Starity

Hosszú posztban védte meg Meghan Markle-t volt képernyős szerelme

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 07. 15:02 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Briliáns elmékben (Suits) játszottak szerelmes párt, most pedig kiállt mellette.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 07. 17:25 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
taps.gif taps.gif Nem is tudnék ehhez sokat fűzni. Hab
ár egyesek még ezek után is áskálódnak ellene. Igazából nem is értem miért? A magyarok is sokan olyan utálattal beszélnek róla, mintha ismernék. think.gif
2021. március 07. 18:30 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Elég érdekes hogy minden kolléga barát csak áradozik róla egyik sem tud rosszat mondani róla de a királyi család névtelen kis emberkéi szerint egy szörnyeteg. Meghan nem egy robot aki csak azt csinálja amit mondanak azok a bizonyos beosztottak azért támadták mert már korán reggel emailt küldött nekik a napi melóról, részt vett a beszédei megírásában tudni akarta mikor milyen alapítványi munka vár rá nem csak bólogatott aktív résztvevő volt a királyi család tagjaként ezt nem teheti az ő dolga az lett volna hogy szétdolgozza magát de csendben van és engedi hogy Vilmos és Katalin arassák le a babérokat. Minden családtagnak ez a dolga fényezni Vilmosék egóját mert ők vannak a csúcson
2021. március 07. 18:37 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Tökéletes megfogalmazás .. remélem egyre többen fognak fellépni a védelmében, mert amit ő elviselt azt csak kevesen tudták volna végigszenvedni. Joga van a boldogsághoz és joga van a szerelméhez. Hagyjak már élni végre őket
2021. március 07. 18:39 #5
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Ki állhat a bemocskolása hátterében? Valahogy nem tudom elképzelni hogy az idős királynő ezzel foglalkozzon..
2021. március 07. 19:39 #6
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
ComMD nagy eséllyel Vilmos mivel minden infó az ő irodájából került az újságokba, a neki dolgozó emberkék vádolták meg Meghant és az ő irodájából jutott ki az infó hogy Harry és Meghan visszavonul mielőtt még ők maguk bejelenthették, a királynő szereti Harry épp ezért tartom valószínűtlennek hogy ő csinálná szerintem ő már olyan szinten átadta az irányítást Vilmosnak hogy már csak kirakat szerepet tölt be és a döntéseket nem ő hozza
2021. március 07. 20:41 #7
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
rosa82 úgy vélem, különösen jó a meglátásod
2021. március 08. 08:06 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Még csak részleteket láttam az interjúból de nagyon dúrva, Harry elmondta hogy kilépésük előtti évben anyagilag teljesen elvágták őket semmi támogatást nem kaptak és az apja és testvére is hátat forditott neki, Meghan meg nem is siratta meg Katet az esküvő előtt pont fordítva volt Kate volt bunkó de később bocsánatot kért valamiért 6 hónappal később mégis Meghan volt szemét a palota titkos forásai szerint. Anyám olyan szemetek voltak és mindez féltékenység miatt
2021. március 09. 18:51 #9
BebeQueen
BebeQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 0
Azonosító: 201657
Offline offline
Azért, ha csak az interjúban elmondottak alapján ítélitek meg, nyilván, hogy őt fogjátok védeni, de én évek óta figyelemmel kísérem az életüket, és Meghan nem egy királyi protokollt szegett meg, mert neki olyan kedve volt... kicsit nézzetek a dolgok mögé is, én nem pártolom a királyi családot, ez a sztori se nem fekete, se nem fehér, de remélem tudjátok, hogy Meghan évekkel ezelőtt bejelentette, hogy ő egy gazdag, brithez akarj férjhez menni, lejjebb nem ad. Az adófizetők pénzén szegett meg protokollokat, lánybúcsút tartott magának, ami szigorúan tilos, és ráadásul nem is olcsó mulatság volt az a parti, magángéppel repült Amerikába ezért, miközben a környezetvédelemről papol, és kibérelt egy tetőtéri luxus apartmant. Kicsit nézzetek itt a dolgok mögé, évek óta kísérem figyelemmel, és igenis én is tudom, hogy a brit média kegyetlenül bánt vele, de bőven tehet erről ő is. Nagyon is tisztában volt vele, hova házasodik be. Mindenki figyelmeztette, hogy gondolja meg kétszer is a döntését, de ő csak azért is belement. Arról nem is beszélve, hogy elvileg elegük van a social media-ból, mégis egy évvel később is a királyi családból élnek meg, spotify és netflix szerződésük van, szóval itt Meghan és Harry bőven tettek azért, hogy mindenki megutálja őket. Felköptek és aláálltak.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. március 17. 13:40 #10
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Őszintén nem követem figyelemmel a ezt az egészet csak olykor olykor elolvasok pár cikket Meghanről, de ettől függetlenül is úgy vélem, hogy már túlzás amit ellene tesznek. Persze, ő sem tökéletes, neki is megvannak a maga hibái de nem értem hogy egy állapotos nőt miért folyton bántani.
2021. március 19. 19:21 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
BebeQueen ha évek óta figyeled akkor láthatta volna hogy az az amerikai út a babaváró buli volt amit a barátai rendeztek mindent ők intéztek és fizettek magángépen akkor repültek Harryvel amikor Elton John odaadta nekik a saját gépé meg a nyaralóját mivel nem voltak nászúton mert dolgoztak azzal ellentétben amit az újságok írtak, a lánybúcsúja egy welnes hétvége volt amit ő fizetett nem a social mediaból volt elegük hanem az angol újságokból szerződésük van a netflixxel mert valamiből meg kell élniük miután egy éve minden pénzüket zárolták az hogy valaki ne menjen hozzá a férfihoz akit szeret mert bunkó emberek támadni fogják hülyeség. Ha tényleg figyelemmel követted volna nem csak az angol újságok gyülölködő cikkjeiből szednéd az infót összekevered Meghant Kate-tel aki 10 évig futott Vilmos után még az iskolát is az alapján választotta hol lesz vilmos. Minden királyi család tag megszegte a protokol jó néhányszor András kiskorúakkal kavar az ex neje lábujj szopogatós képeken szerepelt egy ismeretlen fickóval Kate félpucéran napozgatott Károly meg viszonyt folytatott egész házassága alatt. Ha tényleg az ő hibája minden akkor megmondanád az újszülött fia mit követett el amikor csimpánznak titulálták meg műanyag babának nevezték
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok