Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 02. 21:34 #221
- törölt felhasználó -    
Basszus, ma nézegettem Anna Paquin adatlapján a véleményeket, és azon csodálkozom, hogy mennyi 13-14-15 éves ismeri őt a True Blood-ból! ohmy.gif Ezek szerint ők már ilyen fiatalon TB-t néznek?! Lehet, hogy csak én vagyok maradi, de szerintem egy 13-14 évesnek nem kéne már True Blood-ot nézni, még megáll a fejlődésben!
2010. július 02. 22:01 #222
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.07.01. 20:35)
Jaja, elég furán néz ki Alex mellett, mint egy csontkollekció, Alex meg hát nem az a kis darab.  laugh.gif 
Jó az ikonod.  wink.gif

Kate Alex nélkül is csontkollekció, és tényleg elég furán néznek ki, de ha nekik ez kell... smileeee.gif
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.02. 21:34)
Basszus, ma nézegettem Anna Paquin adatlapján a véleményeket, és azon csodálkozom, hogy mennyi 13-14-15 éves ismeri őt a True Blood-ból! ohmy.gif  Ezek szerint ők már ilyen fiatalon TB-t néznek?! Lehet, hogy csak én vagyok maradi, de szerintem egy 13-14 évesnek nem kéne már True Blood-ot nézni, még megáll a fejlődésben!

Én ezen már nem is lepődök meg, némelyek már elég érettnek érzik magukat, csak nem tudom hogy a szülők mit szólnak ehhez, valószínűleg semmit, mert nem tudnak róla. De igazad van hogy még nem kéne ilyeneket nézni. dry.gif blink.gif
Amúgy tényleg nagyon jó az ikonod! Én egy olyan kiíráson gondolkoztam amikor a 2. évadban Lafayette Tara anyja helyébe Ericet képzeli női ruhában puskával (egyik kedvenc jelenetem laugh.gif ) és azt mondja: Goodbye sweetheart! Ez passzolna az előző részhez. biggrin.gif
2010. július 02. 22:02 #223
- törölt felhasználó -    
jó sori:)))
de a TVD jobb.. de ez is jóósmileeee.gif
2010. július 03. 13:01 #224
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.02. 21:34)
Basszus, ma nézegettem Anna Paquin adatlapján a véleményeket, és azon csodálkozom, hogy mennyi 13-14-15 éves ismeri őt a True Blood-ból! ohmy.gif  Ezek szerint ők már ilyen fiatalon TB-t néznek?! Lehet, hogy csak én vagyok maradi, de szerintem egy 13-14 évesnek nem kéne már True Blood-ot nézni, még megáll a fejlődésben!


Én pont emiatt közöltem unokatesómmal, hogy amíg a gyerek nem lesz 16 éves, ezt a sorozatot nem nézheti. Most együtt nézik, úgy, hogy a 3/4 rész alatt a gyerek csukott szemmel-füllel üldögél ott. Persze amit leadnak a tévében is és ilyenek, azt nem tudják szabályozni, hogy ne nézzék. dry.gif

A 3. rész is jó volt, egyre jobb lesz. w00t.gif
2010. július 03. 13:06 #225
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Én szeretem a True Blood-ot, és szerintem egy értelmes 14 éves is megérti a dolgokat benne. A horrorisztikus elemek pedig csak jót tesznek a sorozatnak. Legjobb sorozat, kétség sem fér hozzá (szerintem). thumbsup.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: annie1234
2010. július 03. 13:17 #226
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2010.07.03. 13:06)
Én szeretem a True Blood-ot, és szerintem egy értelmes 14 éves is megérti a dolgokat benne. A horrorisztikus elemek pedig csak jót tesznek a sorozatnak. Legjobb sorozat, kétség sem fér hozzá (szerintem).  thumbsup.gif  smileeee.gif


Nem arról van szó, hogy nem érti meg. Én 16 éven alul tuti nem engedném, hogy ilyen durva dolgokat nézzen a gyerekem. Sőt. Bocsánat, de én nem támogatom, hogy 14 évesen már erősen aktív szexuális élete legyen egy gyereknek, vagy drogozzon, vagy börtönben üljön. Ezek a dolgok nagyon sok mindenben befolyásolják az embert, mármint, hogy mit lát...
2 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87
2010. július 03. 13:23 #227
annie1234
annie1234
Earthbender
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 1013
Csatolások: 42
Azonosító: 126724
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2010.07.03. 13:06)
Én szeretem a True Blood-ot, és szerintem egy értelmes 14 éves is megérti a dolgokat benne. A horrorisztikus elemek pedig csak jót tesznek a sorozatnak. Legjobb sorozat, kétség sem fér hozzá (szerintem).  thumbsup.gif  smileeee.gif

egyetértek thumbsup.gif
2010. július 03. 13:38 #228
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.07.03. 13:17)
Nem arról van szó, hogy nem érti meg. Én 16 éven alul tuti nem engedném, hogy ilyen durva dolgokat nézzen a gyerekem. Sőt. Bocsánat, de én nem támogatom, hogy 14 évesen már erősen aktív szexuális élete legyen egy gyereknek, vagy drogozzon, vagy börtönben üljön. Ezek a dolgok nagyon sok mindenben befolyásolják az embert, mármint, hogy mit lát...

A te döntésed, azt csinálsz, amit akarsz. Bár én már régóta nézem a sorozatot, de semmilyen hajlamom nem volt arra, hogy drogokhoz nyúljak, piáljak, vagy éppen szexuális életet éljek, én sem vagyok 16 éven felüli. rolleyes.gif
2010. július 03. 13:43 #229
adorebubble
adorebubble
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 763
Csatolások: 3488
Azonosító: 123989
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.07.03. 13:17)
Nem arról van szó, hogy nem érti meg. Én 16 éven alul tuti nem engedném, hogy ilyen durva dolgokat nézzen a gyerekem. Sőt. Bocsánat, de én nem támogatom, hogy 14 évesen már erősen aktív szexuális élete legyen egy gyereknek, vagy drogozzon, vagy börtönben üljön. Ezek a dolgok nagyon sok mindenben befolyásolják az embert, mármint, hogy mit lát...


Abszolút egyetértek, bár 16 éves (idén kezdtem el nézni) vagyok, és imádom a sorozatot, nagyon durva dolgok vannak benne és nem a véres harapdálós dolgokra gondolok....
2010. július 03. 13:54 #230
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2010.07.03. 13:38)
A te döntésed, azt csinálsz, amit akarsz. Bár én már régóta nézem a sorozatot, de semmilyen hajlamom nem volt arra, hogy drogokhoz nyúljak, piáljak, vagy éppen szexuális életet éljek, én sem vagyok 16 éven felüli.  rolleyes.gif


Ennek örülök. smileeee.gif Addig jó, amíg ez van. smileeee.gif
Nem vagyok konzervatív, csak tudom, hogy hatalmas hiba volt néhány döntésem az életben, és nem szeretném, ha a gyerekem is elkövetné ezeket. Nem fogom megtiltani neki, hogy kipróbálja a dolgokat, de azt se fogom ölbe tett kézzel nézni, ha bele is merül ezekbe a dologba. Egyszerűen nem tartom helyesnek azt, amit 14-15 évesen annak tartottam. rolleyes.gif

Idézet (adorebubble)
Abszolút egyetértek, bár 16 éves (idén kezdtem el nézni) vagyok, és imádom a sorozatot, nagyon durva dolgok vannak benne és nem a véres harapdálós dolgokra gondolok....


beer.gif
2010. július 03. 16:02 #231
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2010.07.03. 13:38)
Bár én már régóta nézem a sorozatot, de semmilyen hajlamom nem volt arra, hogy drogokhoz nyúljak, piáljak, vagy éppen szexuális életet éljek, én sem vagyok 16 éven felüli.  rolleyes.gif


Ennek én is örülök. smileeee.gif Csak tudod van szerintem egy olyan széles réteg a mai 13-14-15 évesek körében, aki nem olyan komoly mint te, hanem csak komolynak HISZI magát. 12 éves húgom osztálytársai körében olyan dolgok mennek, hogy néha csak nézek. blink.gif
2010. július 04. 18:44 #232
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eve87 @ 2010.07.02. 22:01)
Én egy olyan kiíráson gondolkoztam amikor a 2. évadban Lafayette Tara anyja helyébe Ericet képzeli női ruhában puskával (egyik kedvenc jelenetem  laugh.gif ) és azt mondja: Goodbye sweetheart! Ez passzolna az előző részhez.  biggrin.gif


Jó lett az aláírásod! smileeee.gif

3x03 GIFS


2 felhasználónak tetszik: Eve87, annie1234
2010. július 04. 18:53 #233
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.04. 18:44)
Jó lett az aláírásod! smileeee.gif 
3x03 GIFS

Köszi! Átnéztem újra az összes idézetet amit összegyűjtöttem, nem csak True Blood-osat, de hát csak ennél maradtam blush.gif

Ezer köszönet a gifekért! meghajolo.gif
2010. július 05. 23:53 #234
Michel
Michel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.21.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 120
Azonosító: 26026
Offline offline
most néztem újra az első két évadot és már megint beleestem Maryann-be, egyszerűen imádom az egész karaktert, bár kicsit elhúzták a végefelé - és Alan Ball helyében nem nyiffantottam volna ki, dehát ez van.

amúgy a 3. évad eddig kicsit zsúfoltnak tűník, mondjuk elég sok új karaktert és storyline-t kell bemutatni, szóval hajrá.

most kezdtem el olvasni a 3. könyvet (első kettőt nem volt erőm végiggyűrni) és tök érdekes hogy mennyire más mint maga a sorozat, elég sok dologtól eltérnek és Sookie is teljesen más mint a sorozatban.
2010. július 06. 16:34 #235
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Michel @ 2010.07.05. 23:53)
most néztem újra az első két évadot és már megint beleestem Maryann-be, egyszerűen imádom az egész karaktert, bár kicsit elhúzták a végefelé - és Alan Ball helyében nem nyiffantottam volna ki, dehát ez van. 
amúgy a 3. évad eddig kicsit zsúfoltnak tűník, mondjuk elég sok új karaktert és storyline-t kell bemutatni, szóval hajrá.
most kezdtem el olvasni a 3. könyvet (első kettőt nem volt erőm végiggyűrni) és tök érdekes hogy mennyire más mint maga a sorozat, elég sok dologtól eltérnek és Sookie is teljesen más mint a sorozatban.

Nekem Maryann karaktere nem nagyon jött be, lehet azért mert sokat foglalkoztak vele a 2. évadban (szerintem), én jobban szeretem ha a vámpírok vannak előtérben. De maga a színésznő nagyon jól játszott. thumbsup.gif
Én most kezdtem bele a 2. könyvbe, eddig nem volt problémám az eltérésekkel, bár volt egy két olyan amit nehezen emésztettem meg és vártam hogy itt biztos tévedés van, Sookie később majd rájön hogy hogy is volt ez vagy az. Azért mindig emlékeztetem magam hogy a könyv volt előbb, de fura az eltérés.
2010. július 06. 18:40 #236
- törölt felhasználó -    
Július 5-i Today Online-os Deborah Ann Woll(Jessica) interjú


Did you watch any vampire movies to prepare for your role?
I did watch those movies but I didn’t use that to prepare. But I think True Blood has its own mythos – its world is very specific to itself. It’s very different from Anne Rice’s or Stephanie Meyer’s world. And I wanted to be very sure that I stayed true to the type of vampire this show has created. I like the human nature versus animal nature (of being) a vampire. So, I studied animals a lot, actually.

What’s the biggest challenge on the show?
Playing a teenager. Every single scene is blood, tears, fangs, crying … there’s never a sit-down-and-read-a-book scene with Jessica. That’s hard. It’s a lot of high energy work.

What’s your most memorable experience on set?
We had real wolves on the set this season, and they’re gorgeous. I’ve never seen anything so wild and beautiful in my life. Although I don’t have a lot of interaction with them, the little bit that I got to do has impacted me. They’re really good actors – puts the rest of us to shame!

Do you actually drink that synthetic blood?
Yes! I think it tastes pretty good. We have a couple of different types. The bottled one that anyone can buy is like a blood-orange soda and tastes like grapefruit soda, non-carbonated. What we drink on the show is much thicker. We have mouth blood, which we use when we’re biting someone, which has a minty chocolate flavour to it. But the stuff out of the bottles is purple carrot juice. We even have a sugarless version for some people who don’t want to damage their teeth.

What’s it like working with Anna?
Anna’s lovely! I think she’s extremely cute and sexy. And she works hard for it, too. So, she deserves all the credit. She’s very funny and makes a lot of jokes. Watching her work, I sometimes get a little lost. She’s so good that sometimes you forget that you’re working with her and you’re not an audience member. She can take you out of it like that. She’s beautiful in that way. I feel very lucky to work with them. A lot them have a lot of experience, like Anna and Stephen, and it’s nice to learn from them. Stephen has a brilliant eye for the camera – he knows what to do onscreen. So, I enjoy picking up tips from him.

So which of the guys – Stephen, Alex, Ryan Kwanten – is the sexiest?
Oh, Jim Parrack, who plays Jessica’s boyfriend Hoyt, he’s definitely the sexiest! (laughs) I think they’re all extremely attractive men, but they’re also very nice men. They’re more concerned about doing really good work and being warm and welcoming to all the cast before they’re concerned about how pretty they look. But, you know, it certainly makes it easy to go to work, I’ll tell you that!

Is Alex as hot as his character?
I haven’t got to work much with him, but he’s so different from Eric. Eric has got this eternal cool and queerness about him, but Alex is a big sweetheart. He’s very flirtatious and makes all the girls feel we’re … extra special.

So … a younger guy like Ryan or someone more mature like Stephen?
Stephen Moyer plays my dad. So, I don’t know if I can look at him that way. I think he’s an attractive man and one of my good friends from the show, but he’s my dad. Can I pick the middle? My boyfriend is in his 30s! That’s a pretty good age. I think I’d like a guy with a bit of maturity. I don’t want to help a boy grow up. It’d be nice if he’d already done that.

Are there any Spinal Tap moments?
There’s no ego or anything, so we don’t really run into those problems! But I must say we get asked to do some pretty ridiculous things, like getting covered in blood and rolling around in the dirt. I mean, I’ve been buried alive – I don’t know how many other people can say that! In terms of goofy, off-the-wall moments, we’ve had plenty of that.

How’s life different after True Blood?
Certainly, more roles have been offered to me. Before True Blood, I had to prove myself every time I auditioned, but I think now, people have seen me and how I work, and I’m very pleased with the opportunities that have come because of True Blood. I love the role. I really, really love it. And to be as green as I am; to work on something where I haven’t had to compromise in any way is rare. I think I’ve been very lucky.

Would you like to do more movies?
I would love to make films and do theatre too. The first film I worked on (was) Little Murder, last summer, with Terence Howard and Josh Lucas. It’s a detective story set in New Orleans after Katrina. But we shoot True Blood like we shoot a feature film. So, it’s not that different. I’d love to branch off and do more.

What kind of role would you like to play?
One of my favourite roles that I’ve always wanted to play was Cleopatra, from Anthony And Cleopatra by Shakespeare. I like the idea to be a crazy, powerful woman. It’s such an interesting perspective and I don’t think we see a lot of women portrayed like that. I’d love to play royalty, but “powerful aggressive queen” would be really fun.

Who would you like to work with?
Alfre Woodward is one of my favourite actresses and she’s in season three. Unfortunately, I never got to work with her. I didn’t even get to meet her, really. But I would really love to work with her. Everything she’s done has blown me away.
For a long time I’ve wanted to work with Terry Gilliam. I like those films that teeter along that edge of fantasy and reality and Gilliam is really brilliant about treading that line. Brazil is one of my favourite movies of all time. He’s definitely someone I would love to work with. And yes, I’m definitely a Monty Python fan. They’re very creative, and with the drawings and artwork included in the show, it was such a multi-media experience. My favourite sketch? I like the funny walks a lot. They’re so silly, you just sit there and giggle and lose complete control of your senses. There’s something lovely about that!

What do you think makes True Blood so successful?
The storylines. Charlaine Harris laid a good foundation … but our writers make sure the show is fun and sexy but also has a huge heart and has something important to say. They really put in a huge effort to make sure these are important stories. I think the show has a lot to offer, but you have to remember not to take it too seriously. It’s just a lot of fun and I hope you really enjoy it.

spoileres kép Jessicáról és Sam öccsérőlitt
2 felhasználónak tetszik: Eve87, annie1234
2010. július 06. 19:19 #237
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Srácok! Nem volt most hétvégén TB? Szünetelnek? Ha igen, meddig? Előre is köszi az infót!
2010. július 06. 19:27 #238
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mirjána @ 2010.07.06. 19:19)
Srácok! Nem volt most hétvégén TB? Szünetelnek? Ha igen, meddig? Előre is köszi az infót!


Igen, mert amcsiknál Függetlenség napja a július 4. Jövő héten lesz.
2010. július 06. 20:57 #239
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.06. 18:40)
Július 5-i Today Online-os Deborah Ann Woll(Jessica) interjú


Hú, tetszik ez az interjú, köszi. meghajolo.gif
Egyre szimpatikusabb Deborah, bár nekem eddig is ő volt a kedvencem. Amit Alexről mondott az nagyon wub.gif És persze a kép is jó thumbsup.gif

Legyen jövőhét gyorsan, kiváncsi vagyok. biggrin.gif
2010. július 06. 21:09 #240
- törölt felhasználó -    
A retekklub ismét bizonyított dry.gif : a videó linkje itt. A Vampire Diaries-ról van benne szó, de én ezen akadtam ki: “A sorozat alapjául szolgáló első, True Blood c. könyv 2001-ben jelent meg…”
Nem hiszem el, hogy annyi fáradságot nem vettek, hogy gugliban rákeressenek. dry.gif Ez már gáz.
57 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!