Starity

NFL

22 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 23. 11:11 #241
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2012.01.23. 10:45)
Ilyen offense-vel nem érdemelt győzelmet a 49ers. A wide receiver-ek össz-vissz 1 elkapást csináltak ... Cashtree 1 elkapás, 3 yard ... még viccnek is rossz. Ide nagyon kell az erősítés free agency-ben és drafton egyaránt. Jó lenne végre találni egy No.1 WR-t.
Nagyon rossz érzés volt kiesni, ezt még egy darabig emésztgetnem kell..


megértem!
de azért konferencia döntőt játszani annyi sok sikertelen év után nem volt ez rossz! biggrin.gif
én remélem megélem hogy a Dolphins ismét konferencia döntőt játszhasson! biggrin.gif
2012. január 23. 11:21 #242
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
jól van látom nem csak én voltak eufórikus állapotban a meccs után biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ozoli
2012. január 23. 13:16 #243
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Bekövetkezett! Revansot vehetünk a Giants-en! Az éjszakai meccsen én is bealudtam túl sok volt nekem a Pats mecssen az izgalomból! ohmy.gif Az történt amit gondoltam a Giants lesz a Super Bowlon az ellenfelünk! Én személy szerint jobban örültem volna a friscónak mert bár nagyon erős a deffensük de a Smiths és Gore fémjelezte offens gyengébb mint Elliaék támadóegysége! Remélem az öcsit a nagy testvér otthonában fogják Wilforkék a talajba döngölni! biggrin.gif Már alig várom, meglesz az a 4.gyűrű Tominak! smileeee.gif Go Brady Go Pats! smileeee.gif
2012. január 23. 19:25 #244
- törölt felhasználó -    
megnéztem az NFC döntő végét hááá ezt nem hiszem el!
ez vagy bunda vagy tényleg az égiek akarták hogy Giants-Patriots super bowl legyen! rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ozoli, Macaroth
2012. január 23. 20:35 #245
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Megnéztem én is! Az a fumble a hosszabbításban nem volt semi, ohmy.gif ott elejteni a tojást, de ahogy az AFC döntön Candiff itt Kyle Williams volt a tragikus negatív hős! tongue.gif Fel kell kötni Bradyéknek azt a bizonyos alsót,mert ez a Giants kő kemény ellenfelünk lesz a Super Bowlon! Eli Manning már kinőtte magát és rég elmúltak az idők amikor az interceptionein nevettünk! Kő kemény védelem és pass rush vár Bradyre! A Cruz,Nicks,Manningham elkapó trió meg sok lehetőséget tartogat Eli számára! Szoros döntőre számítok de Brady szerintem igazi vezér lesz, a döntő Mvp-je és győzelemre vezeti a Hazafikat,megszerezve ezzel a 4.gyűrűjét! Gronk is jól, van ott lesz és sok szép pillanatot fog Hernendezel együtt szerezni nekünk Pats szurkolóknak! Ja és Grat Meskó Zolinak is,mert nem akármi hogy egy Magyar fiú Super Bowlt játszhasson!
Go Brady Go Gronkowski Go Pats!!!
2012. január 24. 08:25 #246
- törölt felhasználó -    
Ha Eli-on van elég nyomás, akkor meg lehet zavarni ... azt sem tudja, hogy van-e még időkérése vagy sem ... _nevet.gif
http://kisteso.com/eli_vs_def.jpg
2 felhasználónak tetszik: ozoli, Macaroth
2012. január 24. 16:41 #247
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Ez jó kép! biggrin.gif Remélem hasonlóan fog kinézni Indianapolisban is!
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2012. január 26. 12:53 #248
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
mivel férfiból vagyunk vagy mi ezért gondoltam ezt mindenki smakkolni fogja biggrin.gif

kiválasztották a Pro Bowl-on résztvevő cheerleader csajokat és meg kell mondjam van bőven min legeltetni a szemeket biggrin.gif

http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d8263cf5a?module=HP11_hot_topics#photo=1

cool.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, ozoli
2012. január 27. 18:32 #249
- törölt felhasználó -    
Most jönnek a 49ers percek laugh.gif ...

Kyle Williams kapott hideget, meleget az elvesztett konferencia döntő után, még halálos fenyegetést is. Azt ajánlom az ilyen beteg szurkolóknak, hogy vegyenek példát ettől a 7 éves gyerektől..

Dear Mr. Williams:

We just watched the Playoff game. I feel really bad for you but I wanted to tell you that you had a great season. you sould be very proud, so I wanted to say thank you.

I am your #1 FAN!

Owen Shure
Los Angeles, CA

p.s. your awsome


A levél és a hozzá tartozó kis történet itt található: Dear Mr. Williams

Itt pedig egy másik picúr, akinek nem volt jó napja akkor..
2012. január 28. 20:39 #250
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
hehhe az amerikai média annyira a Patriots kezére játszik hogy csak na biggrin.gif

minden újság, tv, rádió, stb. annyira a Giants-et hozza ki favoritnak hogy a New England teljesen nyugodtan játszhat majd szerintem a döntőben...Manning csapatán akkora nyomás lesz hogy megfeleljenek a bizalomnak hogy hibát-hibára fognak halmozni...

nagyon remélem hogy így lesz és a New England Patriots nyeri az idei Super Bowl-t

GO PATS!

köszönöm a figyelmet biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ozoli
2012. január 30. 11:30 #251
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Találtam egy jó részletet a hétvégén befejeződött kedvenc sorozatomból(Chuck)...na ki játszik benne?! biggrin.gif Ha már NFL-es topik... wink.gif
2012. január 30. 12:02 #252
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Idézet (ConfigKT @ 2012.01.30. 11:30)
Találtam egy jó részletet a hétvégén befejeződött kedvenc sorozatomból(Chuck)...na ki játszik benne?! biggrin.gif  Ha már NFL-es topik... wink.gif


Michael Strahan! Nagyon örülök hogy már visszavonult és nem lesz ott Indianapolisba hogy Bradyt molesztálja! biggrin.gif A liga történetének egyik legjobb pass rusherje!
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. január 31. 15:55 #253
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
én az Így jártam anyátokkal sorozatba annál a résznél járok ahol próbálják elkerülni, hogy megtudják mi lett a 2007 februári Super Bowl eredménye :DDD

márcsak 5 nap és már nem bírok magammal...legyen már vasárnap (hát gyakorlatilag hétfő biggrin.gif) biggrin.gif
2012. február 01. 10:00 #254
- törölt felhasználó -    
Már most kezd hiányozni a foci, mi lesz velem később sad.gif
Ennek örömére rákaptam a cheerleaderekre ...
Ha valaki szeretne hasonló hátteret, avatart stb., írjon és megbeszéljük a részleteket biggrin.gif

Super Bowl ... 4 éve tudtam, hogy kinek fogok szurkolni (nyertek is), de most nem tudom. A Giants nagyon kihúzta a gyufát ezzel a konferenciadöntős győzelemmel nálam, de az, hogy a Pats-nek drukkoljak ... hmmm, majd meglátjuk. dry.gif
2012. február 01. 10:27 #255
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.02.01. 10:00)
Már most kezd hiányozni a foci, mi lesz velem később sad.gif 
Ennek örömére rákaptam a cheerleaderekre ...
Ha valaki szeretne hasonló hátteret, avatart stb., írjon és megbeszéljük a részleteket biggrin.gif 
Super Bowl ... 4 éve tudtam, hogy kinek fogok szurkolni (nyertek is), de most nem tudom. A Giants nagyon kihúzta a gyufát ezzel a konferenciadöntős győzelemmel nálam, de az, hogy a Pats-nek drukkoljak ... hmmm, majd meglátjuk. dry.gif


én máris igényelnék egy Patriots cheerleaderes háttérképet biggrin.gif
2012. február 03. 14:19 #256
- törölt felhasználó -    
Goodell szerint 34 csapatosra bővülhet az NFL.. NFL.com
Az egyik új franchise biztos, hogy L.A.-ben lenne, de lehet, hogy a másik is biggrin.gif Bár vannak még nyugaton nagyobb városok, ahol nincs csapat: Las Vegas, Portland, Oklahoma City, Salt Lake City. Esetleg Mexico City vagy az egyik kanadai nagyváros kapna egy csapatot?
2012. február 03. 16:29 #257
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.02.03. 14:19)
Goodell szerint 34 csapatosra bővülhet az NFL.. NFL.com
Az egyik új franchise biztos, hogy L.A.-ben lenne, de lehet, hogy a másik is biggrin.gif  Bár vannak még nyugaton nagyobb városok, ahol nincs csapat: Las Vegas, Portland, Oklahoma City, Salt Lake City. Esetleg Mexico City vagy az egyik kanadai nagyváros kapna egy csapatot?


hát ha kanadai akkor vagy Vancouver vagy Ottawa esetleg Toronto
az L.A-s az szerintem is lesz, a másik meg vagy Las Vegas-ban, vagy Salt Lake City-ben érné meg

de hát ha az alapszakasz 18 meccses ötletét elutasították akkor ezt miért támogatnák? ohmy.gif de szerintem ez tényleg jó ötlet
2012. február 06. 04:31 #258
- törölt felhasználó -    
én ezt nem hiszem el sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
2012. február 06. 09:49 #259
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Elképesztő ez a Giants!

Előbb lereszelték a sajtot, most meg a nagydöntőben megfőzték a teát. ohmy.gif w00t.gif
2012. február 06. 10:49 #260
- törölt felhasználó -    
SPOILER!!


hááá szerintem nem volt olyan heeyyy de nagyon jó döntő de olyan nagyon rossz sem!bár izgalmakban nem volt hiány az biztos.
Igazából értetlenül állok hogy mi történt a Pats-el 17 pont után.Az utolsó támadásban nagyon magára maradt Tom Brady!kicsit sajnáltam! Hihetetlen volt ahogy a Pats elkapói sorozatban el ejtették a labdákat!
Amúgy az tényleg tetszett hogy ilyen "Hollywood-i"hasonlattal látták el ezt a párharcot hogy van a szupersztár aki csillog villog bombázó nője van eszméletlen karrierje szinte legyőzhetetlen csapatnak a kapitánya és jön a kis gyökér a szerény "hős"aki legyőzi a nagy hadvezért és a hadseregét, mert szívvel lélekkel küzd a győzelemért! biggrin.gif
háá furcsa döntő volt sajnálom a Pats rajongókat is másodszor átélni ugyanazt nem lehet jó érzés!
De a Giants megint egy kicsivel többet tett a győzelemért és ez elég volt!

JAAJJ háá Madonna viszont nem volt semmi nagyon tetszett a félideji fellépése elképesztő ez a nő még mindig!

nahh de sebaj majd jövőre megnyeri a Miami Dolphins és akkor az nem fog senkinek sem fájni! rohog.gif
Goo Miami Dolphins


a női meccseket fogjátok nézni??? én lehet belenézek de szerintem nem fogom rendszeresíteni a dolgot kicsit olyan érzésem van róla mint a női ökölvívásról, az is van van de azért nem ugyanaz! smileeee.gif
22 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!