Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 14. 17:01 #261
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.13. 23:51)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
An open letter to Alexander Skarsgard


Úristen ohmy.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Ez kész röhej, hogy lehet ilyet írni, ráadásul nyílt levélben? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. július 14. 19:23 #262
hamster88
hamster88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.19.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 2
Azonosító: 96391
Offline offline
nekem sem volt különösebben szimpi Bill, Eric a kedvenc karakterem smileeee.gif (a könyvet még sajnos nem olvastam, elvileg ott Bill-t állítják be, mint egy istent, a filmben meg inkább Eric-et, értsétek jól vagy biztos tudja, aki olvassa is smileeee.gif)
eddig valóban nem a legjobb a 3. évad, bár én mostanában lettem TB addict, 1 hét alatt néztem meg 2 évadot + a 3. évad elejét, szóval most nehéz várni egy hetet az újabb epizódra smileeee.gif a 3x04-ben is voltak jó pillanatok, de összességében nem volt egy nagy durranás
a végén viszont tetszett a szám, ezelőtt még nem hallottam, bár én nem szeretek egy zenét csak azért kedvelni, mert ebben vagy abban a filmben/sorozatban hangzott el, azaz nem azért fogom szeretni, mert elhangzott a TB-ban, de illett a végére és Damien Rice-tól meghallgatok mást is smileeee.gif akit érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=cgqOSCgc8xc

Idézet (***aiden*** @ 2010.07.14. 13:25)
Én már rég kiábrándultam Billből, úgy a második évad közepénél, a viselkedését a legutóbbi részben pedig inkább nem kommentelem.
TEAM ERIC. wub.gif

2010. július 14. 19:25 #263
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.13. 23:51)

An open letter to Alexander Skarsgard
...stay the hell away from my wife.

Ez nagyon komoly _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Idézet (Mirjána @ 2010.07.14. 09:03)
...de én kezdek nagyon kiábrándulni Billből. 

Én bele se voltam "ábrándulva". Amúgy nekem soha nem ő volt a kedvencem, Eric megjelenéséig nem is volt nagyon kedvencem. A lányok közül nekem is Jessica és Pam, meg Lafayette ha őt sorolhatjuk ide _nevet.gif unsure.gif

SPOILER 3x04
Ez a rész nagyon jó volt! Franklin nagyon durva volt. Sookie jól nézett ki abban a cuccban. Eric képzelgése meg... laugh.gif De Pam aggasztott egy kicsit, sajnálnám. Lydiának a Heroes-ból meg örültem.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Fuller
2010. július 15. 16:59 #264
- törölt felhasználó -    
gifek a 4. részből

1 felhasználónak tetszik: Eve87
2010. július 15. 19:07 #265
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.15. 16:59)
gifek a 4. részből

Köszi az újakat! meghajolo.gif
Az előző részekből csináltam mozgó avatarokat, fel is töltöttem ide. A 4. részből is készülnek smileeee.gif
2010. július 15. 19:21 #266
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eve87 @ 2010.07.15. 19:07)
Köszi az újakat!  meghajolo.gif 
Az előző részekből csináltam mozgó avatarokat, fel is töltöttem ide. A 4. részből is készülnek  smileeee.gif


Meglestem, nagyon jók lettek! thumbsup.gif
2010. július 15. 20:35 #267
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.13. 23:51)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
An open letter to Alexander Skarsgard

Jézusom. _nevet.gif

3x04
Bill viselkedése eléggé szokatlan, de ugye Sookie-ért mindent.
Eric repült? Wtf? Még amikor a 2. évadban "felrepült" Samék előtt, azt hittem, csak ugrik. Na mindegy. unsure.gif
Lafayette csúcs. _nevet.gif
Franklint meg imádom. Most megtudtuk, milyen ha egy pszicho hatalmas erőt kap. OMG! ohmy.gif
A farkasos szál még mindig jó, kíváncsi leszek.
Nekem összességében nagyon tetszett a rész! thumbsup.gif
2010. július 16. 13:17 #268
- törölt felhasználó -    
Jessica a legjobb wub.gif
Bill meg egy paraszt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sixy
2010. július 16. 21:53 #269
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (heartless @ 2010.07.16. 13:17)
Jessica a legjobb  wub.gif 
Bill meg egy paraszt biggrin.gif

Jessicát illetően egyetértek, de a paraszt Bill miből jött? Ő a legrendesebb vámpír az egész sorozatból. laugh.gif
2010. július 16. 22:10 #270
Peachy
Peachy
visszatérő vendég
 
Státuszhú, de régen voltam starityn :) de hát itt a nyár, szóóval...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 109
Azonosító: 129596
Offline offline
én imádok mindenkit biggrin.gif persze csak viszonzás után smileeee.gif
2010. július 16. 23:30 #271
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.07.16. 21:53)
Jessicát illetően egyetértek, de a paraszt Bill miből jött? Ő a legrendesebb vámpír az egész sorozatból.  laugh.gif

hát ahogy lerendezte sookie-t a telefonban... az nagy köcsögség volt, hiába vezérelte(?) jó szándék
2010. július 17. 00:25 #272
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (heartless @ 2010.07.16. 23:30)
hát ahogy lerendezte sookie-t a telefonban... az nagy köcsögség volt, hiába vezérelte(?) jó szándék

Gondoltam, hogy az alapján írtad. Hát biztos, hogy a jó szándék vezérelte, akármilyen szemét is volt. Én elnézem neki (pedig nem vagyok egyáltalán Bill fan biggrin.gif), legalább így csak Eric felé löki Sookie-t... rolleyes.gif
2010. július 17. 00:29 #273
- törölt felhasználó -    
én Bill fan voltam eddig, Ericet nem bírtam, de most lehet fordul a kocka..
Lafayette is nagyon nagy arc, őt már az elejétől fogva bírtam biggrin.gif
2010. július 17. 00:33 #274
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (heartless @ 2010.07.17. 00:29)
én Bill fan voltam eddig, Ericet nem bírtam, de most lehet fordul a kocka..
Lafayette is nagyon nagy arc, őt már az elejétől fogva bírtam biggrin.gif

Én meg pont Lafayette-l voltam úgy, hogy az elején nem volt szimpatikus számomra (így utólag nem is tudom, hogy miért blink.gif), de a részek folyamán a poénjaival mindig megfogott, most meg már alig várom, hogy mi lesz a heti beszólása. rohog.gif
2010. július 17. 10:19 #275
- törölt felhasználó -    
A Time Magazine júliusi számában van egy interjú Annával, amiben az olvasók tehettek fel kérdéseket.

Why do you think people are so fascinated with vampire stories? —Enrique Feliciano, SAN JUAN, P.R.

I honestly don’t know. I get asked that a lot. I wish I had a really great answer. They’re usually portrayed as being sexy and kind of dangerous. But I don’t really know. (See pictures of vampires on the big screen.)

You’ve worked in both film and television. Which industry do you enjoy more? —Stephanie Kadlicko, AMES, IOWA

I like both. The way HBO shoots — the way the stories are structured and the attention to detail — is like in film. So there’s very little difference. I get to go to more places with my character than I would in a two-hour film. That’s really exciting, creatively speaking.

I know people usually ask what the perks are of working alongside your fiancé Stephen Moyer. But what do you like least about working with him? —Okimasi Takim, ST. PAUL, MINN.

[Laughs.] There’s nothing I don’t like about it. So I guess that’s the answer.

Why did you choose this year to come out and proclaim your bisexuality? —Maribel Barton, TEWKSBURY, N.J.

Well, I was asked to participate in a public-service announcement. It’s a cause I care deeply about, and it was just the right timing.

True Blood’s Deep South setting contributes to the show’s sense of danger. Do you think it would work as well in a cosmopolitan setting? —Jordan Dittloff, VICTORIA, AUSTRALIA

I don’t know if it necessarily has to be the South, but I feel like the small-town ruralness of it is quite important to the story. It isolates the people from bigger, scarier things than vampires and werewolves. As far as a storytelling device, it works well because there’s a reason why all these characters happen to know each other. They’ve all grown up together.

What lessons do you still cherish from your work in The Piano? Any fond memories? —Luca Zanzi, ALLSTON, MASS.

Specific memories are a little blurry. It was almost 19 years ago. Working with Holly Hunter and Jane Campion will always be an important experience to me because those were the people who taught me how to do what I do. I didn’t have any idea. You couldn’t possibly ask for a more incredible first-time experience as far as acting, let alone the fact that they were women. It was a really amazing way to kick-start it all.

Where did you keep your Oscar as a child, and where do you keep it now? —Paul Susuico, AUSTIN, TEXAS

Sock drawer, closet. I didn’t really want to have it out on display. It felt a bit ostentatious and sort of « Look at me, look at me, » which isn’t really my thing. So I tucked it away. It’s now in my vanity, the thing with the mirror and the makeup.

Stephen has spoken about how both of you are into boxing. How did you get interested in the sport? —Lynn Dougherty, SANTA MONICA, CALIF.

I was in New York, probably six or seven years ago, and I just decided one morning that I wanted to learn how to box. It’s mentally and physically engaging. Plus the visceral energy at a boxing match is insane. I love it. We go a lot. HBO does all the fights. We’ve got a really good hookup.

If you could go back in time, what advice would you give to the Anna of 10 years ago? —Shadaliza Monterosa, FLORENCE, ITALY

I don’t really pretend to have anything particularly figured out. I’m just living my life as it comes. I guess whatever I did in the past got me here, so it was probably O.K.

How do you feel about all the extra attention from paparazzi since the show started? —Tiffany Stockton, LAS VEGAS

That’s just part of the culture surrounding the entertainment industry now. I think there’s probably more interesting things to do with your time than watch me walk my dogs. But hey, whatever floats your boat.

3 felhasználónak tetszik: heartless, Eve87, Domcicc
2010. július 18. 18:10 #276
- törölt felhasználó -    
Truebies&Newbies: a régi szereplők beszélgetnek az újakkal

Deborah és Brit Morgan(Debbie)



Alex és Denis O'Hare(Russel)



Sam és Marshall Allman(Tommy)



Rutina és James Frain(Franklin)

http://www.youtube.com/watch?v=BO53eJ1ymB0&feature=related]

Anna és Joe Manganiello(Alcide)

http://www.youtube.com/watch?v=ZtVnMkLEhz8&feature=related]
5 felhasználónak tetszik: Fuller, heartless, Eve87, hamster88, Emcsike
2010. július 18. 21:53 #277
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.18. 18:10)
Truebies&Newbies: a régi szereplők beszélgetnek az újakkal

Köszi a videókat. Nagyon jók! thumbsup.gif
Sam és Marshall jól elvoltak, ahogy Alex és Denis O'Hare is, viszont nekem Anna furának tűnt, mintha szégyenlős lenne vagy nem is tudom. rolleyes.gif
Bill hogy hogy nincs? blink.gif laugh.gif
2010. július 18. 21:57 #278
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.07.18. 21:53)
Köszi a videókat. Nagyon jók!  thumbsup.gif 
Sam és Marshall jól elvoltak, ahogy Alex és Denis O'Hare is, viszont nekem Anna furának tűnt, mintha szégyenlős lenne vagy nem is tudom.  rolleyes.gif 
Bill hogy hogy nincs?  blink.gif  laugh.gif


Anna tényleg fura volt, mintha zavarban lenne. blink.gif
Lafayette&Jesus és Jason&Chrystal is van, de azokat nem tettem be mert spoileresek. Hoppá, Bill tényleg kimaradt. blink.gif Mindjárt megkeresem. smileeee.gif

szerk.: Tehát akkor a kimaradt Bill&Cooter

1 felhasználónak tetszik: Emcsike
2010. július 18. 21:59 #279
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.18. 21:57)
Anna tényleg fura volt, mintha zavarban lenne. blink.gif 
Lafayette&Jesus és Jason&Chrystal is van, de azokat nem tettem be mert spoileresek. Hoppá, Bill tényleg kimaradt. blink.gif Mindjárt megkeresem. smileeee.gif

Ha kiírod, hogy spoileres és csak a linkjét rakod be, szerintem úgy okés. wink.gif
2010. július 18. 22:00 #280
- törölt felhasználó -    
Én a könyvet olvasom,a sorozatot nem láttam habár néztem belőle képeket. De a könyv alapján Bill és Eric a kedvencem. Kinézetre pedig Eric nálam a befutó biggrin.gif .
57 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!