NFL
2012. december 17. 05:03
#382
Idézet (Macaroth @ 2012.12.17. 04:56)
el se nem hiszem! a srácok megtalálták a kincses térképet a 49ers end zone-jához! és Woodhead ki más? "már csak" 21 közte 
Mondtam én, hogy Woodhead a nyerőember
2012. december 17. 05:09
#384
Idézet (Macaroth @ 2012.12.17. 05:05)
akkor tessék szépen mindig átengedni
na talán most elindult valami nálunk...
... vagy nem
... csak megoldotta Brady ... ráadásul Justin Smith megsérült
2012. december 17. 05:14
#385
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2012.12.17. 05:09)
... vagy nem
... ha jól tudom, a 49ers kapta a legkevesebb pontot a Red Zone-ból. Egyébként is a legkevesebb pontot kaptuk, de innen nehéz lesz bevinni ...
... csak megoldotta Brady ... ráadásul Justin Smith megsérült
... csak megoldotta Brady ... ráadásul Justin Smith megsérült
nálunk meg az egyik CB...érdekes egy meccs ez
2012. december 17. 05:17
#386
Idézet (Macaroth @ 2012.12.17. 05:14)
nálunk meg az egyik CB...érdekes egy meccs ez 
Dennard
2012. december 17. 05:19
#387
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2012.12.17. 05:17)
Dennard
... ő annak idején 1.-2. körös prospect volt, csak a sok súlyos sérülése miatt csúszott le addig a drafton, ameddig ... ahogy hallottam, a térdével van vmi ... szerintem vége a szezonjának ... üvegből van a gyerek
remélem nem...egész jó szezont fut eddig...így sincs normális játékos a secondarybe...
2012. december 17. 05:22
#388
Az offense-ünknek most már kellene vmit csinálni, mert ennek így nem lesz jó vége. Teljesen elfárad a védelem. Az előbb simán dobhattak volna zászlót a DPI-re
... most dobtak is ... ez is egyértelmű volt
... most dobtak is ... ez is egyértelmű volt
2012. december 17. 05:26
#390
Idézet (Macaroth @ 2012.12.17. 05:24)
31-24...na vajon ebből mi lesz...legalább a fantasy csapatom jól áll 
Ha 4 TD-s előnyt leadunk, akkor megérdemeljük a vereséget. Hasonló volt már idén, de akkor sikerült összeszedniük magukat az utolsó pillanatban
2012. december 17. 05:27
#391
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2012.12.17. 05:26)
Ha 4 TD-s előnyt leadunk, akkor megérdemeljük a vereséget. Hasonló volt már idén, de akkor sikerült összeszedniük magukat az utolsó pillanatban
remélem most nem
2012. december 17. 05:31
#392
Hogy az előbb azt az illegal hands-et mi a lóf**zra dobták, azt nem tudom ... hozzá nem ért a facemask-hez
2012. december 17. 05:32
#393
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2012.12.17. 05:31)
Hogy az előbb azt az illegal hands-et mi a lóf**zra dobták, azt nem tudom ... hozzá nem ért a facemask-hez 
a felszerelést felküldte Wilfork arcába
2012. december 17. 05:35
#394
Idézet (Macaroth @ 2012.12.17. 05:32)
a felszerelést felküldte Wilfork arcába
de miért van az a gyanúm hogy Alex Smith már behúzta volna ezt a meccset? 
Az, hogy a felszereléssel mit csinál, az teljesen mindegy ... ezt facemask-nél szokták mondani ... bár amit ezek a mai zebrák alkotnak ...
Ne hogy azt hidd, hogy Alex már megnyerte volna a meccset. Nem szereztünk volna ennyi pontot az elején
2012. december 17. 05:37
#395
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2012.12.17. 05:35)
Az, hogy a felszereléssel mit csinál, az teljesen mindegy ... ezt facemask-nél szokták mondani ... bár amit ezek a mai zebrák alkotnak ...
Ne hogy azt hidd, hogy Alex már megnyerte volna a meccset. Nem szereztünk volna ennyi pontot az elején
Ne hogy azt hidd, hogy Alex már megnyerte volna a meccset. Nem szereztünk volna ennyi pontot az elején
Brandon Lloyd!!! na megy ez csak akarni kell! jó kis utolsó 8 perc lesz ez
2012. december 17. 05:39
#396
Idézet (Macaroth @ 2012.12.17. 05:37)
Brandon Lloyd!!! na megy ez csak akarni kell! jó kis utolsó 8 perc lesz ez 
Cullivert idén még nem verték így meg, mint most Lloyd ... teljesen összeesett a védelem
Na most már ideges vagyok ... 28 pontos előnyt sikerült elszórni
2012. december 17. 05:43
#398
Csak mondanom kellett és összeszedte magát a támadósor ... TD
... hú, de nagy meccs
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.

offline
0 felhasználónak tetszik:

