Starity

Megszületett Tom Daley és párja első gyermeke

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 05. 12:55 #21
- törölt felhasználó -    
ParkNiNeul teljesen egyetértek minden szavaddal! Olyan szinten alpári itt egy-két komment..... kiváncsi lennék, ha rátok mondanának valami hasonlóan undorító dolgot, hogy reagálnátok. 'Beteg, b*zi'. El sem hiszem, hogy még vannak ilyen emberek, pedig sajnos vannak, és mindig is lesznek......El kéne fogadni, hogy nem minden fekete és fehér. Mit árt nektek az, ha valakinek más a szexualitása? Komolyan, mit árt?

Mindenesetre a párnak gratulálok, és remélem boldog életük lesz a kicsivel smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. július 05. 15:20 #22
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
"két beteg, buzi apával" Régen olvastam már egy ennyire egysíkú, rosszindulatú és homofób hozzászólást. Te mégis hogy jössz ahhoz, hogy valakit a szexuális irányultsága alapján minősíts le és szónokolj arról, hogy az amúgy teljesen normális és elfogadott elvek mennyire helytelenek, abnormálisak és elítélendők. Továbbá mi alapján "jóslod" meg azt, hogy feltételezhetően gáz élete lesz?! Belegondoltál már annak súlyába, hogy valakiről ilyet mondani mennyire sértő és helytelen? Csak mert felhívnám a figyelmed arra, hogy ők téged semmivel sem sértettek meg, csupán boldogok együtt és örülnek az új kisgyermeküknek, akinek habár nincs anyukája, még lehet egy teljes, szeretettel, törődéssel teli gyermekkora. A konzervatív, ítélkező és befásult gondolkodásmódodat meg nyugodtan lehúzhatod a vécén, mert nem vezet sehova! Btw a cikk lényegétől teljesen eltértél, mert épp egy születésnek kellene örülni...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ParkNiNeul, madeleine.
2018. július 05. 15:25 #23
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Senki sem szólt a kommentbven fikázó idiótáknak, hogy 2018-ban a homofóbia már nem menő?
Szívből gartulálok a párnak! <3
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. július 05. 16:05 #24
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
Ne xixo teát hibáztassátok! Nem tehet róla, hogy az anyukája ilyen sok gyűlöletet nevelt belé! :-( Veled vagyunk xixo! Elképzelni sem tudjuk milyen rossz lehet olyan családban felnőni, ahol a szülők addig vernek, amíg megutaljuk a világot! Mi segítünk!!!! Pusziiiiiii
2018. július 05. 17:51 #25
migi
migi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.05.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 270263
Offline offline
Tök mindegy. Itt a szeretet számít amit majd a gyereknek adnak, a többi nem lényeg. Nem az számít, hogy az embernek mi van a lába között. Viszont belőlem kiindulva, ha választanom kéne, hogy apám vagy anyám lenne csak egyedül, vagy akár azonos nemű szüleim, én anyá(k)ra szavaznék. Mert azt a fajta szeretetet, csak egy anya tudja megadni. (És van apám, semmi bajom vele, őt is szeretem. Csak ezt így gondolom.)
2018. július 05. 21:02 #26
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Őszintén szólva kicsit elkeserít, hogy egy új élet születése egy-két emberből ilyen reakciót vált ki. sad.gif

Először is sok hetero kapcsolatba született gyerek életéből is hiányzik az anyai szeretet és törődés, de ebbe most inkább ne menjünk bele - az ember lát és hall is dolgokat, ugyebár. Másrészről pedig az értékrend egyénfüggő, mindenkié más, különbözünk és ettől vagyunk emberek. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mi az, ami még úgymond belefér. És nem, ez nem divat kérdése...

Továbbá én kétlem, hogy akik bántják most őket, egy kicsit is ismerik akár Tomot, akár Dustint, csak ítélkeznek a nemi hovatartozásuk miatt. Dustint én sem ismerem annyira, Tomot viszont elég régóta követem ahhoz, hogy nagyjából tudjam, milyen ember. Egy csupaszív, kedves, önzetlen fiú - ti is ezt látnátok, ha egy kicsit utána néznétek egyébként - , aki remek édesapja lesz a kicsinek, és mindent meg fog adni neki, amire csak szüksége van - és most persze nem az anyagi dolgokra gondolok: egy gyereknek feltétel nélküli szeretetre és törődésre van szüksége és arra, hogy mindig legyen valaki, akire számíthat - és higgyétek el, mindezt meg is fogja kapni, e tekintetben igenis jó helyre született.

U.I: köszönöm, ParkNiNeul, hogy ilyen jól megfogalmaztad, amit én is le szerettem volna írni. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. július 05. 21:40 #27
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Igaz, azt írtam, hogy nem fogok többé ide kommentelni, de nagyon-nagyon boldoggá tett ez a sok pozitív komment, így úgy érzem, muszáj még egy pár sort írnom. Tényleg hihetetlenül örülök annak, hogy vannak itt olyan emberek, akik annyira kedves kommenteket írtak, komolyan, némelyiket megkönnyeztem. Köszönöm a sok helyeslést is, egyszerűen csak muszáj volt kiírnom magamból, amit éreztem akkor, és jó, hogy vannak olyanok, akik egyetértenek velem. Tényleg, köszönöm. És boldog vagyok, hogy néhányan itt is együtt tudunk örülni és gratulálni a párnak a pici babához, aki tényleg egy csodálatos otthont fog kapni tele szeretettel. heart.gif Remélem, minél több ember fog rájönni arra, hogy a szeretet és a tolerancia a kulcs mindenhez. Nem tudjuk senki értékrendjét megváltoztatni, ez igaz, de én szeretném megélni azt, amikor az emberek saját maguk kezdenek majd rájönni, hogy vannak a világon sokkal nagyobb problémák, mint az, hogy 2 férfi vagy 2 nő szerelmes egymásba és gyereket akarnak nevelni együtt. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. július 07. 11:51 #28
Daniel Richter
Daniel Richter
új tag
 
StátuszKnocking on heaven's door
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.22.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 269705
Offline offline
Ahelyett, hogy utálkoztok, inkább gratulálni és örülni kéne! Nem mindegy, hogy milyen beállítottságúak a szülei annak a kisfiúnak? Szeretni fogják, az a lényeg!
2018. július 08. 12:16 #29
- törölt felhasználó -    
Egy lépéssel közelebb a 100%-os elfogadáshoz smileeee.gif.
2018. július 08. 15:12 #30
LenieJ
LenieJ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.18.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 270132
Offline offline
Azt a kommentemből kihagytam , hogy gratulálok a gyereknek ! smileeee.gif
2018. július 10. 20:56 #31
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Gratulálok!
2018. július 11. 22:11 #32
- törölt felhasználó -    
Gratulálok! heart.gif
2018. július 14. 17:37 #33
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Gratulálok!
ParkNiNeul, így utólag is köszönöm én is a kommenteted, abszolút egyetértek! Jó, azt talán csak el akartam magammal hitetni, hogy lassan olyan világban fogunk élni, ahol nem tűnik fel senkinek a másik ember bőrszíne, nem érdekli a vallási hovatartozása, vay az, hogy kit szeret, de való igaz, naiv ábránd volt, én pedig naiv voltam, hogy bedőltem ennek. De azért remélem, hamarosan mind eljutunk erre a szintre... :-) <3
2018. július 19. 12:52 #34
- törölt felhasználó -    
Ez egyszerűen csodálatos! Eddig még nem ismertem őket, de mostanra már hihetetlenül szimpatikusak, gratulálok nekik a babához és sok boldogságot kívánok. heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Daley Tom Daley 4192.