Starity

Barát az ilyen? Meghökkentő dolgot kért Demi barátnője a mentősöktől, majd magára hagyta

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 29. 14:05 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kiszivárgott az a hívás, amely Demi Lovato otthonából érkezett, július 24-én.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 29. 14:09 #2
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Rohadjon meg az ilyen... Hogyan tud ezután élni, hogy így magára hagyott valakit? Én nem tudnék létezni a lelkiismeretem miatt.
2018. július 29. 14:21 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Most már nagyon sok spekuláció van erről az emberről. Én azt olvastam sok helyen hogy ez a lány volt a nagy haverja akkor is amikor először rehabra vonult. Persze Demi a hibás nyilván de egy gyenge akaratú (sajnos) emberre nagyon nagy hatással vannak az emberek akik körbe veszik.
2018. július 29. 14:42 #4
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Egyszerűen felháborító hogy az ilyen emberek egyáltalán barátnak nevezik magukat ,
Hogy lehetnek ilyenek ?
És meg éljenezték demit amikor lehúzott egy felest? Most ez komoly?
Egy nyomorult világban élünk,
2018. július 29. 15:12 #5
kíváncsi-fáncsi
kíváncsi-fáncsi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 0
Azonosító: 180904
Offline offline
Nem igazán értem, de én úgy todom, hogy az "állítólagos barátok" kiléte még mindig csak spekuláció. Meg úgy alapból, mivel senki nem mond semmit, minden (a nyilvánvaló drogtuladagolás kivételével) minden csak spekuláció!!

Egyébként nem értem Demi csapatát sem, bezzeg eddig míg Demi zenéjének a reklámozásáról volt szó, nonstopp nyomatták az embereknek, és teregették ki Demi különböző betegségének és korábbi drogozásának/piálásának, meg függőségének részleteit.
Most meg egy tisztességes közleményt sem érdemelnek a rajongók??? (Nem arra gondolok hogy minden egyes részlete árulnának el, csak legalább valamit...)
2018. július 29. 15:52 #6
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
Hát ez elég szemét dolog, így magára hagyni szerencsétlen lányt de azért az hogy ne szirénázzanak egy szempontból végülis "megérthető" hogyha el akarják kerülni a felhajtást meg azt hogy mindenki ott nyüzsögjön. Viszont így meg bármi történhetett volna, nem érnek ki időben vagy akármi.. Mindenesetre ez egy elég szomorú eset és sajnálom Demit.
2018. július 29. 16:17 #7
zuraiklaudia
zuraiklaudia
új tag
 
Státuszu play with my hair instead of my feelings thx.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.28.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 3
Azonosító: 270444
Offline offline
Hát ezek a "barátok". smileeee.gif Nagyon sajnálom a történteket.
2018. július 29. 16:25 #8
- törölt felhasználó -    
Én nem tudom sajnálni Demit mert alapból egy normális ember nem keveredik ilyen társaságba.
2018. július 29. 17:35 #9
Mrs. Doctor Strange
Mrs. Doctor Strange
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.07.29.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 270448
Offline offline
Csak én unom már? Remélem, max egy cikk fog még róla szólni hogy kijutott a kórházból. Halottas kocsin vagy a lábán mindegy, de már a rádió, a TV meg rengeteg más lap is őt sajnáltatja. Unom sad.gif
2018. július 29. 17:49 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs. Doctor Strange @ 2018.07.29. 17:35)
Csak én unom már? Remélem, max egy cikk fog még róla szólni hogy kijutott a kórházból. Halottas kocsin vagy a lábán mindegy, de már a rádió, a TV meg rengeteg más lap is őt sajnáltatja. Unom sad.gif

Hmmm...de szar lehet neked! Szerintem kapcsold ki a tv-t, meg a wifit, meg ne vegyél semmilyen újságot, és akkor nem lesz ilyen problémád!
Ja meg ha unod, miért olvasod el a cikket? Esküszöm érdekel!
2018. július 29. 18:54 #11
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Mrs. Doctor Strange egyetértek veled teljes mértékben.
Amúgy más szempontból: mi van, ha ez a Dani Vitale csajszi volt az egyetlen aki ki merte hívni a mentősöket? Lehet, hogy a többiek otthagyták volna Demit öntudatlanul, és legyintettek egyet, hogy hátha majd a bejárónője észreveszi (vagy valaki más). Tehát nem feltétlenül kell Dani torkának esni, mert lehet ha nem épp ő a sz**alak a bandában. Tehát: ideje más szempontból vizsgálni a dolgokat.
Amúgy meg Demi kijelentette valaha, hogy ők a barátaik? Meg, hogy a "BFF"-je Dani? Mert ezen infó hiányában kár "barát az ilyen" kijelentésekkel dobálózni.
És, ugyan már! Hagyjuk már a barát szót ki ebből. Egyrészt mert ez sztárvilág. Kb. mindenki érdekből van a másikkal. Másrészt engem ez a barátozás a napközire emlékeztet.
2018. július 29. 19:03 #12
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Az úgy szép. Viszont én sem sajnálom Demit, felnőtt nő, simán mondhatott volna nemet mind az italokra, mind a drogokra, de ő máshogy döntött.
2018. július 29. 19:35 #13
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Kiábrándító, hogy az ilyenek barátnak nevezik magukat. Igaz, hogy Demi mondhatott volna nemet a velük való züllésre, de akkor is. Ez elég durva.
2018. július 29. 19:59 #14
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
https://www.youtube.com/watch?v=EI5SPYt1qo0 Szép kis barát , a barátnője épp túladagolta magát de neki az a legfontosabb ne szirénázzon a mentő még időben oda érne véletlenül
2018. július 29. 20:11 #15
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
erre szokták azt mondani, hogy az intelligens emberek alaposan megválogatják, kivel barátkoznak. Demi pedig sosem tartozott az intelligens emberek közé (ezek szerint), nem vagyok meglepve. én mondtam. sokra mentek a sztéjsztrong hashtegekkel és egyéb baromságokal. szavak mindenhol, tettek sehol.
2018. július 29. 20:14 #16
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hah én megmondtam, hogy Dani Vitale egy alattomos nőszemély, fú de rohadtul utálom.
Mielőtt jönnének még olyan hozzászólások, hogy jaj ne ugorjunk már ennek a Dani torkának, elmondanám, hogy még Demi drogos korszakában pénzért kiszivárogtatta Demiről ezeket a botrányos képeket, úgyhogy ez nagyon nem meglepő tőle.
Demi is hibás, hogy hagyta, hogy visszakússzon az életébe, és az igazi barátait meg eltolta magától, visszautasított minden segítséget és olyanokkal vette körül magát, akik biztos nem fogják lebeszélni a visszaszokásról, mert az alkalmazottai.
Az ilyenek nem barátok. Nem tudom, hogy volt gerincük ezt megcsinálni. Nem elég, hogy egy függőt, aki 6 éven keresztül kibírta alkohol és drog nélkül hagynak visszaesni, de még van pofájuk magára hagyni és még azt mondja, hogy ne szirénázzanak, nembaj, hogy így lassan értek volna ki és meg is halhatott volna. (Ja és ne állítsa senki, mert nagyon sok ilyet láttam, hogy minden évben új betegsége van és állandóan visszaszokik, mert most esett vissza először.)
Elszomorít, hogy nem tudni róla semmit, nagyon aggódom érte de annyi vigasztal, hogy Wilmer (kevés emberek egyike, aki jó hatással van Demire) éjjel-nappal mellette van és a kórház után egyből megy a rehabra. Remélem sikerül neki másodjára is leszokni, ezúttal végleg.
2018. július 29. 21:05 #17
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Este kilenckor én már csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni,hogy ,,csodálatos"
2018. július 29. 22:32 #18
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Elszomorít, hogy ilyen "barátok" léteznek
2018. július 29. 23:48 #19
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
szerencsétlen csaj
lehet gondolkodni, hogy melyik barátja mennyire hibás, de ez aligha változtat azon, hogy mindannyian otthagyták... úgy értem, belegondolt valaki abba, hogy ez mennyi undorító és kétségbeejtő? lehet, hogy a csaj nem egy észlény, vagy valaki szerint nem is tehetséges, de ez azért meredek
2018. július 30. 11:39 #20
- törölt felhasználó -    
Eléggé nonszensz, hogy még biztatták is, hogy igyon, de persze Demit se értem, simán nemet mondhatott volna. A szirénás dologra meg csak annyit, hogy oké, nem akarod, hogy a fél világ odacsődüljön a házadhoz, hogy mi a franc történt, de egy ilyen esetben minden perc számít, ha egy kicsit később értek volna ki, lehet, hogy most még nagyobb lenne a baj. sad.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok