Starity

Melyik a kedvenc albumod, és miért?

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 23. 20:21 #101
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Panic! At The Disco - Vices&Virtues

Szerintem idén nyáron semmi mást nem hallgattam, csak ezt az albumot (na jó, meg a FOB új albumát), annyira magával ragadott. Indoklást nem nagyon tudok hozzáfűzni, talán csak annyit, hogy tetszik a hangszerek sokszínűsége, és ahogyan harmonizálnak egymással. Zseniális hangzásuk van. Egészen különleges hangulatot teremtenek, mindig úgy érzem, mintha nem is a jelenkorban lennék, annyira különbözik attól, amit manapság a rádióban hallok. Elég ritka, hogy egy albumon minden számot szeretek, de ez tipikusan olyan.

Fall Out Boy - Save Rock and Roll

Tudom, hogy a kritikusok/rosszakarók szerint nagyon elpoposodtak a srácok, de engem ez nem zavar, mivel jómagam is vevő vagyok az igényes(!) popzenére. Nem mondom, hogy minden dal ugyanannyira tetszik, de nincs rajta olyan szám, amit ne hallgatnék meg szívesen. Szerintem jól elkülöníthetőek, nekem mindegyik dal másmilyen érzelmi töltettel bír. Ami viszont közös bennük, hogy hihetetlenül felpörgetnek. Nem vagyok az az ugrálós típus, de akár a Phoenixet, akár a MSKWYDITD-ot hallom, szinte érzem, ahogy lüktet bennem a vér, és nem tudom megállni, hogy ne énekeljek együtt Patrick hangjával laugh.gif Az összes számnak kívülről fújom a szövegét.

Arctic Monkeys - Humbug

Ezt a lemezt viszont mostanában sokkal többet hallgatom, és gyakorlatilag bárhol, bármikor képes vagyok végighallgatni.
Tényleg nem tudom mi vonz benne, meg úgy az egész bandában. Az egész olyan sötét, elvont, megfoghatatlan (legalábbis nekem). Én nagyon nem vagyok ilyen, de... úgy tűnik az ellentétek a zenében is vonzzák egymást unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2013. december 28. 20:15 #102
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Avicii - True heart.gif
2014. január 26. 12:14 #103
- törölt felhasználó -    
Michael Jackson - Invincible
Bár a statisztikák alapján ez a legkevésbé elismert albuma Michaelnek, szerintem a rajta lévő dalok a legőszintébbek és leggyönyörűbbek.(a vokál valami bámulatos)Az örök kedvencem róla a Butterflies és a Break of Dawn. Sok szerelmes dal kapott helyen a korongon, ami sejtésem szerint Lisa M. Presley-hez szólnak. Itt Michael már nem arra hajtott, hogy minél bulizósabb dalok kapjanak helyet az albumon, hanem inkább arra törekedett, hogy az érzéseinek adjon inkább teret. Tökéletesség, tökéletesség hátán. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Noémi16, janet7
2014. január 26. 13:18 #104
- törölt felhasználó -    
Funkdoobiest - Brothas Doobie(1995)

Egyszerűen azért ez a kedvenc albumom mert nincsen hozzá hasonló! smileeee.gif
30 évesen teljesen kifort már az ízlés világom ami a zenét illeti hallgatok mainstream pop zenét, elektronikus zenét, rock zenét, metalt, rnb-t, szóval mindent és már közel 20 éve hallgatok rap és hip-hop zenét! smileeee.gif szóval minden műfajt elviselek és elfogadok mindegyikben találok olyat ami tetszik és szeretem hallgatni!
De van egy album ami egy életérzést képes át adni és egy olyan korszakot idéz elő nálam amire mindig jó érzésekkel gondolok vissza! meghajolo.gif És erre semelyik másik album vagy zenei műfaj nem képes! A Hip-hop örök! meghajolo.gif
Szóval ezért ez a kedvenc albumom és marad is mindig! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. január 26. 13:25 #105
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Backstreet Boys - Never Gone (2004)
Bár a kritikusoknak kevésbé jött be ez az album, szerintem gigantikusan jó lett, máig a legnagyobb kedvencem. Igaz, hogy itt eltértek a megszokott stílusuktól, de brutál jót tett a váltás. Szó szerint sz*rrá hallgattam a CD-t.
2014. január 30. 13:16 #106
hedi2001
hedi2001
visszatérő vendég
 
Státuszwe run away from things we can't even see well
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 2
Azonosító: 191665
Offline offline
Fall Out Boy-Save Rock and Roll
Hihetetlenül jó zenék vannak rajta.
+Miley Cyrus-Bangerz
Ez az album is nagyon tetszik. heart.gif heart.gif heart.gif
2014. január 30. 13:27 #107
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Evanascene-Fallen<3
Ó már majdnem tudom fejből vagy negyvenszer meghallgatam biggrin.gif <3
2014. január 30. 20:55 #108
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Muse - Absolution. Minden idők legkirályabb albuma, imádom.

+ Imagine Dragons - Night Visions, Hurts - Exile, 30 Seconds to Mars - This is war.
2014. január 30. 21:09 #109
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
Demi Lovato-Demi
Hogy miért is? 1.:Mert ennek köszönhetően lettem Lovatic.
2.:Nagyon sokat hallgattam.
3.:Ez segített át a legnehezebb ideimen. (van ilyen szó? smileeee.gif )
4.:Nagyon jó számok vannak rajta. IMÁDOM
2014. január 31. 15:06 #110
- törölt felhasználó -    
Avril Lavigne:Goodbye Lullaby heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. február 05. 13:31 #111
Petrawook
Petrawook
little dhampir
 
StátuszBazinga!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.26.
Hozzászólás: 1030
Csatolások: 46
Azonosító: 188362
Offline offline
Fall Out Boy - Save Rock and Roll wub.gif
Miley Cyrus - Bangerz heart.gif

Talán, mert imádom a hangjukat, és tetszenek a számok wink.gif
2014. február 05. 14:22 #112
- törölt felhasználó -    
Paramore- Brand New Eyes heart.gif
azért, mert itt vannak a legpörgősebb számaik^^
2014. február 05. 14:37 #113
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
14 évvel ezelőtt mindent megváltoztatott bennem!

1 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick
2014. március 17. 17:47 #114
- törölt felhasználó -    
Csakis annyit tudnék mondani, mint az előttem hozzászóló (igazából már én is többször hozzászóltam a témához, de hát ez van, nem tudok betelni vele joker.gif ). Szerelem volt az első hallásra, és lesz is mindörökké. A Welcome To The Jungle első másodperceitől kezdve végig a Rocket Queen-ig a legnagyobb mestermű, ami a mai napig olyan érzéseket vált ki belőlem, mint amikor először hallottam teljes hosszában...
2 felhasználónak tetszik: guns_n_roses, MadHatter
2014. március 17. 18:21 #115
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Egyet értek az előttem szólóval: az Appetite for Destruction. Tökéletes album meghajolo.gif
2014. március 18. 10:55 #116
nettyminaj
nettyminaj
Cry Baby.
 
Státusznettyminaj nem állítja be a státuszát, mert rohadtul nincs kedve hozzá
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1148
Csatolások: 78
Azonosító: 180819
Offline offline
Ke$ha - Warrior
Csodálatos. Az egész úgy ahogy van. Imádom a hangulatát
2014. március 18. 11:10 #117
Celine Caledon
Celine Caledon
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.18.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 1
Azonosító: 215507
Offline offline


Mert olyan szép zenék halhatok benne rolleyes.gif rolleyes.gif
2014. március 18. 14:27 #118
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
One Direction~Up All Night-Take Me Home-Midnight Memories
Egyrészt mivel az első kedvenc bandám. Másrészt ugye ez a három albumuk van eddig és ezek a számok voltak azok (amik az albumokon vannak) amik megváltoztattak. Ez mind lassan 3 évvel ez előtt volt. Az elején nem igazán foglalkoztam velük csak volt 2 szám ami tetszett tőlük. Majd volt az angliai trauma mikor nem volt senkim sem és így rájuk találtam. Ez volt lassan 2 éve.

Little Mix~DNA-Salute

Mivel a 2 és egyben utolsó kedvenc bandám. A DNA-ben vannak olyan számok amik iszonyatosan tetszik például a Change Your Life, Madhouse. A Madhouse meg a legjobban jellemez egy részen. "Igen,elégek, de a zene a drogom" Igen ez így is van. A Salute egyik dalától jöttem rá, hogy szeretek egy bizonyos embert. Ez pedig a Good Enough. Nem tudom pontosan, hogy miért pont ez a szám, de mikor mentem suliba ezt hallgattam és beugrott minden emlék amit vele és velem történt és így jöttem rá, hogy szeretem. Tudom, hogy egy kicsit ez hülyén hangzik de ez van.

Eminem~The Slim Shady LP-The Marshall Mathers LP-The Eminem Show-Encore-Curtain Call Hits-Relapse-Recovery-The Marshall Mathers LP 2
Ez azaz ember aki nem fél kimondani, hogy mit is gondol. Hiába beszél néhány számába keményen, csak az igazságot írja le. Minden számába leírja, hogy mennyire szereti Hayleyt. És persze Kim-et. Mint a Not Afraid dalában is azt mondta, hogy Hogy kézben tartsam a kötelezettségim, mint egy apa.
Szóval, ünnepélyesen megesküszöm, hogy mindig ott leszek, mint a lányaim.
. Ebből látszik, hogy ő egy nagyszerű Apa. ♥♥♥ ♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥
2014. október 27. 00:37 #119
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Emily Kinney - Expired Love
Életemben nem hallottam ennyire tehetséges énekesnőt, mint Emily. Az album is marha jó lett, amióta csak tudok róla, azt hallgatom. Kedvencem róla a Doctor és a Julie, de természetesen az összes dal valahol tükrözi a személyiségemet, a szomorú, lassú perceimet.



Lodovica Comello - Universo
Az egész úgy, ahogy van, tökéletes. Lodovica egy remek énekesnő, neki köszönhetem az önbizalmam és kitartásom 90%-át. Hálás vagyok az albumért, ami lényegében megváltoztatta az egész életemet. Pörgős, lendületes, ám mégis valahol lassú, és törékeny. Épp, mint én.

2014. október 28. 15:53 #120
- törölt felhasználó -    
Guns n' Roses - Appetite for Destruction. A legjobb. heart.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!