Starity

Ausztria nyerte az Eurovíziót

29 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 11. 16:19 #281
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
Ferfi amugy mert az eredeti neve valami Thomas biggrin.gif sztm mas jobban megerdemelte volna a gyozelmet, mondjuk svedorszag is de ez van , Andrasnak pedig nagyon gratulalok hihetetlenul ugyes volt es buszkek lehetunk ra heart.gif smileeee.gif
2014. május 11. 16:24 #282
- törölt felhasználó -    
Idézet (Haylin @ 2014.05.11. 15:41)
Elõször is szívbõl gratulálok Andrásnak, nagyon megérdemelte az 5.helyet! <3
Ez pedig árulkodik az Eurovíziós Dalfesztivál (vagy inkább Transzfesztivál?!) színvonaláról...Tudom, most bizonyára rögtön szét fogtok szedni, de ezt akkor is leírom.Ez a nõ (vagy férfi?Most akkor hogy van ez??) csak azért nyert, mert sajnálják.Megjelenik itt ilyen külsõvel csak azért, hogy jó sokan megsajnálják, mert jujj szegénykével mennyire 
nem toleráns a világ (ja és egyébként semmi bajom a transznemûekkel/melegekkel).Ez pedig szánalmas.Ne egy olyan helyen sajnáltassa magát, ahol a kiváló hangú énekesek adják elõ a produkcióikat!Többször is hallottam a dalát, egyáltalán nem fogott meg, nincs benne semmi különös vagy egyedi, egyszerû tucatdal, ami ha egy átlagember adta volna elõ, be se jutott volna sehova.Mert ez a szám csakis az elõadója miatt nyert!Ne mondja már senki, hogy ez a kornyika jobb volt a holland vagy a svéd dalnál!Okos húzás volt az osztrákoktól, hogy õt küldték ki, tudták, hogy úgyis mindenki sajnálgatni fogja.Azon külön meglepõdtem, 
hogy mi is 10 pontot adtunk.Véleményem szerint csak egyszerûen tipikus jó magyar szokás szerint beálltunk a sorba (aki nem hiszi, hogy sok magyar ilyen, az lapozgassa a törikönyvét vagy nézzen be egy munkahelyre/iskolába).És tévedés ne essék, nem vagyok elfogult, nem állítom, hogy mi voltunk a legjobbak.Szerintem a hollandoknak, a svédeknek vagy az ukránoknak kellett volna nyerni.De jól szerepelt még szerintem San Marino, Izland és Azerbajdzsán is : )
És végül, de nem utolsó sorban hatalmas köszönet Albániának, Romániának, Macedóniának és fõként Montenegrónak <3

Szerintem egyáltalán nem azért szavaztak rá mert megsajnálták. Nekem legalábbis a twitteres és tumblr-ös reakciókból nem ez jött le. És én sem azért szavaztam rá (nem is egyszer) mert sajnálom, hanem mert a dal első hallásra megfogott és amilyen produkciót összehoztak, hát valami eszméletlen volt! És nem mondanám azt sem, hogy beálltunk a sorba, mert sokan utálják Conchitát, de akik szeretik vették a fáradságot és szavaztak rá. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. május 11. 16:25 #283
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Ez az osztrák undorító... Mi meg ügyesek voltunk biggrin.gif
2014. május 11. 16:29 #284
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Haylin: teljesen egyetértek.
Az oroszok, akárhányszor kaptak 12 pontot, vagy 8-10-et, úgy kifújogták őket... Én sajnálnám magam a fújogók helyében, hogy két 17 éves lányt okolnak az ukrán-orosz balhé miatt -.-
2014. május 11. 16:30 #285
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Gratulálok Andrásnak!
2014. május 11. 16:31 #286
- törölt felhasználó -    
Szép volt Andris! laugh.gif
2014. május 11. 16:34 #287
- törölt felhasználó -    
Na jó. Írok egy rendes véleményt.
Akiknek be kellett volna még jutnia a döntőbe: Albánia, Litvánia. Akiknek nem: Lengyelország, Ukrajna. Akiknek még az élmezőnyben kellett volna végezni: Dánia, Franciaország. Akiknek gratulálok: Magyarország, mert az ötödik hely elég előkelő a korábbiakhoz képest. Hollandia, Svédország és Örményország, mert mégiscsak előttünk végeztek, és persze Ausztria, mert oké, hogy nem túl ízléses így kinézni, meg engem személy szerint a full nemátalakítástól kiráz a hideg, de képviselt egy értéket, kiállt a jogaiért, és teljesen megérdemelte. És persze, nyilván nem csak a jó dal miatt nyerte meg. De semmiképpen sem azért, mert sajnálják. Felnéznek rá, tisztelik, stb. És ahelyett, hogy itt megjegyzéseket tesztek a külsejére és a nemére (nem "lánynak öltözött, és elfelejtett borotválkozni", hanem férfinak született, de átoperáltatta és átalakította magát nővé), egyszerűen csak tennetek kéne rá magasról, ha nem tetszik. Rengeteg nagyon furcsa ember él a világon. Nem is kell elfogadni, tudom, ez egyeseknek nagy kérés lenne, de nincs értelme olyan kommenteket írni, hogy "nem tudod milyen nemű", meg hogy "undorítóan néz ki".
Nekem a dal az egyik kedvencem volt, és amikor a győzelme után megköszönte, és azt mondta, "We are unstoppable", olyan eufórikus érzésem támadt valamiért.
Viszont ami meglepett, az a franciák überleégése. Két pont?! Fúú. Az a dal is a kedvenceim közé tartozott, viszont annyiban egyetértek, hogy borzalmasak voltak élőben.
Várom már a jövő évit.
2014. május 11. 16:41 #288
Gemma21
Gemma21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.22.
Hozzászólás: 1114
Csatolások: 0
Azonosító: 212314
Offline offline
A szám szerintem nagyon jó volt. Nekem legalábbis tetszett. Nekem nincs bajom a transzvesztitákkal, de azért mégis érdekes látványt nyújtott egy szakállas nő. Pedig én úgy tudtam, hogy csak a Scooby-Dooban voltak ilyenek amikor a cirkuszban nyomoztak biggrin.gif
2014. május 11. 16:50 #289
- törölt felhasználó -    
Szegény Franciaország laugh.gif
2014. május 11. 16:50 #290
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök, hogy András ilyen szép eredményt ért el, büszke vagyok rá! A dal nagyon tetszik és volt mondanivalója, ami különösen tetszett. Rajtunk kívül szurkoltam még Hollandiának és Svédországnak is. Előbbinek annyira jó hangulata volt ás tetszett benne a country-vonal, utóbbi meg csak megtetszett smileeee.gif Gratulálok a győztesnek is, bár nem volt a kedvenceim közt, a dal jó volt, mert ugye itt azt vesszük figyelembe.
Ja, és imádom a dán humort. A múzeumos résznél sírva röhögtem.
2014. május 11. 16:54 #291
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Ez az ember hogy néz ki?
2014. május 11. 16:56 #292
ArianaFan77
ArianaFan77
új tag
 
StátuszAriana Grande-Problem <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.14.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 221182
Offline offline
Az a véleményem, habár az Ausztriaiak dala szép volt, de átlagos. Véleményem szerint, ha nem így nézne ki az előadó (egyébként nekem nincs vele problémám), kb. a 10. helyen végzett volna! Azért nem örültem, hogy ő nyert, mert itt a dal számít, ami nekem középszerű volt.
Hollandia nekem egy katasztrófa volt és unalom. Oké, hogy el lehet hallgatni, de M.o.-n van aki ilyen zenét hallgat? 12 pont? °-°
Svédország tetszett, azt hittem ők nyerik!
Örményország.. Előtte kellett volna végeznünk, mert a miénk ezerszer jobb volt mint az ő daluk!
András elképesztően jó volt, gratulálok neki! Nagyon örülök az 5. helyezésnek! smileeee.gif
Akik tetszettek: Spanyolország, Egyesült királyság és kb. ennyi..
Akik nagyon nem: Lengyelország, Fehéroroszország, Görögország, Franciaország.
Spanyolország idén nagyon jó volt, és végre az Egyesült Királyság is jó dallal indult. smileeee.gif Franciaország hatalmas lebőgés volt!
Ez az ÉN véleményem! smileeee.gif
2014. május 11. 16:58 #293
- törölt felhasználó -    
http://www.youtube.com/watch?v=ToqNa0rqUtY Úristen ebbe a videóba hogy néz ki.Csak mert sajnálták azért nyerte meg.
2014. május 11. 17:00 #294
h.klaudia
h.klaudia
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.27.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 8
Azonosító: 144176
Offline offline
Hova fajul ez a világ
2014. május 11. 17:03 #295
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Gratulálok Magyarország, gratulálok András smileeee.gif
2014. május 11. 17:06 #296
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
én nem NEM vagyok homofób, de ő nő vagy férfi? mármint lehet, hogy transzvesztita, de nekem férfinek tűnt, a hangja is meg hát ugye van szakálla, de igazából nem volt olyan jó, de ahhoz képest hogy mi 5.ek vagyunk (Kállay-Saunders phű) biggrin.gif szóval ne igazán volt jó a győztes meg mi sem, szóval furcsa
2014. május 11. 17:07 #297
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
Elfogadom az embereket olyannak amilyen, de az ilyenekre nem vagyok kíváncsi. Nem ítélem el őt se (bár a külsejével kapcsolatban nekem is lenne egy-két megjegyzésem), mivel itt nem a külsőt kell figyelembe venni, de azt hittem legalább a dala jó, ha már megnyerte. De nem értem mi a dalban a különleges. Ugyanolyan, mint a többi. Ez minden csak nem művészet, és igazán sajnálom de nekem nem nyerte el a tetszésemet se a dal, se aki elénekli. Andrásnak viszont gratulálok, ez nagyszerű helyezés! smileeee.gif
2014. május 11. 17:12 #298
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Nem csodálom, hogy mi megint nem nyertünk, de legalább az 5. helyik eljutottunk. Először nem tudtam eldönteni, hogy ez nő vagy hapsi. De rájöttem, hogy hapsi. Fura egy alak. Viszont nem volt rossz amit előadott.
2014. május 11. 17:12 #299
Evelin1D
Evelin1D
ღ Forever Young ღ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 1428
Csatolások: 7
Azonosító: 211179
Offline offline
hát tudtam, h nem nyerjük meg, de azért gratulálok!!!! smileeee.gif Amúgy Ausztriától, aki megnyerte az az ember úgy néz ki, mint egy nő bajusszal rohog.gif
2014. május 11. 17:18 #300
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég
 
StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 212889
Offline offline
Gratulálok
És András szép volt számomra akkor is te vagy a nyertes!
Voltak sokkal sokkal jobb dalok is
29 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!