Starity

Hivatalos: Daniel Ricciardo elhagyja a Red Bullt!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 03. 22:26 #1
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Daniel Ricciardo bejelentette, hogy a 2018-as Forma 1-es szezon végén elhagyja jelenlegi csapatát a Red Bullt, hogy gyári csapat pilótája legyen.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2018. augusztus 03. 23:46 #2
Chocoberry
Chocoberry
visszatérő vendég
 
Státuszcoffee...books...cats...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.04.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 182489
Offline offline
Nagyon örülök az F1-es cikknek. Köszi. biggrin.gif Mióta Jenson Button már nem versenyzik az F1-ben, azóta Ricciardo vált a kedvenc pilótámmá. Nagyon tehetséges és nagyon csípem a vigyori fejét is. Már ideje volt, hogy kiderüljön hol is folytatja jövőre. Ugyanakkor meglepett a hír, nem gondoltam volna, hogy a Renaulthoz igazol, miközben a Red Bull erőforrásaként is a Renault motor gyengélkedett. Másrészt megértem, a Red Bull mostanában sok olyan döntést hozott időmérőn és futamon is, amelyből Danny Ric nem igazán jött ki jól. Remélem, hogy jó döntést hozott a karrierje szempontjából. smileeee.gif
2018. augusztus 04. 00:23 #3
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nem kedvelem igazán, de őszintén remélem, hogy ez nem egy karriergyilkos lépés volt a részéről. persze mindig akadnak meglepetések, nem tudni, milyen lesz a red bull a honda motorral és milyen lesz a jövő évi renault, de a jelenlegi állás szerint ez egy erős visszalépés volt, pedig eddig világbajnok akart lenni, nem?
igazából arról a részről is megértem a döntését, hogy a red bull nagyon nyomja előre verstappent, de mióta végre észhez tért nagyon jól megy és egyszer ő világbajnok lesz, ezt már most előre látom. danielben nem látom ezt annyira, aztán kitudja. pardon.gif de tényleg remélem, hogy jó döntést hozott és nem csak a pénzre ment.
2018. augusztus 04. 08:10 #4
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Az egyik szemem sír, a másik nevet. Egyrészt örülök, hogy elmegy, mert egy ideje már elég toxikusnak érzem a csapat légkörét (főleg a "Daniilgate" óta), ez pedig cseppet sem illik Dan személyiségéhez. Másrészt így viszont ott a kérdés, hogy mi lesz a másik kedvencemmel, Carlitosszal? Annak idején Maxet a Toro Rossón belüli puskaporos hangulat miatt (is) helyezték át a bikákhoz, szóval nem gondolnám, hogy Hornerék bevállalnának még egy ilyen szituációt. Így viszont vagy ismét visszatér a fiókcsapathoz, vagy megy a McLarenhez. unsure.gif
Mindenesetre Dan most jól felkavarta az állóvizet. biggrin.gif Nagyon remélem, hogy kifizetődő lesz a döntése, mert minden egyes győzelmet megérdemel. heart.gif
2018. augusztus 04. 11:11 #5
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, hogy Daniel nem kallódik el ezzel a döntéssel a Renault-nál, és a jövő szezonra fejlődik annyit a csapat, hogy akár esélyesek legyenek a dobogóra, mert Dan igazán tehetséges pilóta és megérdemelné, hogy egy olyan csapat legyen mögötte egy olyan autóval, amelyik képes erre. Hulk-kal jó párost fognak alkotni, az biztos. Titokban amúgy reménykedtem, hogy ha már Kiminek mindenképp mennie kell (ami korántsem biztos), akkor esetleg a Ferrarihoz kerül, de nem tudom, erre mekkora esély lett volna... Érdekel az is, Max mellé ki kerül, sokan találgatják Alonso-t, hát szerintem azok ketten egy csapatban kinyírnák egymást. XD
2018. augusztus 04. 13:41 #6
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Szerintem a Red Bull bánhatja, hogy elengedte Danielt, én is nagyon féltem Renault idei gyenge szereplése miatt, de ugyanennyire izgutam volna érte a Honda motoros Red Bullnál. Én bizakodó vagyok nagyon, hogy jövőre jó lesz a Renault és Daniel megmutathatja a tehetségét. Hülkenberg is nagyon szimpatikus, jó csapat lesznek. <3
2018. augusztus 04. 15:27 #7
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ennél nagyobb baromságot...biztos Danielt nem nyomta kellően apu átulról. Hiába a rohadt nagy tehetség, sajnos manapság apa vagy/és a pénz számít. Tény, hogy korábban is előfordult, nem is egyszer, de nem ilyen mértékben. :/
2018. augusztus 04. 16:38 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (kurrek @ 2018.08.04. 15:27)
Ennél nagyobb baromságot...biztos Danielt nem nyomta kellően apu átulról. Hiába a rohadt nagy tehetség, sajnos manapság apa vagy/és a pénz számít. Tény, hogy korábban is előfordult, nem is egyszer, de nem ilyen mértékben. :/

Daniel hagyta ott a csapatot, vagyis nagyon úgy jött le mindenhonnan, hogy ő volt az, aki ezt választotta, nem a RedBull menesztette, szóval itt szerintem nem a pénz játszotta a főszerepet.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2018. augusztus 05. 18:53 #9
Kiwi94
Kiwi94
új tag
 
Státusz"I just wanted you to notice me for who I am..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.22.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 266319
Offline offline
Instagram oldalán megerősítette a híreket. Sok szerencsét neki, remélem jó döntést hozott!
2018. augusztus 09. 14:07 #10
- törölt felhasználó -    
Őszintén örültem ennek! 10 évig egy csapatnál lenni (a junior programtól számítva) azért elég sok idő, egy friss csapatváltás szerintem jót fog tenni neki. Az hogy a Renaulthoz megy kicsit kétségbe ejtett, ugyanis szegény Hülkenberggel is kicseszik az autója elég sokszor. ((DE a Nico-Daniel párosnak szerintem ember nem örült annyira, mint én!!! biggrin.gif)) Remélem jövőre sokkal erősebb lesz Renault, bár amióta visszatért a csapat az F1-be azért elég nagy változást láthatunk tőlük évről évre. Arra pedig végképp kíváncsi vagyok, hogy jövőre a Red Bull milyen eredményeket fog elérni Honda motorral.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok