Starity

Album- és klippremier: BTS – Love Yourself 結 'Answer'

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 24. 16:49 #1
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
A mai napon, 2018. augusztus 24-én tért vissza legújabb albumával a BTS, ami egy válogatásalbum. Továbbá megjelent legújabb videoklipjük is, az IDOL.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 24. 17:01 #2
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A klip nekem egy kicsit túl sok volt, a DNA-ra emlékeztetett, csak sokkal extrább változatban. De maga a dal nagyon tetszik, és bár low key utálom Nicki-t, még a másik változatot is rongyosra fogom hallgatni. Külön örültem a Mic Drop remix hosszabb verziónak, az Euphoria-nak és a Singularity teljes változatnak. heart.gif
2018. augusztus 24. 17:19 #3
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Őszintén szólva a klipp egyáltalán nem tetszett. Amit a videó akart képviselni, az minden volt, de nem BTS. Maga az album is csak a dalszövegekben BTS számomra. A stílusa és a hangzása nekem egy teljesen más bandát mutat, függetlenül attól, hogy szerintem maga az IDOL dal nagyon ütős és jó lett. De nekem valahogy nem a csapat jut róla eszembe, ha először meglátom/meghallom őket, és ez már a DNA idejében is így volt.
Nagyon büszke vagyok a srácokra, de nekem valahogy nem önmagukat mutatják. Ez az albumválogatás nem ütötte meg azt a szintet, amit a Wings-nél produkáltak, ami egy komolyabb, de mögöttes tartalommal is bírt.
De ettől függetlenül csak gratulálni tudok nekik és a legjobbakat kívánni a továbbiakban is, de nekem ez a cb is egy pici csalódás volt. unsure.gif
2018. augusztus 24. 17:27 #4
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Hát nekem ez kicsit sok lett. A szám az összességében nem rossz, az alapja és a refrénje nagyon tetszik, a többi része kicsit összevisszaság volt a fülemnek elsőre de több hallgatás után elmegy. Nicki Minaj része pedig elég ütős lett benne. A klipp viszont szerintem borzalmas lett, tényleg kicsit a DNA-re emlékeztet engem is (annak sem szeretem az mv-jét) kicsit ...sok. Bár úgy gondolom a BTS nagyon más irányba változik, és kicsit kezdi elveszteni az az imidzset amit pár évvel ezelőtt produkáltak, ami számomra egy kicsit szomorú, mivel én a régi BTS-t nagyon adtam. Természetesen most is szeretem őket csak egy "csöppnyit" már megváltoztak... de összességében az albummal meg vagyok elégedve, ha nem az összes dalt, de jó párat igazán megszerettem.
2018. augusztus 24. 18:27 #5
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
nekem is a DNA jutott eszembe a klipről (bár az jobban tetszett), a dalt viszont rossz volt végighallgatni
lehet újra és újra le kéne játszanom, hogy összeálljon, de ez nem egy jó dal ismérve unknw.gif különösen az első refrénig egyszerűen nem is értettem, mi folyik a rap alatt
igaz, hogy én a dallamosabb számokat jobban szeretem, de akkor is, ez egy elég gyenge cb lett
2018. augusztus 24. 18:28 #6
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
A teaser alapján tudtam, hogy egy színes képvilágot fogunk kapni, viszont más hangzásra számítottam, egy picit lassabb dalra. Ettől függetlenül a dal és legfőképpen a mondanivalója nagyon ütős. Ezért szeretem én a fiúkat. ♥ Annyira nagy hatással van rám ez a pár sor. Lehet, nevetségesnek hangzik, de annyi önbizalmat, erőt tud átadni nekem. A Nicki-s verziót viszont inkább kihagyom.
Nekem is a DNA jutott először eszembe a harsány színekről, bár valahogy ez a klip jobban tetszik annál. Taehyung haja egyébként nagyon tetszik! Emlékszem, talán tavaly volt hasonló Sunny-nak barna-rózsaszínnel, az is rögtön elkapta a tekintetemet.
A teljes albumot még ma szeretném végighallgatni, alig várom a Serendipity és az Euphoria teljes verzióját. Na meg persze az új dalokat. (:
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2018. augusztus 24. 18:32 #7
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 922
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Annyira büszke vagyok rájuk, sosem okoznak csalódást heart.gif Imádom a klipet, a számot és az albumot is. Alig várom már, hogy zenei showkba is előadják őket (illetve a holnap induló turnén) és láthassam a koreográfiát teljes pompájában.
2018. augusztus 24. 18:51 #8
- törölt felhasználó -    
Számomra az utolsó néhány BTS visszatérés nagy csalódás volt, a dalaik a BS&T óta hanyatlik, a Mic Drop még elment.
Többször is meghallgattam az Idol-t hátha megtetszik, de nem. A dal egy összevisszaság a klippel együtt, talán még Nicki része egy kicsit feldobja a számot, de csak talán.

Sajnálom, mert tényleg nagy kedvenceim voltak régen, de az új stílusuk nem tetszik és egyszerűen nem tudok úgy stannelni egy csapatot, hogy a számaikat nem szívesen hallgatom, ami természetes. Ez a vélemény nem is a fiúk ellen szól, inkább a Big Hit ellen. És a tagok még mindig a szívem csücskei, főleg TaeTae. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2018. augusztus 24. 19:05 #9
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon jók a dalok! Főleg Yoongi-é. Seesaw ez a szám valami csodás heart.gif
2018. augusztus 24. 19:06 #10
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Első hallásra nem tudtam hova tenni,se a dalt, se a videó kilppet, de minél többet nézem streamelés közben, és minél többet hallgatom annál jobban tetszik. Egyszerűen imádom az üzenetét, konkrétan azt mondták, hogy köszi de nem érdekel a véleményed, én tudom ki vagyok és mit akarok, azt csinálom amit szeretek. Elképesztően örülök, hogy folyamatosan kipróbálnak valami újat, nem félnek változtatni, és én ezt szeretem bennük a legjobban, mint művészek. Egyáltalán nem egy ilyen title trackre számítottam, de nem mondanám, hogy csalódtam. Az Euphoria, Serendipity és Epiphany teljes verziói valami hihetetlenül gyönyörűek, nagyon örültem a DNA rock remixnek és a Mic Drop remixnek is, a rapline szólóiról nem is beszélve! Alig várom, hogy fellépjenek és láthassam a koreót egyben. Nehéz hozzászokni az új stílushoz, de a változás nem mindig rossz. Nekem bejön. Sajnálom, hogy sokaknak nem tetszik, de hát ez van, nem lehet mindenkinek a kedvében járni. Szóval szerintem az, hogy változtattak nem jelenti azt, hogy nem magukat adják. De ez csak az én véleményem, tiszteletben tartom a többiekét. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Harlow, Taesha, Revelynne
2018. augusztus 24. 19:18 #11
- törölt felhasználó -    
Még mindig igényesebb dalokat játszanak mitt a sok tucat Amerikaiak.
2018. augusztus 24. 19:19 #12
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
*sobbing* elképesztően büszke vagyok rájuk, nagyon keményen megdolgoztak mindezért. tökéletes az egész mv, imádom a stílusát, a dal is hibátlan, a Nickis verzió is, valamint az album többi részének is megszállotja lettem uwu
2018. augusztus 24. 19:40 #13
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Őszintén? Ez a MV valami irtó gagyira sikeredett. Értem én, hogy kreatívak akartak lenni a készítők de a kevés néha több. Rendesen káprázott a szemem a klip megnézését követően. biggrin.gif
A dal többszöri hallgatásra nem is olyan rossz (vannak ennél sokkal rosszabb dalaik is) de engem ez a daluk sem emlékeztet kpopra. Értem, hogy ez a BTS sajátos stílusa de nekem ez inkább hajaz egy amerikai slágerre, mint kpopra. Nem csak ez a daluk, kb. az összes amit az utóbbi években kiadtak, egy kaptafa.
Jin olyan mintha nem is lenne a csapat tagja, sajnálom szegényt, felháborítóan el van nyomva.
Nem vagyok hater, csupán azon emberek közé tartozom, aki nem magasztalja őket az egekbe, viszont elismeri a tehetségüket és a sikereiket. Viszont nálam a kpop nem velük egyenlő, sry.
2018. augusztus 24. 20:19 #14
lalalinda
lalalinda
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 270669
Offline offline
Először is gratulálok a cikk írójának, nagyon jól összefoglalta a lényeget:) csak pár apróság, a Love Yourself: Wonder az nem egy album, az a dél-afrikai táncstílus pedig inkább dél-koreai akart lenni talán biggrin.gif
Annyiban egyetértek az előttem szólókkal, hogy az Idol hangzásban valóban eltér a korábbi szerzeményeiktől, de egy kis kísérletezés sosem árt, nekem kifejezetten tetszik a stílusa. Aki viszont a videoklippet szapulja, az kicsit próbálja meg értelmezni a -nem is annyira- rejtett üzeneteket. Az egész dal a klippel együtt lényegében a kpop és a BTS szapulóinak szól. "Az összes idol/koreai/ázsiai ugyanúgy néz ki" --> megsokszorozzák magukat a klippben; "A kpop videók túl színesek, összevisszák és értelmetlenek" --> még színesebb és keszekuszább videó; "A BTS túlságosan 'elamerikásodott'" --> tradícionális koreai hangszerek és tánc megjelenése a klippben...és még sorolhatnám. Ezt csak azért említettem meg, hogy nehogy már azt gondoljuk, hogy azért ilyen "béna" sok helyen a klipp, mert pont egy BTS-nek/BigHit-nek nem volt pénze rendes grafikust és rendezőt felbérelnie:D
A fiúknak pedig gratulálok, megint 100%-osan odatették magukat, és nem féltek beszélni a dalaikon keresztül olyan témákról, amiről mások inkább hallgatnak.
Sok sikert nekik a továbbiakban:))
3 felhasználónak tetszik: Hana-chanxX, Harlow, Revelynne
2018. augusztus 24. 20:26 #15
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Megleptek ezzel a hangzással tény. Én inkább "Fake Love" típusú dalok pártolója vagyok. Nem azt mondom, hogy rossz a dal, mert elsőre is elég jól hangzott, de jobban örültem volna valami másnak. Kicsit olyan, mintha összemixeltek volna több dalukat. Most lehet furán fog hangzani, de a dal címválasztása viszont nagyon tetszik smileeee.gif)
2018. augusztus 24. 20:31 #16
- törölt felhasználó -    
well, bevallom, a teaser alapján én is egy lassabb, más hangzású dalra számítottam, meg is lepődtem, mikor végül nem olyan lett. de kellemeset csalódtam. a klippet eleinte furának tartottam, majd mélyebben belegondoltam mindenbe amit láttam, és egyszerűen szerelembe estem a klippel. lehet most elvakultnak hangzok, de ők tényleg nem tudnak olyat csinálni ami ne tetszene nekem. még a Nickis verzió is bejön, pedig nem nagyon vagyok oda a nőért.
az i'm fine-ról is muszáj kicsit beszélnem. hát az a dal...egyszerűen csodálatos. nem is tudom miért, de nagyon megérintett. szerintem ez a kedvencem az új dalok közül. a szöveg, a dal, minden annyira tökéletes benne.
nagyon büszke vagyok rájuk és arra is büszke vagyok, hogy army vagyok. thank you for existing, bangtan! ♥
2018. augusztus 24. 20:44 #17
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
imádom a fiúkat már egy jó ideje és meg is mondom ha nem tetszik valami velük kapcsolatban. lehet nagyok az elvárásaim, nem tudom, de nagyon várom azt, hogy legyen egy olyan comeback amitől hátast szeretnék dobni. (még mindig a blood, sweat & tears az etalon) a fake love közelített hozzá, szerintem az a stílus milliószor jobban áll nekik, mint ez.
a klip tényleg olyan, mint a dna videoja, az sem tetszett igazán, ez se. xd de nagyon jól néznek ki, hobi egyszerűen wow.
a dal nem rossz, sőt, de nem tudom olyan, mint a not today és azzal sem vagyok teljesen kibékülve. meghallgatom, de ennyi.
csalódott vagyok, mert akárki akármit mond ők ennél többet tudnak. megmutatták már. most is ott van az i'm fine az albumon, imádom. remélem a következő cb jobb lesz, nagyon szeretem őket és nem is kell, hogy mindig jól sikerüljön valami, de most nagyon azt érzem, hogy elmentek egy nem túl jó irányba.
2018. augusztus 24. 20:45 #18
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
amióta bejelnetették a cb-t, izagtottam vártam ezt a napot. nekem kifejezetten tetszik a tilte track, főleg a nickis verzió. az mv nekem is fura volt elsőre, de összességében nagyon tetszik. az összes dal az albumon hihetetlenül csodálatos, leginkább az i'm fine. most is nagyon büszke vagyok a fiúkra heart.gif
2018. augusztus 24. 21:11 #19
- törölt felhasználó -    
Tetszik a title track, és bár a klipp színvilága nem a kedvencem, a jelentése, a rejtett szimbólumok, és persze maga a dal szövege is csillagos ötös. Kicsit sajnálom, hogy most Jin és Taehyung nem kapott annyi szöveget, viszont amit kaptak, az nagyon ütős volt, és külön örültem Jin kétszeres center time-jának heart.gif és persze nem feledkezhetünk meg a Jintroról sem askfldfd
A többi új dal is nagyon tetszett, egyelőre az I'm Fine a kedvencem (itt a szövegosztás is perfekt™), de összeségében véve az egész album minőségi munka.
2018. augusztus 24. 21:14 #20
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
az IDOL valami pocsék lett és az MV is förtelmes, meg az egész úgy ahogy van, számomra hallgathatatlan...de ez a 2015 utáni számaik 80%-áról ugyanúgy elmondható (lásd: DNA, Not Today, Fire és társai). szomorú egyébként kicsit.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!