Starity

Mac Miller halála ébresztette rá Ariana Grandét, hogy elsieti a dolgokat Pete Davidsonnal

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 16. 14:45 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Nem titok, milyen nehéz időszakon megy keresztül a 25 éves énekesnő – úgy érzi, válságba került az élete.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 16. 16:32 #2
- törölt felhasználó -    
Engem sem lepett meg.
2018. október 16. 16:54 #3
- törölt felhasználó -    
Sokaknak nem okozott szerintem akkora meglepetést, hogy amilyen hamar jött olyan hamar is ment a levesbe a kapcsolatuk Davidsonnal. Elhiszem, hogy még mindig megviseli Mac halála. Talán ebből azért rá lehet jönni, hogy valamelyest tényleg szerette, de még mindig neheztelem, hogy képes volt alig néhány hét elteltével előző, éveken át tartó kapcsolatából kilépve eljegyeztetni magát egy másik férfival. Nem egy felnőtt, érett nő viselkedésére vall még úgy sem, hogy előző kapcsolatát a mérgező szóval illették/illette.
2018. október 16. 18:36 #4
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
nagyon sajnálom ezt az egészet de meg is értem!
2018. október 16. 18:42 #5
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Így valóban érthető...remélem minnél hamarabb jó irányt vesz az élete(:
2018. október 16. 23:11 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Valóban elsiette a dolgokat Pete-tel...
2018. október 17. 02:15 #7
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Háát már elnézést,de ez egy hülye kis p*csa már tényleg! ...most komolyan az exenek kellett meghalnia ahhoz,hogy rájöjjön,hogy mennyire gyerekesen és hülyén vilselkedett,hogy 2-3 hét járás után igent mondott,és jaj de szupi meg minden az életem,másokat meg akik esetleg megkérdőjelezték a döntését ,konkrétan elküldött a francba?! Jesszusom ennyire nyavajgós kis beképzelt csajt,naív kiscsajt... lehet hogy 25 ,de úgy vislekedik mint egy 15 éves...
2018. október 17. 19:27 #8
Keashia
Keashia
új tag
 
StátuszArianator .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.03.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 270754
Offline offline
Úgy sajnálom sad.gif Annyi rossz történik mostanában vele ..
2018. október 17. 20:11 #9
- törölt felhasználó -    
Jajjj szegeny ariana annyi rossz dolog van körülötte, h lehet, h akármilyen cikket olvasok rola, neki mindig faj vmi, istenem bezzeg ha Taylorral lenne ez, már mindenki mondana, h bezzeg miatta halt meg miert mondott igent, mier sír most stb. De így persze mindenki együttérez csak azt nem ertem h mier
2018. október 18. 06:31 #10
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok elfogult rajongó,beismerem a hibát.Erre előbb kellett volna rájönnie.Nem most,mikor már minden késő....
2018. október 19. 14:09 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Elhagyta Mac-et egy héttel később már Pete volt élete szerelme és el is jegyezte, nem ez az első hogy egyik pasi ágyából ugrik a másikba csak az elvakult rajongók még mindig a V mint Victoriaban játszott karakterének az ártatlanságával ruházzák fel. Ott van Jai brooks aki kijelentette Ari többször is megcsalta többek között Nathan Sykessal akivel később járt is rövid ideig,Big Sean aki vőlegyény volt mikor összejöttek , aztán jött egy háttértáncosa majd Mac akit Pete váltott. Inkább Mac-et sajnálom mert bár a függősége az ő hibája volt de pocsék érzés a legnagyobb bajban magadra maradni és aztán megtudni akit szeretsz már más menyasszonya. IstenKirállyal értek egyet ha Taylor csinált volna ilyet már mindennek elmondanák de Ari az egy ártatlan szegény kis angyal
2018. október 19. 18:15 #12
- törölt felhasználó -    
"rosa82"
" Ari az egy ártatlan szegény kis angyal"
NEM.Ilyenkor Ő sem az.Hülye volt.Ennyi.Imádom,meg minden,de most ez az egész nagyon fura volt,amit itt leművelt.És ezt úgy mondom,hogy Arianator vagyok.És amúgy mindenki tudja,hogy Taylor is egy ilyen "fiú művész",vagy hogy mondjam....Neki is voltak érdekes húzásai....
2018. október 19. 22:49 #13
- törölt felhasználó -    
“bubblesboca” Taylor épp megváltoztatja az amerikai politikát, de arrol nincs cikk, viszont ari erdekes szakításairol vagy ot is van, mellesleg Tay immáron keteve van Joe-val egy olyan kapcsolatban ami nem instan és snap-en történik, mint mondjuk ari és pete kapcsolata, csak ennyit masreszt ezt vegre nektek arianatoroknak is elkene fogadnotok, h általában ari mi dkg megússza ezeket a kényes szitukat és mindig artatlankent elszendvedonek van beállítva, nah de akkor most girlpower vagy sem?
2018. október 20. 07:59 #14
- törölt felhasználó -    
"IstenKirály"
ŐŐŐŐŐ,igen.Igazad van. Ariana is egy ember,neki is el kellene ismerni a hibáit,és nem mindig megvédeni. NAGGGGYON,NAGGYON,de NAGGGYON imádom,Őt de nem kell mindig bevédeni,ha Arianak az utálókkal baja van,majd Ő azt úgyis rendbe teszi.
2018. október 24. 19:55 #15
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Szeretem nagyon , de egy hónap járás után egyből hozzáment ? Ez ellett egy picit sietve . De néha a szerelem elvakítja az embereket
2018. november 01. 17:05 #16
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Már ne is haragudj @Fallengirl de őszinte szavammal mondom, hogy elég gyerekesen fogalmaztál . Ha legalább az igazat leírtad , azt ne abszurd módon tedd , vagy te így szereted ?
Mert leírtad az igazat , de azért mindennek van határa , aranyom ! laugh.gif
2018. november 12. 17:28 #17
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
Engem őszintén egyálatlán nem lepett meg, hogy szakítottak Pete-tel. Szerintem nagyon elhamarkodottan döntöttek ezzel kapcsolatban. Az viszont szerintem kicsit fura kijelentés, hogy az exe halála miatt tett két lépést hátra, mert szerintem ez kicsit fura megfogalmazás. Azt sem értem, hogyha ennyire megviselte a halála, vagy a szakítása, akkor miért mondott igent a lánykérésre? Valszínűleg ezek azok a dolgok, amiket nem fogunk egyhamar megtudni.
2018. november 25. 12:28 #18
GrandesBae
GrandesBae
új tag
 
StátuszThank U , next
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 271184
Offline offline
Mindenki követ el hibát . Ari is csak ember . Olyan "jó" az olyan kommenteket olvasni , amiben Arit okolják , azért amit nem ő tett . Persze sajnálom Maccet , de erről rohadtul nem Ari tehet ...
2018. november 25. 12:34 #19
GrandesBae
GrandesBae
új tag
 
StátuszThank U , next
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 271184
Offline offline
@Fallengirl
Szerintem bölcsebb lettél volna ha csöndbe maradsz . A megfogalmazásod egyenlő a 0-val , IQ szintén csak nulla . Olyan nehéz megérteni mindenkinek hogy Pete és Ari 2017 óta ismerik személyesen egymást ???
Igen elküldte azokat az embereket . De te örülnél ha beleszólnának az életedbe ? Örülnél hogy beleszólnak abba , hogy te boldog vagy ? NEM.
És nem nyavalygós , de örülök hogy egy ember elítél egy sztárt azért mert egy szar cikk megjelent róla . Ismerd meg a jó oldalát is , aztán nekem úgy trollkodhatsz ahogy csak bírsz , de addig.....
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok