Starity

Izrael nyerte meg a 2018-as Eurovíziós Dalfesztivált

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 14. 16:47 #41
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
nekem norvégia volt a kedvencem, kár, h nem végeztek előkelőbb helyen, ahogy a magyarok sem. ciprus nem is értem, h végezhetett ilyen elől egy sablonos számmal...izrael számán érezhető volt, h nyertes lesz..
2018. május 14. 16:56 #42
- törölt felhasználó -    
Éreztem, hogy Izrael fog nyerni, amit nagyon sajnálok, mert számomra borzalmas a daluk... Egyértelműen az AWS volt a legjobb az egész mezőnyben, a többi dal igen nagy része felejthető, gyenge pop sláger. Azt gondoltam, hogy jobb helyezést érünk el, de már az is egy nagy dolog, hogy metálzenével idáig eljutottunk.smileeee.gif
2018. május 14. 17:11 #43
Norci456
Norci456
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.12.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 264869
Offline offline
Észrevettétek, hogy az elmúlt időben mindig a fura fazonok, csodabogarak nyertek? biggrin.gif Salvador, a szakállas " Nő", most meg ez a dagi gésa biggrin.gif Jövőre kit küldjünk???? Várom a tippeket! biggrin.gif
2018. május 14. 17:48 #44
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
etisz | Ma, 14:21
Hajni és Gézacica: Kizárt dolog, hogy a ciprusi lány olyan színtisztán énekeljen ennyi ugrálás közben. Mindenkinek voltak vokalistái (még a mi fiainknak is), plusz már előző években is előfordult, hogy a dalt nem az instrumentális formában, hanem rajta énekkel játszották le "magnóról". Hogy ne nyúlna egy eddig nyeretlen ország ilyen mentőövekhez, mikor cél a győzelem?

Hát igen, ezen én is,meg jópár barátom is elgondolkozoztam/elgondolkozott. Rengeteg külföldi előadó rosszabb minőségben énekel, míg az ESC szinte mindenki színtisztán,legyen bármilyen a koreográfia. Sajnos egyetértek, biztosan előfordult már playback,vagy csak hasonló dolog. Én már csak azt nem tudom felfogni,hogy a fenébe nem szűrik ezt ki a szervezők. VAGY ha tudnak róla,akkor mégis miért engedélyezik? Persze, a vokál is sokat számít, de nemcsak a ciprusi lánynál lehetett észrevenni ezt a ,,túlságosan tökéletes hangot".
2018. május 14. 18:31 #45
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
ídesapám..hát ez ká" jó biggrin.gif
2018. május 14. 19:16 #46
Luca Ford
Luca Ford
új tag
 
StátuszSütit ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.29.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 263343
Offline offline
Gratulálok Örséket idézve "KFC" új reklámarcának és az egész Eurovíziós szarságnak. Rendesen megsirattak, rettenetesen sajnáltam az AWSt és nagyon féltettem, hogy esetleg lelombozza őket ez az eredmény, de nem! Sőt vidámak voltak és büszkék erre kell mindenkinek fokuszálnia. Ez a csirke meg megnyerte a buta emberek szavazatait, aki már nem tudják, mit akarnak látni a képernyőn. Mindenesetre Ciprus nem fogott meg egy egyszemélyes Fifth Harmony, de most úgy is ez a divatszóval megértem, hogy ennyire az élen van a többi pop dallal. Ausztria egy igen erős számot hozott csodálkoztam is hogy nem első lett, dallamos és fülbemászó elképesztő kórussal! Németország nekem lassú volt és unalmas szinte elaludtam rajta. Az olaszok nagyon mély témát boncolgattak, de nem tudtam úgy átérezni lehet, velem van a baj biggrin.gif. A cseh dal egy rádió sláger nem volt valami különleges, ahogy a svéd sem. Észtország gyönyörű látvány világ és nagyon merész volt operát hozniuk. A Dánok se fogtak meg mindig a szám végét vártam. Moldova nekem nagy kedvencem volt szeretem ezt a musicalhez hasonló műfajt (jó magam is szerepeltem egybe lehet azért) vidám, dallamos és pörgős. Albánia és Hollandia is bejövős volt meg még az Ukránokat is megjegyeztem. A Szlovák énekes nőnek brutális hangja van és egy nagyon borzasztó számmal indult nem is értem. Magyarul voltam jó számok, de nem tudom, így tv előtt lehet az a hangulat se jött át. De mindenek előtt az AWS volt számomra a legjobb. Ahogy mondták az "Eurovízió fekete báránya.
2018. május 14. 20:46 #47
Friday13
Friday13
visszatérő vendég
 
StátuszPéntek 13-a, a szerencse napom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 0
Azonosító: 245527
Offline offline
Norci456: Pumped Gabo? biggrin.gif
2018. május 15. 12:27 #48
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
Luca Ford: szlovákokat már legalább 6 éve nem láttunk Eurovízión.. biggrin.gif
2018. május 15. 19:24 #49
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
A csehek Mikolas Joseffel szerintem fényévekkel minőségibb dalt küldtek.
2018. május 15. 20:07 #50
Inori
Inori
visszatérő vendég
 
StátuszLéket kapott a létezésem hülye hajója.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.27.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 202686
Offline offline
Én Bulgáriának szurkoltam még nagyon, de sajnos ők is eléggé hátul végeztek... sad.gif
2018. május 16. 19:27 #51
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele? Már az Index Fórumban is agyon dicsérték ezt az izraeli lányt. Tényleg tehetséges, azt elismerem. De nekem akkor sem tetszik ez a dal, ez a produkció! sad.gif De ez egyéni szociális probléma! tongue.gif Nekem a tavalyi izraeli szám sokkal jobban bejött! biggrin.gif (IMRI - I Feel Alive (Israel) LIVE - https://youtu.be/RueNedKCvGA ) Egyébként Dánia, Bulgária, Szlovénia és Magyarország voltak a kedvenceim! smileeee.gif
2018. május 16. 19:49 #52
- törölt felhasználó -    
Énekórán a tanár benyomta ezt a számot és mindenki döbbent csendben ült.. Az utóbbi időben már nem is néztem ezt a "dalfesztivált".
2018. május 16. 20:51 #53
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline
Én neki szurkoltam!!smileeee.gif)
2018. május 17. 21:12 #54
xxxKinga
xxxKinga
új tag
 
StátuszNo matter how hard it is I will always smile like an idiot. -Park Chan Yeol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 266139
Offline offline
Nekem nagyon tetszik ez a szám biggrin.gif Tény hogy nem neki szurkoltam de ez is tetszik úgy hogy mindegy
2018. május 18. 13:33 #55
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Hát, furcsa szám, annyira nem rossz, viszont, hogy evvel a számmal ők nyertek... Mondjuk Ciprust sem értem, semmi extra. Voltak jobb előadók náluk. De Magyarország sem fogott meg, sőt.
2018. május 18. 14:26 #56
itsagirl01
itsagirl01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.16.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 269126
Offline offline
Őszintén szerintem lassan az Eurovisio átmegy egy mémdal versenybe. De most komolyan ez a kínai labda egy vicc! A dalnak van valami rendes meeningje de azt is elbaszta az Izraeli húsgolyó ilyen idióta játéknevekkel meg a csirke szarral, ez ilyen "van egy ötletem egy sablon, nem vagyok a játékszered témához de nem tudok mit írni a lapra szal rakjuk tele ilyen csirkehangokkal. A magyarok, na igen azok meg a másikak. A dal nem rossz sak hát nem ide. Szerintem. a ciprus nem rossz de nem hallgatnám úgy mint egy Beyoncet amire szerintem ez a lány hasonlítani akar.A zene része tetszik a szöveg az elég semleges.az angol kifejezetten szar. Az idei eurovízióval egyetemben. Persze voltak jók de pont ezek a fosok az első kettők meg még van pár szerencsecsomag,akik joban tennék ha otthon maradnának. Ennyi.
2018. május 19. 00:26 #57
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Az AWS-t sajnálom, de nem féltem, szerintem rohadt jó volt a számuk, és teljesen mindegy hogy hol végeztek, az ország megismerte őket, például én is az Eurovízió miatt találtam rájuk és továbbra is hallgatni fogom őket, hajrá srácok!

A nyertesről csak annyi a véleményem, hogy egyetlen kívánságom volt: ne ő nyerjen...ne nyerjen Izrael és akkor még adok esélyt jövőre is a műsornak. Erre megnyerte...szóval köszönöm szépen Eurovízió és mindenki, aki rá szavazott, végre megtörtént, többet nem fogom nézni ezt az iszonyat szemét hulladék műsort, ahol az összes zsűri vérliberális, és kell valami "Mi elfogadunk ahogy vagy" szlogen, mert vagy transznemű, vagy terhes, akinek az országát támadják, vagy szívbeteg, vagy egy dagadt feminista nyeri meg... kérdem én, mi a büdös jó fene folyik itt a műsorban? Nem annak kéne nyernie, aki zeneileg a legjobban teljesít? És ez Netta lett volna? Hát menjetek ti Kukutyinba zabot hegyezni! Soha többet nem kérek ebből, a magyarokat meg fogom hallgatni továbbra is, hogy kik lépnek fel és ennyi, a többi előadót meg akik meg fogják nyerni teljes mértékben letojom.
2018. május 19. 10:47 #58
- törölt felhasználó -    
Szerintem valami förtelmes a győztes dal, az AWS-re viszont nagyon büszke vagyok. Elérték a céljukat - ami nem a győzelem volt. Azért a cikkbe belekerülhetett volna, hogy bár nem nyertek, a világ egyik legnagyobb rockzenei fesztiválja (Wacken Open Air) felfigyelt rájuk és fellépnek náluk nyáron. Ez az ő győzelmük.smileeee.gif Szép volt, srácok. heart.gif
2018. május 21. 19:41 #59
Soldier Ildi
Soldier Ildi
új tag
 
Státuszhttps://www.facebook.com/MelovinHungary/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.01.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 222059
Offline offline
Idézet (chimchimbtsforever @ 2018.05.13. 14:15)
Ukrajna Norvégia és Magyarország volt szerintem a legjobb.... smileeee.gif

Ukrajnát én is nagyon szerettem Szeretem Mélovint egyre nagyobb rajongó táborra tesz szert itthon is smileeee.gif Tehetséges nagyon
2018. július 09. 13:33 #60
- törölt felhasználó -    
Még Albánia is megelőzött minket. rohog.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!