Starity

NFL

22 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 23. 22:16 #341
- törölt felhasználó -    
Ez a 49ers meccs egy vicc ... gyenge a védelem, gyenge a támadó egység, de a leggyengébb a play hívás. Amit Harbaugh művel ... sietni kéne, erre jött két futás középre ... nem baj, hogy nem halad előre a csapat, a lényeg, hogy megy vele az idő mad.gif
A csúcs mégis a játékvezetők ténykedése ... jópár érdekes döntésük volt, de amit a végén alkottak ... Harbaugh kikérte az utolsó idejét, hogy megálljon az óra. Utána bedobta a piros zászlót, hogy visszanézzenek egy esetet. Mivel előtte kikérte az utolsó idejét, elvileg nem tudott volna challenge-elni. A bírók visszanézték és a 49ers-é lett a labda. Rögtön el is adta a labdát Alex Smith, de a következő Vikings drive-ban volt egy újabb gyanús eset. Jött az újabb Harbaugh challenge ... ezt már elvesztette, de akkor is, hol volt itt már időkérése a 49ers-nek?? _nevet.gif
2012. szeptember 23. 23:04 #342
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
igen ezek a bírók szerintem azt se tudják hányadikán van elseje biggrin.gif csöppet röhejjé teszik a ligát
2012. szeptember 24. 13:34 #343
DSun3
DSun3
új tag
 
StátuszThrow yo' gunz in da air!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 183615
Offline offline
Kíváncsi vagyok, meddig fog még ez menni... minden meccs egy vicc kb. a "bírók" össze-vissza fújnak, mindenki reklamál, röhej az egész. sad.gif
DS!
2012. szeptember 24. 16:52 #344
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
kész én eddig bírtam a kezdők zebrák hülyeségét! reklamalo.gif
fogok venni egy repülőjegyet Amerikába, levadászom Goodell-t és olyat kap hogy utána azt sem tudja majd fiú-e vagy lány...

amit Patriots-Ravens meccsen műveltek (és most nem azért mondom mert veszített a Patriots) az kész szégyen...látványos holdingokat nem fújtak be, de persze kamu pass interference-re azonnal repült a zászló...és a 4. negyedben az utolsó Ravens drive-nál 3 olyan kamu szabálytalanságot fújtak be hogy téptem a hajam...

ennyire kellett a fantasy csapatuknak a pont? reklamalo.gif
2012. szeptember 24. 20:35 #345
- törölt felhasználó -    
Huh, most olvasom csak ... Darrelle Revis a tegnapi Jets-Dolphins meccsen ACL-szakadást szenvedett, így idén már nem játszik ... és pont a 49ers meccs előtt rolleyes.gif
2012. szeptember 27. 08:48 #346
- törölt felhasználó -    
Megszületett az egyezség az NFL és a játékvezetők szakszervezete között, így a mai meccsen már nem a pótbírók fognak ügyetlenkedni ... végree meghajolo.gif
Meg is értem, hogy megegyeztek, tegnap már olyan híreket lehetett olvasni, hogy a játékosok és a csapatok is sztrájkolnának és addig nem lépnének pályára, amíg nincs megegyezés.
2012. szeptember 27. 10:31 #347
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.09.27. 08:48)

Megszületett az egyezség az NFL és a játékvezetők szakszervezete között, így a mai meccsen már nem a pótbírók fognak ügyetlenkedni ... végree meghajolo.gif 


Ráadásul 2020-ig szól a megállapodás. Ideje is volt, sok igen súlyos tévedés volt három forduló alatt.

Még az NFL-t csak néha napján néző tesóm is azt mondta egy-egy sok másodperccel később bedobott sárga zászlóra, hogy ez vajon minek kellett? Ha neki feltűnt, akkor a rendszeres nézők/rajongók/drukkerek jogosan lehettek kiakadva.

Egyébként elvetemült ötlet, de lehet, hogy a pótbírók éppen így akarták elérni, a liga minél hamarabb megállapodjon a bírók szakszervezetével, mert szerintem nekik sem mindegy, hogy College-ben, eltérő szabályokkal jól dolgoznak, vagy a legprofibb szinten, az NFL-ben hétről-hétre égetik magukat.
2012. szeptember 27. 18:48 #348
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2012.09.27. 10:31)
Ráadásul 2020-ig szól a megállapodás. Ideje is volt, sok igen súlyos tévedés volt három forduló alatt.
Még az NFL-t csak néha napján néző tesóm is azt mondta egy-egy sok másodperccel később bedobott sárga zászlóra, hogy ez vajon minek kellett? Ha neki feltűnt, akkor a rendszeres nézők/rajongók/drukkerek jogosan lehettek kiakadva.
Egyébként elvetemült ötlet, de lehet, hogy a pótbírók éppen így akarták elérni, a liga minél hamarabb megállapodjon a bírók szakszervezetével, mert szerintem nekik sem mindegy, hogy College-ben, eltérő szabályokkal jól dolgoznak, vagy a legprofibb szinten, az NFL-ben hétről-hétre égetik magukat.

Azért a pótbírók biztos, hogy több pénzt kaptak egy NFL meccsért, mint egy egyetemi vagy középiskolai meccsért. Épp ezért, nem hiszem, hogy készakarva égették magukat ... csak ennyi tellett tőlük rohog.gif
2012. szeptember 30. 22:13 #349
- törölt felhasználó -    
49ers @ Jets 34:0 thumbsup.gif

Nehezen indult a meccs, főleg Akers kihagyott FG-jai miatt, de aztán.. biggrin.gif
Nem igazán értem a Jets-et, hogy miért erőltetik annyira Sanchez-t, ezen a meccsen egy nagy nulla volt. Már az első félidőben megindult a boozás és Tebow-t követelte a közönség. Aztán megsérült Holmes (non-contact injury volt, még nem lehet tudni, hogy mennyire komoly, de nem nézett ki jól) és Sanchez-nek el is ment a kedve a játéktól.
2012. szeptember 30. 22:44 #350
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
ez a Patriots-Bills meccs se volt semmi...gyors Patriots hengerelés, majd 2 kihagyott FG, félidőben 21-7-es Bills vezetés, potyogtak a fumble-ök és még 2 INT-et szedett össze a Pats védelem...vége 52-28 biggrin.gif Ridley, Bolden, Welker és Gronkowski is 100 yard fölött

jóóó meccs volt GO PATRIOTS!
2012. október 08. 01:31 #351
- törölt felhasználó -    
Bills @ 49ers 3:45

Huhh ... még nem tértem magamhoz ezután a meccs után ...
621 Total Yards - New Franchise Record meghajolo.gif (ebből 310 passzolt , 311 futott yard)
Nem volt rossz meccs, de a végére kicsit ellaposodott. Az utolsó negyedben már csak a cserék játszottak, mégis azt csináltak a Bills-vel, amit akartak..
2012. október 08. 09:35 #352
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.10.08. 01:31)
Bills @ 49ers 3:45
Huhh ... még nem tértem magamhoz ezután a meccs után ...
621 Total Yards - New Franchise Record meghajolo.gif (ebből 310 passzolt , 311 futott yard)
Nem volt rossz meccs, de a végére kicsit ellaposodott. Az utolsó negyedben már csak a cserék játszottak, mégis azt csináltak a Bills-vel, amit akartak..

Ha Te nem tértél még magadhoz, akkor én mit szóljak?! biggrin.gif
Packers @ Colts 27:30

Óriási meccs volt! 21:3-ról nem gondoltam volna... Védekezés nagyon ott volt a toppon és persze nem szabad megfeledkezni a jó öreg Reggie Wayne-ről...33 évesen a 12! szezonjában Carrier High receiving yard!! ez a nem semmi, és az is érdekes, h az új rookie Qb-val sikerült ez! Jó látni, h megvan a kapcsolat közöttük thumbsup.gif Azt hittem, h a héten kiderült események miatt (Chuck Pagano HC-nál leukémiát diagnosztizáltak) majd teljesen összeesik a csapat és készülhetünk már a jövő évi draftra, de szerencsére nem lett igazam! #Chuckstrong
2012. október 08. 09:50 #353
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.10.08. 09:35)
Ha Te nem tértél még magadhoz, akkor én mit szóljak?!  biggrin.gif 
Packers @ Colts 27:30
Óriási meccs volt! 21:3-ról nem gondoltam volna... Védekezés nagyon ott volt a toppon és persze nem szabad megfeledkezni a jó öreg Reggie Wayne-ről...33 évesen a 12! szezonjában Carrier High receiving yard!! ez a nem semmi, és az is érdekes, h az új rookie Qb-val sikerült ez! Jó látni, h megvan a kapcsolat közöttük thumbsup.gif Azt hittem, h a héten kiderült események miatt (Chuck Pagano HC-nál leukémiát diagnosztizáltak) majd teljesen összeesik a csapat és készülhetünk már a jövő évi draftra, de szerencsére nem lett igazam! #Chuckstrong

Láttam részleteket a meccsből, tényleg szép volt. A meccs végén az öltözőben Jim Irsay beszéde ... Pagano-ért küzdöttünk és nyertünk ! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. október 30. 05:13 #354
- törölt felhasználó -    
Kezd kihalni a topik ... senki nem néz mostanában NFL-t? unsure.gif
Egy gyönyörű meccsen nyert a 49ers idegenben a Cardinals ellen 24:3 -ra. Alex Smith 18/19 , 232 yard , 3 TD , 0 INT cool.gif . A védelem is nagyot játszott, 7 futott yardon tartotta az Arizona-t.
A következő meccs a Rams ellen hazai pályán lesz, ha ott is sikerülne nyerni, szinte biztos lenne a csoportgyőzelem. smileeee.gif

Nem ide tartozik, de ha már Ricsiék is megemlítették, 2010 után, a 2012-es World Series bajnoka ismét a San Francisco Giants. Sima 4:0 -val nyertek a Detroit Tigers ellen, ami elég meglepő volt a főcsoportdöntők után.

Go 49ers ! Go SF Giants ! thumbsup.gif
2012. november 11. 22:24 #355
- törölt felhasználó -    
Jó kis forduló ez a mostani thumbsup.gif
Kikapott a Giants , a Falcons elvesztette a veretlenségét , a gyenge kezdés után feljövőben a Buccs és a Pats rendesen megizzadt ezért a győzelemért. biggrin.gif
Most pedig jöhet egy 49ers győzelem rolleyes.gif laugh.gif
2012. november 11. 23:24 #356
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
gondolom suli miatt mindenki elfoglalt főleg hogy jön a doga szezon meg a Karácsony biggrin.gif
izgi ki szezon ez eddig biggrin.gif Bears teljesítménye eddig nekem a legnagyobb meglepetés biggrin.gif
2012. november 12. 00:05 #357
- törölt felhasználó -    
Ekkora balfax bírókat, mint akik a 49ers meccsen vannak ... méricskélni kellett és nem állították meg az órát. Méricskélés után a bíró be is mondja, hogy vissza kell állítani az órát 1:12-vel. Elindult a következő játék és akkor derült ki, hogy mégsem állították vissza. Harbaugh elkezdett reklamálni emiatt és erre a bírók azt mondják, hogy mivel elindult már az új játék, nem lehet visszaállítani az órát wtf.gif
A 9ers átaludta az első negyedet, úgyhogy félidőben vezet a Rams. Alex Smith megsérült, nem tér már vissza. Ennél csak jobb lehet a második félidő, a védelem már mutatta, hogy ébredeznek. smileeee.gif
2012. november 12. 10:33 #358
- törölt felhasználó -    
... ééés döntetlen rohog.gif
Több lehetősége volt a Rams-nek, hogy megnyerje a meccset, de a 49ers-é volt a legnagyobb. Erre Akers kihagyja a FG-t .. idén már nem először dry.gif A Rams-nek csak egy kicsivel kellett volna jobban koncentrálnia és meglett volna a meccs, de jöttek a büntetések .. nem is tudom, hány Delay of Game-et vagy Illegal Formation-t fújtak be ellenük .. és mindegyiket kulcs szituációkban. A 49ers-től meg ez kevés volt. Ha így játszanak jövő héten a Chicago ellen, sima vereség lesz a vége. A legjobban a két fake punt zavart .. kaptunk belőle 40 yardot és jópár pontot dry.gif
2012. november 20. 06:11 #359
- törölt felhasználó -    
Chicago Bears @ San Francisco 49ers 7:32

Ilyen egy tökéletes meccs cool.gif A védelem végig kontrollálta a meccset, a Bears támadóegysége a 4. negyed közepén érte el a 100 yardot. Félidőben még negatív passzolt yarddal álltak, köszönhetően Aldon Smith mészárlásának ... 5,5 sack, ezzel mindjárt az élre is állt ebben a statisztikában meghajolo.gif Kicsit féltem, hogy a Bears védelme majd szétszedi Kaepernick-et, de szerencsére végig nagyon magabiztos volt, nem adta el a labdát és sackelni is csak 2-szer tudták.
Gratula a csapatnak, ha így folytatják, nem lesz kérdés a playoffba kerülés. thumbsup.gif
2012. november 22. 08:34 #360
- törölt felhasználó -    
Aldon Smith legszebb pillanatai a MNF-ról..

Harbaugh nem szívbajos (vagy mégis?) ... Alex Smith felgyógyult az agyrázkódásából és a Saints ellen mégis Kaepernick fog kezdeni. Jól játszott a Bears ellen, de azért féltem egy kicsit. Leginkább attól, hogy bizonyítani akar majd és ezért sok TO-t fog csinálni dry.gif A jövő mindenképp az övé smileeee.gif
22 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!