Starity

Demi Lovato hat éve józan

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 17. 16:44 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato március 15-én ünnepelte józanságának hatodik évfordulóját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 17. 16:58 #2
- törölt felhasználó -    
Videó! meghajolo.gif
2018. március 17. 17:50 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nekem nem áll össze a dolog. Ha 6 éve józan lenne akkor 2012 óta pedig múltkor még azt mondta hogy a stay strong időszakában 2012-2013 még bőven tolta. Na mindegy a lényeg az hogy józan csak nekem az idővonal nem áll össze.
2018. március 17. 18:06 #4
AfterAllThisTime
AfterAllThisTime
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.28.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 268038
Offline offline
Rögtön át is írom a naptáramban. Mostantól a nemzeti ünnep helyett ezt fogom ünnepelni.
2018. március 17. 18:19 #5
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36176
Csatolások: 20628
Azonosító: 252965
Offline offline
Tavaly ilyenkor is volt a józanságáról cikk, akkor most minden évben írni fog majd valaki arról, hogy ő éppen x éve józan? rolleyes.gif
2018. március 17. 18:25 #6
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (Alexaaa09 @ 2018.03.17. 17:50)
Nekem nem áll össze a dolog. Ha 6 éve józan lenne akkor 2012 óta pedig múltkor még azt mondta hogy a stay strong időszakában 2012-2013 még bőven tolta. Na mindegy a lényeg az hogy józan csak nekem az idővonal nem áll össze.

Én is pont ezt szerettem volna írni. Most akkor hogy is van ez? laugh.gif
2018. március 17. 18:43 #7
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Örülünk neki. Minden héten 2x halljuk, hogy már józan, mennyire büszke rá a világ. Enélkül a hir nélkül szörnyen telt volna a hétvégém.
2018. március 17. 18:46 #8
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Idézet (Alexaaa09 @ 2018.03.17. 17:50)
Nekem nem áll össze a dolog. Ha 6 éve józan lenne akkor 2012 óta pedig múltkor még azt mondta hogy a stay strong időszakában 2012-2013 még bőven tolta. Na mindegy a lényeg az hogy józan csak nekem az idővonal nem áll össze.

Hát igen, de a 6 az szép szám, és rég volt már erről szó, szóval fel kellett hozni ismét, csak hogy megint drámai szónoklatot tarthasson, amire jó pár ember még mindig kapható rohog.gif Talán pár évtized, és túllépünk a témán meghajolo.gif
2018. március 17. 18:47 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2018.03.17. 18:25)
Én is pont ezt szerettem volna írni. Most akkor hogy is van ez? laugh.gif


Újfent szerettetek volna belekötni. rohog.gif Csak úgy körülbelül 698 alkalommal mondta el Ő is (és Mike Bayer is) hogy miután kijött a rehabról, pár hónapra rá újra visszeesett és az utolsó üveg vodkáját 2012. március 15.-én reggel az American Idol stúdiója menet itta meg. Ekkor állította választás elé a menedzsere és a családja, ezután költözött be 1 évre az úgynevezett Sober House-ba. De ha ennyire érdekel hatszázkilencvenkilencedjére is a sztori, akkor ott van YouTube-on a dokumentumfilmje. wink.gif
2018. március 17. 18:51 #10
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Alexaaa09, Gureka10
A Stay Strong filmet 2011 végén forgatták és 2012 márciusában jelent meg, ezért mondta múltkor, hogy a Stay Strong időszakban még tolta. De 2012 márciusában már abba is hagyta az alkohol és drogproblémáit, azóta józan. smileeee.gif
2018. március 17. 18:57 #11
Joyce
Joyce
új tag
 
StátuszSue Fortin - Sister Sister... 10/8
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.01.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 269278
Offline offline
Gratulálok neki, csak így tovább!
2018. március 17. 18:57 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (journey @ 2018.03.17. 18:46)
Hát igen, de a 6 az szép szám, és rég volt már erről szó, szóval fel kellett hozni ismét, csak hogy megint drámai szónoklatot tarthasson, amire jó pár ember még mindig kapható rohog.gif Talán pár évtized, és túllépünk a témán meghajolo.gif


Valamiért csak idevonz téged is újra és újra ez a téma - meg a többi károgót is - és sosem bírtok elmenni mellette szó nélkül. Sérelmezitek, hogy évek óta erről beszél, miközben ti úgyszintén ugyanazt a szöveget nyomatjátok mindig elsők között a cikkei alatt. Akkor hogy is van ez? Egyszerűen erre van igényetek, az ékes példája ennek a legutóbbi cikk: ezalatt a cikk alatt például mért nem láttam egyikőtök nevét sem? (Vagy mondjuk itt, hmm?!) Jaaaa hát persze mert ott nem tudnátok mivel szidni...
2018. március 17. 19:10 #13
MiaSmile
MiaSmile
visszatérő vendég
 
StátuszA halál némán ott táncol mindenki ablakában. - The Originals
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 6
Azonosító: 194528
Offline offline
Én csak azért kattintok a Demis cikkre mert Szandiiiiiiiiiiiii kommentjeit olvasom, némi popcorn mellett.. XD
2018. március 17. 19:30 #14
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Igen-igen, vártam már ezt a kommentet biggrin.gif Na már most, nem emlékszem, hogy minden egyes ilyen cikk alá odakommentelnék. Emlékeim szerint a több tucatból, ezenkívül egyhez szóltam hozzá, pedig lássuk be, lenne rá alkalmam majd' hetente. Kifejezetten távol tartom magam a Demi-cikkektől, mert eléggé irritál a csaj, ráadásul nincs is sok kedvem a felbőszült Lovaticok kommentjeire reagálni. Sokadjára halljuk ezt a sztorit, és idejét éreztem, hogy kifejtsem a véleményemet, ennyi. Minden negatív kommenthez hozzá lehet vágni hogy "miért vagy itt akkor" ami meglehetősen gyerekes dolog. A negatív vélemény is vélemény, amit az adott sztárról nyilván nem egy másik sztárról szóló cikk alatt fogsz kifejteni. A kommentemben nem látok egyetlen tipikus utáló szöveget se, a saját véleményemet fogalmaztam meg. Én se szoktam kiemelni negatív kommenteket a kedvenceimről, szimplán elmondom a magamét és lépek. Próbáld ki te is, kellemesebb taktika beer.gif
1 felhasználónak tetszik: ScreamQueen
2018. március 17. 19:32 #15
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
iszonyatosan büszke vagyok rá heart.gif
2018. március 17. 19:46 #16
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Idézet (MiaSmile @ 2018.03.17. 19:10)
Én csak azért kattintok a Demis cikkre mert Szandiiiiiiiiiiiii kommentjeit olvasom, némi popcorn mellett.. XD


Najooo xddd
2018. március 17. 20:18 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (journey @ 2018.03.17. 19:30)
Igen-igen, vártam már ezt a kommentet biggrin.gif Na már most, nem emlékszem, hogy minden egyes ilyen cikk alá odakommentelnék. Emlékeim szerint a több tucatból, ezenkívül egyhez szóltam hozzá, pedig lássuk be, lenne rá alkalmam majd' hetente. Kifejezetten távol tartom magam a Demi-cikkektől, mert eléggé irritál a csaj, ráadásul nincs is sok kedvem a felbőszült Lovaticok kommentjeire reagálni. Sokadjára halljuk ezt a sztorit, és idejét éreztem, hogy kifejtsem a véleményemet, ennyi. Minden negatív kommenthez hozzá lehet vágni hogy "miért vagy itt akkor" ami meglehetősen gyerekes dolog. A negatív vélemény is vélemény, amit az adott sztárról nyilván nem egy másik sztárról szóló cikk alatt fogsz kifejteni. A kommentemben nem látok egyetlen tipikus utáló szöveget se, a saját véleményemet fogalmaztam meg. Én se szoktam kiemelni negatív kommenteket a kedvenceimről, szimplán elmondom a magamét és lépek. Próbáld ki te is, kellemesebb taktika beer.gif


Vissza lehet nézni az utóbbi hónapokban hány komment érkezett tőlem - de azért köszönöm a jó tanácsod rolleyes.gif - na vajon miért.
Régóta érlelődött bennem a törlés gondolata, mert minden értelmes régi tag már a múlté, azt hiszem ideje követnem őket. Egyszerűen keptelen a gyomrom bevenni ezt az álszent képmutatást, ami ezen az oldalon folyik. Múltkor Gomez cikke alatt tömegesen estek Zsóka11 torkának a tiédhez hasonló komment miatt. Ez az "egyiknél lehet a másiknál már nem" viselkedés gyomorforgató. Sajnálom, hogy ez lett az oldalból, Courtneyy és LoveNessa idejében minden más volt. További szép napot! cool.gif

84 nap múlva találkozunk Demetria! blush.gif
2018. március 17. 20:34 #18
- törölt felhasználó -    
Szerintem igazuk van a támadóknak (is). Kifejezetten irritáló, mindig azt olvasni Demiről, hogy jaj legyen már rá büszke a világ, mert józan, who cares? Rettentően utálom az összes alkoholistát..(*)

Felfogtuk, problémái voltak, bedugták a rehabra, kigyógyult nem tudom mennyi idő és mennyi milla után... (oké, jobb esetben ingyen, nem vagyok benne a dologban, nem is akartam utána nézni semmi) Igen, ez dicséretes, egyszer leírni jó. Akit bővebben érdekel, az úgy is megnézi (vagy már megnézte) a filmjét, akit meg nem, annak meg ne kelljen már kiemelt cikkben őt bámulni két naponta...

De még a cikkel magával nem is lenne baj, hiszen jubileum - vagy mi, hiszen most (km, két napja) hogy hat éve nem iszik, ez is dicséretes, de igen is, hitelét veszti, és kevesen tudják értékelni ezt a cikket, mert hetente írnak erről valamit, hogy jaj megint majdnem vissza esett xy miatt vagy hogy fél oldalt áradozott az egyik interjúban, hogy végre józan, kiben bízhatott meg kiben nem és kiktől szabadult meg.

De az ég szerelmére is, ő egy énekes/színésznő. Arról írjanak már, ami a KARRIERJÉBEN fontos (lásd a cikkek, amiket Szandi linkelt), vagy más ÉRDEKES magánéleti dolgairól, kivel randizik, hol nyaral, stb. De ne erről az unalmas sztoriról újra és újra és újra. Komolyan, az én hibám, hogy megnyitom és növelem az olasók/kommentelők számát.

(*) És mielőtt belém kötnétek, hogy "jaj persze, ha saját ismerősöd lenne, akkor nem lenne ekkora szád..." De! Igen is, nekem is VOLT ilyen ismerősöm és gondolkodás nélkül fordultam el tőle. Számomra ez nem egy (könnyen) megbocsájtható dolog. Mindenki azt mondja, hogy ilyenkor támogatni kell az embert, mert biztos nehéz időszakon megy keresztül azért néz az üveg aljára. Nos, ez lehet, de, ha MINDIG ott vannak neki a barátai és családja mégis az üveg aljára néz, akkor magára vessen... Nem tudom sajnálni.
2018. március 17. 21:24 #19
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Én nem akartam belekötni, kedves válaszoló akinek már nincs neve. Csak nem áll össze a dolog. Nagyon régóta a rajongója vagyok és követem a munkásságát. Pont a film zavart be mert amikor kijött pl a skyscraper akkor kezdte el ezt a józan vagyok ez és ez történt fázisát, de a mostani filmjében meg azt vallja hogy akkor meg bőven benne volt. Szomorú mert inspirált még anno amikor nyilatkozott a dolgokról meg belekezdett a stay strong kampányba, de mostanában kezdek bizalmatlan lenni vele szemben.
2018. március 17. 21:26 #20
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2584
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Számomra Demi egy igazán inspiráló személy. Engem nem zavar, hogy sokat hallható vele kapcsolatban ez a téma, hiszen ez is őhozzá tartozik, akárcsak a zenéje. Inkább olvasok erről cikket, mint olyan celebekről, akik semmit nem tettek le az asztalra (nem írok neveket). Amúgy gratulálok Deminek! Csak így tovább! ♥
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok