Starity

Ezekre a sztárokra kerestek rá a legtöbbször idén

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 12. 12:01 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ugye, te is elgondolkodtál már azon, hogy mely hírességek érdekelték legjobban az embereket az elmúlt 12 hónapban? Most megtudhatod!
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 12. 12:36 #2
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Igen. Csak ezen gondolkodtam.
2018. december 12. 15:01 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon bírom, hogy Cardit úgy állítják be mindenhol, mint aki csak balhézna és botrányai lennének.. Szerintem a nr.1 album és a két nr.1 dal nagyobb hírnevet hozott neki, mint a "cicaharc".
Ezt félretéve örülök, hogy ennyire sikeres lett ebben az évben, nagyon megérdemli! Kulture születése meg egy áldás volt, nagyon szerencsés kislány! <3
2018. december 12. 15:16 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Online online
Cardira nem gondolnám, hogy a magánéleti vagy a rivalizálási ügyek miatt figyeltek volna fel a legtöbben. Sikeres, ami a munkáját illeti. Ezt sokkal inkább ki kéne emelni.
2018. december 12. 16:18 #5
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
nos... ariana miatt egyáltalán nem csodálkozom. te jó ég... hogy nekem mennyire elegem lett a Thank you, next-ből már a végére. nem rossz szám, sőőőőőőőőt. tetszik-tetszik (10/8), de már a fülemen is az jön ki. annyit reklámozta a sztorijába. gosh. túlhypeolták.
2018. december 12. 16:39 #6
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
Eminem meghajolo.gif
2018. december 12. 16:52 #7
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Demi Lovato remélem egyre jobban lesz! smileeee.gif Az a meglepő, hogy ezek az emberek közül nem sokra kerestem rá! biggrin.gif
2018. december 12. 17:06 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Kár, hogy Demire ilyen dolog miatt kerestek rá a legtöbben és nem tehetsége, elképesztő munkássága miatt. Örülök, hogy végre jól van és boldog, illetve posztolgat. Nagyon büszke vagyok rá a Grammy jelölése miatt is, ami miatt ő is majd kiugrott a bőréből. heart.gif
Gondoltam, hogy Demi a listán fog szerepelni, de azt nem gondoltam volna, hogy első helyen lesz.
Kim, Ariana, Meghan és Cardi pedig nem volt meglepő. Az nekem is szemet szúrt, hogy Cardi balhés és ezért van a figyelem középpontjában, ezzel az erővel Nicki is rajta lehetne a listán mert ő a balhés inkább, de Cardi most elég felkapott és népszerű előadó, a megtekintéseken is látszik.
2018. december 12. 18:02 #9
Kaitlyn
Kaitlyn
új tag
 
Státuszimagine a world like a that
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.11.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 271279
Offline offline
Jaj de jó , Ari is benne van ! Cardinak is örülök , hisz nagyon sokat dolgozott és emellett remek számokban is közreműködött (és gratulálok a pici Kulturehoz ) . Eminemről nem sokat tudok , de az MTV sokat játszotta az új rapjét , szóval neki is jár a taps . Hát Kim ... Valószínűleg a botrányok keltették ezt , de lehet hogy más is , szóval neki is gratula .
Logan Paul... Ő róla nem tudok szépeket mondani , sajnálom . Meghan nagyon inspiráló volt egész évben ( legalább is nekem ) és neki is nagyon örülök. Ja és majd ha megszületik akkor sok boldogságot a picikéhez is ! Deminek is örülök , bár elég rossz azt olvasni , hogy csak azért kerestek rá mert túladagolta magát . A többieket sajnos nem ismerem , de gondolom ők is értek el valamint és nekik is kijár a taps . Kivéve ha drogokról van szó így Demi is és az a Rick is csak fele fele tapsot kap . De jobbulást nekik
2018. december 12. 18:49 #10
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Meghan nevét felesleges lett volna beírni a gugliba, mert enélkül is mindenhol őt torták az arcomba. Aranyos meg minden, de már unom a fejét biggrin.gif
Többiekre se nagyon kerestem rá, max Arianára, de nem meglepő, hogy a legtöbb keresés negatív tartalmat ígért. Emlékszem, tavaly itt a Starityn olvastam valami évértékelő cikket, és meg voltam lepve, mennyi jó dolog történt 2017-ben,mert mimdig csak a rossz kapott nagy hype-ot.
2018. december 31. 15:52 #11
CrossAmyFlower
CrossAmyFlower
visszatérő vendég
 
Státusz~ You are not alone. 'Cause someone's out there, sending out flares ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.08.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 271101
Offline offline
Eminem drága heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 155.
Cardi B Cardi B 2985.