Starity

NFL

22 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 14. 23:18 #201
- törölt felhasználó -    
álom kezdés csak tartson ki végig! biggrin.gif
2012. január 15. 02:19 #202
- törölt felhasználó -    
Életemben nem láttam még ilyen izgalmas meccset. Néhol már szívroham közeli állapotba kerültem, de a védelem csak hozta azt a pluszt, ami kellett és a végén még a támadók is összekapták magukat.
Holnap/ma az első dolgom lesz ébredés után, hogy beszerezzem ezt a meccset thumbsup.gif
Who's Got It Better Than Us? ... Nobody!
2 felhasználónak tetszik: bertmccracken, gonzales7
2012. január 15. 03:55 #203
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Le a kalappal a 49ers és Alex Smiths előtt!Az útólsó 2 offens play meg a Smiths futott Td,ezt nem gondoltam volna ettől a vérszegény offenstől! Keveset adtam volna rá hogy búcsúztassák a szenteket,de ez a defens valami parádés! Hoppá Tomi Boy most adta 5. td paszát Gronkowskinak! meghajolo.gif 7-35 a szünetben! Tebow imája eddig tartott ha pedig innen visszajön akkor veszek egy Tebow mezt! biggrin.gif Brady 5 Td ebből Gronkowskinak 3 meghajolo.gif ! Itt már isten sem segít!Brady felhúzhassa a 4.aranygyűrűt de azért a Packers,Giants,49ers nagyon erős az Nfc-ben bármelyik kemény Super Bowl ellenfél lesz! Go Brady Go Pats!
2 felhasználónak tetszik: bertmccracken, Macaroth
2012. január 15. 06:11 #204
- törölt felhasználó -    
hatalmas volt a Frisco meccs, nagyon drukkoltam nekik. Elképesztő volt a végjáték, én már temettem őket, de szerencsére megleptek. Év meccse (eddig). Saints-et viszont most kicsit megutáltam, mert az egész meccsen végig sportszerűtlenek voltak...
A Patriots meg hozta, amit elvártam tőlük. Lealáztuk a gyökér kis tebow-t biggrin.gif Ekkora különbségű meccsre nem számítottam azért, meg 6 TD passzra se, de legyen ez továbbra is így, és megnyerjük a 4. SB-t. Az a Brady punt mi volt már? biggrin.gif Mondjuk utána a verekedés az gáz volt.
Go Pats! The Golden Boy will do it again.
2012. január 16. 00:14 #205
- törölt felhasználó -    
de jó meccs ez a Packers-Giants is! meghajolo.gif
ez tényleg kemény volt Coughlin tiszta piros míg McCarthy elsápadt teljesen! _nevet.gif
2012. január 16. 06:27 #206
- törölt felhasználó -    
A Giants megy a Candlestick Park-ba ... hú, de jó meccs lesz..
Ennek még mindig jobban örülök, mint ha a Lambeau Field-re kéne mennie a csapatnak. Már előre látom, hogy a szakik szerint sima Giants győzelem várható. Így legalább nincs teher a 49ers játékosokon laugh.gif
Az a Patriots vs. Ravens is jónak ígérkezik, de a hollóktól kicsit több kell támadásban, mint amit tegnap műveltek, mert így ez kevés lesz.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. január 16. 10:17 #207
- törölt felhasználó -    
pedig annyira beakartam írni a tegnapi meccs előtt hogy a Giants-et sem írnám le! biggrin.gif csak elfelejtettem! biggrin.gif
örülök a két meglepetés csapatnak az NFC-ben mindkettőt kedvelem így egy élmény lesz az a meccs!
hááá nem semmi konferencia döntők lesznek az biztos! meghajolo.gif
2012. január 16. 21:54 #208
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
Rodgersék is búcsúztak! Ennyit ért a 15:1-es alapszakaszuk! A Giants egyre jobb most már nagyon érik a 2008-as Super Bowl döntő visszavágója! Bradyék esélyt sem fognak adni az AFC döntőben a vérszegény támadójátékot felvonultató hollóknak,érzésem szerint sima Pats győzelem lesz! Az NFC-t viszont megtippelni sem merem de megpróbálom! A Giants Elial nagyon erős, de a 49ers deffens valami elképesztő ezért biztos kevés pont lesz és talán egy field gool fog dönteni,már alig várom! A Giants egy kicsit összetettebb csapat nekem mert erősebbnek érzem az offensét mint a 49ers-nek és még a deffens sem gyenge! A Super Bowl Pats-Giants lesz Bradyék pedig visszavágnak és meglesz a 4.gyűrű! Miért? Brady,Welker,Gronkowski,Hernandez offenst nincs az a védelem ami megállítja! Go Brady Go Pats thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2012. január 22. 11:00 #209
- törölt felhasználó -    
Megvan az új Head Coach a Dolphins-nál ... Joe Philbin (Packers OC). Na, vajon érkezik-e Matt Flynn is az edzővel? biggrin.gif
Egyébként Flynnt nem tartom annyira jó irányítónak, de most nagyon hypeolják.
Ma este konferenciadöntők ... remélem összejön a Ravens vs. 49ers Super Bowl. tongue.gif
2012. január 22. 11:05 #210
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2012.01.22. 11:00)
Megvan az új Head Coach a Dolphins-nál ... Joe Philbin (Packers OC). Na, vajon érkezik-e Matt Flynn is az edzővel? biggrin.gif 
Egyébként Flynnt nem tartom annyira jó irányítónak, de most nagyon hypeolják.
Ma este konferenciadöntők ... remélem összejön a Ravens vs. 49ers Super Bowl. tongue.gif

mindegy hogy ki lesz az irányítója a Delfineknek,mert az elmúlt 10 évben és a következő 10-ben Chad Pennington-ál jobb irányítója nem volt és nem is lesz a Miaminak. sad.gif
nagyon sajnálom hogy megsérült és kénytelen volt abbahagyni és azóta a csapat csak szenved és szenved!
de majd meglátjuk hoz e változást az edző és az esetleges új irányító személye! smileeee.gif
2012. január 22. 11:12 #211
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.01.22. 11:05)
mindegy hogy ki lesz az irányítója a Delfineknek,mert az elmúlt 10 évben és a következő 10-ben Chad Pennington-ál jobb irányítója nem volt és nem is lesz a Miaminak. sad.gif 
nagyon sajnálom hogy megsérült és kénytelen volt abbahagyni és azóta a csapat csak szenved és szenved!
de majd meglátjuk hoz e változást az edző és az esetleges új irányító személye! smileeee.gif

Hát igen, Pennington jó kis irányító volt, de képtelen volt egy teljes szezonon keresztül egészséges maradni, pont mint Matt Schaub. sad.gif
Remélem azért a következő években többször láthatók majd a rájátszásban egy jó Dolphins-t..
2012. január 22. 11:14 #212
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2012.01.22. 11:12)
keresztül egészséges maradni, pont mint Matt Schaub. sad.gif 
Remélem azért a következő években többször láthatók majd a rájátszásban egy jó Dolphins-t..

hheehhe hát még én hogy reménykedek! biggrin.gif
nahhh majd meglátjuk!
estére már fel vagy spanolva??? biggrin.gif
nagy dolgok lesznek este! biggrin.gif
2012. január 22. 11:18 #213
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.01.22. 11:14)
hheehhe hát még én hogy reménykedek! biggrin.gif 
nahhh majd meglátjuk!
estére már fel vagy spanolva??? biggrin.gif 
nagy dolgok lesznek este! biggrin.gif

Teljes a készültség ... sörök a hűtőben, kaja bekészítve, az alapozást már most elkezdtem. Ha nyer a csapat, ha nem, én biztos, hogy jól fogom magam érezni _nevet.gif
Azért remélem, hogy továbbjutnak a fiúk ... mégis csak úgy lenne az igazi..
2012. január 22. 11:22 #214
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2012.01.22. 11:18)
Teljes a készültség ... sörök a hűtőben, kaja bekészítve, az alapozást már most elkezdtem. Ha nyer a csapat, ha nem, én biztos, hogy jól fogom magam érezni _nevet.gif 
Azért remélem, hogy továbbjutnak a fiúk ... mégis csak úgy lenne az igazi..

nagyon jó meccs lesz az biztos várom! biggrin.gif
2012. január 22. 23:49 #215
- törölt felhasználó -    
hűűű a mindenségit de izgalmas a Pats-Ravens! biggrin.gif
2012. január 23. 00:10 #216
- törölt felhasználó -    
aztaaa mindenit ezt neem hiszem el!!! w00t.gif mellléééééé!ezt a pojácát keresztre feszítik Baltimoreban! rohog.gif
2012. január 23. 00:13 #217
- törölt felhasználó -    
Ezt nem hiszem el sad.gif
Majdnem olyan izgalmas volt ez a meccs, mint a múlt heti 49ers vs. Saints..
Most viszont go 49ers! cool.gif
2012. január 23. 00:15 #218
- törölt felhasználó -    
az volt a duurva hogy a Pats játékosai sem hitték el!
hhááá ez hihetetlen volt!

amúgy az nekem is feltűnt hogy szabálytalan volt a Ravens TD-je először azt hittem hogy azt fogják visszanézetni,majdnem letépte a védő fejét nem tudom hogy a bírók mit néztek!
2012. január 23. 00:24 #219
- törölt felhasználó -    
... ezt a meccset a Pats a védelmének köszönhette, nagyon nagyot játszottak. A Brady vezette offense (magához képest) ma elég gyengén teljesített.
2012. január 23. 00:26 #220
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
Elképesztő jó és izgalmas foci volt ez! ohmy.gif Amit pedig elképzelni sem mertem a védelmünk nyerte meg a mecset! Brady ma gyengén játszott jó volt az a bevetődött Td-je de passzban gyengék voltunk! Azt meg nem értem Spike fantasztikus egykezes interceptiona meghajolo.gif után miért kellett az a hosszú passz? Amit viszont a végén ez a Moore gyerek csinált az fantasztikus volt thumbsup.gif ,mert ha azt a tojást ott nem veri ki a receiver kezéből akkor vége! Gronkowski sérülését látva megállt a szívem sad.gif de hála istenek nem volt komoly és visszatért! Még most sem térek magamhoz olyan izgalmas volt! A lényeg ha a vártnál sokkal nehezebben is de legyőztük a hollókat és ott vagyunk Indianapolisban a Super Bowlon! thumbsup.gif Nincs megállás jön az Nfc a 49ers nek drukkolok mert nem semmi volt az ahogy legyőzték Breeséket! A Giants viszont egy kicsit esélyesebb szerintem a jobb offens miatt!
22 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!