Starity

NFL

22 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 19. 18:06 #281
- törölt felhasználó -    
Manning a Broncos-t választotta..
A 49ers-nél most az a nagy kérdés, hogy sikerül-e megegyezni Alex Smith-vel? Smith maradna még ezek után is, csak kérdés, hogy mennyiért..
És hova kerülhet Tebow? Szerintem nagy a valószínűsége annak, hogy vagy a Jaguars vagy a Dolphins bejelentkezik érte..
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 19. 20:45 #282
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.19. 18:06)
Manning a Broncos-t választotta..
A 49ers-nél most az a nagy kérdés, hogy sikerül-e megegyezni Alex Smith-vel? Smith maradna még ezek után is, csak kérdés, hogy mennyiért..
És hova kerülhet Tebow? Szerintem nagy a valószínűsége annak, hogy vagy a Jaguars vagy a Dolphins bejelentkezik érte..

Érdekes döntés...nem tudom, h most ennek örüljek-e unsure.gif , szimpatikusabb döntés lett volna nekem lealábbis, ha 49ers-t választja, azt mutatta volna, h még mindig szeretne vmi nagyot alkotni, mert Denverben csak levezetni fog sajnos(de ne legyen igazam)! Kíváncsi leszek mennyiért írt alá!
Tíbó laugh.gif akárhova megy, az a csapat 4-12-nél jobb mérleggel biztos nem fog állni... smileeee.gif Viszont a Dolphinsnál vmi nagy baj lehet, mert senki nem akar odamenni...
2012. március 19. 21:17 #283
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.19. 20:45)
Érdekes döntés...nem tudom, h most ennek örüljek-e  unsure.gif , szimpatikusabb döntés lett volna nekem lealábbis, ha 49ers-t választja, azt mutatta volna, h még mindig szeretne vmi nagyot alkotni, mert Denverben csak levezetni fog sajnos(de ne legyen igazam)! Kíváncsi leszek mennyiért írt alá!
Tíbó  laugh.gif akárhova megy, az a csapat 4-12-nél jobb mérleggel biztos nem fog állni... smileeee.gif Viszont a Dolphinsnál vmi nagy baj lehet, mert senki nem akar odamenni...

Senki nem akar a Dolphins-hoz menni ... itt egy cikk is róla: Steelers safety Clark says 'no one' wants to play for Dolphins
A vezetőséggel nem lehet normálisan tárgyalni és ezért minden játékos próbálja elkerülni őket. sad.gif Tebow lehet a kivétel. Már amikor a draftra érkezett, mindenki azt mondta, hogy floridai csapat fogja elvinni (ott a családja, a szurkolók Istenként szeretik stb.), de végül a Denver közbe szólt ... de hála Manning-nek, visszakerülhet Floridába smileeee.gif
Miután kiderült, hogy Manning érkezik Denverbe, Dallas Clark is igent mondott a csapatnak és nagy valószínűség szerint Jeff Saturday is érkezni fog. Ennek ellenére én nem őket tartom a csoport esélyesének, hanem a KC Chiefs-t. Jamaal Charles mellé leszerződtették Peyton Hillis-t ... micsoda páros lehet ebből!http://i945.photobucket.com/albums/ad299/mooka1986/hand-rubbing.gif A támadóknál és a védőknél is visszatérnek a tavalyi sérültek és egy nagyon erős csapat lehet ebből a Chiefs-ből idén..
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 19. 21:25 #284
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.19. 21:17)
Senki nem akar a Dolphins-hoz menni ... itt egy cikk is róla: Steelers safety Clark says 'no one' wants to play for Dolphins
A vezetőséggel nem lehet normálisan tárgyalni és ezért minden játékos próbálja elkerülni őket. sad.gif  Tebow lehet a kivétel. Már amikor a draftra érkezett, mindenki azt mondta, hogy floridai csapat fogja elvinni (ott a családja, a szurkolók Istenként szeretik stb.), de végül a Denver közbe szólt ... de hála Manning-nek, visszakerülhet Floridába smileeee.gif 
Miután kiderült, hogy Manning érkezik Denverbe, Dallas Clark is igent mondott a csapatnak és nagy valószínűség szerint Jeff Saturday is érkezni fog. Ennek ellenére én nem őket tartom a csoport esélyesének, hanem a KS Chiefs-t. Jamaal Charles mellé leszerződtették Peyton Hillis-t ... micsoda páros lehet ebből!http://i945.photobucket.com/albums/ad299/mooka1986/hand-rubbing.gif A támadóknál és a védőknél is visszatérnek a tavalyi sérültek és egy nagyon erős csapat lehet ebből a Chiefs-ből idén..

Én a következőt olvastam: Jeff Saturday->Packers...igaz ezt egyik fórumon olvastam, tehát nem biztos...
2012. március 19. 21:34 #285
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.19. 21:25)
Én a következőt olvastam: Jeff Saturday->Packers...igaz ezt egyik fórumon olvastam, tehát nem biztos...

Én is olvastam, de csak vizitre ment, még nem biztos, hogy lesz is belőle valami ... ez még az előtt volt, hogy Manning döntött volna
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 19. 23:14 #286
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
ahogy elnézem a játékosmozgásokat...piszok izgalmas szezon elé nézünk!!! thumbsup.gif
2012. március 20. 08:19 #287
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2012.03.19. 23:14)
ahogy elnézem a játékosmozgásokat...piszok izgalmas szezon elé nézünk!!! thumbsup.gif

Remélem is biggrin.gif ... pont tegnap néztem, hogy a Patriots is igazolgat rendesen ... Anthony Gonzalez, Brandon Lloyd, Donte' Stallworth (visszatért smileeee.gif ) elkapók; a DL-be érkezett Jonathan Fanene és megy a tárgyalás Luis Castillo-val is. Bitang erős DL állhat össze, bár nem tudom, hogy 3-4-et vagy 4-3-at játszik most a Pats. A védelem többi részénél viszont nem látok erősítést, ahogy azt sem látom, hogy ki lesz itt a futó jövőre unsure.gif
2012. március 20. 10:42 #288
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
_nevet.gif _nevet.gif
2012. március 20. 16:20 #289
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.20. 08:19)
Remélem is biggrin.gif  ... pont tegnap néztem, hogy a Patriots is igazolgat rendesen ... Anthony Gonzalez, Brandon Lloyd, Donte' Stallworth (visszatért smileeee.gif ) elkapók; a DL-be érkezett Jonathan Fanene és megy a tárgyalás Luis Castillo-val is. Bitang erős DL állhat össze, bár nem tudom, hogy 3-4-et vagy 4-3-at játszik most a Pats. A védelem többi részénél viszont nem látok erősítést, ahogy azt sem látom, hogy ki lesz itt a futó jövőre unsure.gif


jött egy safety is smileeee.gif ki lesz a futó? hát Hernández már a rájátszásban bizonyította hogy bizony tud futni TE létére biggrin.gif
ott van még Woodhead de remélem nem hagyják Green-Ellis-t lelépni mellow.gif
2012. március 20. 18:49 #290
- törölt felhasználó -    
Rossz a naptáram és ma április 1.-je van?
Just when you thought the quarterback circus wasn't coming to an end, here comes this nugget from ESPN's Adam Schefter: The 49ers are one of three teams - along with Green Bay and Jacksonville - to watch when it comes to a trade for Tim Tebow.
Remélem ez csak egy rossz vicc ... kezd elegem lenni ebből a QB mizériából. mad.gif Ha nem jön vissza Alex Smith (bevallom, már nem is bánnám), kezdjen jövőre Kaepernick. Ezzel a kerettel ő is képes lenne rájátszásba vezetni a csapatot.
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 20. 19:18 #291
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.20. 18:49)
Rossz a naptáram és ma április 1.-je van?
Just when you thought the quarterback circus wasn't coming to an end, here comes this nugget from ESPN's Adam Schefter: The 49ers are one of three teams - along with Green Bay and Jacksonville - to watch when it comes to a trade for Tim Tebow.
Remélem ez csak egy rossz vicc ... kezd elegem lenni ebből a QB mizériából. mad.gif  Ha nem jön vissza Alex Smith (bevallom, már nem is bánnám), kezdjen jövőre Kaepernick. Ezzel a kerettel ő is képes lenne rájátszásba vezetni a csapatot.

Ha Kaepernick kezd jövőre, sztem nem jut be a rájátszásba a 49ers...Alex Smith meg visszamegy tuti Friscoba, mert ahogy olvastam elég lojális a csapathoz, de kérje meg nyugodtan az árát, amit kénytelenek lesznek majd megadni, mert a fiatal backup QB-t nem fogják kezdetni...
De nem értem ezt az egész "Tíbót megszerzem ha kell ha nem, csak azért mert ő a csodagyerek, Isten gyermeke(bullshit)" dolgot mad.gif , főleg most a GB és a 49ers-re gondolok...az idei drafton találni fognak egy olyan QB-t biztos(bár nagyon szar a QB class), aki olyan szinten van, mint Tebow, vagy még jobb, mert dobni is tud, nem csak futni... smileeee.gif
2012. március 20. 19:50 #292
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.20. 19:18)
Ha Kaepernick kezd jövőre, sztem nem jut be a rájátszásba a 49ers...Alex Smith meg visszamegy tuti Friscoba, mert ahogy olvastam elég lojális a csapathoz, de kérje meg nyugodtan az árát, amit kénytelenek lesznek majd megadni, mert a fiatal backup QB-t nem fogják kezdetni...
De nem értem ezt az egész "Tíbót megszerzem ha kell ha nem, csak azért mert ő a csodagyerek, Isten gyermeke(bullshit)" dolgot mad.gif , főleg most a GB és a 49ers-re gondolok...az idei drafton találni fognak egy olyan QB-t biztos(bár nagyon szar a QB class), aki olyan szinten van, mint Tebow, vagy még jobb, mert dobni is tud, nem csak futni... smileeee.gif

Nagyon szeretett volna a 49ers-nél maradni.. DE kapott egy szerződéshosszabbítási ajánlatot (3 év 24 millió, a garantált összeg 10 millió körül lett volna) még a free agency kezdete előtt. Nem írta alá, ezután jött a Manning ügy és most teljes a káosz.
Nem lehet tudni, hogy mire képes Kaepernick, de a csapat körülötte elég jól összeállt és még jön egy draft is. Jóval mobilisabb irányító, mint Smith (4.53 s - 40-yd) és az egyetemen is szeretett futkosni. Jóval erősebb karja van, mint Smith-nek, bár ezzel nem hiszem, hogy újat mondtam. Smith 20 yardos passzokra képes, az e fölötti passzai nagyon bizonytalanok. Az egyedüli ami mellette szól, az a rutin. Ha nem jön vissza, valószínűleg Josh Johnson érkezne. Az egyetemen Harbaugh volt az edzője, már tavaly is volt róla szó, hogy idehozzák egy csere keretében.
Most pedig megyek Tebowzni, hogy még véletlenül se kerüljön ide a szentfazékhttp://www.yessaid.com/forum/images/smilies/praying.gif

szerk:
Közben Schefter javított is az előző írásán:
It looks like the 49ers can be scratched from the list of possible teams trying to land quarterback Tim Tebow in a trade with the Denver Broncos. ESPN's Adam Schefter is now reporting that Miami has joined Green Bay and Jacksonville in pursuit of a deal for Tebow. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 21. 07:30 #293
- törölt felhasználó -    
Alex Smith aláírt a 49ers-hez cool.gif 3 év, $24M, $10M garantált. Ezzel nagyjából kész is a csapat. Még az OL-ba kéne legalább egy embert hozni és akkor azt mondanám, hogy ez egy tökéletes idénykezdet lehet ... a drafton már csak a depth mélységét kéne alakítani.
DeMeco Ryans a Texans-ból az Egles-hez igazolt. Egy 4. körös draft picket adott érte az Eagles és a 3. körben helyet cserélnek. Elég olcsón túladott Ryans-en a Texans, nem is értem. Volt egy komolyabb sérülése, de akkor is a védelem egyik vezére. Ezzel viszont az Eagles megoldotta az egyik legnagyobb hiányposztját, amivel évek óta próbálkoztak.
2012. március 21. 11:51 #294
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.20. 19:18)
Ha Kaepernick kezd jövőre, sztem nem jut be a rájátszásba a 49ers...Alex Smith meg visszamegy tuti Friscoba, mert ahogy olvastam elég lojális a csapathoz, de kérje meg nyugodtan az árát, amit kénytelenek lesznek majd megadni, mert a fiatal backup QB-t nem fogják kezdetni...
De nem értem ezt az egész "Tíbót megszerzem ha kell ha nem, csak azért mert ő a csodagyerek, Isten gyermeke(bullshit)" dolgot mad.gif , főleg most a GB és a 49ers-re gondolok...az idei drafton találni fognak egy olyan QB-t biztos(bár nagyon szar a QB class), aki olyan szinten van, mint Tebow, vagy még jobb, mert dobni is tud, nem csak futni... smileeee.gif


és ha nem QB-nek hanem running back posztra akarják igazolni? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 21. 19:12 #295
- törölt felhasználó -    
Megszületett a döntés a Saints bounty-ügyében.. Sean Payton-t 1 évre, Mickey Loomis GM-et 8 meccsre és Gregg Williams határozatlan időre tiltották el. Elvették a csapattól az idei és a jövő évi 2. körös draft pickjét. Azért ez szép kis büntetés.. A játékosokat még vizsgálják, döntés csak később lesz.
A Jets egy 4. és egy 6. körös picket adott Tim Tebow-ért és a Broncos 7. körös pickjéért. Ahhoz képest, hogy 2010-ben az első körben draftolták, elég olcsón lemondtak róla. A Jets-nél így Sanchez és Tebow fog versenyezni a kezdő irányító posztért.
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2012. március 21. 20:36 #296
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Idézet (mooka @ 2012.03.21. 19:12)
Megszületett a döntés a Saints bounty-ügyében.. Sean Payton-t 1 évre, Mickey Loomis GM-et 8 meccsre és Gregg Williams határozatlan időre tiltották el. Elvették a csapattól az idei és a jövő évi 2. körös draft pickjét. Azért ez szép kis büntetés.. A játékosokat még vizsgálják, döntés csak később lesz.
A Jets egy 4. és egy 6. körös picket adott Tim Tebow-ért és a Broncos 7. körös pickjéért. Ahhoz képest, hogy 2010-ben az első körben draftolták, elég olcsón lemondtak róla. A Jets-nél így Sanchez és Tebow fog versenyezni a kezdő irányító posztért.

Ki lesz a Saints HC-ja akkor, ha Sean Payton-t elmeszelték? Ezek elég súlyos ítéletek! ohmy.gif Nem gondoltam volna, azt hittem vmi komolyabb pénzbüntetés lesz csak...
Szerintem nem lesz olyan nagy verseny a kezdő QB posztért...sima Sanchez kezdés...de egyre jobban utálom a Jets-t, abszolút nem szimpatikus az egész csaapat... dry.gif Ja, és amit a Broncos kapott cserébe, az még sok is... cool.gif
2012. március 21. 23:01 #297
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.21. 20:36)
Szerintem nem lesz olyan nagy verseny a kezdő QB posztért...sima Sanchez kezdés...de egyre jobban utálom a Jets-t, abszolút nem szimpatikus az egész csaapat... dry.gif Ja, és amit a Broncos kapott cserébe, az még sok is... cool.gif


azért nem lepődnék meg ha a szezon elején Tebow kezdene...pre-season meccseken meg tuti hogy ő lesz a kezdő QB mellow.gif
de azért kiváncsi lennék hogy Rex Ryan mit kezd Wonder Tebow-val
2012. március 22. 15:39 #298
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline

Donald Driver dance-el... thumbsup.gif Óriási, csak miatta(nah jó nem csak miatta wink.gif ) fogom nézni ezt a förtelmet.. rohog.gif .
2012. március 23. 10:12 #299
ConfigKT
ConfigKT
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.18.
Hozzászólás: 257
Csatolások: 610
Azonosító: 55203
Offline offline
Tegnap este megnéztem Luck-ot, h mégis mit alakít a Pro day-en...Nincs vele gond wink.gif Az első két passzon kívül rendben volt, főleg a végén, amikor eleresztett egy 70Y-ost, nincs baj az erejével és ráadásul szembeszélben dobta... meghajolo.gif (RGIII meg szépen csarnokban dobált...azt hiszem nem kell többet erről mondani!) Nem értem miért lehet kérdés még, h ki lesz az 1/1 ?! dry.gif
Coby Fleener-t is jó lenne megszerezni, Stanford-i játszótársa lenne Lucknak...csak lecsúszik 2/2-ig...
2012. március 23. 11:19 #300
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2012.03.23. 10:12)
Tegnap este megnéztem Luck-ot, h mégis mit alakít a Pro day-en...Nincs vele gond wink.gif Az első két passzon kívül rendben volt, főleg a végén, amikor eleresztett egy 70Y-ost, nincs baj az erejével és ráadásul szembeszélben dobta... meghajolo.gif (RGIII meg szépen csarnokban dobált...azt hiszem nem kell többet erről mondani!) Nem értem miért lehet kérdés még, h ki lesz az 1/1 ?! dry.gif 
Coby Fleener-t is jó lenne megszerezni, Stanford-i játszótársa lenne Lucknak...csak lecsúszik 2/2-ig...

Fleener biztos, hogy nem csúszik odáig laugh.gif Harbaugh már tavaly is szeretett volna a 49ers-hez vinni egy Stanford játékost (FB Owen Marecic), akkor nem sikerült.. ahogy Fleener teljesít, már az is lehet, hogy ez idén sem sikerül és valamelyik csapat már az 1/30-as pick előtt elviszi. Ha bent lesz még, akkor nem kérdés, hogy őt választják. Sokat lehetett arról olvasni, hogy a 49ers idén biztosan wr-t fog draftolni az első körben. A free agency után ez teljesen érthetetlen lenne.. érkezett Moss, Manningham és Ginn is visszatért. 3. kör előtt nem lesz itt wr draft, úgyhogy jöhet Fleener tongue.gif
Akik elvihetik előttünk: Bears, Broncos, Texans, Ravens
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
22 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!