagy azért van, mert új dala jelent meg, vagy azért, mert épp megint a szívszorító történetű leányzót adja elő, akinek problémái voltak ÉVEKKEL EZELŐTT. 
Szerintem ez a kút már kifogyott, fölösleges mindig újra és újra erről beszélni. Nem tud már semmi újat mondani, amit az ezelőtti 100 interjúban, vagy kisfilmben ne mondott volna. 
Sajnálom, hogy lenéző volt vele a "naccsasszony", de ezt Ő se gondolhatja komolyan, hogy emiatt akart újra inni...

Szerintem megdöbbentő, hogy még mindig páran (ne haragudj, hogy neked címzem ezt a kommentet, leginkább általánosságban megy) ennyire tudattalanok a szorongással, depresszióval kapcsolatban.
Az, hogy valaki lekezelő veled, nagyon könnyen visszalökhet a függőségedbe... Én pl nem iszom, nem ittam, nem vagyok alkoholista (u.e. a drogokról), de roppant rosszul esik a mai napig, ha nem úgy szólnak hozzám, nem úgy írnak vissza vagy éppen „idétlenül” érzem magam egy új társaságban. Régebben képes voltam órákat rágódni ezen, emészteni magam, és visszalökni magam egy „rossz” helyzetbe, miszerint BIZTOSAN velem van a baj. Mivel ezeket átérzem, nekem jó olyanról olvasni, hogy egy ember, akinek tulajdonképpen megvan mindene, ugyanezen megy át... Most már amúgy tudom, hogy nem velem van a baj (legalábbis a legtöbb esetben biggrin.gif), és mindenre van ok / magyarázat, szóval nem vagyok olyan kemény magammal, igyekszem nem túl görcsölni, de az a bizonyos belső „rossz” hang létezik... Javaslom, hogy te és mindenki, aki szerint unalmas és túljátszott, amit mond, olvasson / olvassál picit utána, miért is van ez, mert érdemes tájékozottnak lenni a mai világban. Ez személyes vélemény, persze.
6 felhasználónak tetszik: Alysia, Szandi0820, Pityang, LeerdammerGirl, ScreamQueen, MissTiniStoessel
2018. március 10. 01:36 #19
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet
Szegényke sok gondja van például hány millió dolláros ékszert vegyen fel.Mellesleg mikor a testét mutogatja akkor helyén van az önbizalma.Nem kedvelem az olyan hírességeket,akik ráfüggnek bármiféle drogra vagy alkolisták lesznek,mire fel?Abban az esetben még megértem ha elveszítene valakit,vagy komoly betegsége lenni,de így.Ez példakép,komolyan?


Mentális betegségekről RENDKÍVÜL tájékozott emberek járnak erre, úgy látom, de hallod, azért ebből a kommentedből tényleg dőlt a gyűlölet, márpedig most szerintem éppen nem az alapján kellene megítélned a helyzetét, hogy te, személyesen, hogyan érzel vele kapcsolatban. Attól függetlenül hogy én sem vagyok a rajongója, és nem is voltam soha, nem értem, hogy miért mondasz olyanokat, hogy "szegénynek csak annyi baja van, hogy hány millió dolláros ékszert vegyen fel". Pontosan a mostani interjúja cáfolt rá teljesen erre a mondatra, mert nem, Deminek pont hogy soha sem az volt az egyetlen és legnagyobb baja, hogy hány millió dolláros legyen az ékszer, ami rajta van. A "testét mutogatni" (ami szerintem egy eléggé lenéző megfogalmazása annak, hogy nem fél MOST MÁR mutatni valamit a testéből) szerintem azt jelenti, hogy visszanyerte az egészséges önbizalmát, melyet olyan sok éven keresztül nem talált meg, és ez nekem mindig inkább pozitív volt, mint negatív. Mindenhonnan azt hallják a nők, hogy legyen önbizalmuk és ne féljenek, ha van rajtuk néhány plusz-kiló, ha pedig egy nő, mint például Demi, elkezdi visszanyerni az önbizalmát, amit a társadalom és a média már egyszer kiölt belőle, akkor pedig lenézően meg lesz bélyegezve "magamutogatónak", és szembeállítják vele, amikor beszélni mer róla, mert "hát most már nincsenek gondjai". Eléggé beszűkült módja ez a dolgok megvizsgálásának, ugyan is voltak idők, amikor gyűlölte a testét és folyamatos súlyproblémái voltak, étkezési-zavarokkal kiegészülve, ami, ellentétben a "magamutogatással" nem túl egészséges. De persze sokkal fontosabb megint belebeszélni, hogy hibás, amit csinál, mint hogy egészségesen gondolkodjon, persze, tökéletes példa ez az emberek gondolkodására!
Azt kérdezed, mire fel lett alkoholista és drogfüggő? Nem egy interjúban beszélt már mentális problémákról, itt is beszélt róluk, nézz utána néhány másiknak, abban megtalálod rá a válaszokat. Ha nem érted meg a mentális betegségek menetelét, és azok kialakulását, ha nem ismered az alkohol- és drogfüggőség miértjeit, az nem baj, de akkor tájékozódj, még mielőtt elkezdesz lenéző hangnemben beszélni olyanokról, akik viszont értik, átmentek rajta, sőt, ne adj Isten még beszélni is mernek róla a nagyközönség előtt, hogy mások is tisztában legyenek azzal, mennyire könnyen megvan a baj. "Mire fel?". Kívánom, hogy soha se kerülj olyan élethelyzetbe, amelyben majd esetleg megtalálod a választ erre a kérdésre.
És igen, ez a nő tényleg némelyek példaképe. Az enyém személy szerint nem, viszont azzal csesztetni őt folyamatosan, hogy felszólal a mentális betegségek megelőzése és felismerése érdekében, hogy személyes tapasztalatokkal segítse azokat, akik hasonló dolgokon mennek át, az szerintem egyszerűen csak elképesztően és kicseszettül gáz! Demi egy olyan szerencsés helyzetben van, hogy hatalmas médiafigyelem irányul felé, és szerintem arra használja ezt a figyelmet, amire kell és amire érdemes, úgy használja, ahogyan hatalmában áll. Nem árt senkinek azzal, ha elmeséli ezeket a történeteket és őszintén megnyílik a kamerák és a rajongói előtt, sőt, merem remélni, hogy sokaknak a segítségére is van ezekkel a megnyilvánulásokkal, a mentális betegséggel küzdő embereknek ugyan is néha az ilyen tényleg elképesztően sokat jelent. Nekem is sokat jelent, amikor az én példaképeim beszélnek olyan mentális problémákról, amelyek engem érintenek, szóval ez csak tapasztalat...
A mentális betegségek, teljesen mindegy, hogy milyen élethelyzetben vagy milyen körülmények között, kialakulhatnak. Emiatt pedig az a mondat, hogy "Abban az esetben még megértem ha elveszítene valakit,vagy komoly betegsége lenni,de így." eléggé helytelen, mert nem kell hozzá komoly családi galiba vagy komoly betegség, hogy valaki depressziós legyen vagy szenvedélybetegség alakuljon ki nála. Nem kell őt utálni, mert nála más okokból alakultak ki ezek a dolgok, és lenézni őt ezért szerintem csak gusztustalan.
Sőt, rengeteg komment gusztustalan, ha jobban belegondolok, mert itt mindenki úgy beszél a mentális betegségekről és olyan félvárról és könnyen veszi őket, mintha harmatos tavaszi séta lenne mind. Ez is azt mutatja, mennyire nem lesznek komolyan véve az ilyen dolgok, és mennyire nem érdekel senkit, hogy Demi a saját hibájából okulva arra próbálja felhívni a figyelmet minden őszinte megnyilvánulásával, hogy a következő generációnak több lehetősége legyen, ha segítségre van szüksége és keresnie kell valamit, amibe kapaszkodhat.
Gondoljátok ezt át, még mielőtt bármit írtok.
3 felhasználónak tetszik: Alysia, LeerdammerGirl, MissTiniStoessel
2018. március 10. 08:25 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (holczerd1997 @ 2018.03.09. 21:57)
Szegényke sok gondja van például hány millió dolláros ékszert vegyen fel.Mellesleg mikor a testét mutogatja akkor helyén van az önbizalma.Nem kedvelem az olyan hírességeket,akik ráfüggnek bármiféle drogra vagy alkolisták lesznek,mire fel?Abban az esetben még megértem ha elveszítene valakit,vagy komoly betegsége lenni,de így.Ez példakép,komolyan?


Ömlik a szádból a butaság. Na pontosan a hozzád hasonló tudatlan emberek miatt van annyit beszélve a mentális betegségekről, mert gőzötök sincs arról, hogy mi is az valójában, csak fröcsögtök vakon a nagyvilágba.

Pityangnak köszönöm, hogy tökéletesen kifejtette azt, amit én is gondolok a témával kapcsolatban - én nem lettem volna képes ilyen összeszedetten fogalmazni - mindezt úgy, hogy nem is rajongó. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Pityang
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok