Starity

Justin Bieber fiatal apuka akar lenni

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 04. 18:46 #101
- törölt felhasználó -    
fojjjjjjj
mojjuk biztos anyukája nem engedi hogy óvszert vegyen azt így az egyéjszakás kalandok után nem lesz nehéz családot alapítania.. .xD bocs fanok de ezt muszáj volt xD
2010. november 04. 18:48 #102
- törölt felhasználó -    
nemértem am ha robert pattinsonnal akar csajozni akko mé szidja robert séróját a szeptemberi bravoban? biggrin.gif
2010. november 04. 18:49 #103
- törölt felhasználó -    
szntem már koncik után jópár csajt felcsinálhatott az anyja tudta nélkül T.T
XDDDDD
1 felhasználónak tetszik: tya04
2010. november 04. 18:58 #104
Elizabeth01
Elizabeth01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 328
Csatolások: 171
Azonosító: 137124
Offline offline
Szerintem nem kéne ezért Justint kritizálni...
Az ő dolga, hogy mikor lesz apuka.

Ezzel a hozzászólással senkit sem akartam egyébként megsérteni.
2010. november 04. 19:03 #105
PandaAlexXa
PandaAlexXa
εїз..εїз
 
Státusz♥ʋαᴍριяε ɗιαяιεѕ.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.28.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 0
Azonosító: 125973
Offline offline
no comment..:/
én is szeretem a dalait, nagyon jók, és szivhez szólók, de nem értem mostanság ezt a gyereket..
2010. november 04. 19:04 #106
zezekuty
zezekuty
új tag
 
Státuszuncsizok!!! jelöljetesk barátnak!! minél többen vagytok annáljobb!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.06.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 132700
Offline offline
16évesen akar gyereket??sad.gifsad.gifsad.gif
2010. november 04. 19:10 #107
- törölt felhasználó -    
mért valaki értette valaha is ezt a gyereket? :S
2010. november 04. 19:14 #108
Tudsz1206
Tudsz1206
visszatérő vendég
 
StátuszI don't blame you for being you, but you can't blame me for hating it:P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 133366
Offline offline
hát már megszokhattuk h érthetetlen dolgokat tesz vagy mondxD
2010. november 04. 19:14 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (audrey @ 2010.11.04. 17:59)
Szóval akkor összefoglalom: 
Justin Bieber a tinilányok kedvence. Mindenkit meghódított férfias hangjával, lenyűgöző stílusával, szerelmes dalaival, gombafrizurájával. Albumával rekordokat dönt meg, a Baby-t a Youtube-on 375 millióan nézték meg
A világ egyértelműen Justin lábai előtt hever. Hiszen ő már világsztár, akit nem érdekelnek a szabályok. Olyan jó dolga van, hogy még egy Range Rovert is kapott a születésnapjára Usher-től, de sajnos a KRESZ vizsgán megbukott, így a kocsi még egy ideig a garázsban fog állni. 
Mint minden 16 éves, Justin is átélte már a szerelmet. Hiszen dalaiban mindig a szerelemről énekel. Igazi Casanova fiatal kora ellenére. Olyan nőket hódított már meg mint Kim Kardashian, aki állítólag elvette Justin szüzességet.
Ám Justin nem éri be ennyivel, ő bizony ráhajtana Kristen Stewart-ra, Emma Watson-ra, és még Cheryl Cole-al is szívesen randizna.
Justin remek parti, ezt mindenki beláthatja. Remekül csókol, még Megan Fox is imádja
Ám sajnos Justin még keresi az igazit, de sajnos nem találja, hiszen anyukája rövid pórázon tartja, nem csajozhat. Persze Bieber-nek már volt komolyabb kapcsolata, aminek telefonon vetett véget. Ám Justin nem szomorkodik, ő csak keresi továbbra is az ideális lányt. Bevallása szerint Rober Pattinsonnal lenne a legjobb csajozni.
Justin Bieber a 21. század legtrendibb előadója, ezért minden lehetőséget megragad, hogy még több pénzt zsebeljen be. Saját füllhallgató kollekciója van, a Proactiv reklámarca, saját körömlakk kollekcióval hódít, még a saját arcával ellátott ágyneműszett is kapható. Ha ez még nem lenne elég, saját parfümmel is jelentkezik
Justin Bieber, aki több mint egy éve van a zeneiparban, elérkezettnek látta az időt, hogy megírja sikereinek történetét. Első könyve októberben jelent meg. Még film is készül az életéről.
Justin 16 éves, így aztán néha meggyűlik a baja saját anyukájával is, aki mindenképp óvni szeretné pici fiacskáját a médiától, és gondot fordít arra hogy Justin nehogy megbutuljon. Ezért éjfél után már nem lehet gépeznie a fiatalúrnak!
Justinnak ezen kívűl már megygyűlt a baja egy mozival, ahonnan kidobták, a rajongókkal, akik megrohamozták, és egy üvegajtóval is. Ezek mellett még egy vizes flakonnal is megdobták egyik koncertje közben.
Viszont aki látni akarja a tinisztárt, mélyen a zsebébe kell nyúlnia. Ugyanis csak 60 millió forintért hajlandó fellépni.
Justin Bieber a mai fiatalok bálványa. Igazi példakép, aki csak jó dolgokra tanítja a tizenévesek. Életvitele (mint ahogy fent olvasható) példaértékű. Csak ajánlani tudom, hogy mindenki legyen olyan szorgalmas mint Bieber, és akkor eléri céljait.  biggrin.gif

Ez jó volt, röhögtem rajta kicsit biggrin.gif A kedvenc részem:
Idézet
Justin Bieber, aki több mint egy éve van a zeneiparban
_nevet.gif


Egyébként fogjátok már föl, hogy nem azt mondta, hogy 16 évesen akar apa lenni blink.gif A fiatalban benne van a 20, 25, de még a 30 éves kor is.
Csak azt sajnálom ebben a cikkben, hogy semmi szokásos röhejes dolog nem volt benne rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Horgi
2010. november 04. 19:18 #110
- törölt felhasználó -    
kezd meg hülyülni ohmy.gif
2010. november 04. 19:21 #111
Brittany Bryers
Brittany Bryers
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction is my Life.!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 4
Azonosító: 135625
Offline offline
Istenem! Én szívesen megajándékoznám gyerekekkel! biggrin.gif
2010. november 04. 19:23 #112
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Teljesen 1-et értek vele!!!
hallottam a rádióban igaz h nőkről de azt h 40 éves koruk után vállaljon gyereket mert addig foglalkozzanak magukkal a karierrel..basszus...10 éves gyerektől megkérdezik h hány éves anyukád...50 xD
én kb 25-30 éves koromra terveznék gyereket mert szerintem ez az "egészséges" ebben 1-et értek Bíbörrel biggrin.gif
Szerintem nem röhejes hiszen nem azt mondta h most akar...még csajozni is mással akar nem bír egyedül xD
2010. november 04. 19:24 #113
Fafyca
Fafyca
visszatérő vendég
 
Státusz♫ Demi, Miley ♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 135461
Offline offline
szerintem még ellőtte az élet...nem biztos, h kéne erre gondolnia, de nekem mindeggy....
Sorrrryyy
2010. november 04. 19:35 #114
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Én már nem lepődöm meg Justinka hülyeségein biggrin.gif De ez durva...
2010. november 04. 19:37 #115
Brittany Bryers
Brittany Bryers
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction is my Life.!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 4
Azonosító: 135625
Offline offline
Én szívesen segítenék neki ebben! thumbsup.gif
2010. november 04. 19:48 #116
Barby5
Barby5
visszatérő vendég
 
Státusz"Saadeista szív, Saadeista lélek, Saadeista leszek, amíg csak élek"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 0
Azonosító: 124673
Offline offline
jesszus, ez a gyerkek meg van huzatva!! jó hogy nem akar egyből bérgyilkosságot tervezni!!
na mind1, ennek A Dzsásztin Lehánylak Bíbörke hülyeségein már meg sem lepődök!! Ő is így próbál menő lenni, aztán 10-20 év múlva lefolyik a lefolyón!!! smileeee.gif
de mind1, ő élete!!!!!!!!
de egy biztos, nagyon hülye ez a gyerek!!!
már torkig vagyok a hülyeségeivel!!!

HÜÜLLYYEE DDDIIIINNNKKKKAAAA!!!
2010. november 04. 19:53 #117
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
audrey rohog.gif rohog.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. november 04. 20:03 #118
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Audrey tényleg nagyon jó biggrin.gif

Ám ez a Bieber-gyerek el van tájolva..
2010. november 04. 20:17 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (audrey @ 2010.11.04. 17:59)
Szóval akkor összefoglalom: 
Justin Bieber a tinilányok kedvence. Mindenkit meghódított férfias hangjával, lenyűgöző stílusával, szerelmes dalaival, gombafrizurájával. Albumával rekordokat dönt meg, a Baby-t a Youtube-on 375 millióan nézték meg
A világ egyértelműen Justin lábai előtt hever. Hiszen ő már világsztár, akit nem érdekelnek a szabályok. Olyan jó dolga van, hogy még egy Range Rovert is kapott a születésnapjára Usher-től, de sajnos a KRESZ vizsgán megbukott, így a kocsi még egy ideig a garázsban fog állni. 
Mint minden 16 éves, Justin is átélte már a szerelmet. Hiszen dalaiban mindig a szerelemről énekel. Igazi Casanova fiatal kora ellenére. Olyan nőket hódított már meg mint Kim Kardashian, aki állítólag elvette Justin szüzességet.
Ám Justin nem éri be ennyivel, ő bizony ráhajtana Kristen Stewart-ra, Emma Watson-ra, és még Cheryl Cole-al is szívesen randizna.
Justin remek parti, ezt mindenki beláthatja. Remekül csókol, még Megan Fox is imádja
Ám sajnos Justin még keresi az igazit, de sajnos nem találja, hiszen anyukája rövid pórázon tartja, nem csajozhat. Persze Bieber-nek már volt komolyabb kapcsolata, aminek telefonon vetett véget. Ám Justin nem szomorkodik, ő csak keresi továbbra is az ideális lányt. Bevallása szerint Rober Pattinsonnal lenne a legjobb csajozni.
Justin Bieber a 21. század legtrendibb előadója, ezért minden lehetőséget megragad, hogy még több pénzt zsebeljen be. Saját füllhallgató kollekciója van, a Proactiv reklámarca, saját körömlakk kollekcióval hódít, még a saját arcával ellátott ágyneműszett is kapható. Ha ez még nem lenne elég, saját parfümmel is jelentkezik
Justin Bieber, aki több mint egy éve van a zeneiparban, elérkezettnek látta az időt, hogy megírja sikereinek történetét. Első könyve októberben jelent meg. Még film is készül az életéről.
Justin 16 éves, így aztán néha meggyűlik a baja saját anyukájával is, aki mindenképp óvni szeretné pici fiacskáját a médiától, és gondot fordít arra hogy Justin nehogy megbutuljon. Ezért éjfél után már nem lehet gépeznie a fiatalúrnak!
Justinnak ezen kívűl már megygyűlt a baja egy mozival, ahonnan kidobták, a rajongókkal, akik megrohamozták, és egy üvegajtóval is. Ezek mellett még egy vizes flakonnal is megdobták egyik koncertje közben.
Viszont aki látni akarja a tinisztárt, mélyen a zsebébe kell nyúlnia. Ugyanis csak 60 millió forintért hajlandó fellépni.
Justin Bieber a mai fiatalok bálványa. Igazi példakép, aki csak jó dolgokra tanítja a tizenévesek. Életvitele (mint ahogy fent olvasható) példaértékű. Csak ajánlani tudom, hogy mindenki legyen olyan szorgalmas mint Bieber, és akkor eléri céljait.  biggrin.gif



Wááh, feldobtad az estém, szakadok:D
2010. november 04. 20:18 #120
Nessi
Nessi
♥Blingers♥
 
Státusz(L) Korea (L) Japán (L) Asian Boy's (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 1533
Csatolások: 335
Azonosító: 129537
Offline offline
Nem értem miért kell mindig az anti fanoknak közbeszólniuk smileeee.gif
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok