Starity

NFL

22 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 06. 13:22 #261
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Talán most már higgadtan tudok írni az éjszakai történésekről! Először is gratulálok a Giants-nek és főleg Eli Manning-nek mert ő és Brady is fantasztikusan játszott,teljesen megérdemelten lett ő az MVP! Nekem egyértelmű sajnos hogy Welker elejtett labdája volt a kulcsmomentum,mert ha az ott megvan akkor ezt a meccset tuti hogy megnyertük volna! A másik hogy nem igazán volt szerencsénk,mert hiába erőszakoltunk ki 3 fumbelt az egyiknél sem tudtuk megszerezni a labdát! Az utolsó elképesztően izgalmas drive-ba meg már túl sok volt az elejtett labda! Előbb Branch majd Hernandez! Én is érthetetlenül állok a 3.negyed fantasztikus kezdése előtt! Ott úgy szedtük szét Brady vezérletével a Giants diffenzt ahogy akartuk! Akkor mi történt ezután?Miért nem tudtunk már 17 pontnál többet szerezni és miért hagytuk abba ami tökéletesen működött? Bradyt a fal már nem tudta megvédeni ezért hatalmas nyomás volt rajta! Szuper Gronkon is látszott hogy messze van a legjobbjától és nem 100%-os az állapota! Na mindegy talán majd jövőre egy acélosabb védelemmel meglehet a 4.gyürű! Én belenézek majd a női meccsekbe a látványért mindenképpen!
2012. február 10. 17:31 #262
- törölt felhasználó -    
Tegnap megnéztem a lányok meccsét.. a színvonal nem volt nagy, de a seattle-i hölgyek tettek arról, hogy legközelebb is nézzem őket. Szerencsére úgy készültem az LFL-re, hogy még hét elején megnéztem a Lingerie Bowl VIII-at, a 2011-es döntőt. Na ott azért vannak tehetségek, aki teheti nézze meg wink.gif

Go L.A. Temptation! biggrin.gif
2012. február 10. 21:01 #263
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
hát a lányokon kívül engem más nem igen fogott meg...azért nézhető elég rendesen biggrin.gif

ma hoztam nektek egy "dokumentumfilmet" Tom Brady karrierjéről 6 részben (az ESPN csatorna valószínűleg még a Super Bowl előtt tűzte műsorra)

Part 1 http://www.youtube.com/watch?v=npBKRuctmVs&feature=related
Part 2 http://www.youtube.com/watch?v=fx732_MmYiw&feature=related
Part 3 http://www.youtube.com/watch?v=WTACHgump4g&feature=related
Part 4 http://www.youtube.com/watch?v=uudcjRQRHM8&feature=related
Part 5 http://www.youtube.com/watch?v=Y0F_ZODMDI0&feature=related
Part 6 http://www.youtube.com/watch?v=9Jkx9qUgAz4&feature=related

megéri megnézni mer nagyon érdekes - jó szórakozást hozzá biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ozoli
2012. február 11. 01:37 #264
- törölt felhasználó -    
nahh há ilyesmi visszajelzésekre számítottam a csajokkal kapcsolatban!
én nem néztem, és ezek alapján nem is nagyon fogom!
2012. február 12. 13:10 #265
- törölt felhasználó -    
nahh tegnap véletlenül láttam 10 percet a LFL-ből a csajok jól néznek ki meg minden, de nem sok köze van ennek az Amerikai focihoz.
egy látványosság és szórakozás az egész.
2012. február 12. 16:20 #266
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.02.12. 13:10)
nahh tegnap véletlenül láttam 10 percet a LFL-ből a csajok jól néznek ki meg minden, de nem sok köze van ennek az Amerikai focihoz.
egy látványosság és szórakozás az egész.

Mint feljebb írtam, nézd meg a 2011-es döntőt. Ott azért vannak jó játékosok..
A Los Angeles-nél: Ashley Salerno QB
A Philadelphia-nál: Marirose Roach HB
Őket emelném ki elsősorban, de csapattársaik is elég jók..
2012. február 12. 18:52 #267
- törölt felhasználó -    
hm.. há majd egyszer lehet megnézem! smileeee.gif
2012. március 03. 07:55 #268
- törölt felhasználó -    
Most olvasom ... a Saints 2009 és 2011 között olyan alapot tartott fenn, aminek az volt a célja, hogy a Saints játékosok pénzt kaptak azért, hogy sérülést okozzanak az ellenfél játékosainak. Ezt az alapot a DC Gregg Williams irányította, de mindenki tudott róla a csapatnál..
Állítólag nagyobb büntetést kaphat ezért a Saints, mint annak idején a Patriots a Spygate ügyben.
2012. március 03. 09:51 #269
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.03. 07:55)
Most olvasom ... a Saints 2009 és 2011 között olyan alapot tartott fenn, aminek az volt a célja, hogy a Saints játékosok pénzt kaptak azért, hogy sérülést okozzanak az ellenfél játékosainak. Ezt az alapot a DC Gregg Williams irányította, de mindenki tudott róla a csapatnál..
Állítólag nagyobb büntetést kaphat ezért a Saints, mint annak idején a Patriots a Spygate ügyben.

Tudnak olyan játékost mondani név szerint, aki a Saints elleni meccsen sérült meg? amíg nincs bizonyíték erre, addig szerintem nem tudják büntetni őket, mert a " "Violence" sajnos a játék része"(Kurt Warner nyilatkozta ezt)
2012. március 03. 10:04 #270
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.03. 09:51)
Tudnak olyan játékost mondani név szerint, aki a Saints elleni meccsen sérült meg? amíg nincs bizonyíték erre, addig szerintem nem tudják büntetni őket, mert a " "Violence" sajnos a játék része"(Kurt Warner nyilatkozta ezt)

Hát ... ha megnézzük 49ers vs Saints konferencia elődöntőt, ott azért voltak erre utaló jelek ... ütések, földön fekvő játékos megtaposása stb. ... Ted Ginn Jr. meg is sérült. dry.gif
2012. március 07. 08:23 #271
- törölt felhasználó -    
Ma este Colts / Manning sajtótájékoztató ...
Érdekes lesz jövőre más mezben látni Manning-et. Továbbra is a Jets, Dolphins, Redskins trió tűnik a legesélyesebbnek, hogy leigazolja.
2012. március 13. 21:28 #272
- törölt felhasználó -    
Elkezdődött a free angency ... a Dolphins 2 harmadik körös pickért cserébe a Bears-hez cserélte Brandon Marshall-t ohmy.gif
Hát erre nem számítottam. Így nehéz lesz Manning-et Miamiba csábítani dry.gif
2012. március 14. 09:28 #273
- törölt felhasználó -    
Free agency update:
A Redskins rendesen bevásárolt elkapókból.. Pierre Garcon és Josh Morgan érkezett. Középszerű játékosok, ennek ellenére olyan fizetést kaptak, mint a legjobbak. Ez azért is furcsa, mert elég nagy büntetést kaptak, ami a salary cap nagy részének elvesztését jelenti.
A Colts-nak sikerült megtartania Reggie Wayne-t, akivel 3 éves szerződést kötöttek.
Vincent Jackson 5 éves szerződést írt alá a Buccaneers-vel. Ez alatt az idő alatt 55,555,555.55 dollárt fog keresni. Nem tudom ki csinálta ezt a szerződést, de így kiszámolni.. rohog.gif
A Chargers, Vincent Jackson pótlására 4 évre leigazolta Robert Meachem-et.
A Bears, elkapó után irányítót is igazolt. Jason Campbell érkezett 1 évre, így ha Cutler esetleg megsérül, lenne megfelelő pótlása.
Cortland Finnegan az idei év legjobb cornerback szabadügynöke 5 évre kötelezte el magát a Rams-hez. Nem volt meglepő ez az igazolás, Finnegan újra együtt dolgozhat Jeff Fisher-vel.
A 49ers is a cornerback piacon volt aktív. Először Perrish Cox érkezett, aztán Carlos Rogers-vel sikerült megállapodni. Rogers további 4 évig marad a csapatnál.
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 14. 09:31 #274
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.13. 21:28)
Elkezdődött a free angency ... a Dolphins 2 harmadik körös pickért cserébe a Bears-hez cserélte Brandon Marshall-t ohmy.gif 
Hát erre nem számítottam. Így nehéz lesz Manning-et Miamiba csábítani dry.gif

Ezzel a Bears playoff csapattá vált (persze kell nekik majd még egy normális QB-t szerezni tongue.gif rohog.gif )...
Szerintem Peyton visszavonul...nem tud ennyi pénzt kifizetni most egyetlen csapat sem érte... sad.gif
2012. március 14. 09:47 #275
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.14. 09:31)
Ezzel a Bears playoff csapattá vált (persze kell nekik majd még egy normális QB-t szerezni tongue.gif  rohog.gif )...
Szerintem Peyton visszavonul...nem tud ennyi pénzt kifizetni most egyetlen csapat sem érte... sad.gif

Peyton biztos, hogy nem vonul vissza. wink.gif
Itt van, hogy melyik csapat, hogy áll a salary cap-vel (a free agency kezdete előtt):
Arizona: -$12.1 million
Atlanta: $8.6M
Baltimore: $14.6M
Buffalo: $24.6M
Carolina: $2.9M
Chicago: $25.1M
Cincinnati: $40.6M
Cleveland: $16.6M
Dallas: -$2.7M (pending NFL penalty)
Denver: $43.9M
Detroit: -$5.7M
Green Bay: $7.2M
Houston: $2.2M
Indinapolis: $14.7M
Jacksonville: $36.1M
Kansas City: $23.9M
Miami: $11.4M
Minnesota: $25.6M
New England: $17.1M
New Orleans: $6M
New York Giants: $3.2M
New York Jets: $14.6M
Oakland: $640,000
Philadelphia: $15.5M
Pittsburgh: $3.4M
San Diego: $17.9M
Seattle: $29.3M
San Francisco: $22.3M
St. Louis: $11.4M
Tampa Bay: $46.5M
Tennessee: $26.7M
Washington: $16.4M (pending NFL penalty)

Most olvasom, hogy Blake Costanzo a Bears-hez igazolt. sad.gif Azt eddig is lehetett tudni, hogy a 49ers nem ad neki új szerződést, mert olyan játékosokat akar igazolni, aki nem csak a special team-ben tud játszani, hanem más egységben is. Costanzo a liga egyik legjobb special team játékosa, nagy igazolás megint a Bears-től..
2012. március 16. 19:08 #276
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Manning=Denver? zajlanak az események... smileeee.gif vajon hol köt majd ki?! smileeee.gif
2012. március 16. 20:20 #277
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.16. 19:08)
Manning=Denver? zajlanak az események... smileeee.gif vajon hol köt majd ki?! smileeee.gif

Breaking News -> Peyton Manning worked out for 49ers coach Jim Harbaugh on Tuesday and took a physical Wednesday, according to ESPN. tongue.gif
Ezért nem írt még alá Alex Smith a 49ers-hez rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 17. 08:59 #278
- törölt felhasználó -    
Így áll jelenleg a 3 csapat, aki versenyben van Manningért a fizetési sapkával: Broncos $43,9M , Titans $26,3M , 49ers $18M.
Ha Manning a nagy pénzre hajt, akkor a Broncos-t választja. Nem túl acélos a támadóegységük, a védelem sem a legjobb.
A Titans-nél is kaphat szép fizetést, viszont ott jelenleg nincs védelem és a támadóegység is csak egy hajszállal jobb, mint a Broncosnál (ez a hajszál Chris Johnson, ha úgy teljesít, mint 2 éve).
A 49ers-nél nem kapna nagy pénzt, de itt lenne a legnagyobb esélye, hogy a Super Bowl-ba jusson. Magasan a legjobb védelem, minden játékost sikerült megtartani a tavalyi emberek közül és a seconday-t is sikerült még javítani. A támadósor nagyjából a Broncos szintjén van erősségben. Akárki, akármit is mond, a legjobb célpontjai itt lennének ... Vernon Davis az egyik legjobb TE, Ca$htree is megtudná mutatni, hogy mire is képes, ha Manning dobálna neki és akkor még ott van az öreg Randy Moss cool.gif Neki is csak egy jó irányító kell, hogy megmutassa, az a 2010-es év csak egy kisiklás volt. A sebessége még mindig megvan, amikor a Saints-nél volt próbajátékon, futott egy 4.35-ös és egy 4.47-es 40 yardot.
Szerintem a végén a Titans-nél fog kikötni és marad a jól megszokott csoportjában ... döntés hétfő, keddre várható.
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 17. 09:59 #279
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.17. 08:59)
Így áll jelenleg a 3 csapat, aki versenyben van Manningért a fizetési sapkával: Broncos $43,9M , Titans $26,3M , 49ers $18M.
Ha Manning a nagy pénzre hajt, akkor a Broncos-t választja. Nem túl acélos a támadóegységük, a védelem sem a legjobb.
A Titans-nél is kaphat szép fizetést, viszont ott jelenleg nincs védelem és a támadóegység is csak egy hajszállal jobb, mint a Broncosnál (ez a hajszál Chris Johnson, ha úgy teljesít, mint 2 éve).
A 49ers-nél nem kapna nagy pénzt, de itt lenne a legnagyobb esélye, hogy a Super Bowl-ba jusson. Magasan a legjobb védelem, minden játékost sikerült megtartani a tavalyi emberek közül és a seconday-t is sikerült még javítani. A támadósor nagyjából a Broncos szintjén van erősségben. Akárki, akármit is mond, a legjobb célpontjai itt lennének ... Vernon Davis az egyik legjobb TE, Ca$htree is megtudná mutatni, hogy mire is képes, ha Manning dobálna neki és akkor még ott van az öreg Randy Moss cool.gif  Neki is csak egy jó irányító kell, hogy megmutassa, az a 2010-es év csak egy kisiklás volt. A sebessége még mindig megvan, amikor a Saints-nél volt próbajátékon, futott egy 4.35-ös és egy 4.47-es 40 yardot.
Szerintem a végén a Titans-nél fog kikötni és marad a jól megszokott csoportjában ... döntés hétfő, keddre várható.

Jól érzem, h egy kicsit szeretnéd, ha Friscoban kötne ki? biggrin.gif
Egyébként a 3 csapatból csak a Titans-hez ne menjen, mert akkor igencsak megharagszom rá... mad.gif smileeee.gif Broncosnak is egészen jó védelme van, nagyrészt ennek a csapatrésznek köszönhette tavaly a playoff szereplést...Tebow csak talizmánnak volt ott... laugh.gif Denver lesz a végső állomás...
2012. március 17. 10:40 #280
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.17. 09:59)
Jól érzem, h egy kicsit szeretnéd, ha Friscoban kötne ki?  biggrin.gif 
Egyébként a 3 csapatból csak a Titans-hez ne menjen, mert akkor igencsak megharagszom rá... mad.gif  smileeee.gif Broncosnak is egészen jó védelme van, nagyrészt ennek a csapatrésznek köszönhette tavaly a playoff szereplést...Tebow csak talizmánnak volt ott... laugh.gif Denver lesz a végső állomás...

Még szép, hogy szeretném, ha itt kötne ki ... Alex Smith vs. Peyton Manning ... melyikük lehet a jobb irányító?? _nevet.gif
A Broncos-nak TAVALY volt jó védelme! Most, ha megnézed, hogy kik vannak ott, nem biztos, hogy azt mondanád, hogy olyan jó az a védelem. A DL közepe nagyon lukas, a LB sorban sincs még meg mindenki és az a secondary.. unsure.gif
Ha a 49ers-t nézed, a védelem kész. A safety-khez kéne egy kis depth és ennyi. A támadóknál vannak még hiányosságok.. kéne egy irányító. biggrin.gif Elkapó sem ártana, mert eddig 4 ember van oda, de abból is csak kettő az, aki kezdő lehet. A TE-ek, futók rendben vannak. És elérkeztünk a leggyengébb ponthoz, az OL-hoz. Itt nagyon kell erősítés.. egyenlőre úgy néz ki, hogy a tavalyi két újonc közül fog kikerülni a kezdő RG és a RT-nél Davis ... dry.gif
Ha jönne Manning, biztos, hogy a falat próbálnám meg elsősorban megerősíteni a drafton, hogy túlélje a meccseket.
De, mint feljebb írtam, nem valószínű, hogy itt köt ki sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
22 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!