Starity

Diana hercegné rajongói betámadták Kamillát A korona új évada után

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. november 24. 17:54 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Dianát, a szívek királynőjét, sosem felejtik el: A korona új évada pedig feltépte a sebeket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. november 24. 19:50 #2
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Úgy kell az nekik! Lemerem fogadni, hogy egész Diana halálát a királyi család intézte!
2020. november 25. 00:59 #3
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Nem nézem a sorozatot, de én is úgy gondolom, hogy Diana halála nem véletlen baleset volt. Károlyt, mint magánembert sosem tarottam sokra és remélem, hogy sosem lesz belőle király. Kamillát meg nem tudom sajnálni.
2020. november 25. 10:48 #4
Anne-Anne
Anne-Anne
Moi...Lolita
 
StátuszEveryone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 1020
Csatolások: 150
Azonosító: 159809
Offline offline
Azon túl, hogy tiszteletben tartanám mindenki véleményét ezen a téren (is), én úgy gondolom, a Netflix is beleesett abba a hibába, amibe sokan: szinte teljesen egyoldalúan ábrázolja a történetet, van a hibátlan, angyali Diana és van az ördögi nő, Camilla. Nem pártolom egyik oldalt sem és jó lenne, ha a többi ember is magába nézne, mielőtt 20 év távlatából zaklatni kezdi őket. Rajtuk és a királyi családok kívül nem tudja senki a teljes történetet. Minden, ami nem tőlük hangzik el, találgatás vagy fikció. Igen, Diana nyilatkozott a kapcsolatukról és az ő oldalát egész jól ismerni. Én viszont úgy gondolom, egy házasság kimenetele két emberen múlik és fatális tévedés teljesen az egyik félre csűrni az egészet. Camilláról bebizonyosodott, hogy ezen a történeten felül nem egy pszichopata világpusztító őrült, nem éget kisbabákat stb. Károllyal együtt sokat tesznek az országért és jó lenne, ha 20 év után nem hánytorgatnának fel az emberek olyan dolgokat, amiket épphogy feldolgoztak az érintettek és amikről a királyi családon túl senkinek gőze sincs.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok