jól megszívtam a fantasy csapatommal... ryan hogy lehet ennyire gyenge?
remélem pats-es játékosaim hoznak pár pontot majd azért
NFL
2011. szeptember 11. 22:29
#102
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (bertmccracken @ 2011.09.11. 22:26)
jól megszívtam a fantasy csapatommal... ryan hogy lehet ennyire gyenge?
remélem pats-es játékosaim hoznak pár pontot majd azért
remélem pats-es játékosaim hoznak pár pontot majd azért
elég kezdő kérdés lesz: mi a franc az a fantasy football? és hol toljátok?
2011. szeptember 11. 22:32
#104
Idézet (mooka @ 2011.09.11. 22:31)
ba...a meg, ezért nézem a meccset?
megállítjuk a Seahawksot, 1st downt sem tudtak csinálni ... erre a puntnál nekiesik vmelyik játékos a rúgónak ... 15 yard büntetés és jön a Seahawks
megállítjuk a Seahawksot, 1st downt sem tudtak csinálni ... erre a puntnál nekiesik vmelyik játékos a rúgónak ... 15 yard büntetés és jön a Seahawks
én valami hasonlót várok a holnapi Miami-New England meccstől!
2011. szeptember 11. 22:35
#105
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.11. 22:32)
én valami hasonlót várok a holnapi Miami-New England meccstől!
de azért talán ti esélyesebbek vagytok mint mi holnap! 
hát azért nem mondanám hogy a Pats-nek könnyű lesz a meccs...jó lesz most a Dolphins
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2011. szeptember 11. 22:36
#106
komolyan ennek a Rex Grossmannek nagy hátszele lehet mert én nem akarom elhinni hogy ebben a fazonban lát valaki valamit is!
2011. szeptember 11. 22:37
#107
Idézet (Macaroth @ 2011.09.11. 22:35)
hát azért nem mondanám hogy a Pats-nek könnyű lesz a meccs...jó lesz most a Dolphins
ezt bóknak veszem!
2011. szeptember 11. 22:40
#108
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.11. 22:37)
ezt bóknak veszem!

1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2011. szeptember 11. 22:41
#109
Idézet (Macaroth @ 2011.09.11. 22:40)
egyre jobban kedvellek komolyan!
hooopsz TD a Giants-nek!
2011. szeptember 11. 22:44
#110
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.11. 22:41)
egyre jobban kedvellek komolyan!
hooopsz TD a Giants-nek!
hooopsz TD a Giants-nek!
Manning-nek nem INT-eket kellene dobálnia ahelyett hogy itt TD-t fut?
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2011. szeptember 11. 22:47
#111
Idézet (Macaroth @ 2011.09.11. 22:44)
Manning-nek nem INT-eket kellene dobálnia ahelyett hogy itt TD-t fut?
háá lehet tényleg megsütötte a fejét a nap amit előbb beszéltek Ricsiék!
2011. szeptember 11. 22:54
#113
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.11. 22:47)
háá lehet tényleg megsütötte a fejét a nap amit előbb beszéltek Ricsiék! 
megfőtt a feje abban a sisakban
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2011. szeptember 11. 22:55
#114
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2011.09.11. 22:48)
hűűha ... jól látok? Végre van pass rush? Ha így folytatjuk Tarvaris Jackson nem biztos, hogy megéri a 2. félidőt
A futás elleni védelem idén is működik, már csak a támadóknak kéne egy kis javulást mutatni..
A futás elleni védelem idén is működik, már csak a támadóknak kéne egy kis javulást mutatni..
szurkolok a 49ers-nek...szívesen látnám őket min. a wild card körben
1 felhasználónak tetszik:
gonzales7
2011. szeptember 11. 23:37
#116
Idézet (Macaroth @ 2011.09.11. 23:31)
mit gondoltok Cam Newtonról? eddig 151 yard és 1 TD passz 6/10
A Cardinals az ellenfél
Nincs igazán pass rusher és corner a csapatban, így könnyedén elpasszolgathat Newton..
2011. szeptember 11. 23:56
#117
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2011.09.11. 23:37)
A Cardinals az ellenfél
Nincs igazán pass rusher és corner a csapatban, így könnyedén elpasszolgathat Newton..
Nincs igazán pass rusher és corner a csapatban, így könnyedén elpasszolgathat Newton..
naaa 16-0-ra vezet a 49ers
2011. szeptember 12. 00:06
#118
Most látom először Alex Smithen, hogy igazi vezérként viselkedik. Ha kell blokkol (az egyik futásnál, két olyan blokkot csinált, hogy csak néztem), ha kell fut, a passzokat ugyan nem erőlteti annyira. 1 TD-je van eddig, azt futotta ... utána sántikált kicsit, de lényeg, hogy megvan.
Alakul a csapat, a védelem eddig csillagos 5-ös, ami viszont meglep, hogy az eddigi években működő futójáték nem igazán megy. Ha a második félidőben is hasonlót nyújt a csapat, elégedett leszek velük, ami nagyon ritkán fordult elő az utóbbi években..
... de a lényeg: Go 49ers!
Alakul a csapat, a védelem eddig csillagos 5-ös, ami viszont meglep, hogy az eddigi években működő futójáték nem igazán megy. Ha a második félidőben is hasonlót nyújt a csapat, elégedett leszek velük, ami nagyon ritkán fordult elő az utóbbi években..
... de a lényeg: Go 49ers!
2011. szeptember 12. 00:09
#119
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (mooka @ 2011.09.12. 00:06)
Most látom először Alex Smithen, hogy igazi vezérként viselkedik. Ha kell blokkol (az egyik futásnál, két olyan blokkot csinált, hogy csak néztem), ha kell fut, a passzokat ugyan nem erőlteti annyira. 1 TD-je van eddig, azt futotta ... utána sántikált kicsit, de lényeg, hogy megvan.
Alakul a csapat, a védelem eddig csillagos 5-ös, ami viszont meglep, hogy az eddigi években működő futójáték nem igazán megy. Ha a második félidőben is hasonlót nyújt a csapat, elégedett leszek velük, ami nagyon ritkán fordult elő az utóbbi években..
... de a lényeg: Go 49ers!
Alakul a csapat, a védelem eddig csillagos 5-ös, ami viszont meglep, hogy az eddigi években működő futójáték nem igazán megy. Ha a második félidőben is hasonlót nyújt a csapat, elégedett leszek velük, ami nagyon ritkán fordult elő az utóbbi években..
... de a lényeg: Go 49ers!
Frank Gore játszik? ha igen eddig hogy teljesít?
2011. szeptember 12. 00:11
#120
Idézet (Macaroth @ 2011.09.12. 00:09)
Frank Gore játszik? ha igen eddig hogy teljesít?
Játszik, de mint mondtam, nem megy a futójáték
Gore: 13 futás | 34 yard
... pedig a Seahawks ellen szokott a legjobban játszani
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
