Starity

Sztárbarátai támogatják Demit túladagolása után

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 25. 00:19 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato semmi jelét nem mutatta arra, hogy baj lenne: a mai napon mégis túladagolta magát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 25. 11:16 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nagyon örülök, hogy ennyi támogatást kap, rajtuk kívül még Shawn Mendes, Lady Gaga, Halsey, Nick Jonas, Joe Jonas, Cardi B, The Vamps, Becky G, Victoria Justice, Meghan Trainor, Kesha, Kim Kardashian, Bruno Mars, Camila Cabello és Ashley Tisdale is írtak még twittet, mindannyian imádkoznak és szeretetüket küldik Deminek, Christina Aguilera pedig sietett is a kórházba hozzá.♥
Demi pedig erős és ezzel is meg fog küzdeni, mert már nagyon szeretném hallani a hetedik stúdióalbumát, amit a napokban vett fel.♥
#prayfordemi
2018. július 25. 14:06 #3
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Pfuh de tele a tököm ezzel! Annyira.sajnálja meg ajnározza itt mindenki, pedig semmivel nem különb, mint bármelyik narkós. Ha nem tudnátok ki ez, csak összeesne valahol túladagolásban, simán átlépne rajta az itt szánakozó emberek 99%a. Nem fogok sajnálni egy felnőtt nőt, akinek minden de minden lehetősége és körülménye adott, hogy boldoflg és teljes életet éljen. Ehejett az önsajnáltatás, a bort ivás és vizet prédikálás, meg az állandó visszaesés megy. Ember, ha nem bírod a show businesst, akkor mi az anyádat keresel benne? Vonulj vissza, költözz farmra, utazz, lazulj, élj normális életet. Undorítóan gazdag, simán megtehetné. Sok szuper dalt kiadott már, nem hibáztathatná szakmailag se senki ha felhagyna ezzel. De neeem. Továbbra is megy a dráma, meg a szánakozáa, meg hogy a függőség betegség... igen, lehet, hogy az, de amíg egy rákos daganatból nem épülsz fel erős akarattal, kitartással, addig ebből igen. Rengeteg halálos beteg ember BÁRMIT megtenne, bármit odaadna ha meggyógyulhatna. Ha függő vagy növessz gerincet, és állj a sarkadra. Ha nem megy, legalább ne haknizz vele a médiában. Ő nem példakép. A példakép nem az aki vergődik a függőségében. Ő nem szokott le semmiről. Nincs olyan, hogy leszokok, aztán vissza. Akkor le se szokott. És engedtessék már meg, hogy abszolút anti-példának tekintsek egy nőt, aki a-t mondd és b-t tesz, és aki évek óta képtelen rendesen talpraállni. Ha ennyi mentális problémája van, akkor vonuljon rehabra, de legalább 1-2 évre, mert aki ekkora lelki roncs, azon pár hónap alatt nem fognak segíteni. Ezzel pedig csak azt példázza, hogy mekkora dicsőség vissza esni, hogy aztán harcosnak titulálshad magad, hogy talpra tudsz állni. Pedig épp ellenkezőleg. Ő nem harcos, hanem egy gyenge jellem! Gyenge ember! Ha hem az lenne, most nem feküdne a kórházban. Erre pedig nincsen mentség.
1 felhasználónak tetszik: Kiim
2018. július 25. 17:49 #4
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
A Twitteren üzengetés nem támogatás, nem lesz tőle jobban, nem fog leszokni, nem lesz normális élete.
2018. július 25. 20:42 #5
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
SoLettisha szóval te úgy gondolod, csak azért, mert valaki híres és sok pénze van, azt jelenti, hogy nem lehet lelki baja? ja, majd a depresszió meg az ilyenek biztos megválogatják, hogy jaj, ez híres, akkor nem lehet depressziós? értem, hogy van pénze a kezelésre, vagy mittudomén, de fogalmad sincs, milyen nehéz is lehet, főleg ha egy rossz társaságba keveredsz bele. azzal viszont egyetértek, hogy sok ember le sem szarná, ha egy átlagos emberrel történne ugyanez. de nem mintha te is oda mennél egy olyan emberhez, aki összeesett. nem mintha tennél valamit azért, hogy segítsd a drogosokat. te sem vagy különb, én sem vagyok különb. szóval miről beszélünk?

ja és amúgy még annyi, hogy ha valaki egyszer drog vagy alkohol függő volt az életében, a hátralévő éveit sajnos legtöbben azzal töltik, hogy ne essenek vissza. ez sajnos nem megy el olyan könnyen.
2018. július 26. 07:42 #6
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Ha depressziós vagy ilyensmi keressen fel egy profi pszichológust, meg járjon elvonóra. Nem hinném, hogy ezek a sztárok akik írtak neki sokkal jobban ismernék az élettörténetét, mint egy-egy nagyobb fan. Az pedig egyenesen kiakasztó, amit Ruby Rose írt, hogy "felnézek rád". Mert nehogy már jobban felnézzenek arra, aki leszokik, majd visszaesik, mint arra, aki képes volt rá se szokni.
2018. július 26. 16:59 #7
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Még mindig nem betegség a függőség, de asszem ez sosem fog kiveszni a köztudatból
2018. július 26. 18:26 #8
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Idézet (lily flowers @ 2018.07.25. 20:42)
SoLettisha szóval te úgy gondolod, csak azért, mert valaki híres és sok pénze van, azt jelenti, hogy nem lehet lelki baja? ja, majd a depresszió meg az ilyenek biztos megválogatják, hogy jaj, ez híres, akkor nem lehet depressziós? értem, hogy van pénze a kezelésre, vagy mittudomén, de fogalmad sincs, milyen nehéz is lehet, főleg ha egy rossz társaságba keveredsz bele. azzal viszont egyetértek, hogy sok ember le sem szarná, ha egy átlagos emberrel történne ugyanez. de nem mintha te is oda mennél egy olyan emberhez, aki összeesett. nem mintha tennél valamit azért, hogy segítsd a drogosokat. te sem vagy különb, én sem vagyok különb. szóval miről beszélünk? 
ja és amúgy még annyi, hogy ha valaki egyszer drog vagy alkohol függő volt az életében, a hátralévő éveit sajnos legtöbben azzal töltik, hogy ne essenek vissza. ez sajnos nem megy el olyan könnyen.

Már bocs. De én odamentem a hajléktalanhoz is, hogy felvakarjam a földről a keleti mellett. Nekem soha nem esett nehezemre segíteni másokon! Haverom vagy? Ismersz? Képzeld pajti, én nem a levegőbe pfázok, én, Demivel ellentétben nem bort iszok aztán vizet prédijálok.
Akiben van némi erő meg élni akarás, az tudja mit enged meg magának. Felnőtt ember vállaljon felelősséget a tetteiért. Ő döntött amellett, hogy narkózni kezd. Mindenki odavan, mintha cserbenhagyásos gázolás áldozata lenne. Nem, ő a saját idiotizmusa áldozata. Sok embernek van gondja, mégsem narkóznak. Akik a megélhetésért küzdenek, meghal valakijük, elhagyják őket, bántják, kiközösítik... mégsem menekülnek gyáván a drogokba.
Az ilyen ember a szememben senki, és pont leszarom a sirámait. Mindenkinek van gondja, ha nem tudja kezelni az életét, vonuljon vissza.
2018. július 27. 13:41 #9
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
De szuper. Csak,hogy ezektől a jó kívánságoktól nem fog felgyógyulni. Van egy olyan érzésem, hogy nem csak jófejség miatt írják a sztárok ezeket, hanem az imidzsüket is feltuningolják, hogy lássák az emberek mennyire odaadóak.
Inkább egy elvonóra kéne mennie, egy jó szakembert kézbe venni és egy időre eltűnni a nyilvánosság elől. Ha az ember nagy bajba van, igen is hagyni kell csapot-papot és inkább gyógyulni. Legalább is a normális emberek így tesznek, akár évekre is elvonulnak. Így tesznek, akik szeretnének felépülni. Ha Lovato kisasszony pár hónap múlva visszatér stúdiózni, akkor ismételten ide fog kikötni, azzal meg bebizonyosodik ismételten, hogy a stay strong meg egyebek, üres szavak olyantól, aki mondja, de az ellentétes oldalát látjuk.
2018. július 27. 18:12 #10
LenieJ
LenieJ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.18.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 270132
Offline offline
Szegény Demi !Úgy sajnálom ! Épüljön fel minél hamarabb ! Tudom , hogy Demiről van szó most , de aki azt hiszi , hogy Arinak nincs szíve , az most megtudhatja , hogy igen is van . <3
2018. július 28. 14:29 #11
- törölt felhasználó -    
Nem kell neki egy hét sem megint visszaesik.
2018. július 29. 00:12 #12
zuraiklaudia
zuraiklaudia
új tag
 
Státuszu play with my hair instead of my feelings thx.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.28.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 3
Azonosító: 270444
Offline offline
Nagyon remélem, hogy nem ez fogja elvinni..De tudom, hogy erős és úgyis felépül. Évekig nem nyúlt hozzá, most is sikerülni fog neki!
2018. augusztus 04. 17:43 #13
ForeverŁove
ForeverŁove
visszatérő vendég
 
StátuszSzínésznő a saját életében ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 7
Azonosító: 212649
Offline offline
, hogy ha valaki egyszer drog vagy alkohol függő volt az életében, a hátralévő éveit sajnos legtöbben azzal töltik, hogy ne essenek vissza. ez sajnos nem megy el olyan könnyen.
2018. augusztus 05. 23:31 #14
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Nagyon szép dolog mindenkitől, és remélem Demi minél előbb leszokik örökre...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!