Starity

NFL

22 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 10. 22:36 #181
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
olvastam hogy a héten meglehet a rájátszásba jutás a San Francisco-nak thumbsup.gif
azért nem semmi a 49ers formajavulása erre az idényre...7-1-gyel állnak most és ha jól tévedek csak a Packers áll jobb mérleggel...le a kalappal a Frisco előtt!!! cool.gif
2011. november 11. 08:00 #182
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2011.11.10. 22:36)
olvastam hogy a héten meglehet a rájátszásba jutás a San Francisco-nak thumbsup.gif 
azért nem semmi a 49ers formajavulása erre az idényre...7-1-gyel állnak most és ha jól tévedek csak a Packers áll jobb mérleggel...le a kalappal a Frisco előtt!!! cool.gif

Azért ott még nem tartunk, hogy a rájátszás már most meglegyen ... leghamarabb a 12. héten, a Ravens ellen lehet meg a biztos csoportgyőzelem. wink.gif
Ahhoz az kell, hogy mi mindent nyerjünk, az üldözők pedig mindent elveszítsenek. A következő 8 meccsünkből 5 csoporton belül lesz, viszont jön a Giants és a Steelers, és megyünk még Baltimoreba ... ezek lesznek az igazán nehéz meccsek smileeee.gif
Az, hogy a csoport meglesz, már szinte biztos ... most már csak az lehet a cél, hogy a Playoff első körében pihenhessünk. tongue.gif laugh.gif
Igen, csak a Packersnek van jobb mérlege, de hát ők már más kategóriába tartoznak..

Egy érdekes cikk az elit irányítókról (Alex Smith rohog.gif ):
http://blog.sfgate.com/49ers/2011/11/10/harbaugh-alex-smith-is-an-elite-qb/
"Who could’ve predicted back in Week 1 that Alex Smith and the San Francisco 49ers would be ranked higher in ESPN’s power rankings than Tom Brady and the New England Patriots?"

A Frisco már szinte minden power rankingen 2. helyen áll.. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2011. november 14. 01:47 #183
- törölt felhasználó -    
New York Giants @ San Francisco 49ers 20:27
Huhh ... hát erre nem számítottam, megvan a 8:1. Aki teheti, nézze meg ezt a meccset, érdemes wink.gif A Frisco védelme megint hatalmasat játszott, csakúgy, mint a Giants védelme. És akkor még nem is beszéltem a támadókról..
Harbaugh Coach of the Year thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2011. november 14. 12:59 #184
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Idézet (mooka @ 2011.11.14. 01:47)
New York Giants @ San Francisco 49ers 20:27
Huhh ... hát erre nem számítottam, megvan a 8:1. Aki teheti, nézze meg ezt a meccset, érdemes wink.gif  A Frisco védelme megint hatalmasat játszott, csakúgy, mint a Giants védelme. És akkor még nem is beszéltem a támadókról..
Harbaugh Coach of the Year thumbsup.gif

Ezek a Harbaugh gyerekek értenek vmit nagyon, mert Jim, és John is eléggé jól vezetik a csapatukat...
Ami a meccset illeti, szerintem egy kicsit szerencse is kellett a végén...Mario Manningham, ha elkapja azt a hosszú paszt, meg ha nem tud felenyúlni Smith a végén...de persze nincs olyan, hogy "Ha"... smileeee.gif
Ja...és egyre jobban örülök a Miami feltámadásának... tongue.gif thumbsup.gif Így már biztos a 0-16 az INDnek...remélem eszükbe sem jut feltámadni, mert az lenne csak a csalódás... mad.gif
2011. november 14. 13:52 #185
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2011.11.14. 12:59)
Ezek a Harbaugh gyerekek értenek vmit nagyon, mert Jim, és John is eléggé jól vezetik a csapatukat...
Ami a meccset illeti, szerintem egy kicsit szerencse is kellett a végén...Mario Manningham, ha elkapja azt a hosszú paszt, meg ha nem tud felenyúlni Smith a végén...de persze nincs olyan, hogy "Ha"... smileeee.gif 
Ja...és egyre jobban örülök a Miami feltámadásának... tongue.gif  thumbsup.gif Így már biztos a 0-16 az INDnek...remélem eszükbe sem jut feltámadni, mert az lenne csak a csalódás... mad.gif

... ha Ted Ginn Jr.-nek nincs olyan lukas keze, akkor Alex Smith sem adta volna el a labdát ... a kezéből a fejére, a fejéről meg a védő kezébe pattant a labda ... Nem is értem, hogy miért próbálják elkapóként használni, amikor ez már nem az első ilyen volt nála. Returnernek tökéletes, hagyják csak abban a szerepkörben..
Justin Smith-nél nincs olyan, hogy "ha" ... ő fel tud nyúlni rohog.gif A liga legjobb 3-4-es DE-je.
A Colts témához hozzászólni nagyon nem tudok. Nem értem, hogy mi van ott. unsure.gif Ez a jövő évi 1/1 szinte biztos. Bár olvastam olyan híreket, mely szerint Manning lehet, hogy beszállna 1-2 meccsre, mert már ő sem bírja nézni ezt a szenvedést laugh.gif Akkor azért izgalmasabb lenne ez a harc Luckért biggrin.gif
2011. november 14. 14:49 #186
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Idézet (mooka @ 2011.11.14. 13:52)
... ha Ted Ginn Jr.-nek nincs olyan lukas keze, akkor Alex Smith sem adta volna el a labdát ... a kezéből a fejére, a fejéről meg a védő kezébe pattant a labda ... Nem is értem, hogy miért próbálják elkapóként használni, amikor ez már nem az első ilyen volt nála. Returnernek tökéletes, hagyják csak abban a szerepkörben..
Justin Smith-nél nincs olyan, hogy "ha" ... ő fel tud nyúlni rohog.gif  A liga legjobb 3-4-es DE-je.
A Colts témához hozzászólni nagyon nem tudok. Nem értem, hogy mi van ott. unsure.gif  Ez a jövő évi 1/1 szinte biztos. Bár olvastam olyan híreket, mely szerint Manning lehet, hogy beszállna 1-2 meccsre, mert már ő sem bírja nézni ezt a szenvedést laugh.gif  Akkor azért izgalmasabb lenne ez a harc Luckért biggrin.gif

Nem tudom, láttad-e véletlenül a Colts összefoglalót, de a végén szegények az arc kifejezése mindent elárult a kialakult helyzetről?! sad.gif Ez az Orlovsky meg a Painter(megjegyzem 30sec-t nem tudott kibírni INT nélkül mad.gif ) gyerek, annyit sem ér, mint Manning kisujján a köröm...szánalmas... mad.gif
Manning arc
2011. november 14. 15:15 #187
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2011.11.14. 14:49)
Nem tudom, láttad-e véletlenül a Colts összefoglalót, de a végén szegények az arc kifejezése mindent elárult a kialakult helyzetről?!  sad.gif Ez az Orlovsky meg a Painter(megjegyzem 30sec-t nem tudott kibírni INT nélkül mad.gif ) gyerek, annyit sem ér, mint Manning kisujján a köröm...szánalmas... mad.gif 
Manning arc

Megnéztem az összefoglalót.. Mit akarsz? 1 percre rá a Colts visszaszerezte a labdát biggrin.gif A viccet félretéve, a Colts offense line-ja sem segít igazán az irányítónak. Egy ilyen fal mögött csak Manning képes produkálni valamit is. De a jövő évi 1/1-ért cserébe esetleg a 49ers-től meg lehetne szerezni Alex Smith-t ... neki már több éves rutinja van ebben, hogy milyen az, amikor semmi védelmet nem kap az oline-tól _nevet.gif Szerencsére ez idén megváltozott nálunk és az irányítónak 1 másodpercnél több ideje van arra, hogy célpontot keressen magának smileeee.gif
2011. december 05. 09:37 #188
- törölt felhasználó -    
Ki gondolta volna a szezon előtt, hogy a 49ers lesz az első csapat, aki megnyeri a csoportját? smileeee.gif ... szerintem senki laugh.gif
Frank Gore 73 yardot futott a Rams ellen, ezzel megelőzte Joe Perry-t és lett a franchise történetének legtöbb yardot futó játékosa. Joe Perry eddig 7344 yarddal tartotta a rekordot, Gore most 7396 yardnál tart.
A 49ers lehozta ezt a meccset is úgy, hogy nem futottak ellenük TD-t és ezzel megdöntötte a Providence Steam Roller rekordját, akik 1928-ban tudták úgy kezdeni a szezont, hogy az első 11 meccsen nem kaptak futott TD-t. Továbbra sincs olyan futó, aki átlépte volna a 100 yardot ellenünk, így ez a rekord is folytatódik ... 34 ilyen meccsnél tartunk cool.gif
De, hogy ne csak a 49ers-ről írjak, a Packers is megnyerte a csoportját, igaz a Giants ellen nem volt könnyű dolguk, csak egy FG-val sikerült nyerni.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. december 05. 12:13 #189
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict

StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 15116
Csatolások: 6658
Azonosító: 44
Idézet (mooka @ 2011.12.05. 09:37)

A 49ers lehozta ezt a meccset is úgy, hogy nem futottak ellenük TD-t és ezzel megdöntötte a Providence Steam Roller rekordját, akik 1928-ban tudták úgy kezdeni a szezont, hogy az első 11 meccsen nem kaptak futott TD-t. Továbbra sincs olyan futó, aki átlépte volna a 100 yardot ellenünk, így ez a rekord is folytatódik ... 34 ilyen meccsnél tartunk cool.gif 

Ez az NFL. Minden meccsen akár percenként képesek rekordokat megdönteni, legyenek azok viszonylag frissek, vagy szakállasak.

Idézet (mooka @ 2011.12.05. 09:37)

De, hogy ne csak a 49ers-ről írjak, a Packers is megnyerte a csoportját, igaz a Giants ellen nem volt könnyű dolguk, csak egy FG-val sikerült nyerni.

Semmi bajom a Green Bay-el, de ezen a mecsen kaptak egy kis támogatást a játékvezető csapattól. Volt egy-két döntés ami 50-50, de volt egy pár, ami elég erősen beleszólt a mérkőzésbe pontok szempontjából. Ahogy az Kovács Sanyi szakértő kommentátor úr ki is fejtette, egy bajnokot nem kell ilyen látványosan támogatni. Offensive Pass Interference helyett Defensive-re fújták. Az a dadógós labda az End Zone-ban inkább incomplete pass volt, mint TD.

A Giants viszont az idei alpszakasz legjobb meccsét hozta. Bár azért most is volt néhány érdeks hívás. Egy sikertelen hosszú passz, utána egy középső futás, majd egy screen, a végeredmény meg 1 megtett yard, és másfél perc a pályán... fear.gif

Ahogy láttam, a Saints megint tarolt. Ez a Tebow gyerek úgy látszik jó kabalája lesz a Denvernek, Newton is jó napot zárt, a Patriots - Colts meccs pedig látatlanban oszágos kettes volt, az idei teljesítmény alapján.
1 felhasználónak tetszik: Tamás2.0
2012. január 09. 05:36 #190
- törölt felhasználó -    
Csak imádkozni kell és Isten megsegít..
A Tebow vezette Broncos megverte a Steelers-t. laugh.gif Ha tudja tartani ezt a formáját, még akár a Pats-et is meglephetik.
2012. január 09. 10:47 #191
- törölt felhasználó -    
azta mindenit mekkora volt a Broncos-Steelers nahhh ez a football!!! meghajolo.gif
2012. január 09. 13:21 #192
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Tebow imája megint meghallgattatott! A Denver megverte egy fantasztikus mecsen a Steelerst! Bradyék viszont nagy falat lesz nekik így a Pats játszik majd Afc döntőt a Ravensel! Az Nfc döntő szerintem egy Saint vs Packers amiből Breesék mennek a Super bowlba ott viszont kikapnak a Patriotstól! Go Brady go Pats!
2012. január 11. 19:06 #193
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (ozoli @ 2012.01.09. 13:21)
Tebow imája megint meghallgattatott! A Denver megverte egy fantasztikus mecsen a Steelerst! Bradyék viszont nagy falat lesz nekik így a Pats játszik majd Afc döntőt a Ravensel! Az Nfc döntő szerintem egy Saint vs Packers amiből Breesék mennek a Super bowlba ott viszont kikapnak a Patriotstól! Go Brady go Pats!

Igen Go Pats de kérem azért ne írjuk még le Wonder Tebow-t...az előző meccsük is elég izgalmas volt és azért ott a tény hogy az előző Super Bowl egyik résztvevőjét verte meg a Denver...nem lesz ez olyan egyértelmű meccs...és nem is biztos hogy a másik továbbjutó a Ravens lesz...inkább tartom esélyesnek a Houston-t...de azért GO PATS!!!
2012. január 12. 14:40 #194
- törölt felhasználó -    
azért a 49-et sem írnám még le! meghajolo.gif
2012. január 12. 17:40 #195
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (gonzales7 @ 2012.01.12. 14:40)
azért a 49-et sem írnám még le! meghajolo.gif

én sem (sőt szerintem super bowl-ba jutnak) de a 49ers az NFC-be vannak míg most az AFC-ről beszéltünk smileeee.gif

ha már NFC...szerintem 49ers-Giants lesz a döntő és onnan a Frisco jut tovább a nagydöntőbe biggrin.gif
2012. január 12. 18:01 #196
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2012.01.12. 17:40)
én sem (sőt szerintem super bowl-ba jutnak) de a 49ers az NFC-be vannak míg most az AFC-ről beszéltünk smileeee.gif
ha már NFC...szerintem 49ers-Giants lesz a döntő és onnan a Frisco jut tovább a nagydöntőbe biggrin.gif

ozolit idézem:

"Az Nfc döntő szerintem egy Saint vs Packers amiből Breesék mennek a Super bowlba"

erre írtam hogy a 49-et nem írnám le!
ez szerintem nfc nem Afc! smileeee.gif
2012. január 14. 19:53 #197
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké

Idézet (gonzales7 @ 2012.01.12. 18:01)
ozolit idézem:
"Az Nfc döntő szerintem egy Saint vs Packers amiből Breesék mennek a Super bowlba"
erre írtam hogy a 49-et nem írnám le!
ez szerintem nfc nem Afc! smileeee.gif

igaz elvesztem a sorok között biggrin.gif
2012. január 14. 21:17 #198
- törölt felhasználó -    
sebaj! smileeee.gif
ma viszont tapadni a TV-ék elé! meghajolo.gif biggrin.gif
2012. január 14. 21:44 #199
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.01.14. 21:17)
sebaj! smileeee.gif 
ma viszont tapadni a TV-ék elé! meghajolo.gif  biggrin.gif

... és a 49ers-nek drukkolni biggrin.gif
Itt egy nagyon jó elemzés, érdemes végigolvasni. Ha ez lenne a végeredmény, mint amit itt írnak, simán el is fogadnám..
Who's Got It Better Than Us? ... Nobody!
2012. január 14. 21:53 #200
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2012.01.14. 21:44)
... és a 49ers-nek drukkolni biggrin.gif 

ez csak természetes! wink.gif
22 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!