Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 18. 20:56 #6381
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.10.18. 19:47)
Nálunk anyu jár fogászatra egy ideje, neki sincsenek pozitív élményei. Alapból az, hogy ha elkezd vérezni neki, biztos, hogy órákig nem áll el. Aztán persze vagy 300 ezret kell majd fizetni azért, hogy meg lesznek csinálva a fogai. Ráadásul az egyiket kétszer idegelték ki neki, de még mindig fáj valamiért, a fogorvos persze azt mondja, ez már lehetetlen, szóval majd szépen kihúzza neki. Ráadásul egy másik fogából még a tömés is kiesett. Ezért aztán megéri fogászatra járni. unsure.gif Áldom az eget, hogy nekem jók a fogaim. meghajolo.gif


Eddig egyszer húzták ki a fogamat pár évvel ezelőtt, de azóta is irtózok a foghúzástól, pedig én nem félek a fogorvosoktól. Tök jól ment minden, kihúzták szépen, csak hát az volt a baki, hogy rá 3 napra anya keltett hajnalba, hogy bevérzett a helye. A szám tele volt vérrel. Rohanni kellett a sürgőre, hogy elállítsák a vérzést. unsure.gif Arról nem is beszélve, hogy az ottani ügyeletes nővérek nyugodt szívvel elakartak küldeni...

Most is kegyetlenül fáj, fogalmam sincs, hogy hogyan fogom kibírni hétfőig. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Lil98, Sztár Mániás, Midnight Memories
2013. október 18. 20:57 #6382
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti0305 @ 2013.10.18. 20:45)
Tuti,hogy én vagyok a legnagyobb idióta eme földkerekségen. mega_shok.gif Valahogyan sikerült a billentyűzetemen az é betűt tönkre vágnom.Az a kis lapocska,amire rá van írva a betű,leesett róla,szóval most csak ezt a mini gombocskát nyomogatom,ha é-t kell írnom,ami a lapocska alatt van.Már próbáltam mindent,hogy valahogyan visszaszereljem,de természetesen nem sikerült...Remélem,túlzottan nem lesznek mérgesek rám a szüleim e miatt...Gondolom majd valamiféle szervizben meg kell csináltatni,de valahogy nem rajongok az ötletért.Egyszer már vírus is volt a gépen,most meg ez,esküszöm ez után már úgy vigyázok a gépre,mint a szemem fényére,mert még alig van 3 éves... mega_shok.gif


Zárójelben megjegyzem, az én gépemmel is ezt történt, most már az enter és a delete is hiányzik 1 éve körülbelül xD
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Eszti0305, MadHatter, Beyla, Lil98, Jody, Midnight Memories, CandUs
2013. október 18. 20:59 #6383
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (haylee @ 2013.10.18. 20:57)
Zárójelben megjegyzem, az én gépemmel is ezt történt, most már az enter és a delete is hiányzik 1 éve körülbelül xD

Akkor legalább nem vagyok egyedül... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody
2013. október 18. 21:26 #6384
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Soha életemben nem voltam az a sértődős fajta, de most egy-két személy nagyon kiakasztott. Engem egyáltalán nem érdekel, hogy fiú létére miket és milyen alpári, bunkó dolgokat pofázik nekem, ezzel csak még jobban elássa magát a szememben, mivel általában nem veszem komolyan az ilyen gusztustalan p-rasztokat, csak egyszerűen unalmas már, hogy kérdezek valamit tőle normális hangnemben, erre visszaszól valami olyat, amit nem hogy egy lánynak, hanem akárkinek hihetetlenül ocsmány dolog csak úgy odavágni, mint ahogy nekem szokta ez az egyén. És a legjobb a dolgban, hogy én sosem szólok vissza, mert túlságosan is béketűrő és nyugodt vagyok, talán a kelleténél jobban. Másrészt már csak azért sem vágok vissza valamivel, hogy végre rájöjjön arra, hogy rajtam nem lehet csak úgy simán kifogni, sem megbántani, sem felidegesítni. Az pedig számomra nem világos, hogy miért ilyen velem, miközben egyetlen rossz szót nem szóltam hozzá, sőt próbálok mindenkivel rendes lenni. Mindegy, nem is érdekel. A másik személy pedig elvileg az ismerősöm, de az a baj, hogy soha nem képes egy rohadt sziát vagy valamit odamondani, ha szembe jövünk az utcán. Inkább elmegy mellettem egész nyugodtan. Hát nekem így is jó igazából, és én nem fogok elsőnek köszönni, még véletlenül sem. Csak az a gáz, hogy lazán nyolc évig voltunk osztálytársak és nekem köszönheti, hogy nem bukott meg fizikából, mert odaadtam a rohadt füzetemet neki, amit még most sem hozott vissza...
16 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Eszti0305, drfan, Jody, JadeB, Beyla, Lil98, Luckie, Bella99, Corby, Kristen18, Sztár Mániás, icarlyluv, Midnight Memories, Genevieve, ilus1996
2013. október 18. 21:41 #6385
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Röviden: mindennel. Hosszabban... Nos, kezdjük ott, hogy alig kapok levegőt, mert olyan szinten bevan dugulva az orrom. Szép leszek holnap piros orral, az biztos. rolleyes.gif
Fogalmam sincs, hogy most hányadán állunk, mert kedd óta azon kattog az agyam, hogy hogyan bámult, és ez idegesít. Idióta, nyálas, magyar "menő" dalokat hallgatok, amik sajnos - mint minden dal - a szerelemről szólnak, és persze, hogy ezzel csak még jobban kínzom magam.
Kikészülök, hogy minden nap fél 3-ig vagyok iskolában. Csak szenvedek egész nap, ma reggel majdnem elaludtam első órában, mikor kimentem a táblához, nem emlékeztem semmire sem. Pedig tudtam az anyagot, de olyan szinten bambultam és nyitott szemmel aludtam, hogy már kiabáltak, hogy "menjé' má' kii". biggrin.gif
Ma, mikor mentem le büfébe, a földszintet ellepte a szmog. Olyan szinten volt füstfelhő, hogy nem láttam. Kikönnyeztem, és elkezdtem tüsszögni. Utálom, mikor bent cigiznek, a tanárok pedig persze eltűrik, nem szólnak mivel a tanári kar nagy része is dohányzik. Azért az durva, hogy az iskolában a kilencedikes lányok tucatjával járnak be a WC-be cigizni, mert ez "annyira menő". Ahha, nagyon az.
13 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB, Beyla, Lil98, BenGergReg, Kristen18, icarlyluv, Midnight Memories, MadHatter, Bella99, adommyfandenagyon, Genevieve, ilus1996
2013. október 18. 22:17 #6386
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Tudom, ma már írtam egyet, de ezt le kell hogy írjam. A házunk előtt van egy óóóriási füves rész. Oda visszük szaladgálni a kutyákat, ott piknikezünk, régebben hóembert építettünk. Amikor kisebb voltam, úgy 9 éves, a szomszédaimmal voltunk ott kint, és mindenféléket játszottunk, és gyakorlatilag minden szép nyári emlékem ott van. Az iskolának mindig ki val állítva a színpada, és arra mindig fölmászunk, ott zenélünk magunkba meg minden. Ma meg olvasom a facebookot, és egy tanárunk kiposztolot valami képeket. Egy park tervrajzképei voltak, még egészen szépek voltak. Meg játszótér. Ez volt az első, amin elborult az agyam. Egy 4000 fős kisvárosnak minek kell 5 játszótér? A második amin kiborult az agyam, hogy a mi Rétünkre (igen, nagy betű) fogják építeni azt a böhömnagy parkot. Na itt lesokkolódtam. Ezt nem tudom elhinni, miféle idióta barom állat képes ezt tenni? 110.gif Ráadásul tuti, hogy kivágják a fákat is rajta. Már a kedvenc fámat ki is vágták, de a többit... Én ezt nem hiszem el.. help.gif cry.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, BenGergReg, Eszti0305, Kristen18, MadHatter, ilus1996
2013. október 18. 22:32 #6387
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (haylee @ 2013.10.18. 20:57)
Zárójelben megjegyzem, az én gépemmel is ezt történt, most már az enter és a delete is hiányzik 1 éve körülbelül xD


Az enyémen egyszer (vagy 2x) a 'T' váratlanul kiugrott, azt sikerült visszaműteni. Meg is lepődtem, hogy milyen egyszerű, az a baj, hogy utána elszórakoztam a billentyűkkel és az 'Ű'-t csak félig sikerült helyrerakni. Most billeg. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Eszti0305, Minimanó94, CandUs, MadHatter
2013. október 19. 08:10 #6388
- törölt felhasználó -    
A fészbúk lakók társaságának lájk mániás részével. Tegnap ültünk irodalmon, mögöttem ül két olyan lány, akiknek muszáj mindig fent lenniük fészbúkon. Az egyik éppen a telefonját nyomkodta, persze ezen a csodás közösségi oldalon volt fent. Megszólalt a másiknak, hogy "Pár perce felraktam egy képet és csak négy lájk van rajta. Leszedem." wtf.gif Nem tudom, nyilván más univerzumban élek, mint ők, mert én rohadtul leszrom, hány lájk van a képeimen. Képeket is alig rakok fel, ha mégis, az is inkább az osztálytársaim baromságának megörökítése. unsure.gif
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, Luckie, Minimanó94, Corby, Beyla, icarlyluv, Midnight Memories, CandUs, MadHatter, Genevieve, ilus1996
2013. október 19. 11:26 #6389
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Hogy tanulnom kéne a Kőmíves Kelemen-t bad.gif remélem nem lesz olyan mind tavaly .. össze vissza tanuljuk.. blink.gif

2. Kedden matek doga sad.gif
2 felhasználónak tetszik: JadeB, Sztár Mániás
2013. október 19. 12:54 #6390
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ez a napom már most valami katasztrófa. Reggel 8-kor már a körmösnél ültem, mert tegnap raktak fel műkörmöt, és 'véletlenül' leszedtem. Nagyon utálom, de baromi csúnyák voltak a körmeim, mivel tövig lerágtam őket, és azért mégsem mehetek el esküvőre csúnya körmökkel, ha a ruhám már szép. A fodrász meg kiráncigálta a hajam, ég az egész fejbőröm, mert hosszú hajam van, és alig tudta besütni. Lüktet az egész fejem, de a hajam egész szép, bár kíváncsi vagyok rá meddig fogja kibírni, vagy 6 liter hajlakk rá van fújva. rolleyes.gif Plusz még lábat is kell borotválnom, de nagyon nincs kedvem hozzá, mert tuti megint elvágom magam és elvérzek a fürdőszoba közepén. Amilyen szerencsés vagyok, kinézem magamból...
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, BenGergReg, drfan, Kristen18, Midnight Memories, CandUs, MadHatter
2013. október 19. 16:46 #6391
- törölt felhasználó -    
Néhány osztálytársammal. Év elején jött egy tök szimpatikus lány, aranyos és kedves meg minden. Csak éppen néhány lány nem bírja ki, hogy ne szóljon be neki. Sokszor a stílusát szidják, amit nem is tudom, hogy miért tesznek. Máskor viszont meg a zenei ízlését. Minden tesi órán mikor épp átöltözünk zenét szoktunk hallgatni. Van, hogy ő az, aki berak egy két mellesleg számot, de persze ez a többi lánynak nem tetszik. Egyik átöltözésénél megkérdezi, hogy ki szereti a Little Mix-et, erre én mondom, hogy én szeretem, mondtam hallgassunk azt. Persze a többi lány csak mondja, hogy kapcsolja ki, mikor a We Are Young ment, elkezdik, hogy ez meg operát hallgat (??) Nem tudom, hogy azok a lányok mit képzelnek magukról, hogy mást szidalmaznak, mikor egyáltalán nincsenek magasabb szinten, mint ő. Őt viszont nagyon sajnálom, hogy így kell megismerkednie az osztállyal, mert valójában aranyosak és barátságosak. Csak éppen az újakkal nem.
14 felhasználónak tetszik: drfan, BenGergReg, Vampiregirl1, Minimanó94, JadeB, Kristen18, Sztár Mániás, icarlyluv, Midnight Memories, CandUs, Lil98, MadHatter, Genevieve, ilus1996
2013. október 19. 18:51 #6392
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Megint nem jelennek meg a cikkek amiket írok. Most már tényleg nagyon idegesítő, hogy egy csomó időt belefektetek a semmiért. Úgy olvastam, hogy ha megfelel a tartalmi irányelveknek, akkor elfogadják. Most már tényleg csak minden májliról, az egydésekről, és a felkapott tucat sztárokról fog szólni?! De az tényleg krva nagy hír, hogy tverkes vagy milyen online játék van már májliról. Csak gratulálni tudok. dry.gif
13 felhasználónak tetszik: Jolie_77, drfan, JadeB, Kristen18, Beyla, Ms. Shorty, icarlyluv, Pöttömke, Midnight Memories, CandUs, Lil98, MadHatter, Bella99
2013. október 19. 20:23 #6393
BenGergReg
BenGergReg
Haminé.♥♥
 
StátuszSzeretlek.(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 1313
Csatolások: 0
Azonosító: 211694
Offline offline
Azzal hogy unokatesóm megfogott az utcánk két pici néhány hetes cica testvér párt és hát bejöttek az udvarunkra mi át tettük a szomszédba mert kint volt a kutya és hogy ne legyen semmi bajuk a macskáknak de a kis okos cicácskák még egyszer át jöttek és meglátta őket a kutyánk hát az egyiket szegényt úgy megcibálta hogy bele is halt a másik szerencsére eltudott menekülni.):Szegény unokatesóm meg is sérült mert közbe menteni akarta a cicát és megharapta a kutya mert kiszedte a kezéből.
Borzalmas látvány volt.A kicsi uncsim már sírt majdnem én is olyan szörnyű volt.Rip cica.
10 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, drfan, JadeB, Beyla, Sztár Mániás, Midnight Memories, CandUs, Lil98, MadHatter, ilus1996
2013. október 19. 20:36 #6394
- törölt felhasználó -    
Jelenleg az egyik haverommal (aki fiú) van bajom. Na meg az egész osztállyal. Ez az egész dolog hétfőn történt, hogy ez a bizonyos haver elhívott engem egy olyan dologra, ami csak a felnőttekre vonatkozik. Nem cigi meg ilyenek, hanem sokkal komolyabb. Kezdi:
-Gyere el ma hozzám délután kettőre.
-Mi lesz, ha kések egy percet?
-Az nem baj.
-És ha kettőt?
-Az sem.
-És ha hármat?
-Na az már baj. Akkor két óra hosszáig kell nálam maradnod. Jön Csaba is, majd ő levideózza, feltesszük a Facebook-ra, majd a Twitte-re, Instangram-ra (vagy h írják xd), és így tovább.
Komolyan mondom, ezen kiakadtam. omg.gif
Másnap azzal faggattak az osztályban, hogy megtörtént, és milyen volt, élveztem-e. Mondom én, nem mert sokat késtem. Plusz nem is mentem el. biggrin.gif Majd azt kérdezték, mikor leszek gyerek és esküvő. mellow.gif
Igen, tudom, hogy ezt kedden kellett volna írnom, de erre csak most gondolok mellow.gif
Tegnap meglátták, hogy hozzá bújok, de csak azért, mert kölcsön akartam kérni azt a csíkos izéjét. Aztán a haverom majdnem, mondom majdnem megcsókolt. mellow.gif
És pont az a legrosszabb, hogy minden órán mellette kell ülnöm. És fogja a combomat, meg szúrkáll a cerkájával, és húzza a hajamat -.-"
Elakarok ülni mellőle!
4 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Kristen18, Sztár Mániás, Lil98
2013. október 19. 21:06 #6395
- törölt felhasználó -    
Sz.r a wifi. Bocsánat, de ezt szebben már nem lehet kifejezni. 10 percenként újra kell csatlakozni, ráadásul a letöltés is iszonyat lassú. fear.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Midnight Memories, drfan, CandUs, MadHatter, Bella99
2013. október 19. 23:08 #6396
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
A tanulással.
Holnapra meg kell tanulni Petőfi Sándor életrajzát irodalomból,kedden honismeretből dolgozatot írunk,több oldalból,és az egész osztály a honismeretet hanyagolta,sosem vettük komolyan,most meg neki ugorhatunk...
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Sztár Mániás, Midnight Memories, BenGergReg, MadHatter
2013. október 20. 08:34 #6397
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Bevan Dugulva az orrom és rohadtul fáj a torom lehet már most beteg vagyok el is megy a hangom..
1 felhasználónak tetszik: Midnight Memories
2013. október 20. 11:20 #6398
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Holnapra meg kell tanulnom kb 300. oldalnyi németet, és 25-30 oldal bioszt. Ami elég nehéz lesz, ugyan is rohadt módon fáradt vagyok, mivel tesómat az éjjel meglátogatta vukk, és mondanom sem kell, így elég nehéz volt aludni. Úgyhogy van egy olyan érzésem, hogy ebből ma nem sok fog megvalósulni.. dry.gif
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Kristen18, Midnight Memories, Beyla, BenGergReg, CandUs, Lil98, MadHatter
2013. október 20. 14:56 #6399
- törölt felhasználó -    
Nem szeretnék nevet írni, mert nem vagyok olyan, de ez annyira kikészít. Hogy mi? Az, hogy egyesek nem képesek helyesen írni! De nem az, hogy néha vétenek egy-két hibát, én is szoktam, de amit ez a tag csinál, az már olyan szinten súlyos, hogy nem tudom végigolvasni egy mondatát sem, mert nem értem, annyi benne a hiba. Lehet, hogy én vagyok a maradi, de nekem az ilyesmi hihetetlenül tudja szúrni a szemem. Atál(=adtál), hüje(=hülye), ere a cimre(=erre a címre), satöbbi. Ahelyett, hogy kockulna, esetleg elővehetné a tankönyvét. 110.gif
16 felhasználónak tetszik: Luckie, Vampiregirl1, Midnight Memories, icarlyluv, Beyla, BenGergReg, AliceGlam, Kristen18, JadeB, Ms. Shorty, Lil98, MadHatter, Sally Sparrow, Bella99, esszti, Genevieve
2013. október 20. 16:35 #6400
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ma olyan haragszom a világra hangulatom van valahogy. Úgy nem bántott meg senki, meg úgy különösebben idegeskedésre sincs okom, mégis úgy sz*r minden. Gondolom, éreztetek már ehhez hasonlót. Tegnap délután óta megint gyötör a fejfájás, és hát nem igazán tudok mit kezdeni vele. Éjszaka sem aludtam valami sokat emiatt, sőt szabályosan valami kín volt az elalvás. Valamikor az éjszaka közepén vettem be egy szem Cataflamot, ami úgy, ahogy, de kivette annyira, hogy el tudjak aludni. Túl jó lett volna ma reggel úgy kelni, hogy nincs meg a fejfájás - sajnos megvolt. Egész álló nap ezzel szenvedek. Próbáltam már relaxálni, pihenni, aludni, enni (néha az is segít), ittam kólát, de aztán végül újabb két szem gyógyszer mellett döntöttem, hogy tudjak tanulni. Elviselhetőre kivette. Mindemellett húz az ágy és hihetetlenül fáradt vagyok. Nagyon remélem, hogy nem sikerült benyalnom semmilyen vírust eme remek változékony, de inkább nyálkás idő hatására. A párás levegő és a változékony időjárás szó szerint a vírusfertőzések Paradicsoma. Most voltam beteg, van a fenének kedve ismételten az ágyat nyomni. Szóval úgy sz*r most minden, ráadásul holnap iskola. Tudom, hogy az utolsó hét és szerdán nem is megyünk az ünnep miatt, ám elkeserítő abba belegondolni, hogy holnap ismételten be kell mennem és a sok nyomi arcát kell bámulnom, olyanokét, akik állandó jelleggel nem járnak iskolába (me' minek is azt, majd valaki úgyis odaadja a jegyzeteket) és nem hajlandók dolgozatot írni. Valahol k*rvára nem fair, hogy nekem volt hat napom egy hatvan oldalas dolgozatra, míg másnak (mert nem jár be dogákra nótorikusan) van legalább 2-3 hete. Hol itt az igazság? És a poén az, hogy ezek pontosan azok az emberek, akik sz*rnak bele mindenbe - nem járnak be sokszor sem suliba, sem gyakorlatra, a dogákat sem írják meg, és mégis átrugdossák őket. Gyönyörű.
7 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Kristen18, JadeB, Lil98, MadHatter, Genevieve, ilus1996
540 oldal 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!