Starity

Kanye West tovább feszíti a húrt: „a rabszolgaság választás kérdése volt”; TSwift miatt pedig idegösszeroppanást kapott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 02. 17:21 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kanye West lehet jobban járna, ha csöndben maradna, mert karrierje egyre mélyebbre süllyed.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 02. 17:54 #2
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Idióta egy ember... Önsajnálatból és butaságból természetesen jeles, vicc hogy a saját történelmével nincs tisztában, de még nagyobb vicc, hogy ennek ellenére még ökörséget is beszél. A Tayloros szenvedéséről meg annyit, hogy akkor nem volt ennyire érzékeny lelkű, amikor egy 19 éves, szárnyait bontogató,gyakorlatilag még "újonc" énekesnőt megalázott több millió ember előtt. Férfias biggrin.gif biggrin.gif
2018. május 02. 17:56 #3
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Valóban csöndben maradhatna, csak egyre mélyebbre ássa magát a már amúgy is hatalmas gödörben. Ezt a választás dolgot úgy értette, hogy a rabszolgák választották, vagy hogy? Nem teljesen értem.
2018. május 02. 18:24 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Hihetetlenül buta szegény.
2018. május 02. 20:01 #5
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Minél több pénz annál kevesebb agysejt vagy mi? biggrin.gif
2018. május 02. 20:13 #6
jelenaismylove
jelenaismylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 267917
Offline offline
holy jesus,van ennél lejjebb?
2018. május 02. 20:23 #7
zsofivokcs
zsofivokcs
visszatérő vendég
 
StátuszThe lone wolf dies,but the pack survives.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.04.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 269576
Offline offline
Egyetértek az előttem szólókkal,nem értem miért kell neki ezt csinálnia,megvan neki mindene ami kell,még az is ami nem.Én a helyében kussolnék.
2018. május 02. 20:47 #8
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Annyira kínos ez az ember :'D
2018. május 02. 20:58 #9
swiftiegirl
swiftiegirl
új tag
 
Státuszkeep yourself alive,take you all the time and the money&honey you'll survive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.19.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 264381
Offline offline
Undorító egy személy
2018. május 02. 21:02 #10
homer
homer
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 134354
Offline offline
"400 év, haver... nekem ez eléggé választás szagúnak érződik. Mintha mentálisan be lettek volna börtönözve"

"Attól, hogy te egy burokban élsz, mint művész és megteremtetted magadnak, amit megérdemelsz, kinyithatnád a szemed és tájékozódhatnál a világról"

Öh ezt valaki megmagyarázhatná, mert egyáltalán nem értem .
Igazából az egész cikk értelmezhetetlen számomra.
2018. május 02. 21:26 #11
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
hát már a Trump támogatásával lesüllyedt, de még nem éreztem annyira, hogy a legrosszabb személy lenne a világon, de ez már nagyon mély... nem tudom mi baja van, tudom, hogy szereti a negatív média figyelmet, de azt hiszem itt el is dőlt, ki a jobb Swift és West között. legalább Taylor nem mond ilyen baromságokat.
2018. május 02. 21:32 #12
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
számomra mindig is világos volt, hogy nem kerek szegény csávó. elég megnézni róla egy random videót youtube-on, egyből látni lehet, hogy valami nem stimmel a fejében.
a Tayloros megjegyzéséhez pedig mindössze ennyit fűznék: Kanye West Is Over Party?(:
2018. május 02. 21:47 #13
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Ahogyan én levettem, ő nem arról beszélt, hogy a fehér amerikai állampolgárok választása lett volna a rabszolgaság, annyira még ő sem hülye, hogy ne ismerje annyira a történelmét, hogy tudja, fehér férfiak döntéseinek egész hada volt az, amely miatt több évszázadon keresztül elnyomásban éltek a feketék.
Itt, ahogyan én levettem (ez a cikk tényleg eléggé értelmezhetetlen, jegyezném meg), ő itt a feketékről beszélt, akik "mentálisan voltak bebörtönözve" egy idő után. A tweetjében is ezt állította; "My point is for us to have stayed in that position even though the numbers were on our side means that we were mentally enslaved". A gond az, hogy akik egyetértenek vele, azok olyan baromságokra hivatkoznak, mint hogy például voltak olyan rabszolgák, akik a rabszolga-szállító hajókról a tengerbe ugrottak, semmint hogy megérkezzenek Amerikában, hiszen tudták, hogy mi vár majd rájuk, mert hogy "az is egy döntés volt". Nem veszik észre, hogy milyen orbitális f*szságokat beszélnek. Mert Kanye ebben az interjúban le sem szarta, hogy milyen hülyeségeket mond és hogy milyen állításokat tesz, anélkül, hogy rendesen ismerné a történelmi hátterét a dolognak (vagy talán ismeri, csak nem hajlandó felfogni belőle a lényeget és azt hiszi hogy a rabszolgák olyan helyzetben voltak, amelyben választhattak volna, teljesen mindegy, hogy a mentális, vagy tényleges helyzetet nézve), és úgy beszélt, mintha ennyire egyszerű lett volna az egész. Nekem úgy jött le, hogy bele sem gondolt nagyon abba, milyen bánásmódban részesültek a felmenői mondjuk a tizennyolcadik század közepe tájékán, vagy ha tudta is, akkor azt hitte, hogy a történelmi tények csak el vannak túlozva, vagy nem tudom, de bárki, aki akár csak felületesen is ismeri a történelem ezen részét, és normális, az nem mondana ilyet.
A legnagyobb baj az egész interjúval és az egész mentalitásával az, hogy halvány lila fogalma sincs, mit művel több száz és elnyomás egy egész népcsoporttal. Lehet, hogy ő is Afro-amerikai, de ettől függetlenül nem igazán tudja beleképzelni magát ebbe a helyzetbe, mert láthatóan nem gondol bele, hogy mondjuk száz év rabszolgaság után hogyan érezhettek a feketék Amerikában. Száz év után ki látott még lehetőséget arra, hogy egyszer majd polgárháború lesz, ki látott lehetőséget arra, hogy egyszer majd eltörlik a rabszolgatartást? Úgy viselkedik és úgy beszél a rabszolgaságról, mintha a feketék nem éltek volna teljes és totális elnyomásban, lettek volna úgy kezelve, mint ahogyan némely fehér ember még az állatait sem kezelte. Nem vagyok szakértője a témának és nem vagyok történész, de az alapján, amit én tudok, nem hiszem, hogy ez mentális rabszolgaság kérdése lett volna, mert nem volt választásuk soha sem. Sem akkor, amikor a rabszolgahajókra kerültek, sem akkor, amikor generációkkal később visszanéztek a történelmükre, és látták, hogy még mindig nincsenek egyenlő jogaik, és éppen ezért a következő generációk úgy nőttek fel, hogy teljes mértékben tisztában voltak a helyzetükkel és tudták, hogy mit szabad és mit nem, hogyan és hogyan nem. Mert persze, hogy nagyon is jól tudták, hogy alsóbbrendűként vannak kezelve, hogyne tudták volna, hogy majdhogynem teljesen tehetetlenek! A felkelések ritkán zárultak nagy sikerrel, nagyon kevés olyan rabszolga volt, akiknek sikerült megszökniük vagy új életet kezdeniük, és amikor látod, hogy a sorstársaidat sorra bántalmazzák, alázzák meg és nyomják el újra és újra, amikor azt látod, hogy a szavuk semmit sem ér, amikor azt látod, hogy gyakorlatilag a feketék nincsenek is emberszámba véve, nem látod te is egy kicsit másképpen a dolgot? Egész generációk nőttek fel úgy, hogy egész életükben azt hallották csupán, hogy a bőrszínük miatt nem egyenjogúak.
Szóval úgy értelmeztem, hogy Kanye most éppen arról próbált meg beszélni, hogy a fejükben dőlt el az egész, pedig csak rá kell nézni a történelemre, és rögtön látni, hogy a rabszolgák hozzáállásának éppen semmi köze nem volt ahhoz, hogy hány száz évig éltek teljes és totális elnyomásban.
Applause for Kanye...
2018. május 02. 21:52 #14
- törölt felhasználó -    
Bírom, hogy a Taylorra keni azt hogy ő mond hülyeségeket a médiában. Csajnak köze sem volt semmihez, amit itt mondott.
Egyébként meg, nem pont neki, mint fekete bőrű embernek kéne ezt a témát komolyabban venni? Vagy egyáltalán mit jelent az hogy 'választás kérdése volt'? Ők akartak önszántukból rabszolgák lenni, vagy mi?
2018. május 02. 22:15 #15
Eugenie
Eugenie
új tag
 
StátuszÁlmainkban olyan világban járunk, ami csak a miénk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.10.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 268195
Offline offline
Bravo, Kanye. Köszönjük értelmes nyilatkozataidat. (Istenem, bárcsak eltűnne végre ez az ostoba ember a médiából.)
2018. május 02. 22:35 #16
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Gratulálok, ennél szánalmasabb már nem is lehetne. Elásnám magam a helyébe.
A Taylor-oshoz annyit fűznék, hogy nehogy már azt állítsa, hogy idegösszeroppanást kapott miatta. Mikor megalázta akkor gondolt volna előre.
2018. május 03. 09:01 #17
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Valami egyértelműen nem stimmel a fejében..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok