Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 18. 22:02 #281
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.07.18. 22:00)
Én a könyvet olvasom,a sorozatot nem láttam habár néztem belőle képeket. De a könyv alapján Bill és Eric a kedvencem. Kinézetre pedig Eric nálam a befutó biggrin.gif .

Nekem meg van néhány könyv, de még nem kezdtem bele, mert mást olvasok, de azt se akarom, hogy hamarabb olvassam ki pl. a 3. könyvet, mint lássam az évadot, jobb szeretnék a sorozatot nézve meglepődni. blush.gif
2010. július 18. 22:06 #282
- törölt felhasználó -    
tényleg jó a videk biggrin.gif bár csak a Jessicásat meg a Sookie-st néztem meg biggrin.gif

ma új rész végre
2010. július 18. 22:09 #283
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Nem tudom, de nekem az a 'Sam családja bejött a képbe' dolog nagyon nem tetszik... dry.gif

Nekem barátnőm olvassa a könyveket, már az 5. résznél tart, és azt mondta hogy a 3. volt a legjobb smileeee.gif
2010. július 18. 22:17 #284
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.07.18. 22:02)
Nekem meg van néhány könyv, de még nem kezdtem bele, mert mást olvasok, de azt se akarom, hogy hamarabb olvassam ki pl. a 3. könyvet, mint lássam az évadot, jobb szeretnék a sorozatot nézve meglepődni.  blush.gif


Ezzel én is így vagyok. Én az első 2 könyvet olvastam, és most kezdtem a harmadikat, de csak pár oldalt olvastam, utána letettem, pont amiatt amit írtál.
Közben rájöttem ám, hogy a Jason&Crystal videó mégsem spoileres( nem tudom mi van ma velem, valamiért úgy emlékeztem, hogy az blush.gif )



Lafayette&Jesus. Ez se nagyon spoileres, de aki eddig semmilyen spoilert nem olvasott, az inkább ne nézze.

http://www.youtube.com/watch?v=AVdKqU4Od30&feature=related



3 felhasználónak tetszik: Fuller, hamster88, Emcsike
2010. július 18. 22:26 #285
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Ryan hogy megváltoztatja a hangját Jason-ként, itt tök normális. biggrin.gif Viszont nem szimpi nekem ez az új csaj, de majd kiderül, hisz eddig még 1 percnél hosszabb jelenete nem is volt. laugh.gif
Nem sokat értek a Lafayette-sből, csak tippelgetek. Nem tudtam, hogy Jesus még visszatér, szimpi volt, úgyhogy ennek örülök.
Köszi ezeket is.
Bill-eset akkor nem találtál? blush.gif
2010. július 18. 22:30 #286
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.07.18. 22:26)
Ryan hogy megváltoztatja a hangját Jason-ként, itt tök normális.  biggrin.gif  Viszont nem szimpi nekem ez az új csaj, de majd kiderül, hisz eddig még 1 percnél hosszabb jelenete nem is volt.  laugh.gif 
Nem sokat értek a Lafayette-sből, csak tippelgetek. Nem tudtam, hogy Jesus még visszatér, szimpi volt, úgyhogy ennek örülök.
Köszi ezeket is.
Bill-eset akkor nem találtál?  blush.gif


Crystal nekem se szimpi eddig, de hát majd meglátjuk.
Bill picit fentebb van. smileeee.gif Szerkesztettem az egyik hozzászólásomat és oda tettem be.
2010. július 19. 00:13 #287
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.18. 22:30)
Crystal nekem se szimpi eddig, de hát majd meglátjuk.
Bill picit fentebb van. smileeee.gif Szerkesztettem az egyik hozzászólásomat és oda tettem be.

Jaj, köszi, nem láttam. laugh.gif
Ők is jók együtt. Stephen mennyivel szimpatikusabb így, mint Bill-ként. Grant-et meg már a Lostban is szerettem. wink.gif
2010. július 19. 18:06 #288
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az 5.részt.

-Franklin&Tara: WTF?? A reakcióm az összes jelenetre:ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Az a telefonos jelenet, meg amikor megkéri Tara kezét, az kész! ohmy.gif Meg amikor Tarának virágot adnak enni. _nevet.gif
-Jessica&Hoyt: ahelyett, hogy megbeszélnék a dolgokat, Hoyt új csajjal randizik, na marha jó. dry.gif Tommy viszont nagyon aranyos vol Jessicával. smileeee.gif
-Jason meg az ő új állása laugh.gif Bírtam, mikor olyan látványosan unatkozott az irodában, meg aranyos volt mikor Crystal után ment.
Crystal szerintem eléggé ellentmondásos karakter eddig.
-Billnek végre megjött az esze a végére, ennek örültem.
-Úgy néz ki, hogy újra foglalkozni fognak Sookie képességeivel(és a családfájával), ez érdekesnek ígérkezik.
-Eric flashback is érdekes volt.
-Lafayettenek meg végre találtak valakit az írók! biggrin.gif

2 felhasználónak tetszik: hamster88, Adrianna
2010. július 19. 21:11 #289
hamster88
hamster88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.19.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 2
Azonosító: 96391
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.18. 18:10)
Truebies&Newbies: a régi szereplők beszélgetnek az újakkal
Deborah és Brit Morgan(Debbie)

Alex és Denis O'Hare(Russel)

Sam és Marshall Allman(Tommy)

Rutina és James Frain(Franklin)
http://www.youtube.com/watch?v=BO53eJ1ymB0&feature=related]
Anna és Joe Manganiello(Alcide)
http://www.youtube.com/watch?v=ZtVnMkLEhz8&feature=related]


köszönet értük smileeee.gif meghajolo.gif
jópofák, nem mindegyiknél értettem mindent, de viccesek voltak, Franklin tök szimpi, de vhogy mindig a Macskafogókból az egyik denevérre emlékeztet, másnak nincs ilyen érzése? biggrin.gif Eric-et imádom, de Alcide is jófej, a Bill-es videó még hátra van, bár az ő karaktere nem fogott meg annyira (könyvben nem olvastam), Sookie sztem nem volt zavarban, legalábbis nekem nem úgy tűnt, max. a tartása miatt... ahogy ült smileeee.gif köszi még egyszer a videókat smileeee.gif
2010. július 19. 21:15 #290
hamster88
hamster88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.19.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 2
Azonosító: 96391
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.18. 21:57)
Anna tényleg fura volt, mintha zavarban lenne. blink.gif 
Lafayette&Jesus és Jason&Chrystal is van, de azokat nem tettem be mert spoileresek. Hoppá, Bill tényleg kimaradt. blink.gif Mindjárt megkeresem. smileeee.gif
szerk.: Tehát akkor a kimaradt Bill&Cooter


ez egy kicsit komolyra sikeredett szerintem, de "Bill" nem is rossz fej, ill. eddig sem tartottam annak, csak a filmbeli karaktere annyira nem fogott meg, inkább Eric tongue.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Emcsike
2010. július 20. 11:35 #291
hamster88
hamster88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.19.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 2
Azonosító: 96391
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.19. 18:06)
Megnéztem az 5.részt.
-Franklin&Tara: WTF?? A reakcióm az összes jelenetre:ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  Az a telefonos jelenet, meg amikor megkéri Tara kezét, az kész! ohmy.gif Meg amikor Tarának virágot adnak enni. _nevet.gif 
-Jessica&Hoyt: ahelyett, hogy megbeszélnék a dolgokat, Hoyt új csajjal randizik, na marha jó. dry.gif Tommy viszont nagyon aranyos vol Jessicával. smileeee.gif 
-Jason meg az ő új állása laugh.gif Bírtam, mikor olyan látványosan unatkozott az irodában, meg aranyos volt mikor Crystal után ment.
Crystal szerintem eléggé ellentmondásos karakter eddig.
-Billnek végre megjött az esze a végére, ennek örültem.
-Úgy néz ki, hogy újra foglalkozni fognak Sookie képességeivel(és a családfájával), ez érdekesnek ígérkezik.
-Eric flashback is érdekes volt.
-Lafayettenek meg végre találtak valakit az írók! biggrin.gif


sztem jó kis rész volt, tegnap éjjel néztem meg, Julcsika most hamar elkészült a felirattal, örültem neki és köszi érte biggrin.gif de olyan rövidnek tűnt az epizód....... alig győzöm kivárni a következőt, főleg, hogy már láttam a promo-t is biggrin.gif ***SPOILER*** Lafayette jó fej és vicces, bár ez a Jesus-os szál annyira nem hiányzik nekem, de ez van smileeee.gif a többi szál is jól lett találva; Franklin ijesztő, sajnálom Tara-t, alig hogy elveszítette Eggs-t, meg annyi minden zajlott le vele és körülötte, aztán egyből ebbe kellett csöppenie; Bill-nek sztem eddig se ment el az esze, csak úgy tűnt, nem tudott mit tenni eddig, de most, hogy hazudik Russel-nak, hallott Sookie-ról, h Jackson-ban van egy vérfarkassal stb.; Hoyt csak visszavágott Jessica-nak a múltkori miatt, mert egy fiúval látta, de nem tudta, h hipnotizálja, csak annyit látott, h beszélgetnek, jól elvannak... aki olvasott már *SPOILER*-t, tudja, hogy szerelmi háromszög lesz Hoyt-Jessica-Tommy között*SPOILER vége*; Eric-ről nem beszélek, mert neki már a megjelenése is elég meg a hangja, mimikái, érdekes volt a flashback smileeee.gif; Arlene és Terry meg egymásra találtak, aranyosak biggrin.gif; Sam családjára kíváncsi vagyok, mi a titok vagy mi fog történni; Jason vicces, valóban jó rész volt, amikor unatkozott az irodában, na meg amikor Crystal után ment az autóval biggrin.gif de C. elég rejtélyes, majd meglátjuk, mi lesz ***SPOILER vége***
2010. július 20. 12:05 #292
- törölt felhasználó -    
Idézet (hamster88 @ 2010.07.20. 11:35)
Hoyt csak visszavágott Jessica-nak a múltkori miatt, mert egy fiúval látta, de nem tudta, h hipnotizálja, csak annyit látott, h beszélgetnek, jól elvannak...


Tudom, hogy csak visszavágott. De akkor sem ez volt a jó megoldás szerintem.
2010. július 20. 12:30 #293
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
3x05

Terrynek örülök, bírom őket együtt. Sam jó volt, ahogy mondta, hogy Arlene őrült, te is... mindeni az. laugh.gif
Sam: az apja eléggé gázos, de Tommy érdekes karakter és a színészt is bírom, csak vegye már magához. reklamalo.gif
Jessica: amit hamster88 írt spoilert, érdekesnek tűnik, nekem nincs bajom azzal, hogy Hoyt-al így vannak.
Sookie: végre visszont láthattuk a 2. évados "erejét", remélem már komolyabban is elkezdenek azzal foglalkozni hogy mi is Sookie és Bill is újra jó helyen van. Amikor Bill kimondta, hogy Sookie rohog.gif
Eric: kell bármit is mondani? wub.gif Remélem kinyírja a királyt. mad.gif
Lafayette: én örülök Jesus-nak rolleyes.gif
Franklin és Tara: imádom ezt az embert, a telefonos csúcs volt, de remélem nem fogja átváltoztatni. dry.gif De Tara is jó volt, ahogy mondta, hogy nem tőle fél és az az arc hozzá. _nevet.gif
Alcide exe meg idegesít. mellow.gif

Összességében szerintem egy nagyon jó rész volt. Olyan jó, mint a 2. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. július 20. 12:42 #294
- törölt felhasználó -    
3x05 idézetek

Talbot: (pouting) “You’re not supposed to bring work home.”
Russell: “Darling! King!”

Sookie: “I am not gonna die because of your shitty girlfriend and a Mississippi pothole.”

Eric: “You’re here of your own accord. Which means…”
Bill: “Sookie is no longer mine.”
Russell: ” A king in front of them, a queen behind them, and they’re talking about a human girl.”
Talbot: “Men.”

Franklin: “Hey, Tara. Watch how fast I type ‘motherfucker’. It’s cool, isn’t it?”
Tara: “It’s amazing.”
Franklin: “I’ll delete it so you can watch it again.”

Terry: “This is what normal people do, Sam. They fall in love, they make each other laugh, they move in together, they raise kids, they fight over money, they get old and fat together, and it’s normal. It’s happening to me.”

Arlene: “I never thought it would happen again. And again. And again… and that other time, too, but especially now.”

Jesus: “I’ll hang. It’s only nine hours. Nothing else to do.”

Crystal: “Where’s your badge? Where’s your gun? Where’s your shirt?”

Tommy: “What’s the matter?”
Jessica: “My ex.”
Tommy: “Him? For real? He looks like he got bombed by radiation on his way to middle school. That’s a giant sixth grade boy right there.”

Franklin: “Will you be my vampire bride?”

SPOILER! 3x06 előzetes



Alex GIF, most találtam. biggrin.gif

http://i38.tinypic.com/viof9j.gif
6 felhasználónak tetszik: Eve87, hamster88, Adrianna, Fuller, KataCullen, Emcsike
2010. július 20. 17:51 #295
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Nagyon jó rész volt, már kicsit unalmas mindig az aktuális részre ezt mondani, de tényleg, egyre jobban fejlődik a sorozat, eddig se volt rossz, de az új karakterek nagyon jók. Főleg Franklin w00t.gif
3x05

Nem nagyon kedvelem Tarat, de most sajnáltam, viszont a fejek amiket vágott nagyon jók voltak. Andy-t is sajnáltam hogy Jason ilyen helyzetbe hozta, kíváncsi leszek hogy csinál belőle zsarut. A látványos unatkozásán fetrengtem a röhögéstől, meg a székes malőrön is. rohog.gif
Crystal, Amy után itt egy másik természetbarát Jasonnek.
Talbot meg hogy rámászott Ericre, csorgott ám a nyála... _nevet.gif A visszaemlékezése jó volt, remélem a következő részben lesz nemulass.
Terry még mindig aranyos Arlene-el, olyan szerethető karakterek. Kár hogy ritkán vannak.
Franklinnek a telefonos jelenet csúcs volt ooo.gif
Sookie szála most annyira nem volt érdekes, a vége azért ütött, várom a folytatást mit hoznak ki belőle. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. július 21. 19:41 #296
- törölt felhasználó -    
3x06 SPOILERS

Official Synopsis

Spurned by Eric, Sookie fears the worst for Bill, whose fate now lies in Lorena’s hands. Fueled by a night of bloody passion, Tara executes a desperate plan to stave off Franklin’s advances. In Bon Temps, Tommy finds it difficult to leave the family nest; Jessica gets her fix from a Merlotte’s customer; and Jason’s romance with Crystal hits a snag, as does Lafayette’s with Jesus. After revealing his master plan to Eric, Russell pays a visit to Louisiana in order to start executing it.
2010. július 22. 02:00 #297
- törölt felhasználó -    
3x05 gifek, 1. rész.
Credits to chapmangrl. meghajolo.gif

3 felhasználónak tetszik: Eve87, Fuller, hamster88
2010. július 22. 10:25 #298
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Na, tegnap este végre volt időm megnézni az 3x05-öt. Durva, milyen léptekben fejlődik a sorozat, azt hiszem én már most kijelentem, hogy ez lesz az eddigi legjobb évad, pedig még be se indult rendesen.
Tara ábrázatán annyit tudtam röhögni. _nevet.gif Viszont még mindig nem lett szimpatikusabb. Fanklin meg egy új kedvenc, akkora egy hülye. laugh.gif Sookie képessége egyre jobban érdekel, csak ne feledjék kibontani a szálat. Jessica...nem tudom, mi lenne jobb: Jessica és Hoyt again vagy Tommy... de ez a háromszög dolog is izgatja a fantáziám. Eric jó volt, mint mindig, gyilkoljooon. tongue.gif Bill rendbejött, végre. Jason nagyon jó volt most. w00t.gif Crystalra kíváncsi vagyok. Terry és Arlene thumbsup.gif Na meg LaFayette és Jesus is jók, örülök nekik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. július 22. 12:25 #299
- törölt felhasználó -    
3x05 gifek, 2.rész.
Credits to chapmangrl. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87, hamster88
2010. július 22. 12:28 #300
ballackfan13
ballackfan13
új tag
 
StátuszIan Somerhalder (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 2
Azonosító: 124569
Offline offline
imádom a true blood - ot ....smileeee.gif
HAJRÁ:....:!
57 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!