Starity

NFL

22 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 02. 22:40 #161
- törölt felhasználó -    
... és vége. Ez egy igazi csoda volt. Nem tudom, mit mondhatott Jim Harbaugh a fiúknak a félidőben, de hatásos volt.
San Francisco 49ers @ Philadelphia Eagles 24:23
A 49ers 2006-ban tudott utoljára egymás után 2 idegenbeli meccset megnyerni. Az pedig, hogy a két egymást követő idegenbeli meccset a keleti parton nyerje meg, utoljára 2001-ben fordult elő. A védelem jó sorozata is folytatódik ... 26 meccs óta nem volt olyan futó, aki átlépte volna a 100 yardot. cool.gif
Hatalmas grat. a srácoknak! Go 49ers!
2 felhasználónak tetszik: Macaroth, gonzales7
2011. október 04. 09:16 #162
- törölt felhasználó -    
A Colts-ot idén még az ág is húzza. Eric Foster bokatörést szenvedett, így az ő idényének is vége. Az eset után nagyon csúnyán állt a lába, reméljük nem lesz komolyabb baja, de a műtétet nem ússza meg. sad.gif
Indianapolis Colts @ Tampa Bay Buccaneers 17:24

A meccsekről készült képeket most fogom csak feltölteni. Sajnos következő hetekben is lehet arra számítani, hogy kisebb késéssel kerülnek csak fel a képek..
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. október 06. 19:41 #163
- törölt felhasználó -    
NFL.com-on kiemelt hír:
Chad Henne-t meg kell műteni, így az idei szezon számára véget ért. Sage Rosenfels érkezett a Dolphinshoz, hogy meccseljen Matt Moore-val a kezdő irányító posztért.
Nem tudom, melyikükkel járna jobban a Miami, egyikük sem igazi kezdő kaliberű játékos dry.gif
2011. október 06. 20:33 #164
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Idézet (mooka @ 2011.10.06. 19:41)
NFL.com-on kiemelt hír:
Chad Henne-t meg kell műteni, így az idei szezon számára véget ért. Sage Rosenfels érkezett a Dolphinshoz, hogy meccseljen Matt Moore-val a kezdő irányító posztért.
Nem tudom, melyikükkel járna jobban a Miami, egyikük sem igazi kezdő kaliberű játékos dry.gif

alig kezdődött el a szezon de már tucatnyi súlyos sérülés volt...és még a vezetők akartak 18 meccset??? ohmy.gif
talán most majd észbekapnak!
ami Henne-t illeti sajnálom azért...ha a Dolphins-nak volt is esélye a playoff-ra az most csúnyán megcsappant mellow.gif
2011. október 07. 16:12 #165
- törölt felhasználó -    
Troy Polamalu a Madame Tussaud múzeumban rémisztgeti az odalátogatókat..

..nagyon jó kis video laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. október 08. 17:29 #166
- törölt felhasználó -    
82 éves korában elhunyt Al Davis, az Oakland Raiders tulajdonosa. Ezen nagyon ledöbbentem, egy igazán nagy alakját vesztette el ezzel az NFL ... Nyugodjék Békében!
2011. október 10. 07:03 #167
- törölt felhasználó -    
A 49ers visszavágott a tavalyi csúfos hazai vereségért a Buccaneers-nek (21:0)..
Tampa Bay Buccaneers @ San Francisco 49ers 3:48
Ha nem a saját szememmel látom, el sem hiszem, hogy a 9ers játszott tegnap. A támadók a meccs elejétől kezdve jól játszottak, ami eddig elég ritkán fordult elő. A védelem hozta a megszokott formáját, szerzett 3 labdát (2 int, ebből egy TD-re visszahordva és egy fumble) és továbbra sem tudott 100 yard fölé kerülni egy futó.
Nem gondoltam volna, hogy ekkora változást hoz Harbaugh a csapathoz és mindezt ilyen hamar.
Go 49ers!
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2011. október 10. 16:16 #168
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Idézet (mooka @ 2011.10.10. 07:03)
A 49ers visszavágott a tavalyi csúfos hazai vereségért a Buccaneers-nek (21:0)..
Tampa Bay Buccaneers @ San Francisco 49ers 3:48
Ha nem a saját szememmel látom, el sem hiszem, hogy a 9ers játszott tegnap. A támadók a meccs elejétől kezdve jól játszottak, ami eddig elég ritkán fordult elő. A védelem hozta a megszokott formáját, szerzett 3 labdát (2 int, ebből egy TD-re visszahordva és egy fumble) és továbbra sem tudott 100 yard fölé kerülni egy futó.
Nem gondoltam volna, hogy ekkora változást hoz Harbaugh a csapathoz és mindezt ilyen hamar.
Go 49ers!

grat a győzelemhez smileeee.gif mondtam én hogy kell egy jó 49ers az NFL-be smileeee.gif nem akarom elkiabálni de meglehet az a playoff ha így meneteltek előre biggrin.gif
2011. október 10. 17:26 #169
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Üdv! Nem tudom, hogy Ti hogyan vagytok vele, de számomra már tiszta, hogy ki lesz a jövő évi 1/1es választó...Colts!
Mondom ezt úgy, h imádom a Colts-ot... sad.gif Ami a hétvégét illeti...katasztrófa! 24:7-ről kikapni és úgy, hogy most kivételesen szerintem nem Curtis Painter volt a ludas...óriási csalódás ez az év eddig... mad.gif
2011. október 10. 19:21 #170
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2011.10.10. 16:16)
grat a győzelemhez smileeee.gif mondtam én hogy kell egy jó 49ers az NFL-be smileeee.gif nem akarom elkiabálni de meglehet az a playoff ha így meneteltek előre biggrin.gif

Én is úgy számolom, hogy meglesz az a csoportgyőzelem, bár lesznek még elég nehéz meccsek. Megy a csapat még Detroitba, Washingtonba, Baltimoreba és otthon fogadja a Pittsburghöt. Ezekben a meccsekben nem bízom annyira, de a többit be lehet húzni.. és akkor végre 2002 után pozitív mérleggel zárna a csapat.

Idézet (ConfigKT @ 2011.10.10. 17:26)
Üdv! Nem tudom, hogy Ti hogyan vagytok vele, de számomra már tiszta, hogy ki lesz a jövő évi 1/1es választó...Colts! 
Mondom ezt úgy, h imádom a Colts-ot... sad.gif Ami a hétvégét illeti...katasztrófa! 24:7-ről kikapni és úgy, hogy most kivételesen szerintem nem Curtis Painter volt a ludas...óriási csalódás ez az év eddig... mad.gif

Én ebben nem vagyok annyira biztos. smileeee.gif Van még egy pár olyan csapat, aki versenyben lesz azért az 1/1-ért. wink.gif Akármelyik csapat is választhat jövőre először a drafton, az biztos, hogy Andrew Luckot fogja vinni (ha kijön a draftra). A legtöbb hátul lévő csapatnál irányító gondok vannak, a Colts-nál meg ugye Manning nem lesz már fiatalabb és ha meg tudnának szerezni egy ilyen képességű irányítót..
2011. október 11. 07:30 #171
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Idézet (mooka @ 2011.10.10. 19:21)
Én ebben nem vagyok annyira biztos. smileeee.gif  Van még egy pár olyan csapat, aki versenyben lesz azért az 1/1-ért. wink.gif  Akármelyik csapat is választhat jövőre először a drafton, az biztos, hogy Andrew Luckot fogja vinni (ha kijön a draftra). A legtöbb hátul lévő csapatnál irányító gondok vannak, a Colts-nál meg ugye Manning nem lesz már fiatalabb és ha meg tudnának szerezni egy ilyen képességű irányítót..

Eddig nem ismertem, de most rákerestem a srácra és ha csak az idei statisztikáját nézem (5. lejátszott meccs) akkor is igencsak figyelemre méltó! smileeee.gif Nem lenne nagy baj, ha sikerülne őt megszerezni, bár szerintem nem játszana még egy pár évig Manning mellett(remélem így lenne, mert az azt jelentené, h Peyton rendben van! smileeee.gif )
2011. október 11. 09:09 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2011.10.11. 07:30)
Eddig nem ismertem, de most rákerestem a srácra és ha csak az idei statisztikáját nézem (5. lejátszott meccs) akkor is igencsak figyelemre méltó! smileeee.gif  Nem lenne nagy baj, ha sikerülne őt megszerezni, bár szerintem nem játszana még egy pár évig Manning mellett(remélem így lenne, mert az azt jelentené, h Peyton rendben van! smileeee.gif )

Több szakértő szerint Manning óta nem volt ilyen jó irányító, aki egyetemről érkezne, mint Luck. Pedig azóta eltelt egy kis idő. smileeee.gif
Harbaugh volt az első 2 évében az edzője, nagyon ért az irányítókhoz. Alex Smith-ből is mit tudott ki hozni egy fél év alatt.. egy gyenge teljesítményt nyújtó Alex-ből, egy 104.1-es irányítómutatóval rendelkező játékost. Csak Rodgers és Brady van előtte biggrin.gif
2011. október 16. 23:02 #173
- törölt felhasználó -    
Jó hosszúra nyúlt ez a 49ers meccs ... a 10 órás meccseknél már majdnem félidő van. rohog.gif
San Francisco 49ers @ Detroit Lions 25:19
Megvan az újabb győzelem. A 9ers védelem végig jól teljesített, a támadókkal már nem vagyok ennyire elégedett. Alex Smith gyengébb napot fogott ma ki. Rögtön a meccs elején fumble és jöhetett az ellenfél. Volt egy pickje is és olyan homályokat dobott néha, hogy... unsure.gif
Most bye week jön a csapatnak, aztán hazai pályán fogadjuk a Browns-t.
2 felhasználónak tetszik: Macaroth, ConfigKT
2011. október 17. 07:30 #174
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Idézet (mooka @ 2011.10.16. 23:02)
Jó hosszúra nyúlt ez a 49ers meccs ... a 10 órás meccseknél már majdnem félidő van. rohog.gif 
San Francisco 49ers @ Detroit Lions 25:19
Megvan az újabb győzelem. A 9ers védelem végig jól teljesített, a támadókkal már nem vagyok ennyire elégedett. Alex Smith gyengébb napot fogott ma ki. Rögtön a meccs elején fumble és jöhetett az ellenfél. Volt egy pickje is és olyan homályokat dobott néha, hogy...  unsure.gif 
Most bye week jön a csapatnak, aztán hazai pályán fogadjuk a Browns-t.

Gratulálok! De azért a legvége még a meccsnél is érdekesebb volt wink.gif a két Jim egymásnak esett majdnem? laugh.gif Az a rész tetszett nagyon _nevet.gif
2011. október 17. 08:00 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2011.10.17. 07:30)
Gratulálok! De azért a legvége még a meccsnél is érdekesebb volt wink.gif a két Jim egymásnak esett majdnem? laugh.gif Az a rész tetszett nagyon _nevet.gif

A mi Jimünk túlzottan fel volt pörögve.. amikor a 2 edző ment kezet fogni egymással, Harbaugh egy gyors (pacsiszerű) kézfogással lerendezte a dolgot és ez nem tetszett Schwarznak, ezért vette üldözőbe a mi Jimünket biggrin.gif
Mind a ketten hibásak voltak.. Harbaugh rájöhetne már, hogy nem az egyetemen van és itt vannak azért íratlan szabályok, még a meccs végi kézfogásnál is. Schwarz is kicsit túlreagálta a dolgot..
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2011. október 24. 11:55 #176
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict

StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 15116
Csatolások: 6658
Azonosító: 44
A szakértő uraktól kérdezném, hogy mi volt ez a mészárlás, amit a Saints hajtott végre a Colts ellen?
Ennyire egy lábra épített csapatot én régen nem láttam már.
2011. október 24. 12:30 #177
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Idézet (joe_r @ 2011.10.24. 11:55)
A szakértő uraktól kérdezném, hogy mi volt ez a mészárlás, amit a Saints hajtott végre a Colts ellen?
Ennyire egy lábra épített csapatot én régen nem láttam már.

Valóban helytálló kifejezés: Mészárlás! Katasztrófa...legalább a méltóságukat próbálták volna megtartani/megőrizni egy szorosabb eredménnyel és harcolni, küzdeni... mad.gif
Valóban nagyon sokat számít/ott Peyton jelenléte a pályán, de jelen pillanatban bármilyen QB játszhatna nem érne semmit...az EGÉSZ csapat feladta fejben akkor, amikor megtudták, hogy idén már nem játszik...Maga a csapat szerintem abszolút nem rossz, sőt nagyon jó erőkből áll(persze elfogult vagyok smileeee.gif ), nagyon jó volt draft is, de ezek nem számítanak semmit, mert minden FEJben dől el sajnos...addig amíg nem hiszik el, hogy győzhetnek Manning nélkül, addig ez lesz...de a Kansas elleni szinte megnyert meccs is demoralizáló volt... mad.gif
Most már csak abban bízom, h tartják a "remek" formájukat az év végéig és még véletlenül sem fognak nyerni...és akkor megszerezhetik Peyton utódját-Luck-ot.
2011. október 24. 14:26 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2011.10.24. 12:30)
Valóban helytálló kifejezés: Mészárlás! Katasztrófa...legalább a méltóságukat próbálták volna megtartani/megőrizni egy szorosabb eredménnyel és harcolni, küzdeni... mad.gif 
Valóban nagyon sokat számít/ott Peyton jelenléte a pályán, de jelen pillanatban bármilyen QB játszhatna nem érne semmit...az EGÉSZ csapat feladta fejben akkor, amikor megtudták, hogy idén már nem játszik...Maga a csapat szerintem abszolút nem rossz, sőt nagyon jó erőkből áll(persze elfogult vagyok smileeee.gif ), nagyon jó volt draft is, de ezek nem számítanak semmit, mert minden FEJben dől el sajnos...addig amíg nem hiszik el, hogy győzhetnek Manning nélkül, addig ez lesz...de a Kansas elleni szinte megnyert meccs is demoralizáló volt... mad.gif 
Most már csak abban bízom, h tartják a "remek" formájukat az év végéig és még véletlenül sem fognak nyerni...és akkor megszerezhetik Peyton utódját-Luck-ot.

Egyik nap valami olyant olvastam, hogy ha sikerülne a Coltsnak megszerezni Luckot, lehet, hogy elcserélnék Manninget unsure.gif Nem tudom, hogy mennyire lehet hinni ennek a forrásnak, de elég meglepő lenne ... egyébként Tony Dungy volt ez a forrás biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2011. október 24. 14:50 #179
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Idézet (mooka @ 2011.10.24. 14:26)
Egyik nap valami olyant olvastam, hogy ha sikerülne a Coltsnak megszerezni Luckot, lehet, hogy elcserélnék Manninget unsure.gif  Nem tudom, hogy mennyire lehet hinni ennek a forrásnak, de elég meglepő lenne ... egyébként Tony Dungy volt ez a forrás biggrin.gif

Igen, olvastam én is, meg az nfl.com-on volt fenn egy video is, ahol beszéltek erről...Nem tudom, szerintem hiba lenne, ha eltradelnék...Maradjon Manning és Luck-ot tanítsa még pár évig... smileeee.gif
Vikingsnál (McNabb->Ponder) most húztak egyet és az újoncot bedobták és egész jó volt...kell egy rutinos játékos az új QB mögé! smileeee.gif
2011. október 24. 15:24 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2011.10.24. 14:50)
Igen, olvastam én is, meg az nfl.com-on volt fenn egy video is, ahol beszéltek erről...Nem tudom, szerintem hiba lenne, ha eltradelnék...Maradjon Manning és Luck-ot tanítsa még pár évig... smileeee.gif 
Vikingsnál (McNabb->Ponder) most húztak egyet és az újoncot bedobták és egész jó volt...kell egy rutinos játékos az új QB mögé! smileeee.gif

Nekem az idei QB class-ból Ponder tűnt a legnflkészebb irányítónak szezon előtt. Nincs túl erős karja, de amit kell, azt meg tudja csinálni. Newton dobálhat felőlem 400 yardokat minden meccsen, akkor sem látom benne a franchise QB-t..
McNabb-vel nem tudom, hogy mit akartak kezdeni a vikingek, rég túl van már a csúcson és innen csak lefelé vezet az út..
22 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!