Starity

NFL

22 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 10. 19:03 #321
- törölt felhasználó -    
Idézet (DSun3 @ 2012.09.10. 13:27)
Manning szépen bemutatkozott a Denverben. smileeee.gif

Most néztem meg az összefoglalót ... nagyon fura volt Manninget a Broncos-ban látni..
Tényleg szép bemutatkozás volt, főleg az a 1st down futása smileeee.gif
Viszont nem láttam azokat a dobásokat, amiket a sérülése előtt tudott ... nincs már olyan erő a karjában ... ettől függetlenül, nálam Super Bowl esélyes ez a Broncos..
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. szeptember 10. 20:40 #322
DSun3
DSun3
új tag

StátuszThrow yo' gunz in da air!
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 183615
Egyébként helló mindenkinek, mostanában kezdtem el itt fórumozni.
Elgé régóta kedvelem az NFL-t, régen a német csatornákon adták a Super Bowl-okat, akkor ragadott magával az atmoszférája.
Ennek köszönhetően a kedvenc csapatom 13-14 éves korom óta a Packers (az ő nyertes döntőjük a Pats ellen volt az első meccs, amit láttam) és nagyon szerettem Favre-ot. A karrierje végére nem kellett volna ez a mizéria meg a sok média baromság, ez nálam is picit lerombolta az ő szobrát. Ugyanakkor fantasztikus játékos volt és sok szép emléke kötődik hozzá a Pack rajongóknak.
Másik kedvenc csapatom a Saints, egyrészt mert kisgyerekként nagyon tetszett a jelük, másrészt meg imádom a csapatszíneiket (fekete-arany-fehér FTW! Wake Forest Demon Deacons dettó! biggrin.gif), harmadrészt meg Deuce McAllister-t nagyon szerettem.
New York miatt még szeretem a Giants-et (kicsit a Jets-et is), és a szurkolóik miatt a Raiders-t (egyszer el kell jutnom a Black Hole-ba!!! biggrin.gif).
Rajtuk kívül vannak szimpatikus és kevésbé szimpatikus csapatok, konkrétan senkit sem utálok.
Játékosok közül Santana Moss volt a nagy kedvencem, de kinyírták őt azzal, hogy a Redskins-hez adták.
Röviden ennyi. smileeee.gif
GO PACK
2012. szeptember 10. 20:44 #323
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
hát köszöntök mindenkit így utólag is az új idényben! thumbsup.gif
ki mit vár erre az évre? ki lehet az MVP? és ki játssza a Super Bowl?
így ezek a kérdések megvitatásán gondolkodtam így az első hétre!
2012. szeptember 11. 17:43 #324
- törölt felhasználó -    
DSun3 ... Üdv Köztünk! smileeee.gif

Macaroth ... Nem kérdés, hogy idén a SB-t a 49ers nyeri rolleyes.gif biggrin.gif
AFC-ből pedig a Ravens, Broncos páros közül várom vmelyiket. (most nézem, 2 éve is ez volt a tippem rohog.gif )
Az MVP idén szerintem egy védőjátékos lesz, nevet nem mondanék így 1 forduló után..
Idén a leggyengébb csapatnak a Dolphins-t érzem, úgyhogy ők a legesélyesebbek az 1/1-re. Nem is értem, hogy mit csinált itt a vezetőség ... aki egy kicsit is jobb volt, attól megváltak és ilyen Chad Johnson-okkal próbálkoznak? ... ááá dry.gif
2012. szeptember 11. 23:10 #325
- törölt felhasználó -    
Idézet (DSun3 @ 2012.09.10. 20:40)
(egyszer el kell jutnom a Black Hole-ba!!! biggrin.gif). 

csak aztán el ne vessz benne! rohog.gif
2012. szeptember 11. 23:19 #326
- törölt felhasználó -    
a Dolphinsról jut eszembe iszonyat hogy mit művelnek Miamiban! rolleyes.gif
hááá szerencsére nem láttam sehol a meccset csak az összefoglalót hháááá de amit ott láttam kedvem lett volna kitépkedni a nem létező hajamat! rohog.gif
mi folyik Miamiban??? laugh.gif minden esélyünk meg lesz arra hogy nyeretlenül zárjuk az idényt!
pl.ezaz irányító ez egy vicc aki most van nem elég hogy nem lehet normálisan kimondani a nevét de még passzolni sem tud! laugh.gif faxa! rolleyes.gif
2012. szeptember 11. 23:39 #327
DSun3
DSun3
új tag

Vigyázok, nyugi. wink.gif
...
Én a szezon előtt úgy éreztem, hogy az SF idén a legesélyesebb. Tavaly is nagyon jók voltak és idén még erősödtek is. Ha mentálisan jobban koncentrálnak a legvégén, akkor minden további nélkül csaphatnak bárkit idén.
DS!
2012. szeptember 13. 17:58 #328
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

igen a 49ers megint nagyon erős és "sajnos" a Green Bay látta ennek kárát rohog.gif
és annyira örül a szívem hogy egy rendkívül jó Patriots védelmet láttam a Titans ellen! és aki 10 yard körül tartja Chris Johnson-t az nem lehet gyenge védelem!
hát a Miami...épp ma olvastam a TouchDown magazint és ott írtak a Miami játékospolitikájáról...szerintem már az elmond mindent hogy Manning találkozni sem volt hajlandó a vezetőkkel!
a Dolphins tuti 1/1-es idén
2012. szeptember 13. 19:44 #329
- törölt felhasználó -    
Most nézem csak ... gonzales már nincs is a starity-n?! sad.gif
Ha ezt olvasod, remélem azért egyszer visszatérsz wink.gif
2012. szeptember 13. 21:11 #330
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (mooka @ 2012.09.13. 19:44)
Most nézem csak ... gonzales már nincs is a starity-n?! sad.gif 
Ha ezt olvasod, remélem azért egyszer visszatérsz wink.gif

bakker tényleg sad.gif
hiányozni fog sad.gif én is remélem hogy még visszatér smileeee.gif
2012. szeptember 16. 18:20 #331
DSun3
DSun3
új tag

Azt mondta lehet, hogy valamikor visszajön. Kiakasztotta a sok nagyszájú (de idióta) megmondó ember (vagy inkább gyerek) a filmes topicokban.
...
A Packers leverte a bocsokat, mint vak a poharat. Már megérte elkezdeni nézni a szezont. biggrin.gif
A trükkös FG, az valami fenomenális volt (és persze szerencsés is biggrin.gif).
...
Sport 2 melyik meccset adja ma?
DS!
2012. szeptember 16. 21:33 #332
- törölt felhasználó -    
Idézet (DSun3 @ 2012.09.16. 18:20)
Azt mondta lehet, hogy valamikor visszajön. Kiakasztotta a sok nagyszájú (de idióta) megmondó ember (vagy inkább gyerek) a filmes topicokban.
...
A Packers leverte a bocsokat, mint vak a poharat. Már megérte elkezdeni nézni a szezont. biggrin.gif
A trükkös FG, az valami fenomenális volt (és persze szerencsés is biggrin.gif).
...
Sport 2 melyik meccset adja ma?
DS!

Nem csodálom ... az utóbbi időben én is kerülöm a "gyerek" topikokat ... szerencsére ide még nem jöttek biggrin.gif

A Packers meccset meg akartam nézni, de mire felkerült TYT-re, elment tőle a kedvem. Jövő héten lehet, hogy még sort kerítek rá..

Ma elvileg a Seattle vs Dallas meccset adják ... ezt valahogy végigszenvedem, aztán jöhet a 49ers meccs thumbsup.gif
2012. szeptember 16. 22:33 #333
- törölt felhasználó -    
Érdekes egy forduló eddig..
Panthers vs Saints 35:27 ... gondban lesznek a szentek, ha így folytatják ...
Patriots vs Cardinals 18:20 ... csak az első félidőt néztem ... Mit csinált a Pats? ohmy.gif Ahogy az eredménykövetőt néztem a végén még náluk volt a labda és a Red zone-ban voltak ...
Giants vs Buccaneers 41:34 ... ekkora mákot ... végig a Tampa vezetett rohog.gif
A Colts és a Dolphins is megszerezte az első győzelmét ...
Közben meg a tehenészeket alázzák rendesen _nevet.gif
2012. szeptember 16. 22:39 #334
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (mooka @ 2012.09.16. 22:33)
Érdekes egy forduló eddig..
Panthers vs Saints 35:27 ... gondban lesznek a szentek, ha így folytatják ...
Patriots vs Cardinals 18:20 ... csak az első félidőt néztem ... Mit csinált a Pats? ohmy.gif  Ahogy az eredménykövetőt néztem a végén még náluk volt a labda és a Red zone-ban voltak ...
Giants vs Buccaneers 41:34 ... ekkora mákot ... végig a Tampa vezetett rohog.gif 
A Colts és a Dolphins is megszerezte az első győzelmét ...
Közben meg a tehenészeket alázzák rendesen _nevet.gif

megmondom mi volt a végén: Woodhead futott egy TD-t de a bírók szabálytalanságot fújtak Gronkowskinál de a visszajátszásból tisztán látszódott hogy inkább a Cardinals védő volt a szabálytalan...ezután Gostkowski kihagyta a 42 yardos mezőnygólt (pedig előtte 2 50+ yardost is berúgott) szóval így kapott ki a Patriots...az utolsó negyedig sajnos gyengék voltunk ráadásul Hernandez lehet kidőlt az egész szezonra...de amit a bírók műveltek az szégyen volt...Goodell jobban teszi ha végre megállapodik a profi bírókkal különben nevetség tárgyává teszik a ligát a kezdő bírók reklamalo.gif
2012. szeptember 16. 22:59 #335
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2012.09.16. 22:39)
megmondom mi volt a végén: Woodhead futott egy TD-t de a bírók szabálytalanságot fújtak Gronkowskinál de a visszajátszásból tisztán látszódott hogy inkább a Cardinals védő volt a szabálytalan...ezután Gostkowski kihagyta a 42 yardos mezőnygólt (pedig előtte 2 50+ yardost is berúgott) szóval így kapott ki a Patriots...az utolsó negyedig sajnos gyengék voltunk ráadásul Hernandez lehet kidőlt az egész szezonra...de amit a bírók műveltek az szégyen volt...Goodell jobban teszi ha végre megállapodik a profi bírókkal különben nevetség tárgyává teszik a ligát a kezdő bírók reklamalo.gif

A sérülést még pont láttam sad.gif ... Rengeteg sérülés volt ebben a fordulóban : Gabbert (Jaguars) , Maclin (Eagles) , Garcon (Redskins) és a Giants-nél a fél csapat ...
A bírókról már a Packers vs 49ers meccsnél leírtam a véleményem ... tényleg katasztrófa, amiket művelnek. És most mondták a sport2-n, hogy ezekkel a bírókkal 7 perccel nőt a meccsek átlaghossza. Mondjuk szeretem, ha sokáig tart egy meccs, na de ne a bírók szerencsétlenkedése miatt hosszabbodjon meg dry.gif
2012. szeptember 16. 23:03 #336
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2012.09.16. 22:39)
...

kb felrobbanok zmeg...
azt gondoltam ezek csak viccelnek...
2012. szeptember 17. 00:24 #337
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (bertmccracken @ 2012.09.16. 23:03)
kb felrobbanok zmeg...
azt gondoltam ezek csak viccelnek...

hát úgy tűnik hogy nem viccelnek...
2012. szeptember 17. 00:46 #338
DSun3
DSun3
új tag

Bazz, Hernandez az egyetlen szimpatikus a NE-ben, erre pont ő sérül le?
Na jó, Brady Yankees drukker, őt szeretjük... biggrin.gif
...
Eli mit csináááááááált?!?!?!?!
510 yard, 3 td, 3 int
Nicks 199 elkapott yard
Cruz 179
biggrin.gif Stílszerűen mondhatnám, hogy ÓRIÁSi...
DS!
2012. szeptember 17. 18:01 #339
- törölt felhasználó -    
Tegnap természetesen elaludtam a 49ers meccset, de szerencsére nélkülem is nyertek biggrin.gif
Most nézem és nagyon faxa a Sunday Night Football intrója..

..Faith Hill wub.gif wub.gif wub.gif laugh.gif
2012. szeptember 17. 18:30 #340
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (mooka @ 2012.09.17. 18:01)
Tegnap természetesen elaludtam a 49ers meccset, de szerencsére nélkülem is nyertek biggrin.gif 
Most nézem és nagyon faxa a Sunday Night Football intrója..

..Faith Hill wub.gif  wub.gif  wub.gif  laugh.gif

de mooka kolléga biggrin.gif van olyan NFL intro ami után nem kapunk libabőrt és nem várjuk tűkön ülve a mérkőzéseket? rohog.gif
22 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!